Շաբաթվա աստղագուշակ․ 2025թ. մարտի 17-23-ը՝ կենդանակերպի բոլոր նշանների համար
Հետադիմական Մերկուրին որոշել է հետադիմական Վեներայի հետ ընկերական կապ պահել: Հիմա նրանք ձեռք ձեռքի տված քայլում են և քննարկում, թե ինչպես դժվարացնել մեր կյանքը: Իհարկե, այս մոլորակները կփակեն այն ամենը, ինչ կարող են, բայց կենդանակերպի որոշ նշաններ կյանքի բոլոր ոլորտներում հաջողության հասնելու հնարավորություններ կունենան: Գլխավորը չհանձնվելն է։
Շաբաթվա առաջին կեսին Խոյ նշանի ներկայացուցիչները կարող են շատ ժամանակ ու էներգիա ծախսել աշխատանքային կամ կենցաղային հարցեր լուծելու համար։ Երեքշաբթի օրը զգույշ եղեք տեխնիկայի և սուր առարկաների նկատմամբ։ Չորեքշաբթի ավելի լավ է տնից հեռու չգնալ, այս օրը հնարավորության դեպքում հանգիստ անցկացրեք և սադրանքներին մի արձագանքեք։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը շատ ավելի հանգիստ կանցնի, և հնարավոր է, որ ժամանակ ունենաք հանգստանալու և կարդալու համար։ Ուրբաթը ձեր արտաքին տեսքը բարելավելու լավագույն օրն է՝ պայմանավորվածություն ձեռք բերեք գեղեցկության սրահում: Հանգստյան օրերին մերժեք հյուր այցելելու հրավերները կամ ժամադրության գնալը՝ տհաճ իրավիճակներից խուսափելու համար։
Արդեն շաբաթվա սկզբին Ցուլերին կարող են այցելել անսպասելի հյուրեր կամ հարազատներ, որոնց վաղուց չեք տեսել։ Մի կողմից դա ոչ այլ ինչ կլինի, քան աղմուկ և աղաղակ, մյուս կողմից՝ դուք կկարողանաք օգտվել պահից և խորհուրդներ հարցնել կամ օգնություն խնդրել բարդ խնդիրներում։ Երեքշաբթի օրը զգույշ եղեք, հեռու մնացեք խաբեբաներից ու անբարեխիղճ գործընկերներից։ Չորեքշաբթի օրը կարևոր է անջատվել և հանգստանալ, լավ ֆիլմով շեղվել խնդիրներից և ծանր մտքերից։ Ուրբաթ օրը կարող է շտապ ֆինանսական հարց լուծելելու անհրաժեշտություն առաջանալ, սակայն գումար մի ներդնեք ռիսկային նախագծերում։ Շաբաթ օրը բարենպաստ է երկարաժամկետ ծրագրեր կազմելու և եկամտի նոր աղբյուրներ գտնելու համար։
Այս նշանի տակ ծնվածների համար շաբաթը նման կլինի բլրի՝ սկզբից երկար բարձունք, իսկ հետո սահքով վայրէջք՝ դուք սրընթաց իջնում եք, և միայն քամին է սուլում ականջիդ մեջ: Եթե ունեք որևէ առկախ գործ կամ խնդիրներ, որոնք պահանջում են հատուկ ներթափանցելու ունակություններ, պլանավորեք դրանք շաբաթվա առաջին կեսին: Չորեքշաբթի օրը էներգիայի մի փոքր նվազման հավանականություն կա, ուստի աշխատեք նախօրոք կարգավորել սննդակարգն ու քունը։ Հինգշաբթին լավ օր է սպորտային խաղերին մասնակցելու և մարզասրահի այցեքարտ գնելու համար։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ավելի նախաձեռնողականություն ցուցաբերեք՝ թե՛ աշխատավայրում, թե՛ անձնական կյանքում: Ուրբաթ օրը ձեր երազանքը կարող է իրականանալ կամ ամուսնության անսպասելի առաջարկ ստանաք՝ ինքներդ որոշեք, թե ինչ պատասխանել, աստղերն այս հարցում լռում են։ Հնարավորության դեպքում մարեք ձեր պարտքերը հանգստյան օրերին:
Խեցգետինների համար սա շաբաթ է, երբ դուք չեք կարող նահանջ կատարել։ Ընդհակառակը, փորձեք ընդլայնել ձեր հորիզոնները։ Կարող է անսպասելի հոգևոր լուսավորություն զգաք կամ սկզբունքորեն նոր բան սովորեք ձեր գործունեության ոլորտում: Նույնիսկ կարող եք ամբողջությամբ փոխել ձեր հայացքները կամ անսպասելի տեսանկյունից նայել երկար հուզող խնդրին և գտնել պարզ, բայց արդյունավետ լուծում: Ձեր հեղինակությունը կարող է աճել անցյալի ձեռքբերումների շնորհիվ: Երեքշաբթի օրը մի վախեցեք որոշ լիազորություններ փոխանցել ձեր գործընկերներին կամ սիրելիներին՝ ամեն ինչ հաջողությամբ հաղթահարելու համար: Չորեքշաբթին բարենպաստ է տեղի ունեցողը վերլուծելու համար՝ գնահատեք ձեր բոլոր հաղթաթուղթերը և մտածեք, թե արդյոք դրանք կարո՞ղ եք ամրապնդվել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ավելի շատ հոգ տարեք ձեր առողջության մասին և մի մոռացեք ժամանակ հատկացնել հանգստի համար։
Այս շաբաթվա սկզբին Առյուծները պետք է ավելի զգույշ լինեն, որպեսզի չընկնեն ուրիշի ազդեցության տակ։ Միայն դուք կարող եք իմանալ, թե որն է ձեզ համար լավագույնը և ինչ է ձեզ անհրաժեշտ: Ուշադիր տարանջատեք ճշմարտությունը դատարկ խոսքերից: Երեքշաբթի օրը հնարավոր է շփոթեցնող իրավիճակ աշխատավայրում՝ օգտագործեք ձեր ինտուիցիան։ Չորեքշաբթի աշխատեք չստանձնել ուրիշների պարտականությունները, նույնիսկ, եթե դրանք խոստանում են աշխատավարձի բարձրացում՝ աստղերը ձեզ խորհուրդ են տալիս հոգ տանել ձեր և ձեր առողջության մասին։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին, հնարավորության դեպքում, խուսափեք ցանկացած ճանապարհորդությունից և հատկապես զգույշ եղեք մեքենա վարելիս։ Ուրբաթ կամ հանգստյան օրերին փորձեք հանդիպում կազմակերպել ընկերների հետ՝ զվարճանալու և հանգստանալու ճիշտ ժամանակն է:
Շաբաթվա սկիզբը կենդանակերպի այս նշանի ներկայացոըցիչների համար բարենպաստ ժամանակ է։ Փորձեք ցանկացած տեսակի հաղորդակցություն հաստատել: Երկուշաբթի օրը դուք շատ համոզիչ կլինեք՝ քննարկեք կարևոր հարցեր կամ խոսեք հանրության առջև։ Չորեքշաբթի կկարողանաք որսալ կարևոր միտումները և համոզել մարդկանց լինել ձեր կողքին և համագործակցել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին աշխատեք ավելի շատ քայլել ու սպորտով զբաղվել, բայց առանց ծանրաբեռնվածության։ Շաբաթը լավագույն օրն է ձեզ շրջապատող տարածքում ինչ-որ բան բարելավելու համար: Նաև վերանայեք ձեր ճաշակն ու նախասիրությունները, միգուցե դրանք վաղուց փոխվե՞լ են, և դուք դա չեք էլ նկատել:
Այս նշանի ներկայացուցիչները շաբաթվա սկզբին պետք է նվազեցնեն իրենց ակտիվությունը, հատկապես խոսակցությունների առումով։ Մի քննարկեք ընկերներին, ծանոթներին կամ գործընկերներին նրանց թիկունքում. սա վտանգավոր է և կարող է հանգեցնել երկարատև կոնֆլիկտի: Երեքշաբթի օրը հատկապես ուշադիր եղեք մուտքային տեղեկատվության նկատմամբ՝ հնարավոր է ստանաք հարցերի պատասխաններ, որոնք երկար ժամանակ անհանգստացնում են ձեզ։ Հինգշաբթի օրը հարմար է սխալներն ուղղելու և խզված հարաբերությունները վերականգնելու համար։ Ուրբաթ օրվանից ավելի լավ է սկսեք հնարավորինս պատրաստվել հանգստին. ինչևէ, Մերկուրիի և Վեներայի պատճառով թե՛ գործնական, թե՛ անձնական կյանքը կարգելակվեն։ Փորձարկեք հանգստի նոր մեթոդներ կամ գնացեք երկար զբոսանքի:
Այս շաբաթ Կարիճները հաճախ ստիպված կլինեն ամեն ինչ կարգավորել և արդարություն փնտրել ամեն ինչում։ Խնդիրն այն է, որ այս եսասեր նշանը, որպես կանոն, արդարությունն ընկալում է որպես օգուտ կամ առավելություն՝ իր սիրելի «ես»-ի համար։ Հենց այստեղից են գալիս բոլոր խնդիրները: Ուստի ձեր շահերի համար պայքարում փորձեք դիվանագիտություն ցուցաբերել։ Երեքշաբթի օրը ժամանակ տրամադրեք ձեր հոգին սնուցող գործունեությանը: Չորեքշաբթի հոգ տարեք ձեր առողջության մասին կամ մտածեք, թե ինչը կարող եք բարելավել ձեր ապրելակերպում. միգուցե ժամանակն է հրաժարվե՞լ ձեր որոշ վատ սովորություններից: Հինգշաբթի օրը հարմար է ակտիվ և բեղմնավոր աշխատանքի համար։ Ուրբաթ օրը կարող է հայտնվել անցյալից եկած մի մարդ. նրան երկրորդ հնարավորություն մի տվեք: Հանգստյան օրերին ուշադրություն դարձրեք ձեր երեխաներին կամ ընտանի կենդանիներին:
Այս շաբաթ Աղեղնավորների մոտ կարող է ցանկություն առաջանալ նվաճել ամբողջ աշխարհը։ Դուք կորոշեք բոլորին հայտարարել, որ շատ ավելիին եք արժանի։ Սա, հավանաբար, ճիշտ է, բայց առաջիկա օրերը սրա համար բոլորովին բարենպաստ չեն։ Ավելի լավ է զբաղվեք ստեղծագործական աշխատանքով կամ կատարեք կարճ ճամփորդություն: Երեքշաբթի և չորեքշաբթի իրադարձությունները կարող են ձեզ հունից հանել, դժվարին իրավիճակներում մի հապաղեք ընկերներից օգնություն խնդրել: Ուրբաթ օրը կարող եք սիրո անսպասելի հայտարարություն ստանաք մի մարդուց, ում հետ անգամ չէիք ծրագրել սիրավեպ սկսել, կամ էլ՝ վերադասի կողմից ձեր արժանիքների պաշտոնական ճանաչման կարժանանաք։ Շաբաթը լավ օր է լողավազան, սաունա կամ սպա այցելելու համար:
Այս շաբաթ Այծեղջյուրները ստիպված կլինեն հաղթահարել ծուլությունն ու ամեն ինչ հետաձգելու ցանկությունը։ Հիմա բարենպաստ եղանակին սպասելու ժամանակը չէ, պետք է գործել։ Իրական գործերը չեն սպասի, որ դուք ցանկանաք անել, այնպես որ ամեն ինչ պլանավորեք և սկսեք հեշտ բաներից: Իսկ շաբաթվա վերջում նույնիսկ լեռները հասանելի կլինեն։ Երեքշաբթի օրը խուսափեք դատարկ խոսակցություններից, ոչ բոլոր շփումներն են կարևոր և անհրաժեշտ։ Իսկ միջավայրը, ընդհակառակը, բարենպաստ է բանակցությունների, փաստաթղթերի հետ աշխատելու համար։ Հինգշաբթի օրը զգոն եղեք․ աստղերը զգուշացնում են, որ ինչ-որ մեկը կփորձի խաբել ձեզ: Ուրբաթ և շաբաթ օրը բավականաչափ ժամանակ տրամադրեք ձեր անձնական հետաքրքրություններին։
Այս շաբաթ Ջրհոսները պետք է ավելի ուշադիր լինեն իրենց շրջապատի հանդեպ: Ոչ բոլորն են քեզ մաղթում լավ և լավ խորհուրդներ: Փորձեք ավելի քիչ շփվել նրանց հետ, ովքեր ձեզ բացասական էներգիայով են լցնում։ Մի փորձեք բարձրաձայնել ձեր բոլոր ծրագրերն ու գաղափարները, որպեսզի ոչ ոք ձեր անիվի մեջ ցցեր չդնի: Երկուշաբթի օրը դուք կարող եք ինչ-որ անսպասելի բան իմանալ ձեր կողքին գտնվող մարդու մասին: Երեքշաբթի չափից դուրս մի վստահեք, մարդիկ կարող են օգուտ քաղել ձեզանից: Եթե դուք մարզվում եք շաբաթվա կեսին, կարող եք ակնկալել էներգիայի և առողջության օգուտների մեծացում: Հինգշաբթի օրը մի փորձեք վերակրթել որևէ մեկին, նույնիսկ եթե իսկապես ցանկանում եք, ավելի լավ է կենտրոնանալ ձեր սեփական կյանքի վրա: Խնդրում ենք հանգստյան օրերին հատկապես զգույշ լինել ճանապարհներին։
Շաբաթը բարենպաստ է ընտանեկան, անձնական և հատկապես նուրբ մոտեցում պահանջող հարցեր լուծելու համար։ Երկուշաբթի օրը Ձկները կարող են բախվել նյարդայնացնող բյուրոկրատիայի հետ, աշխատեք հանգստություն պահպանել։ Երեքշաբթի խուսափեք ավելորդ ծախսերից ու ինքնաբուխ գնումներից, փողի հետ կապված հապճեպ որոշումներ մի կայացրեք։ Շաբաթվա կեսին կարող եք զգալ, որ այլևս չեք ուզում կամ կարող ինչ-որ ծանր բեռ կրել: Անպայման ժամանակ հատկացրեք հանգստի համար։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ է առողջության մասին հոգալու և գեղեցկության սրահ գնալու համար։ Շաբաթ օրը զրուցեք ընկերների հետ, ում վաղուց չեք տեսել. այժմ դուք որոշ դրական հույզերի կարիք ունեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունվարի 12-18-ը 2026 թ․
Շնորհավորում ենք, դուք հաջողությամբ հաղթահարեցիք սառնարանի, մարաթոնյան ընտանեկան հավաքույթների և ուշ գիշերային հրավառությունների դեմ պայքարը: Հիմա ժամանակն է նոր պայքարի՝ զարթուցիչի, տոնածառի կարոտի և գործնական նամակին ժպտով պատասխանելու ցանկության հետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ 2025 թ․դեկտեմբերի 29-ից 2026 թ․ հունվարի 4-ը
29.12.2025
Նոր տարվա նախատոնական եռուզեռը, որը կազդի բառացիորեն բոլոր կենդանակերպի նշանների վրա, կարելի է կանխատեսել նաև առանց աստղագուշակի։ Բայց մենք ունենք կանխատեսումներ սիրո, փողի և հակամարտությունների վերաբերյալ, և թե՝ ում դա բախտն ինչպես կբերի։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ դեկտեմբերի 22-28-ը 2025 թ․
22.12.2025
Տարվա վերջին նորալուսնից (դեկտեմբերի 20) հետո, կենդանակերպի շատ նշանների համար իրավիճակը վերջապես կբարելավվի։

Гороскоп на неделю с 17 по 23 марта 2025 года для знака зодиака
Ретроградный Меркурий решил составить компанию ретроградной Венере. Теперь они гуляют под ручку и обсуждают, как еще усложнить нам жизнь. Все, что они могут, эти планеты, конечно, заблокируют, ноу некоторых знаков зодиака будут шансы на успех во всех сферах жизни. Главное, не сдаваться.
В первую половину недели у представителей знака Овен много сил и времени могут занять решения рабочих или бытовых вопросов. Во вторник будьте аккуратны с техникой и с острыми предметами. В среду лучше не уезжать далеко от дома, проведите этот день, по возможности, спокойно и не реагируйте на провокации. Вторая половина недели будет гораздо спокойнее и у вас может появиться время для отдыха и чтения. В пятницу оптимально заняться улучшением внешности — запишитесь в салон красоты. В выходные откажитесь от приглашений в гости или на свидание, чтобы избежать неприятных ситуаций.
К Тельцам уже в начале недели могут нагрянуть нежданные гости или родственники, которых вы давно не видели. С одной стороны, это будет сплошной шум и суета, но с другой стороны, вы сможете воспользоваться моментом и спросить совета или договориться, чтобы вам помогли в трудном деле. Во вторник будьте аккуратны, остерегайтесь мошенников и недобросовестных коллег. В среду важно переключится и успокоиться, отвлекитесь от проблем и тяжелых мыслей на хороший фильм. В пятницу может срочно понадобиться решить материальный вопрос, но не вкладывайте деньги в рискованные проекты. Суббота — благоприятный день для составления долгосрочных планов и поиска новых источников заработка.
У рожденных под этим знаком неделя будет похожа на горку: сначала долгий подъем, а потом — вжух! — и вы уже несетесь вниз на саночках, только ветер свистит в ушах. Если у вас есть зависшие дела или дела, требующие особых пробивных способностей — запланируйте их на первую половину недели. В среду есть вероятность небольшого снижения энергии, а потому постарайтесь заранее скорректировать питание и сон. В четверг благоприятно участие в спортивных играх и покупка абонемента в спортзал. Во второй половине недели проявляйте больше инициативы — и на работе, и в личной жизни. В пятницу может осуществится ваша мечта или же вы получите неожиданное предложение руки и сердца: что отвечать — решайте сами, звезды на этот счет хранят молчание. В выходные дни, по возможности, раздайте долги.
Для Раков — это неделя, когда нельзя пятиться назад. Наоборот, старайтесь расширять горизонты. Вы можете пережить неожиданное духовное просветление или узнать что-то принципиально новое о вашей сфере деятельности. Можете даже полностью поменять взгляды или посмотреть на давно «зависшую» проблему с неожиданной стороны и найти простое, но эффективное решение. Ваш авторитет может вырасти за счет прошлых заслуг. Во вторник не бойтесь делегировать полномочия, ваши коллеги или близкие успешно со всем справятся. Среда благоприятна для анализа происходящего — оцените все ваши козыри и подумайте, можно ли их усилить. Во второй половине недели больше заботьтесь о своем здоровье и не забывайте выделять время на отдых.
Львам в начале этой недели стоит быть внимательнее, чтобы не попасть под чужое влияние. Только вы можете знать, как лучше для вас и что именно вам нужно. Тщательно отделяйте правду от пустых слов. Во вторник возможна запутанная ситуация на работе — подключите свою интуицию. В среду постарайтесь не брать на себя чужих обязанностей, даже если за это обещают повысить зарплату — звезды советуют поберечь себя и свое здоровье, лишние перегрузки вам ни к чему. Во второй половине недели, по возможности, сократите любые поездки и будьте особо аккуратны за рулем. В пятницу или в выходные дни постарайтесь организовать встречу с друзьями — вам давно пора отдохнуть и развеяться.
Начало недели — благоприятное время для этого знака зодиака. Постарайтесь налаживать общение любого рода. В понедельник вы будете очень убедительны — обсуждайте важные вопросы или выступайте публично. В среду вы сможете уловить важные тенденции и убедить людей быть на вашей стороне и сотрудничать. Во второй половине недели постарайтесь побольше гулять и занимайтесь спортом, но без сильных нагрузок. Суббота — лучший день, чтобы что-то улучшить в окружающем вас пространстве. Пересмотрите также ваши вкусы и предпочтения, возможно, они давно поменялись, а вы и не заметили этого.
Представителям знака Весы в начале недели лучше снизить активность и особенно по части разговоров. Не обсуждайте друзей, знакомых или коллег за глаза — это опасно и может привести к затяжному конфликту. Во вторник будьте особо внимательны к приходящей информации — вы можете получить ответы на вопросы, которые давно не дают покоя. Четверг подойдет для исправления ошибок и для восстановления прерванных отношений. С пятницы лучше начинать максимально настраиваться на отдых — все равно и дела, и личная жизнь встанут на паузу из-за Меркурия и Венеры. Попробуйте новые техники для расслабления или отправляйтесь на долгую прогулку.
На этой неделе Скорпионам придется часто выяснять отношения и добиваться во всем справедливости. Проблема в том, что справедливость этот эгоистичный знак, как правило, понимает как пользу или выгоду для себя, любимого. Оттого и все проблемы. Поэтому в борьбе за свои интересы старайтесь проявлять дипломатию. Во вторник уделите время занятиям для души. В среду займитесь здоровьем или подумайте, что можно улучшить в вашем образе жизни — может быть пришло время отказаться от какой-то из вредных привычек?! Четверг подходит для активной деятельности и плодотворной работы. В пятницу может объявится человек из прошлого — не стоит давать ему второй шанс. В выходные уделите внимание детям или домашним питомцам.
У Стрельцов на этой неделе может появиться желание покорить весь мир. Вы решите заявить всем о том, что достойны гораздо большего. Наверняка, это так и есть, но ближайшие дни не совсем благоприятны для этого. Лучше переключитесь на творчество или совершите небольшую поездку. События вторника и среды могут выбить вас из колеи, в трудных ситуациях не стесняйтесь обращаться за помощью к друзьям. В пятницу вы можете получить неожиданное признание в любви от человека, с которым даже не планировали заводить роман, или официальное признание ваших заслуг от начальства. Суббота подходит для посещения бани, сауны или спа-салона.
Козерог на этой неделе придется перебороть лень и прокрастинацию. Сейчас не время ждать погоды у моря, нужно действовать. Реальные дела не будут ждать, когда у вас появится настроение, поэтому составьте план и начинайте с чего-то легкого. А к концу недели по плечу будут и горы. Во вторник избегайте пустых разговоров, не все контакты важны и нужны. А вот среда, напротив, благоприятна для переговоров и работы с документами. В четверг будьте настороже — звезды предупреждают, что вас попытаются обмануть. В пятницу и субботу посвятите достаточно времени своим личным интересам.
На этой неделе Водолеям надо повнимательнее присмотреться к своему окружению. Далеко не все желают вам добра и дают дельные советы. Постарайтесь поменьше общаться с теми, кто наполняет вас негативной энергией. Не стремитесь озвучивать все ваши планы и идеи, чтобы никто не ставил вам палки в колеса. В понедельник вы можете узнать что-то неожиданное о человеке рядом. Во вторник не будьте излишне доверчивы — этим могут воспользоваться. Если в середине недели займетесь спортом — можете ожидать прилива сил и пользы для здоровья. В четверг не пытайтесь никого перевоспитывать, даже если очень захочется, лучше займитесь своей жизнью. В выходные дни проявите особую осторожность на дорогах.
Неделя хороша для решения семейных, личных вопросов и любых дел, требующих особо тонкого, деликатного подхода. В понедельник представители знака зодиака Рыбы могут столкнуться с раздражающей бюрократией, постарайтесь сохранять спокойствие. Во вторник избегайте ненужных трат и спонтанных покупок, не принимайте поспешных решений, связанных с деньгами. В середине недели вы можете почувствовать, что больше не хотите или не можете тащить на себе некую тяжелую ношу. Обязательно выделите время на отдых. Вторая половина недели благоприятна для заботы о здоровье и похода в салон красоты. В субботу пообщайтесь с друзьями, которых давно не видели — вам не помешают сейчас положительные эмоции.
Просмотрено 5177 раз
18-05-2026 11:14
Диетологи призывают не пренебрегать яйцами, но и не злоупотреблять ими. Эксперты отмечают, что употребление двух-трех яиц в день не вызовет никаких проблем и не увеличит риск сердечно-сосудистых заболеваний.
18-05-2026 10:39
59-летний Филипп Киркоров оказал содействие болгарской певице DARA в подготовке к конкурсу «Евровидение-2026». Отмечается, что болгарское телевидение обратилось к российскому исполнителю с просьбой поддержать участницу К работе подключилась команда Киркорова, в том числе композитор Димитрис Контопулос, являющийся автором двух песен, с которыми на конкурсе выступал Сергей Лазарев. Совместными усилиями для DARA была создана композиция Bangaranga.
18-05-2026 10:25
Памела Андерсон закрутила роман с Томом Крузом. Новость об отношениях знаменитостей активно вирусится в иностранных таблоидах. Пользователи Сети в недоумении: неужели это правда? За плечами у Андерсон и Круза богатая история отношений. Том был женат трижды, Памела Андерсон была замужем пять раз.
18-05-2026 10:19
16 мая 2026 года, легендарная Таймс-сквер, сердце Нью-Йорка, превратилась в настоящий подиум. Итальянский модный Дом Gucci под руководством нового креативного директора Демны Гвасалия организовал здесь показ круизной коллекции. «Подиум» простилался между Седьмой авеню и Бродвеем.
15-05-2026 18:51
33-летняя Кара Делевинь, которая недавно объявила о завершении модельной карьеры, появилась на 79-м Каннском кинофестивале. Она приняла участие в презентации фильма "Тусовщик" режиссёра Джордана Ферстмана, где сыграла одну из главных ролей.