Աստղերը Խոյերին խորհուրդ են տալիս երկուշաբթի և երեքշաբթի ավելի զգույշ լինել, հետևել իրենց խոսքին, հակառակ դեպքում կարող է կոնֆլիկտային իրավիճակ առաջանալ վերադասի հետ։ Չորեքշաբթի օրը նպատակահարմար է ոչ մի վճռական գործողություններ կամ կոշտ հայտարարություններ չանել։ Հինգշաբթի օրը զգույշ եղեք բանկային գործարքների հետ, մի քանի անգամ ստուգեք ամեն ինչ։ Շաբաթ օրը շատ իրավիճակներ կարող են ձեզ համար առավել անսպասելիորեն պարզ դառնալ։ Ավելի շատ ուշադրություն դարձրեք ձեր սիրելիներին, նրանք պարզապես ձեր աջակցության և օգնության կարիքն ունեն, բայց թույլ մի տվեք, որ իրենց բոլոր խնդիրները ձեզ վրա գցեն:
Այս շաբաթ Ցուլերը գոնե մինչև հինգշաբթի պետք է խուսափեն ընկերական հավաքույթներից։ Ավելի շատ հետևեք ձեր կարիքներին ու ցանկություններին: Ուշադիր եղեք ձեր զրույցներում և զգույշ ընտրեք ձեր խոսքերը: Չորեքշաբթի օրը հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր առողջությանը։ Մի կորցրեք վստահությունը, երբ շաբաթվա վերջում ամեն ինչ ըստ պլանի չընթանա: Հնարավորության դեպքում հապճեպ մի փոխեք ձեր աշխատանքը, հարաբերությունները կամ իրադարձությունների ընթացքը՝ իմպուլսիվությունն այս ժամանակահատվածում կարող է վնասակար լինել: Հանգստյան օրերին ուշադրություն դարձրեք նյութական բարեկեցության, տան մաքրման կամ մանր վերանորոգման հարցերին։
Երկվորյակների համար այս շաբաթը խոստանում է շրջադարձային լինել կյանքի շատ բնագավառներում: Այս ժամանակաշրջանի սկզբում աշխատանքային և սոցիալական սթրեսը կխանգարի ձեզ մեկուսացումից։ Բայց դուք հնարավորություն կունենաք միանալ սոցիալական խմբերի, որոնք հետագայում կդառնան ձեր բիզնեսի աջակիցը: Հնարավորինս շատ շփվեք, բաց մի թողեք զանգերը և մի հրաժարվեք ստացվող առաջարկներից։ Վերցրեք նախաձեռնությունը, բարձրաձայնեք և կյանքի կոչեք այն գաղափարները, որոնք վաղուց ունեիք։ Հանգստյան օրերին ազատվեք բոլոր ծրագրերից. սա հիանալի տարբերակ է հանգստանալու և մենակ մնալու ձեր և ձեր սիրելիների հետ:
Այս շաբաթը հաջող կլինի Խեցգետինների համար թե՛ մասնագիտական, թե՛ անձնական առումով։ Աշխատավայրում հեշտությամբ գլուխ կհանեք ցանկացած գործից և չեք հրաժարվի օգնել գործընկերներին։ Ղեկավարությունը կգնահատի ձեր աշխատասիրությունը և կառաջարկի լավ լրացուցիչ աշխատանք: Մի մերժեք, բայց հետևեք ձեր էմոցիաներին և թույլ մի տվեք ձեզ ավելորդ բաներ ասել։ Սիրո մեջ նույնպես ամեն ինչ լավ կստացվի։ Ձեզ նոր ծանոթություն է սպասվում, հնարավոր է փոթորկոտ սիրավեպ։ Առողջության առումով ժամանակն է սկսել ավելի շատ քայլել, և կյանքը կփայլի նոր գույներով։
Շաբաթվա սկիզբը բարենպաստ է ժառանգական, հարկային ու ներդրումային հարցեր լուծելու համար։ Եթե լրջորեն ցանկանում եք լուծումներ գտնել կյանքի բարդ հարցերի համար, ապա, ամենայն հավանականությամբ, դրանք կգտնեք: Գործուղման կամ քննության գնալը կարող է մեծ անհանգստության պատճառ դառնալ։ Ճանապարհներին չափազանց զգույշ եղեք։ Հետաքրքիր մարդը կամ հին հոբբին հանգստյան օրերին երկար ժամանակ և ուշադրություն կպահանջեն: Դուք կարող եք մասնակցել կամ ինքներդ կազմակերպել հանրային միջոցառում, բայց ուշադիր եղեք և զգուշացեք խաբեբաներից:
Առաջիկա շաբաթը ձեզ կգրավի առողջարարական պրակտիկայի գաղափարներով. դուք կզգաք շարժվելու, ճիշտ սնվելու և ձեր կազմվածքը բարելավելու կարիքը: Այժմ իրադարձությունների տեմպը մի փոքր հանդարտվել է, և դուք կարող եք վերջապես ձեր մտքերը կարգավորել և վերանայել, թե ինչ է կատարվում. ժամանակն է ինչ-որ բան թարմացնելու կամ փոխելու: Ինքներդ ձեր մասին հոգ տանելը ինտուիտիվ քայլ է դեպի փոփոխություններ, որոնք կգան ձեր կյանք գարնան վերջում: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կենտրոնացեք ստեղծագործության վրա՝ լինի դա նոր վարագույրներ ընտրելը, թե վեպ գրելը, դա ձեզնից է կախված:
Աստղագուշակը խորհուրդ է տալիս Կշեռքներին լինել մի փոքր ավելի համարձակ և չվախենալ սխալվելուց՝ դա կլինի փորձ, որն օգտակար կլինի կյանքում: Շաբաթվա սկզբին կարող եք նույնիսկ փորձել համարձակ արկածներ, դրանք խնդիրներ չեն բերի։ Միայնակ Կշեռքներին սպասվում է գլխապտույտ սիրավեպ՝ լի սիրով և քնքուշ զգացմունքներով: Մի ամաչեք փոխադարձ զգացմունքները ցույց տալուց: Պրոֆեսիոնալ առումով նոր բարձունքներ նվաճելու և օգտակար շփումներ հաստատելու հնարավորություն կա։ Վերցրեք նախաձեռնությունը ձեր ձեռքը և համարձակորեն առաջ տարեք ձեր գաղափարներն ու նախագծերը: Չափից դուրս մի մտածեք ձեր գաղափարների վրա, պարզապես գործի անցեք:
Այս շաբաթ կարգի բերեք ձեր փաստաթղթերը. այն ամենը, ինչ ավարտված չէ փաստաթղթերի, օրենքների, կանոնների և կանոնակարգերի առումով, կարող է վերադառնալ ձեզ մոտ ապագայում: Նաև ժամանակն է կարգավորել օտարերկրյա անձնագրի համար փաստաթղթերի ներկայացումը, անդորրագրերի, պարտքերի վերադարձման պահանջներ գրել: Երեքշաբթի օրը աշխատավայրում բարձրացրեք այն հարցը, որը երկար ժամանակ հետաձգում էիք՝ լինի դա գործընկերոջ, թե ձեր ղեկավարի հետ: Դրսևորեք դիվանագիտություն և համառություն, ու հանգամանքները կսկսեն շրջվել ձեր օգտին:
Շաբաթվա առաջին կեսն Աղեղնավորների համար ավելի շատ զգայական կլինի, քան ռացիոնալ: Անձնական հարաբերություններում պետք չէ հապճեպ եզրակացություններ անել, նույնիսկ, եթե ամեն ինչ լավ է ընթանում։ Եղեք ուշադիր մարդկանց հանդեպ, որոնց մասին շատ բան չգիտեք: Նույնը վերաբերում է մասնագիտական ոլորտին։ Կարևոր որոշումներ կայացնելիս ժամանակ տրամադրեք։ Հիմա լավագույն ժամանակը չէ բիզնեսն ընդլայնելու և պայմանագրեր կնքելու համար։ Ուրբաթ օրը վնասվածքների վտանգ կա, մի խախտեք անվտանգության նախազգուշական կանոնները։
Այս շաբաթ եկել է ձեր «փառքի տասնհինգ րոպեի» ժամանակը. բաց մի թողեք հնարավորությունը լիովին վայելելու ճանաչումն ու գովասանքը, միաժամանակ հիշելով, որ դուք ավելի քան արժանի եք հաջողությամբ ուրախանալու: Թույլ մի տվեք, որ ձեր ենթագիտակցությունն արթնացնի ինքնակոչի համախտանիշը. արդյոք արժանի՞ եմ այս առավելություններին: Միանշանակ այո։ Պարզապես շաբաթվա վերջում մի չարաշահեք ձեր հաղթանակների տոնը և շարունակեք արարել այն, ինչ սկսել եք: Ուրբաթ օրը ուշադրություն դարձրեք ձեր սիրելիներին, իսկ կիրակի գնացեք բնության գիրկը՝ ոգեշնչվելու և լռելու։
Ջրհոսների համար շաբաթը կարիերայի առումով իսկական նվեր կլինի։ Այս նշանի ներկայացուցիչները լավ հեռանկարներ կունենան։ Աստղերը խոստանում են նաև անսովոր գտածոներ և անակնկալներ։ Հիմա գլխավորը նոր բաներից չվախենալն է։ Այս շաբաթը բարենպաստ է աշխատանքի փոփոխության կամ առաջխաղացման համար։ Ջրհոսները նաև պետք է ուշադրություն դարձնեն իրենց առողջությանը և ոչ մի դեպքում չանտեսեն կանխարգելիչ այցերը բժշկի։ Մի հետաձգեք մարզասրահ ձեր այցերը: Անձնական կյանքում հիմա ամեն ինչ հանգիստ ու նույնիսկ մի քիչ ալարկոտ կլինի։
Ձկների նշանի ներկայացուցիչներն այս շաբաթ շատ հնարավորություններ կունենան իրենց ռազմավարական նպատակներին հասնելու համար։ Սա առաջին հերթին վերաբերում է մասնագիտական գործունեությանը։ Հնարավոր է, որ ձեր առջեւ նոր հեռանկարներ բացվեն։ Արտաքին հանգամանքներն ակտիվորեն կնպաստեն ձեր կարիերայի աճին։ Եթե աշխատանք եք փնտրում, ապա այս ընթացքում կկարողանաք գտնել ձեր պահանջներին և մասնագիտական նպատակին համապատասխան պաշտոն։

Гороскоп на неделю с 6 по 12 мая 2024 года для знака зодиака Овен
Звезды советуют Овнам быть осторожнее в понедельник и вторник, следить за своей речью, иначе может возникнуть конфликтная ситуация с начальством. В среду желательно не предпринимать никаких решительных действий и не выступать с резкими заявлениями. В четверг будьте аккуратны с банковскими операциями, перепроверяйте все многократно. В субботу многие ситуации могут для вас проясниться самым неожиданным образом. Уделите больше внимания близким людям, им просто необходима ваша поддержка и помощь, но не позволяйте сгружать все свои проблемы на вас.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 мая 2024 года для знака зодиака Телец
На этой неделе Тельцам лучше избегать общественных собраний, как минимум до четверга. Больше прислушивайтесь к своим потребностям и желаниям. Будьте аккуратны в беседах и тщательно подбирайте слова. В среду особо позаботьтесь о своем здоровье. Не теряйте уверенности в себе, когда в конце недели все может пойти не по плану. По возможности не меняйте поспешно работу, отношения и ход событий — импульсивность в этот период может нанести вред. В выходные уделите внимание вопросам материального благополучия, уборке дома или мелкому ремонту.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 мая 2024 года для знака зодиака Близнецы
Неделя для Близнецов обещает стать поворотной во многих жизненных аспектах. Уединиться в начале этого периода вам помешает работа и общественная нагрузка. Зато у вас появится возможность влиться в социальные группы, которые впоследствии станут опорой для вашего дела. Общайтесь как можно больше, не пропускайте звонки и не отказывайтесь от поступающих предложений. Проявляйте инициативу, озвучивайте и воплощайте идеи, которые вынашивали давным-давно. Освободите от всех планов выходные — это отличный вариант расслабиться и побыть наедине с собой и близкими.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 мая 2024 года для знака зодиака Рак
Неделя для Раков будет удачной и в профессиональном, и в личном плане. На работе вы легко справитесь с любыми задачами и не откажете в помощи коллегам. Руководство оценит ваше усердие и предложит неплохую подработку. Не отказывайтесь, но следите за своими эмоциями и не позволяйте себе высказывать лишнего. В любви тоже все сложится удачно. Вас ждет новое знакомство, и не исключен бурный роман. В плане здоровья — самое время начать побольше ходить пешком, и жизнь заиграет новыми красками.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 мая 2024 года для знака зодиака Лев
Начало недели благоприятно для решения вопросов наследства, налогов и инвестиций. Если вы серьезно настроены искать решение сложных жизненных вопросов, скорее всего, найдете их. Необходимость поехать в командировку или сдать экзамен могут стать источником сильного беспокойства. Будьте предельно осторожны на дороге. Интересный человек или давнее хобби потребуют времени и внимания на долгих выходных. Возможно, вы отправитесь на публичное мероприятие или захотите его организовать, но будьте аккуратны и остерегайтесь мошенников.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 мая 2024 года для знака зодиака Дева
Наступившая неделя увлечет вас идеями оздоровительных практик: вы ощутите потребность в движении, правильном питании и совершенствовании своего тела. Сейчас темп событий немного утих, и вы можете наконец разложить мысли по своим местам и переосмыслить происходящее — не пора ли что-то обновить или поменять. Забота о себе — интуитивный шаг на пути к переменам, которые придут в вашу жизнь в конце весны. Во второй половине недели уделите внимание творчеству, будь то выбор новых штор или написание романа — решать вам.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 мая 2024 года для знака зодиака Весы
Гороскоп советует Весам быть немного смелей и не бояться совершать ошибки — это опыт, который пригодится в жизни. В начале недели можно решиться даже на смелые авантюры, проблем они не принесут. Одиноких Весов ждет головокружительный роман, полный романтики и нежных чувств. Не стесняйтесь проявлять ответные чувства. В профессиональном плане есть шанс покорить новые вершины и завести полезные знакомства. Берите инициативу в свои руки, смелее продвигайте свои идеи и проекты. Не обдумывайте слишком долго свои идеи, просто действуйте.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 мая 2024 года для знака зодиака Скорпион
На этой неделе разберитесь с бумагами — все, что недоработано в плане документации, законов, правил и инструкций, может аукнуться неприятностями в ближайшем будущем. Также сейчас самое время разобраться с подачей документов на загранпаспорт, с квитанциями и задолженностями, написать претензии на возврат денежных средств. Во вторник поднимите на работе вопрос, который давно откладывали, будь то с коллегой или с начальством. Проявляйте дипломатию и настойчивость, и обстоятельства начнут разворачиваться в вашу сторону.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 мая 2024 года для знака зодиака Стрелец
Первая половина недели для Стрельцов будет в большей степени чувственной, чем рациональной. В личных отношениях не стоит делать поспешных выводов, даже если всё складывается хорошо. Будьте внимательны по отношению к людям, о которых мало знаете. То же касается и профессионального аспекта. Не торопитесь с принятием важных решений. Сейчас не лучший момент для расширения бизнеса и подписания договоров. В пятницу существует риск получения травмы, не нарушайте технику безопасности.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 мая 2024 года для знака зодиака Козерог
На этой неделе настало время ваших «пятнадцати минут славы» — не упустите шанс по полной насладиться признанием и похвалой, не забывая напоминать себе, что вы более чем заслуженно упиваетесь успехом. Не позволяйте подсознанию пробудить синдром самозванца: а достойны ли вы этих благ? Однозначно да. Только не злоупотребляйте в конце недели празднованием своих побед и продолжайте создавать начатое. В пятницу уделите внимание близким людям, а в воскресенье отправляйтесь на природу за вдохновением и тишиной.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 мая 2024 года для знака зодиака Водолей
Для Водолеев неделя станет настоящим карьерным подарком. На пороге у представителей этого знака — хорошие перспективы. Также звезды сулят необычные находки и сюрпризы. Сейчас главное — не бояться нового. На текущей неделе благоприятна смена работы или повышение по должности. Также Водолеям следует обратить внимание на здоровье и ни в коем случае не пренебрегать профилактическими походами к доктору. Не пропускайте занятия в спортзале. В личной жизни сейчас всё будет спокойно и даже немного лениво.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 мая 2024 года для знака зодиака Рыбы
У представителей знака Рыбы на этой неделе появится много шансов для достижения своих стратегических целей. Прежде всего это относится к профессиональной деятельности. Не исключено, что перед вами откроются новые перспективы. Внешние обстоятельства будут активно способствовать вашему карьерному росту. Если вы находитесь в поиске работы, то в этот период вам удастся найти должность, соответствующую вашим требованиям и профессиональному предназначению.