Մարտի սկզբին որոշ Խոյեր կկարողանան ձեռք բերել շատ արժեքավոր տեղեկություններ, ինչպես նաև ստուգել այն, ինչ ավելի վաղ հայտնի էր դարձել: Այս ժամանակահատվածում, առանց շտապելու և ավելորդ անհանգստությունների, կարգավորեք երկարաժամկետ ծրագրերը և դաշնակիցների հետ համաձայնեցրեք համատեղ գործողությունները։
Ամսվա երկրորդ կեսին կարող են դժվարություններ առաջանալ ձեր աշխատանքում, սակայն արագ լուծում կգտնեք, եթե լսեք ձեր ինտուիցիային։ Այս շրջանը հարմար է նաև նոր բան սովորելու համար։
• Բարենպաստ օրերը՝ 5, 11, 19, 27
• Անբարենպաստ օրերը՝ 8, 15, 22, 30
Մարտի սկիզբը հագեցած է լինելու և ձեզ կզգաք կարուսել նստածի պես։ Այս շրջանում տեղի կունենան անսպասելի իրադարձություններ, կհայտնվեն նոր հնարավորություններ ու որոշ դժվարություններ։ Որքան համառ լինեք, այնքան ավելի լավ արդյունքների կարող եք հասնել: Ամսվա երկրորդ կեսին Ցուլերը կստանան բազմաթիվ հարցերի պատասխաններ, որոնց մասին վերջին շրջանում մտածում էին։ Հնարավորություն կլինի նաև կյանքում ինչ-որ բան փոխելու։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 9, 17, 25
• Անբարենպաստ օրերը՝ 7, 14, 21, 29
Այս նշանի համար մարտի առաջին օրերը բեղմնավոր կլինեն։ Բարենպաստ շրջան կլինի աշխատանքային հարցերը լուծելու, գործընկերների հետ բանակցելու, գործարքներ կնքելու համար։ Երկվորյակները սովորականից ավելի հաճախ կհայտնվեն ուշադրության կենտրոնում։ Ամսվա կեսը բարդ կլինի՝ ստիպված կլինեք հետաձգել պլանավորված գործերն ու լուծել ծագած խնդիրները։ Մարտի վերջին դրական միտումը կուժեղանա։
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 8, 16, 24, 31
• Անբարենպաստ օրերը՝ 6, 13, 20, 28
Ամսվա սկիզբը կլինի բեղմնավոր ու հագեցած։ Այս ժամանակահատվածում կարող եք մեծ ծրագրեր կազմել ու ավելի հաճախ նախաձեռնողականություն ցուցաբերել։ Մարտի կեսին Խեցգետինները պետք է կենտրոնանան օգտակար գործերի ու աշխատանքային խնդիրների լուծման վրա։ Մարտի վերջին շաբաթները բարենպաստ կլինեն անձնական հարաբերությունների համար։
• Բարենպաստ օրերը՝ 6, 14, 22, 30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 10, 17, 25
Մարտին Առյուծները կկարողանան նկատելի հաջողությունների հասնել իրենց աշխատանքում, եթե ժամանակ չկորցնեն ու վստահելի դաշնակիցներ ընտրեն։ Հիանալի ժամանակ է լուրջ նախագծեր սկսելու համար։ Նաև պետք է պատրաստ լինեք նոր բաներ սովորել և երկարաժամկետ ծրագրեր կազմել: Շատ Առյուծների համար անձնական հարաբերությունները կարող են հետին պլան մղվել:
• Բարենպաստ օրերը՝ 4, 12, 20, 28
• Անբարենպաստ օրերը՝ 7, 15, 23, 31
Մարտի սկզբին Կույսերը պետք է ավելի զգույշ լինեն։ Անհանգստությունները սովորականից ավելի շատ կլինեն, իսկ առաջնահերթությունները միանգամից ճիշտ սահմանել չի հաջողվի։ Արժե լսել նրանց խորհուրդները, ովքեր ձեզ վաղուց են ճանաչում և լավ հասկանում։ Ամսվա կեսից դրական միտումների ազդեցությունը կմեծանա ու նոր հնարավորություններ կհայտնվեն։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 11, 19, 27
• Անբարենպաստ օրերը՝ 6, 14, 22, 30
Ամսվա սկիզբը բավականին բուռն կլինի։ Որոշ մասնագիտական դժվարություններ կարող են առաջանալ։ Բայց շուտով ձեր ինտուիցիան ձեզ կասի, թե ինչպես վարվել: Կարեւոր դեր կխաղա նաեւ սիրելիների աջակցությունը։ Մարտի երկրորդ կեսին դրական միտումը կսկսի ակտիվանալ։ Այս անգամ բարենպաստ շրջան կլինի անձնական հարաբերությունների համար։
• Բարենպաստ օրերը՝ 2, 10, 18, 26
• Անբարենպաստ օրերը՝ 5, 13, 21, 29
Կարիճների համար մարտը բավականին բուռն է լինելու։ Մեկ ամսվա ընթացքում ձեզ հարկավոր կլինի շատ բաների մասին միաժամանակ մտածել և լուծել ոչ միայն ձեր խնդիրները։ Ինչ պլաններ էլ որ կազմեք, հիշեք, որ դրանք, հավանաբար, ճշգրտման կարիք կունենան:
Ամսվա կեսին սպասվում են հաճելի անակնկալներ, բախտորոշ զուգադիպություններ։ Այնուամենայնիվ, արժե հիշել, որ ամեն ինչում ձեր բախտը չի բերելու և պետք է ապավինեք սեփական ուժերին։ Մարտի վերջին օրերը կլինեն հետաքրքիր և հուզիչ։
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 9, 17, 25, 31
• Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 12, 20, 28
Ամսվա սկիզբը բավականին հագեցած է լինելու։ Խնդիրները լուծելու համար ստիպված կլինեք մի կողմ դնել ընթացիկ գործերը։ Բայց անհանգստանալու լուրջ պատճառներ չեն լինի՝ արագ կհաղթահարեք դժվարությունները։ Մարտի երկրորդ կեսը բարենպաստ կլինի անձնական հարաբերությունների համար։ Աղեղնավորները կկարողանան փախչել հոգսերից ու հանգստանալ հաճելի ընկերակցությամբ։
• Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 10, 18, 26
Մարտի սկզբին Այծեղջյուրները հնարավորություն կունենան հասնելու նրան, ինչ նախկինում անհնար էր թվում։ Դաշնակիցների աջակցությունը կարևոր դեր կխաղա։ Դուք պետք է արագ գործեք, և դա որոշ Այծեղջյուրների կստիպի անհանգստանալ: Ամսվա երկրորդ կեսը հարմար է ինֆորմացիան ուսումնասիրելու և վերլուծելու համար։ Այս ժամանակահատվածում աշխատեք նաեւ ժամանակ գտնել ընտանեկան հարցերի ու սիրելիների հետ շփվելու համար։ Մարտի վերջին օրերը կարող են դժվար լինել։ Ճիշտ գնահատեք ձեր ուժերը և մի մոռացեք հանգստանալ։
Պետք չէ մարտի սկզբին կարևոր որոշումներ կայացնել։ Խոստումներ տալու և ինքդ քեզ պարտավորեցնելու ճիշտ ժամանակը չէ։ Ամսվա կեսին դրական ազդեցությունը կմեծանա, իսկ վաղեմի ցանկությունները կարող են իրականանալ։ Մարտի վերջին օրերին Ջրհոսները շատ անելիքներ կունենան։ Աշխատեք ոչինչ չթաքցնել նրանցից, ում օգնությանն եք դիմում, դա զերծ կպահի թյուրիմացություններից։
Մարտի սկիզբը Ձկների համար խոստումնալից շրջան կլինի։ Հավանական է, որ օգտակար ծանոթություններ կունենաք և կհանդիպեք մարդկանց, որոնցից շատ բան կսովորեք։ Մարտի կեսին առաջին պլան կգան անձնական հարաբերությունները։ Հնարավորություն կա, որ դուք որոշեք ամուսնանալ կամ սկսել միասին ապրել։ Մարտի վերջին օրերին պետք է խուսափել գերծանրաբեռնվածությունից։

Гороскоп на март для Овнов
В начале марта некоторым Овнам удастся получить много ценной информации, а также проверить то, что выяснилось раньше. В этот период без спешки и лишних волнений скорректируйте долгосрочные планы и договоритесь о совместных действиях с союзниками.
Во второй половине месяца могут возникнуть трудности в работе, но вы быстро найдете решение, если прислушаетесь к интуиции. Также этот период подходит для обучения чему-то новому.
Благоприятные дни: 5, 11, 19, 27 марта
Неблагоприятные дни: 8, 15, 22, 30 марта
Гороскоп на март для Тельцов
Начало марта станет насыщенным и будет напоминать американские горки. В это время произойдут неожиданные события, появятся новые возможности и некоторые трудности. Чем настойчивее вы будете, тем лучших результатов сможете добиться. Во второй половине месяца Тельцы получат ответы на многие вопросы, над которыми размышляли в последнее время. Также появится возможность что-то изменить в жизни.
Благоприятные дни: 3, 9, 17, 25 марта
Неблагоприятные дни: 7, 14, 21, 29 марта
Первые дни марта для этого знака пройдут плодотворно. Это будет благоприятный период, чтобы решать рабочие вопросы, договариваться с коллегами и заключать сделки. Близнецы будут оказываться в центре внимания чаще, чем обычно. Середина месяца окажется непростой, придется отложить запланированные дела и решать возникшие проблемы. В конце марта усилится позитивная тенденция.
Благоприятные дни: 1, 8, 16, 24, 31 марта
Неблагоприятные дни: 6, 13, 20, 28 марта
Гороскоп на март для Раков
Начало месяца будет плодотворным и насыщенным. В этот период можно строить большие планы и чаще проявлять инициативу. В середине марта Ракам стоит сосредоточиться на полезных делах и решении рабочих задач. Для личных отношений благоприятными окажутся последние недели марта.
Благоприятные дни: 6, 14, 22, 30 марта
Неблагоприятные дни: 3, 10, 17, 25 марта
Гороскоп на март для Львов
В марте Львы смогут добить заметных успехов в работе, если не будут тратить напрасно время и выберут надежных союзников. Это отличное время для начала серьезных проектов. Также стоит быть готовым учиться новому и строить долгосрочные планы. Личные отношения для многих Львов могут уйти на второй план.
Благоприятные дни: 4, 12, 20, 28 марта
Неблагоприятные дни: 7, 15, 23, 31 марта
Гороскоп на март для Дев
В начале марта Девам стоит быть внимательнее. Забот будет больше, чем обычно, и не сразу удастся правильно расставить приоритеты. Стоит прислушиваться к совету тех, кто вас давно знает и хорошо понимает. С середины месяца усилится влияние позитивных тенденций, появятся новые возможности.
Благоприятные дни: 3, 11, 19, 27 марта
Неблагоприятные дни: 6, 14, 22, 30 марта
Начало месяца окажется довольно беспокойным. Могут возникнуть какие-то профессиональные трудности. Но скоро интуиция подскажет вам, как стоит себя вести. Также важную роль сыграет поддержка близких людей. Во второй половине марта начнет усиливаться позитивная тенденция. Это время станет благоприятным периодом для личных отношений.
Благоприятные дни: 2, 10, 18, 26 марта
Неблагоприятные дни: 5, 13, 21, 29 марта
Март для Скорпионов окажется довольно беспокойным. В течение месяца нужно будет думать о многих вещах одновременно и решать не только свои проблемы. Какие бы планы вы ни строили, имейте в виду, что их наверняка нужно будет корректировать.
В середине месяца ожидаются приятные сюрпризы и удачные совпадения. Однако стоит помнить, что везти будет не во всем и стоит рассчитывать на собственные силы. Последние дни марта пройдут интересно и захватывающе.
Благоприятные дни: 1, 9, 17, 25, 31 марта
Неблагоприятные дни: 4, 12, 20, 28 марта
Гороскоп на март для Стрельцов
Начало месяца получится довольно напряженным. Придется отложить текущие дела для решения проблем. Но серьезных причин для волнения не будет, вы быстро преодолеете трудности. Вторая половина марта будет благоприятной для личных отношений. Стрельцы смогут отвлечься от забот и отдохнуть в приятной компании.
Неблагоприятные дни: 2, 10, 18, 26 марта
В начале марта у Козерогов будет возможность добиться того, что прежде казалось невозможным. Важную роль сыграет поддержка союзников. Действовать нужно будет быстро, и некоторых Козерогов это заставит волноваться. Вторая половина месяца подойдет для учебы и анализа информации. Также в этот период постарайтесь находить время для семейных дел и общения с близкими. Последние дни марта могут оказаться непростыми. Правильно оценивайте свои силы и не забывайте отдыхать.
В начале марте не стоит принимать важные решения. Не совсем подходящее время для того, чтобы давать обещания и связывать себя обязательствами. В середине месяца усилится позитивное влияние, возможно исполнение давних желаний. В последние дни марта у Водолеев будет много дел. Старайтесь ничего не скрывать от тех, к кому обращаетесь за помощью, это позволит избежать недопонимания.
Начало марта станет многообещающим периодом для Рыб. Вероятны полезные знакомства, встречи с людьми, у которых вы многому научитесь. В середине марта на первый план выйдут личные отношения. Есть вероятность, что вы примете решение о браке или начале совместной жизни. В последние дни марта стоит избегать перегрузок.