Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը 2023 թ․
Այս շաբաթ Կենդանակերպի բոլոր նշանները ստիպված կլինեն կրկնակի ջանք ներդնել աշխատանքում, բայց, այդ պարագայում, որոշ ժամանակ անց լավ արդյունքներ կարող են ի հայտ գալ։ Հնարավոր է, որ ստիպված լինեք դիմել պետական կառույցներին: Եվ ձեր ճանապարհին կարող են լինել տարբեր տեսակի խոչընդոտներ: Այնուամենայնիվ, չպետք է թևաթափ լինել, ավելի լավ է վերանայեք ձեր վերաբերմունքը գործընկերների նկատմամբ՝ միաժամանակ վարքի այլ մարտավարություն կիրառելով։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը, 2023 թ. Խոյ
Խոյերն այս շաբաթ ոչ լուրջ հարցերում, ոչ էլ մանրուքներում չպետք է հույսը դնեն ուրիշների վրա և նրանցից օգնություն կամ խորհուրդ խնդրեն։ Այս ընթացքում նույնիսկ ամենամտերիմ մարդիկ հակված կլինեն եսասեր դրսևորել ձեր նկատմամբ և չեն արձագանքի խնդրանքներին կամ, խոստանալով, արդյունքում կհուսահատեցնեն ձեզ։ Գործելով ինքնուրույն՝ դուք շատ ավելի լավ կլուծեք ձեր խնդիրները։ Նրանք, ովքեր սիրահարված են, կարող են հույս դնել փոխադարձ զգացմունքների վրա։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը, 2023 թ. Ցուլ
Շատ Ցուլերի այս շաբաթ կարող է թվալ, թե իրենց կյանքում սև շերտ է հայտնվել: Աշխատավայրում և անձնական կյանքում կուտակված իրարանցումը կարող է լրջորեն խաթարել ոչ միայն ձեր զգացմունքային վիճակը, այլև մարդկության հանդեպ հավատը: Մի տրվեք այս անկումային տրամադրություններին. մտերիմներն ամեն ինչ կանեն ձեզ աջակցելու համար, իսկ շաբաթվա վերջին ամենը լավ կլինի, ավելին, արդյունքը կգերազանցի բոլոր սպասելիքները։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը, 2023 թ. Երկվորյակ
Երկվորյակներն այս շաբաթ անսպասելի հզոր աջակցություն կստանան հասարակության մեջ ամուր և հեղինակավոր դիրքեր ունեցող մարդկանց կողմից: Սակայն հին գործերը, որոնց լուծումը երկար ժամանակ հետաձգում էիք, կարող են հիշեցնել իրենց մասին ու ստիպել վերադառնալ դրանց։ Արդյունքում չի կարելի բացառել զգալի ծախսերը։ Սիրային հարաբերություններում շատ Երկվորյակներ կհայտնվեն խաչմերուկում. վերջ դնել հարաբերություններին, թե փորձել դրանք վերակենդանացնել՝ կախված է ձեզանից:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը, 2023 թ. Խեցգետին
Խեցգետիններն ամբողջ շաբաթը կանցկացնեն բազմաթիվ օգտակար ծանոթությունների ու գործնական հանդիպումների նշանի տակ։ Ժամանակը չի բավականացնի, բայց աշխատեք ամենուր պահանջված ժամին լինել և ոչ մի տեղ չուշանալ, դրանից շատ բան կախված կլինի: Այնուամենայնիվ, զգուշությամբ վերաբերվեք այն տեղեկատվությանը, որը դուք կստանաք այս ժամանակահատվածում. կրկնակի ստուգեք: Խեցգետինները, ովքեր են սկսում անձնական նոր հարաբերություններ կառուցել, ունեն հաջողության հասնելու բոլոր հնարավորությունները
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը, 2023 թ. Առյուծ
Առյուծներին այս շաբաթ խորհուրդ չի տրվում ֆինանսական հարցերում կարևոր որոշումներ կայացնել։ Ժամանակ վերցրեք և ճիշտ վերլուծեք իրավիճակը, կշռեք դրական և բացասական կողմերը: Նույնիսկ եթե այս պահին ձեր դրամապանակը դատարկ է, մի անհանգստացեք վաղվա օրվա մասին, ամեն ինչ շատ շուտով կլավանա: Չամուսնացած Առյուծներին աստղերը խոստանում են ռոմանտիկ ծանոթություն բոլորովին անսպասելի վայրում։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը, 2023 թ. Կույս
Գործողություններ ձեռնարկելը և հոսանքի հետ չգնալն այն է, ինչ այս շաբաթ անհրաժեշտ է Կույսերին, եթե նրանք ցանկանում են հաջողության հասնել: Ստիպեք ինքներդ ձեզ լքել ձեր հարմարավետության գոտին և վերջապես ավարտին հասցրեք սկսած նախագիծը, կատարեք ղեկավարության «արտաժամյա» առաջադրանքները: Մի արհամարհեք նոր գարծարար առաջարկները. դրանցից մեկը կարող է ցատկահարթակ լինել ձեր լավ ապագայի համար: Բայց անձնական կյանքում չպետք է արագացնել իրադարձությունները՝ թող ամեն ինչ շարունակվի բնական հունով:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը, 2023 թ. Կշեռք
Այս շաբաթ Կշեռքները էներգիայի հզոր վերելք կզգան, և, հետևաբար, առանց մեծ դժվարության, ելք կգտնեն ամենախառնաշփոթ իրավիճակներից։ Պարզապես մի գնացեք ծեծված ճանապարհով. ցույց տվեք մտածողության ինքնատիպություն և նորարար մոտեցում: Սա դեպի ձեզ կգրավի նոր մարդկանց, ովքեր կդառնան ձեր օգնականներն ու համախոհները։ Բախտը կժպտա նաև նրանց, ովքեր երկար ժամանակ սեր են փնտրում և ոչ այնքան հաջող։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը, 2023 թ. Կարիճ
Կարիճներին աստղերը խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ կենտրոնանալ աշխատանքի վրա, հակառակ դեպքում կարող եք մեծ հնարավորություններ բաց թողնել: Առաջիկա օրերին հատկապես հաջող կլինեն փաստաթղթերի կազմման, գործարքների կնքման հետ կապված գործերը։ Ճիշտ է, հնարավոր է, որ մտերիմները դժգոհ լինեն ձեր ընդհանուր զբաղվածությունից։ Բանը վիճաբանության մի հասցրեք՝ աշխատեք հանգիստ բացատրել նրանց ամեն ինչ:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը, 2023 թ. Աղեղնավոր
Աղեղնավորները գրեթե ամբողջ շաբաթ կենտրոնացած կլինեն աշխատանքի վրա, և դա ճիշտ է. սա ամենաբարենպաստ ժամանակն է ղեկավարության հետ կապ հաստատելու, օգտակար շփումներ կառուցելու և կարևոր գործարքներ կնքելու համար: Այս ժամանակահատվածում կարող եք հույս դնել նաև ընկերների և գործընկերների աջակցության վրա, իսկ ընտանեկան հարաբերություններն ավելի ներդաշնակ կդառնան: Այնուամենայնիվ, հարկ կլինի հոգ տանել ձեր առողջության մասին. այժմ այն կարող է խոցելի լինել:
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը, 2023 թ. Այծեղջյուր
Այս շաբաթ Այծեղջյուրները դժվար թե կարողանան երկնքից աստղեր իջեցնել, և դա պարտադիր չէ։ Ձեզ կգրավեն առօրյա գործերն ու երկրային ուրախությունները, որոնցից մեծ հաճույք կստանաք։ Աշխատավայրում կարող է այնպիսի իրավիճակ ստեղծվել, որի ժամանակ չարժե վիճել վերադասի հետ։ «Գերադասում եմ ոչինչ չասել» մարտավարությունը արդիական կլինի նաև տանը՝ թույլ տվեք, որ ձեր ամուսնական զուգընկերը մի փոքր քմահաճ լինի։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը, 2023 թ. Ջրհոս
Ջրհոսների համար այս շաբաթն անսահմանափակ հնարավորություններ կբացի. դուք ուղիղ մուտք կունենաք այն ամենին, ինչ նախկինում փակված էր: Մասնագիտական հարցերում ապավինեք ներքին ձայնի հուշումներին, սակայն խնդիրը լուծելու ինտուիտիվ կերպով գտնված ճանապարհը դեռ պետք է վերլուծվի և ճշգրիտ հաշվարկվի բոլոր քայլերը։ Եվս մեկ բան. այս ընթացքում ոչինչ չի կարելի հետաձգել «հետագային», քանի որ նման նոր հնարավորություն կարող է չառաջանալ։
Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 3-9-ը, 2023 թ․ Ձկներ
Ձկներին այս շաբաթ լուրջ տարաձայնություններ ու վեճեր են սպասվում ամուսնական զուգընկերոջ, մտերիմների ու հին ընկերների հետ։ Հնարավոր է, որ վիրավորվելով՝ որոշեք «ընդհատակ անցնել», բայց մեկուսացումն ու միայնությունը լավագույն ելքը չեն այս իրավիճակից։ Եթե վերլուծեք վեճերի պատճառները, ապա անպայման կհասկանաք, որ դա ձեր մեջ է՝ դուք այժմ չափազանց պահանջկոտ, նախանձկոտ և կասկածամիտ եք սիրելիների նկատմամբ:

Гороскоп на неделю с 3 по 9 июля 2023
03.07.2023 На этой неделе всем знакам зодиака работать придётся с удвоенной силой, но при этом хорошие результаты могут проявиться спустя какое-то время. Есть вероятность, что придётся обращаться в государственные учреждения. И на вашем пути могут встретиться разного рода препятствия. Однако не надо падать духом, а лучше пересмотреть своё отношение к партнёрам, при этом следует использовать другую тактику поведения.
Овнам на этой неделе ни в серьёзных делах, ни в мелочах не стоит рассчитывать на окружающих и просить у них помощи или совета. В этот период даже самые близкие люди будут склонны проявлять по отношению к вам эгоизм и не откликнутся на ваши просьбы, либо, пообещав, подведут. Действуя самостоятельно, вы гораздо лучше разрешите свои проблемы. Те, кто влюблён, могут рассчитывать на ответные чувства.
Многим Тельцам на этой неделе может показаться, что в их жизни наступила чёрная полоса. Навалившиеся неурядицы на работе и в личной жизни могут серьёзно подорвать не только ваше эмоциональное состояние, но и веру в человечество. Не поддавайтесь этим упадническим настроениям - ваши близкие приложат все силы, чтобы вас поддержать, и к концу недели всё наладится, более того - результат превзойдёт все ожидания.
Близнецы на этой неделе получат неожиданную мощную поддержку от людей, наделённых властью и обладающих авторитетом в обществе. Однако старые дела, решение которых вы долго откладывали, могут напомнить о себе и заставить к ним вернуться. В связи с этим не исключены значительные траты. В делах любовных многие Близнецы окажутся на распутье: ставить ли точку в отношениях или попытаться их реанимировать - решать только вам.
У Раков вся неделя пройдёт под знаком многочисленных полезных знакомств и деловых встреч. Времени будет в обрез, но постарайтесь всё же везде успеть и никуда не опоздать – от этого будет зависеть многое. Однако, к информации, которая поступит вам в этот период, относитесь с осторожностью - перепроверяйте. У Раков, которые только начинает выстраивать новые личные отношения, есть все шансы на успех.
Львам на этой неделе не рекомендуется принимать кардинальные решения в финансовых вопросах. Возьмите тайм-аут и как следует проанализируйте ситуацию, взвесьте все «за» и «против». Даже если в данный момент ваш кошелёк пустоват, не мучайтесь беспокойством о завтрашнем дне - очень скоро всё наладится. Свободным Львам звёзды обещают романтическое знакомство в совершенно неожиданном месте.
Активно действовать, а не плыть по течению – вот что нужно на этой неделе Девам, если они хотят добиться успеха. Заставьте себя выйти из зоны комфорта и доведите, наконец, до ума служебный проект, выполните «сверхурочное» задание руководства. Не отмахивайтесь от новых деловых предложений – одно из них может стать трамплином в ваше лучшее будущее. А вот в личной жизни форсировать события не стоит - пусть всё идёт своим чередом.
Весы на этой неделе ощутят мощный энергетический подъём, а потому без особого труда найдут выход из самых запутанных ситуаций. Только не идите проторёнными путями – проявите нестандартность мышления и новаторский подход. Это привлечёт к вам новых людей, которые станут вашими помощниками и единомышленниками. Удача улыбнётся и тем, кто долго и не очень успешно ищет любовь.
Скорпионам звёзды советуют на этой неделе сосредоточиться на работе, иначе можете упустить отличные возможности. В ближайшие дни особенно хорошо будут удаваться дела, связанные с оформлением документов и заключением сделок. Правда, не исключено, что близкие будут недовольны вашей тотальной занятостью. Не доводите дело до ссоры – постарайтесь спокойно им всё объяснить.
Стрельцы почти всю неделю будут сосредоточены на работе - и правильно: это самое благоприятное время, чтобы наладить контакт с руководством, завести полезные знакомства, заключить важные сделки. Также в этот период вы можете рассчитывать на поддержку друзей и партнёров, да и семейные отношения станут более гармоничными. Однако о собственном здоровье всё же следует позаботиться: сейчас оно может быть уязвимо.
На этой неделе Козерогам вряд ли удастся достать звезду с неба, да это и не потребуется. Вас захватят обыденные дела и земные радости, от которых вы получите массу удовольствия. На работе может возникнуть ситуация, в ходе которой не стоит спорить с начальством. Тактика «лучше я промолчу» будет актуальна и дома: позвольте партнёру по браку слегка покапризничать.
Перед Водолеями эта неделя откроет неограниченные возможности: вы получите прямой доступ ко всему, что раньше было за семью печатями. В профессиональных вопросах полагайтесь на подсказки внутреннего голоса, но интуитивно найденный путь решения проблемы всё же следует проанализировать и точно рассчитать все шаги. И ещё: в этот период ничего нельзя откладывать «на потом», так как новый такой шанс может и не представиться.
Серьёзные размолвки и ссоры с партнёрами по браку, возлюбленными и давними друзьями поджидают на этой неделе Рыб. Не исключено, что, разобидевшись, вы решите «залечь на дно», но замкнутость и одиночество – не лучший выход из этой ситуации. Если вы проанализируете причину конфликтов, то наверняка поймёте – она в вас самих: уж слишком вы сейчас требовательны, ревнивы и подозрительны к близким людям.