Շաբաթվա սկիզբը կարող է ինչ-որ նոր և լիովին անսպասելի բան բերել Խոյի նշանի ներկայացուցիչներին։ Ուշադիր եղեք ձեզ համար բացվող հնարավորություններին և հնարավորություններին։ Սա լավ ժամանակ է աշխատանք կամ ձեզ դուր եկող ինչ-որ բան փնտրելու համար։ Երեքշաբթի աստղերը կօգնեն ձեզ օգտակար կապեր հաստատել։ Օրը նաև հարմար է նրանց հետ հաշտվելու համար, որոնց հետ վիճաբանության մեջ եք։ Հինգշաբթի ընկերները կամ գործընկերները կարող են օգնություն խնդրել ձեզանից, փորձեք չմերժել։ Ուրբաթ կարող եք արդեն օգնություն կամ հաճելի անակնկալ ստանալ։ Շաբաթ օրը հարմար է կարևոր հարցերի համար, բայց հանգստյան օրերին կարող են անձնական կյանքում խնդիրներ և կոնֆլիկտներ առաջանալ։
Ցուլերի համար շաբաթը լի կլինի անակնկալներով։ Դրանցից մի քանիսը կարող են լինել և՛ ոգեշնչող, և՛ հաճելի, բայց դուք դեռ ստիպված կլինեք զգոն մնալ և հաճախ փոխել ծրագրերը։ Երեքշաբթի, հակառակ ձեր ցանկությունների, մի՛ ամեն ինչ միանգամից վերցրեք։ Աստղերը խորհուրդ են տալիս ընտրել գլխավորը և չծանրաբեռնվել։ Շաբաթվա կեսին ժամանակ հատկացրեք ձեր առողջությանը. այցելեք մասնագետների, անհրաժեշտության դեպքում վերանայեք ձեր սննդակարգը։ Ուրբաթ օրը փորձեք ինչ-որ նոր բան, լինի դա նոր հմտություններ, հագուստի նոր ոճ, թե նոր շփում։ Շաբաթավերջը կատարյալ է սրտամոտ զրույցների և հարաբերությունների դիվանագիտորեն պարզաբանման համար։
Շաբաթվա առաջին կեսին Երկվորյակները կարող են դժվարանալ պահպանել հանգստությունը և կառավարել զգացմունքները: Խուսափեք ռիսկային գործողություններից և ինքնաբուխ որոշումներից, հակառակ դեպքում կարող են խնդիրներ ու նույնիսկ կորուստներ առաջանալ: Լավ մտածեք ամեն ինչի մասին և միայն դրանից հետո գործեք: Չորեքշաբթի մի պնդեք ձեր կարծիքը. զիջելով՝ ապագայում ավելի շատ բան կշահեք: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հետաքրքիր շրջան է սպասվում ձեր անձնական կյանքում. ներկայիս հարաբերությունները կբարելավվեն, և բառացիորեն անսպասելիորեն կարող են ի հայտ գալ նոր հետաքրքիր ծանոթություններ: Հանգստյան օրերին փորձեք ինչ-որ բան բարելավել առողջության առումով. լինի դա սնունդը, թե ավելի շատ ակտիվություն մտցնելը:
Խեցգետինների համար սա այն շաբաթն է, երբ պետք է հատուկ հոգ տանեք ձեր մասին: Ուշադիր եղեք ձեր մարմնի ազդանշաններին, ժամանակին արձագանքեք դրանց և մի ծանրաբեռնեք այն: Հատկապես, եթե քիչ ուժ և էներգիա ունեք: Երեքշաբթի փորձեք ավարտել երկար ժամանակ հետաձգված գործերը և, եթե հնարավոր է, մարել պարտքերը: Շաբաթվա կեսին ձեր գործընկերները կարող են փորձել ձեր ուժերը: Երեք անգամ մտածեք, թե արդյոք պե՞տք է ներգրավվեք այդ ամենի մեջ և այս իրավիճակը որքա՞ն է կարևոր ձեզ համար: Ուրբաթ ժամանակ հատկացրեք ձեր կյանքի նպատակները և առաջնահերթությունները վերագնահատելուն: Դրանք կարող են փոխվել, և հարկ կլինի ճշգրտումներ կատարել ապագա ծրագրերում:
Շաբաթվա սկիզբն Առյուծների համար կարող է նշանավորվել ինքնատիրապետման կորստով։ Փորձեք հաղթահարել ուժեղ հույզերը։ Ավելի լավ է լուրջ որոշումները հետաձգել. դրանք կարող են լինել և՛ անզգույշ, և՛ հանգեցնել կորուստների։ Չորեքշաբթի հատկապես ուշադիր և զգույշ եղեք, մի՛ խառնվեք վեճերի. հիմա ավելի կարևոր է ոչ թե վեճով ապացուցել ձեր ճշմարտացիությունը, այլ լավ հարաբերություններ պահպանելը։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեր էներգիան ուղղեք միայն դրական ուղղությամբ։ Ուրբաթ օրը մի բաց թողեք շահավետ հնարավորությունը կամ լավ ծանոթությունը։ Հանգստյան օրերին, առանց շտապելու, փորձեք ավարտին հասցնել բոլոր անավարտ գործերը և կատարել վաղուց տված խոստումները։
Շաբաթվա առաջին կեսին Կույսերի կյանքում կարող են երկար սպասված փոփոխություններ լինել։ Մեծ մասամբ հաճելի, բայց կարող են նաև որոշ դժվարություններ առաջանալ։ Երեքշաբթի ցուցաբերեք հատուկ համբերություն և աշխատասիրություն, դա շուտով կարդարացնի ձեր սպասելիքները։ Շաբաթվա կեսին ամեն ինչ կարող է միանգամից կուտակվել՝ տնային գործերը, ընտանեկան հոգսերը և աշխատանքը։ Ավելի շատ լսեք ձեր ինտուիցիային և եղեք հնարավորինս հավասարակշռված։ Հինգշաբթի համարձակորեն արտահայտեք ձեր գաղափարներն ու ցանկությունները, հակառակ դեպքում ոչ ոք չի իմանա դրանց մասին։ Հանգստյան օրերին ամեն ինչ այնպես չի ստացվի, ինչպես դուք պլանավորել եք։ Որպեսզի հասնեք ձեր ուզածին, պետք է լուրջ ջանքեր գործադրեք։
Շաբաթը խոստանում է դժվար լինել Կշեռքների համար։ Ուշադիր և զուսպ եղեք, մտածված կերպով բաշխեք ձեր ժամանակն ու էներգիան, նույնիսկ, եթե արձակուրդում եք։ Երկուշաբթի ավելի լավ է չքննարկել կարևոր հարցեր և ոչ մեկին չվստահել գաղտնի մտքերը։ Չորեքշաբթի բաց եղեք նոր ծանոթությունների, տպավորությունների և ձերից տարբեր կարծիքների համար։ Ուրբաթ օրը բնության և հողի հետ ցանկացած շփում բարենպաստ է՝ լինի դա ցանկապատի տեղադրումը, թե ջրի ափին հանգիստ․ դա կարող է ձեզ երկար ժամանակով լավ էներգիայով լիցքավորել։ Շաբաթ օրը ժամանակ հատկացրեք երեխաներին կամ ընտանի կենդանիներին։
Այս շաբաթը շատ հաջողակ կլինի Կարիճների համար։ Երկուշաբթի կարող է հաջողությամբ լուծվել երկարատև խնդիրը։ Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին կարող են հայտնվել անցյալի մարդիկ։ Նրանց հետ չափազանց զգույշ եղեք և նախապես մի՛ վստահեք։ Շաբաթվա կեսին եղեք հանրության ուշադրության կենտրոնում, եթե հնարավորություն առաջանա մասնակցելու զանգվածային միջոցառումների՝ համաձայնեք։ Կարող է տեղի ունենալ կարծիքների հետաքրքիր փոխանակում։ Ուրբաթ օրը գործերում ցուցաբերեք վճռականություն և համառություն։ Հանգստյան օրերին փորձեք զբաղվել նոր սպորտաձևով կամ փորձարկեք անսովոր խոհանոց՝ վառ տպավորություններ և զգացողություններ ստանալու համար։
Շաբաթվա առաջին կեսին Աղեղնավորները կարող են ակնկալել ֆինանսական վիճակի բարելավում ունենալ, չեն բացառվում անսպասելի անակնկալները կամ նվերները: Մի շտապեք գումար ծախսել պահի ցանկությունների վրա և մտածեք այն մասին, թե ինչը կարող է իրականում բարելավել ձեր կյանքի որակը: Շաբաթվա կեսը լավ շրջան է ընտանիքի կամ ընկերների հետ ժամանակ անցկացնելու համար: Ուրբաթ օրը ճանապարհներին հատկապես զգույշ եղեք: Հանգստյան օրերը բարենպաստ են ուղևորությունների ու ճանապարհորդությունների, ինչպես նաև ապագա արձակուրդները պլանավորելու համար: Լսեք ոչ միայն ձեր ցանկություններին, այլև ձեր կանխազգացողությանը:
Շաբաթվա առաջին կեսին Այծեղջյուրների համար գլխավորը հանգիստ մնալն ու հույզերը հաղթահարելն է: Այս օրերին աշխատեք ուրիշների հետ հարաբերություններ չպարզել: Չորեքշաբթի ամեն ինչ հատկապես լավ կընթանա, եթե ներգրավեք համախոհ մարդկանց թիմ: Հինգշաբթին լավ օր է ձեր շուրջակայքը կարգավորելու և ուրախության պատճառներ գտնելու համար: Ուրբաթը հարմար է կարևոր գործեր և զրույցներ պլանավորելու համար: Պատրաստ եղեք մոտ ապագայում վճռական քայլերի: Շաբաթավերջը կատարյալ է ուղևորությունների և ճանապարհորդությունների համար: Շրջապատի փոփոխությունը կարող է օգտակար լինել:
Այս շաբաթ Ջրհոսների համար ամեն ինչ այնպես չի ընթանա, ինչպես ցանկալի կլիներ։ Սակայն կլինի առողջ էներգիա և գործելու ցանկություն, ուստի կկարողանաք մոտենալ կատարյալին։ Երկուշաբթի օրը որևէ նոր բան մի՛ սկսեք։ Ավելի լավ է կենտրոնանալ առկախ գործերն ավարտելու և հին պարտքերը փակելու վրա։ Չորեքշաբթի հատկապես զգույշ եղեք մտերիմների հետ շփվելիս և ուշադիր ընտրեք ձեր խոսքերը, որպեսզի պատահաբար ոչ մեկին չվիրավորեք։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին զգույշ եղեք և մի՛ վտանգեք ձեր առողջությունը։ Մի՛ ստանձնեք չափազանց ծանրաբեռնվածություն, մի՛ մոռացեք ջրային ռեժիմի և մաքուր օդում զբոսանքների մասին։
Այս շաբաթ Ձկները հիանալի հնարավորություն կունենան ցուցադրելու իրենց տաղանդն ու ստեղծագործականությունը: Սա լավ ժամանակահատված է ինքնադրսևորման համար: Երեքշաբթի կարող եք առաջ մղել երկար ժամանակ հետաձգված նախագիծը: Շաբաթվա կեսին ձեր գործերում կարող են որոշ բարդություններ լինել: Դրանք, հավանաբար, չեն խանգարի ձեզ, բայց նոր նախագծեր մի՛ սկսեք: Հինգշաբթին բարենպաստ է ձեր շուրջակայքը կարգի բերելու համար: Տեսեք, թե ինչը կարելի է բարելավել: Ուրբաթ օրը բարենպաստ է երկար ժամանակ հետաձգած զանգ կատարելու համար: Հանգստյան օրերին հնարավոր են հետաքրքիր սիրային հանդիպումներ:

30.06.2025 На этой неделе у многих знаков зодиака будут эмоциональные качели – то взлеты, то падения. Главное, сохраняйте оптимизм и не опускайте руки, тогда сможете повернуть любую ситуацию в свою пользу.
Представителям знака Овен начало недели может принести нечто новое и совершенно неожиданное. Будьте внимательны к шансам и возможностям, которые откроются перед вами. Это хорошее время, чтобы заняться поиском работы или занятий по душе. Во вторник звезды помогут вам наладить полезные контакты. День также подойдет для примирения с теми, с кем вы в ссоре. В четверг к вам могут обратиться за помощью друзья или коллеги, постарайтесь не отказывать. В пятницу уже вы можете получить помощь или приятный сюрприз. Суббота подойдет для важных дел, а вот в личной жизни в выходные могут возникать проблемы и конфликты.
Для Тельцов неделя будет полна неожиданностей. Некоторые из них могут оказаться и вдохновляющими, и приятными, но, все же вам придется сохранять бдительность и, зачастую, менять планы на ходу. Во вторник, вопреки желаниям, не хватайтесь за все дела одновременно. Звезды советуют выбрать главное и не перегружаться. В середине недели выделите время на свое здоровье: посетите специалистов, при необходимости, пересмотрите питание. Во пятницу попробуйте что-нибудь новое, будь то новые навыки, новый стиль в одежде или новое общение. Выходные идеально подойдут для разговоров по душам и дипломатичного выяснения отношений.
В первой половине недели Близнецам может быть непросто сохранять самообладание и справляться с эмоциями. Избегайте рискованных поступков и спонтанных решений, иначе могут возникнуть неприятности и даже убытки. Хорошо все продумывайте, и лишь потом действуйте. В среду не настаивайте на своем — уступив, вы в дальнейшем выиграете больше. Во второй половине недели у вас намечается интересный период в личной жизни: и текущие отношения наладятся, и новые интересные знакомства могут возникнуть буквально на ровном месте. В выходные постарайтесь улучшить что-то в плане здоровья: будь то питание или внедрение большей активности.
Для представителей знака Рак это та самая неделя, когда надо себя особенно поберечь. Будьте внимательны к сигналам тела, вовремя на них реагируйте и не перегружайте организм. Особенно, если сил и энергии немного. Во вторник постарайтесь закончить давно отложенные дела и, по возможности, отдайте долги. В середине недели коллеги по работе могут устроить вам проверку на прочность. Трижды подумайте, стоит ли вам влезать во все это и насколько важна для вас эта ситуация. В пятницу выделите время, чтобы заново оценить ваши жизненные цели и приоритеты. Вполне вероятно, они поменялись, и вам стоит внести коррективы в дальнейшие планы.
Начало недели у Львов может быть ознаменовано потерей самообладания. Постарайтесь справиться с чрезмерными эмоциями. Серьезные решения лучше отложить — они могут быть и неосторожными, и привести к убыткам. В среду будьте особо осмотрительны и осторожны, не ввязывайтесь в конфликты - сейчас важнее не доказать свою правоту в споре, а сохранить добрые отношения. Во второй половине недели направляйте энергию только в положительное русло. В пятницу не упустите выгодную возможность или хорошее знакомство. На выходных, не торопясь, постарайтесь завершить все неоконченные дела и выполнить обещания, которые дали давным-давно.
В первой половине недели в жизнь Дев могут прийти долгожданные перемены. По большей части приятные, но некоторые сложности тоже могут возникнуть. Во вторник проявите особое терпение и старание, в скором времени это окупит себя. В середине недели может навалиться все сразу — и бытовые задачи, и семейные, и рабочие. Побольше прислушивайтесь к интуиции и будьте максимально уравновешенны. В четверг смело озвучивайте свои идеи и желания, иначе о них никто не узнает. В выходные дни не все будет складываться так, как вы планировали. Для достижения желаемого придется приложить серьезные усилия.
Неделя у представителей знака Весы обещает быть непростой. Будьте внимательны и собраны, грамотно распределяйте время и силы, даже если вы на отдыхе. В понедельник лучше не обсуждайте важные вопросы и не доверяйте никому своих тайных мыслей. В среду будьте открыты к новым знакомствам, новым впечатлениям и к мнениям, отличным от вашего. В пятницу благоприятны любые контакты с природой и землей— будь то установка забора на даче или пикник на берегу — это может зарядить вас хорошей энергией на долгий период. В субботу уделите время детям или домашним питомцам.
Эта неделя будет для Скорпионов весьма удачной. В понедельник может удачно разрешится давно зависший вопрос. В понедельник и вторник могут объявиться люди из прошлого. Будьте с ними максимально аккуратны и не выдавайте авансом доверие. В середине недели будьте на виду, если представится возможность участвовать в массовых мероприятиях — соглашайтесь. Может произойти интересный обмен мнениями. В пятницу проявляйте в делах решительность и настойчивость. В выходные дни попробуйте заняться новым для вас видом спорта или попробовать непривычную кухню, чтобы получить яркие впечатления и ощущения.
В первой половине недели Стрельцы могут ожидать улучшения материального положения, не исключены неожиданные сюрпризы или подарки. Не спешите тратить деньги на сиюминутные желания и подумайте, а что действительно может улучшить качество вашей жизни. Середина недели — хорошее время, чтобы провести его с семьей или друзьями. В пятницу будьте особо внимательны на дорогах. В выходные дни благоприятны поездки и путешествия, а также планирование будущего отдыха. Прислушивайтесь не только к своим желаниям, но и к интуиции.
Главное для Козерогов в первой половине недели — это сохранять спокойствие и справляться с эмоциями. Постарайтесь не выяснять отношения с окружающими в эти дни. В среду особо хорошо пойдут дела, если вы подключите команду единомышленников. В четверг благоприятно заняться обустройством пространства вокруг себя и найти поводы для радости. Пятница подойдет для планирования важных дел и разговоров. Будьте готовы к решительным шагам в ближайшем будущем. Выходные идеально подходят для поездок и путешествий. Смена обстановки может пойти на пользу.
На этой неделе у Водолеев не все будет складываться так, как хотелось бы. Но будет присутствовать здоровая энергия и желание действовать, так что к идеалу вы сможете приблизиться. В понедельник не начинайте ничего нового. Лучше сосредоточьтесь на завершении зависших дел и закройте старые долги. В среду будьте особенно внимательны в общении с близкими и тщательно подбирайте слова, чтобы никого не обидеть ненароком. Во второй половине недели будьте аккуратны и не рискуйте здоровьем. Не берите на себя чрезмерные нагрузки, не забывайте о питьевом режиме и прогулках на свежем воздухе.
На этой неделе у Рыб появится отличная возможность проявить свои таланты и творческие способности. Это хороший период для самовыражения. Во вторник может получиться сдвинуть с места давно зависшее дело. В середине недели в делах могут возникнуть сложности. Вряд ли они вас остановят, но не затевайте новых проектов. В четверг благоприятно навести порядок вокруг себя. Посмотрите, что можно улучшить. В пятницу благоприятно сделать звонок, который вы давно откладывали. В выходные дни возможны интересные романтические свидания.