Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 6-12-ը 2021 թ
Լավատեսությունն այն է, ինչն այժմ ձեզ կօգնի հաղթահարել ցանկացած խնդիր: Ամենադժվարը ֆինանսների հետ է կապված. հնարավոր է՝ վարկ վերցնելու կարիք ունենաք: Դիմեք սիրելիների աջակցությանը: Աշխատեք աշխատանքից չուշանալ. ղեկավարությունը մանրուքների համար ձեզ կքննադատի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 6-12-ը. Ցուլ
Ժամանակաշրջանը կարող է ճակատագրական դառնալ: Եթե ցանկանում եք իրականացնել որևէ գաղափար, նախաձեռնեք այն: Ձեր սիրելիի հետ աշխատեք չեզոքություն պահպանել և չվիճել: Եթե ինքներդ եք մեղավոր, անպայման ներողություն խնդրեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 6-12-ը. Երկվորյակ
Փորձեք ուրիշներից գաղտնի պահել ձեր կյանքում տեղի ունեցող կարևոր իրադարձությունները: Զգուշացեք թշնամիներից և բամբասանքներից: Ժամանակը բարենպաստ է ցանկացած նախաձեռնության համար, հատկապես, եթե պլանավորում եք գործունեության փոփոխություն: Սեպտեմբերի 7-ին ինքներդ ձեր ծանրաբեռնվածությունը հասցրեք նվազագույնի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 6-12-ը. Խեցգետին
Այս ընթացքում կարող եք և պետք է պլանավորեք կարևոր նախաձեռնություններ: Աստղերը կհամապատասխանեն դրան լավագույն կերպ: Մի վախեցեք աշխատանքից. դուք ամեն ինչ կանեք ժամանակին և համարժեք հատուցում կստանաք: Աշխատեք ոչ ոքի չքննադատել թիկունքից, հակառակ դեպքում գաղտնիքը շուտով կարող է ակնհայտ դառնալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 6-12-ը. Առյուծ
Կյանքը փայլելու է նոր գույներով: Ինքներդ ձեզ ինչ-որ բան նվիրեք՝ գոնե նոր զգեստ: Սեպտեմբերի 6-8-ն ընկած ժամանակահատվածում պարտք մի վերցրեք, նույնիսկ, եթե անհրաժեշտությունը ստիպի: Դուք կհամոզվեք՝ այդպես ավելի հեշտ կլինի: Ավելի շատ զբոսնեք․ դա օգտակար է ձեր առողջության համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 6-12-ը. Կույս
Երեխաները լիովին դուրս կգան վերահսկողությունից, ինչը կարող է շատ դժվարությունների պատճառ դառնալ: Գործընկերները նույնպես ամեն ինչ կձախողեն. այս շրջանում ավելի լավ է նրանց վրա հույս չդնել: Ամեն ինչ կբարելավվի սեպտեմբերի 9-ից: Այդ օրը պլանավորեք հաճելի հանդիպում ձեր ընկերների հետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 6-12-ը. Կշեռք
Այս ընթացքում տեղի ունեցող վեճերից հետո հաշտվելն այդքան էլ հեշտ չի լինի: Ուստի ավելորդ հակամարտություններ մի սկսեք: Լրջորեն մտածեք ձեր կյանքի փոփոխությունների մասին. դրանք երկար ժամանակ թակում են ձեր դուռը: Լավ շրջան է, որպեսզի ժամանակ հատկացնեք ձեր հետաքրքրություններին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 6-12-ը. Կարիճ
Խիզախորեն համաձայնվեք չպլանավորված ուղևորությունների առաջարկների հետ: Դրանք ձեզ անմոռանալի հույզեր ու փորձառություն կտան: Ժամանակը բարենպաստ է հարսանիքների և այլ հատուկ առիթների համար: Հատկապես ուշադիր հետևեք ձեր խոսքին: Լավ մարդու վիրավորելու մեծ վտանգ կա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 6-12-ը. Աղեղնավոր
Նոր ծանոթներին սովորականից ավելի ուշադիր ուսումնասիրեք՝ ձեր ճանապարհին խաբեբայի հանդիպելու մեծ վտանգ կա: Շաբաթվա երկրորդ կեսին Աղեղնավորները հակված կլինեն խառնաշփոթի: Ընկերների և ընտանիքի հետ ջերմ մթնոլորտում անցկացրած երեկոները կօգնեն այն ցրել: Իսկ աշխատանքը կսպասի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 6-12-ը. Այծեղջյուր
Պատրաստվեք նրան, որ այժմ ոչինչ չեք կարողանա անել: Գործերը կսկսեն կուտակվել, կնյարդայնանաք: Գուցե ժամանակն է արձակուրդ վերցնելու և հանգստանալու՞: Հողի հետ աշխատանքն այս օրերին խաղաղություն կբերի: Օրինակ, կարող եք այգի տեղափոխել տնային ծաղիկները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 6-12-ը. Ջրհոս
Փողը կգա այնտեղից, որտեղից չէր սպասվում: Բայց այն դուք պետք է ծախսեք բառացիորեն հենց այդտեղ: Մի անհանգստացեք դրա համար: Աշխատավայրում կարող է հայտնվել հետաքրքիր նախագիծ, որը կբերի կարիերայի առաջխաղացում: Նոր ծանոթները լավ ընկերներ կդառնան:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 6-12-ը․ Ձկներ
Ձեր ընտանիքում կարող են թյուրիմացություններ լինել տան անդամների միջև: Ստիպված կլինեք հանդես գալ որպես խաղաղարար: Այս ժամանակահատվածում նախընտրելի է ամուսնու համար անակնկալներ կազմակերպել: Դրա համար առավել բարենպաստ օրերն են սեպտեմբերի 9-ը և 11-ը: Եվ նրանից պատասխան ակնկալեք:

Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года
6 сентября - убывающая Луна. В данный период особенно пострадают те, кто привык взваливать на свои плечи все дела. Возможно, именно сейчас наступит переломный момент в отношениях с мужем. Однако звезды советуют любое решение взвешивать.
7 сентября - новолуние. В новолуние вы будете выглядеть особенно хорошо. Используйте это на все сто. Ходите на свидания, посещайте интересные мероприятия, встречайтесь со старыми друзьями, общайтесь с сильными мира сего. Пусть этот день станет для вас продуктивным.
С 8 по 12 сентября - растущая Луна. Дел будет так много, что без делегирования не обойтись. Не бойтесь перенаправлять задания другим людям и просить окружающих о помощи. В противном случае вы сведете собственный запас энергии к нулю.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года Овен
Оптимизм - вот что сейчас поможет справиться с любыми проблемами. Сложнее всего дела будут обстоять с финансами: возможно, потребуется кредит. Заручитесь поддержкой близких. На работу старайтесь не опаздывать: начальство будет
Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года Телец
Период может оказаться судьбоносным. Если сейчас вам захочется реализовать какую-либо идею - дерзайте! С возлюбленным старайтесь держать нейтралитет и не ссориться. Если сами окажетесь виноваты, обязательно попросите прощения.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года Близнецы
Старайтесь держать втайне от окружающих важные события, которые будут происходить в вашей жизни. Опасайтесь врагов и сплетников. Время благоприятно для любых начинаний, особенно если вы планируете смену деятельности. 7 сентября загружайте себя по минимуму.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года Рак
Важные дела можно и нужно планировать именно в данный период. Звезды сойдутся наилучшим для вас образом. Не бойтесь работы: вы все успеете и получите вознаграждение. Старайтесь не обсуждать никого за спиной, иначе вскоре тайное может стать явным.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года Лев
Жизнь заиграет новыми красками. Побалуйте себя чем-нибудь - хотя бы новым платьем. В период с 6 по 8 сентября не берите деньги в долг, даже если нужда будет заставлять. Вот увидите: дальше будет легче. Больше гуляйте сейчас: это полезно для здоровья.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года Дева
Дети полностью выйдут из-под контроля, чем могут доставить немало неприятностей. Подведут и коллеги: в данное время на них лучше не рассчитывать ни в чем. Дела начнут налаживаться с 9 сентября. В этот день запланируйте приятную встречу с друзьями.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года Весы
Помириться после ссор, которые произойдут в данный период, будет не так-то просто. Так что не затевайте конфликты зря. Всерьез задумайтесь о переменах в жизни: они давно стучатся к вам в дверь. Хороший период, чтобы посвятить время своим интересам, хобби.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года Скорпион
Смело соглашайтесь на незапланированные поездки. Они подарят незабываемые эмоции и опыт. Время благоприятно для свадеб и прочих торжественных мероприятий. Следите за своей речью особенно тщательно. Велик риск обидеть хорошего человека.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года Стрелец
К новым знакомым присматривайтесь тщательнее, чем когда-либо, - велик риск встретить на своем пути мошенника. Во второй половине недели Стрельцы будут подвержены хандре. Развеять ее помогут вечера, проведенные в теплой компании с друзьями и семьей. Работа подождет!
Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года Козерог
Будьте готовы к тому, что сейчас вы не будете ничего успевать. Дела начнут накапливаться, вы - нервничать. Может, пора взять отпуск и отдохнуть? Умиротворение в эти дни принесет работа с землей. Например, вы можете пересадить комнатные цветы.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года Водолей
Деньги придут откуда не ждали. Но вам придется буквально тут же их потратить. Не переживайте на этот счет! На работе может подвернуться интересный проект, который принесет продвижение по карьерной лестнице. Новые знакомые станут хорошими друзьями.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 сентября 2021 года Рыбы
В вашей семье может возникнуть недопонимания между домочадцами. Миротворцем придется выступить вам. В этот период не помешает устраивать сюрпризы для мужа. Наиболее благоприятные дни для этого - 9 и 11 сентября. И ждите от него ответных действий!