Իրինա Շեյքը թոփլես նկարահանվել է լողափնյա նոր ֆոտոշարքում
35 տարեկան հասակում Իրինա Շեյքը շատ բաների է հասել նորաձևության արդյունաբերության ոլորտում. նա, ինչ խոսք, այժմ աշխարհի ամենահայտնի և փնտրված մոդելներից մեկն է:
Շատ հայտնիների նման, աստղը որոշել է իրեն փորձել մոդելային բիզնեսի այլ ոլորտում և Tamara Mellon ապրանքանիշի հետ միասին թողարկել է կոշիկների հավաքածու: Իր աշխատանքի արդյունքը Շեյքը որոշել է գովազդել ինքը: Երեկ նա կիսվել է լողափում անցկացված ֆոտոսեսիայի նկարներից:
Լուսանկարներում Իրինան կեցվածք է ընդունել օվկիանոսի ավազոտ լողափում: Հագուստից նրա վրա միայն լողազգեստի ներքևի մասն է, իսկ ոտքերին՝ իր դեբյուտային հավաքածուից բեժ կոշիկներ:
Մինչ աստղի բաժանորդներից ոմանք սկսեցին հիանալ նրա գեղեցկությամբ և չքնաղ կազմվածքով, մյուսները սկսեցին կատակել՝ ակնարկելով Քանյե Ուեսթի հետ մոդելի սիրավեպի մասին:
«Քանյե՞ն լուսանկարել է», «Որտե՞ղ է Քանյեն»․ կարում ենք մեկնաբանություններում:
Ռուս մոդելը չի մեկնաբանում ռեփերի հետ սիրավեպը և չի հաստատում դրա մասին լուրերը: Սակայն մոտ կանգնած աղբյուրները պատրաստակամորեն խոսում են զույգի հարաբերությունների մասին, պնդելով, որ Իրինան և Քանյեն մի քանի ամիս է, ինչ հանդիպում են և միասին շատ լավ ժամանակ անցկացնում:
Աղբյուրների հաղորդմամբ՝ Քանյեն չի պատրաստվում Լոս Անջելեսից տեղափոխվել Նյու Յորք, որտեղ Իրինան ապրում է Բրեդլի Կուպերից ունեցած իր չորսամյա դստեր հետ, և մոդելի հետ հեռահար հարաբերություններ կպահպանի: Ըստ շրջանառվող լուրերի, նրանց հաջորդ ժամադրութությունը պետք է տեղի ունենա մոտ ժամանակներս:

Ирина Шейк снялась топлес в новой фотосессии на пляже
К своим 35 годам Ирина Шейк добилась очень многого в фэшн-индустрии — она, безусловно, сейчас одна из самых знаменитых и востребованных моделей в мире.
Как и многие знаменитости, звезда решила попробовать себя и с другой стороны модельного бизнеса и выпустила коллекцию обуви совместно с брендом Tamara Mellon. Рекламировать результат своей работы Шейк взялась сама. Вчера она поделилась снимками из фотосессии, которая прошла на пляже.
На фотографиях Ирина позирует на песчаном пляже на фоне океана. Из одежды на ней при этом лишь низ от бикини, а на ногах — бежевые сапоги из ее дебютной коллекции.
В то время как некоторые подписчики звезды стали восхищаться ее красотой и прекрасной формой, другие принялись шутить, намекая на роман модели с Канье Уэстом.
«Канье фотографировал? «А где Канье?» — спрашивают ее в комментариях.
Роман с рэпером российская модель не комментирует и не подтверждает. Зато об отношениях пары охотно рассказывают инсайдеры, которые утверждают, что Ирина и Канье встречаются уже несколько месяцев и отлично проводят время вместе.
По сообщениям источников, перебираться из Лос-Анджелеса в Нью-Йорк, где Ирина живет вместе со своей четырехлетней дочкой от Брэдли Купера, Канье не планирует и будет поддерживать с ней отношения на расстоянии. По слухам, их очередное свидание должно состояться в ближайшее время.