Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2020 թ․
Հիշեցրեք ինքներդ ձեզ. «Մի ծաղկով գարում չի գա»: Ապրիլը հիանալի ժամանակ է թիմում կամ որպես զույգ աշխատելու, կապեր հաստատելու, համագործակցություն զարգացնելու համար: Նայեք շուրջբոլորը. ձեր կողքին կան մարդիկ, ովքեր ցանկացած պահի պատրաստ են խորհուրդներ և օգնություն ցույց տալու: Այս ամիս կարևոր է մեծ նկրտումների չունենալ և երազների գիրկը չընկնել: Այդպիսի պահվածքը կարող է հանգեցնել բացասական հետևանքների:
Բարենպաստ օրերն են՝ 1, 7, 10, 22, 25
Անբարենպաստ օրերը՝ 13, 17, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2020 թ. Ցուլ
Փորձեք ժամանակը ճիշտ օգտագործել: Ամսվա առանցքային կարգախոսը «բազմազբաղվածությունն» է: Նոր գործեր, հանձնարարություններ, խնդրանքներ՝ անձնական և մասնագիտական․ ինչպե՞ս անել այս ամենը: Գաղտնիքը պարզ է. որոշել ճիշտ առաջնահերթությունները և կազմակերպվածություն դրսևորել: Ապրիլյան այս փոքրիկ շրջանը ձեր «կախարդական փայտիկն է: Փոփոխություններ են սպասվում անձնական կյանքում և աշխատանքում, բայց դրա համար այս ամենին պետք է նայել այլ տեսանկյունից և փոխել սովորական ռեժիմը:
Բարենպաստ օրերն են՝ 3, 11, 14, 22, 28 Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 9, 17, 20, 29
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2020 թ. Երկվորյակ
Ամեն ինչ արեք, որպեսզի ձեզ նկատեն: Աստղերը ձեզ ուշադրության կենտրոնում կպահեն. ձեր հնայքը և տաղանդները տեսանելի կդառնան բացարձակապես բոլորին: Ապրիլն այն ժամանակն է, երբ անհրաժեշտ է ձեր մասին հայտարարեք ամբողջ աշխարհին: Ձեր տեղը կենտրոնում է: Դուք ունակ եք ամեն ինչի և պատշաճ ջանքերով կարող եք հասնել այն ամենին, ինչին երկար ժամանակ ձգտել եք:
Բարենպաստ օրերն են՝ 1, 10, 12, 22, 25, 27 Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 18, 19, 20
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2020 թ. Խեցգետին
Ուժերը ծախսեք ընտանիքի հետ հաղորդակցվելու վրա: Ապրիլին դուք ավելի, քան երբևէ զբաղված կլինեք ձեր «ամրոցը» բարեկարգելու հարցով և նպատակադրված կլինեք անել անեն ինչ, որ ընտանիքի բոլոր անդամները գոհ և երջանիկ լինեն: Կարող եք անելանլի իրավիճակի մեջ հայտնվելել, բայց դա միայն առաջին հայացքից է այդպես: Դուք ձեր ընտանիքի սյունն եք այս ամիս:
Բարենպաստ օրերն են՝ 9, 10, 18, 22, 25, 30 Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 15, 21, 24
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2020 թ. Առյուծ
Ընդլայնեք ձեր ծանոթների շրջանակը: Աստղերն ապրիլին հիշեցնում են՝ պատահական ծանոթություններ չեն լինում: Յուրաքանչյուրը տրվում է հատուկ նպատակի համար, ինչ-որ բան սովորեցնում, օգնում ավելի լավ ճանաչել մեզ: Փորձեք հասկանալ, թե ինչու և ինչի համար է այս կամ այն մարդը հայտնվել ձեր ճանապարհին, և յուրաքանչյուրի մեջ տեսեք «ուսուցչին»: Գործնական հարցերում կարևոր է հապճեպ որոշումներ չկայացնել, այլ սովորել վերահսկել ինքներդ ձեզ, ինչը կօգնի հաջողությամբ ավարտել սկսած գործը:
Բարենպաստ օրերն են՝ 7, 11, 13, 18, 25, 29 Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 14, 15
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2020 թ. Կույս
Զգուշորեն վերաբերվեք ձեր վաստակին: Ապրիլին ձեր եկամուտները կարող են զգալիորեն փոփոխություն կրել, և դրանով պայմանավորված՝ նաև ախորժակը: Դիմադրեք գայթակղությանը և «լրացուցիչ» գումարները մի ծախսեք ակնթարթային քմահաճույքների և զվարճանքի համար: Ռազմավարություն դրսևորեք. մտածեք վաղվա օրվա և ապագայի մասին, և փողերը ծախսեք իսկապես ըստ անհրաժեշտության: Ամսվա վերջում տեղի կունենան փոփոխություններ, որոնց դուք այդքան երկար սպասում էիք։
Բարենպաստ օրերն են՝ 11, 15, 23, 25 Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 7, 24, 27, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2020 թ. Կշեռք
Սիրեք ձեր և՛ առավելությունները, և՛ թերությունները: Դուք լի կլինեք հպարտությամբ ձեր արածների համար: Ձեզնով հպարտ կլինեն ձեր սիրելիները: Շատերի համար դուք կդառնաք օրինակելի: Աստեղային հիվանդությամբ մի տարվեք․ շփումներում ձեզ պահպանեք պարզ ու թեթև: Ապրիլին ամեն ինչ կլինի ձեր հսկողության ներքո։
Բարենպաստ օրերն են՝ 2, 10, 15, 25, 30 Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 11, 18, 19, 24
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2020 թ. Կարիճ
Պատրաստվեք ձեր մասին նոր բան իմանալուն: Ապրիլը լավ ժամանակաշրջան է գաղտնիքներ և խորհրդավոր աշխարհն ուսումնասիրելու համար: Ձեր հետաքրքրությունների թվում, անկասկած, կլինեն էզոթերիկան, թվագիտությունը և ձեռքով գուշակությունները: Օգտագործեք աստղերի բարենպաստ դասավորությունը, որպեսզի սկսեք ինքնաներշնչվել: Մեդիտացիան ձեզ շատ բան կտան հոգևոր և անձնական աճի առումով: Ապրիլին Կարիճները ամեն ինչ կկարողանան վերահսկել: Դրան ձեզ կօգնի կյանքի փորձը, ինտուիցիային և ուշադրությանը:
Բարենպաստ օրերն են՝ 5, 15, 18, 22, 24, 27 Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 10, 16
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2020 թ. Աղեղնավոր
Ցանկություն պահեք: Ապրին ձեր երազանքներն իրականացման հզոր ազդակ կստանան: Ամիսը սկսեք ձեր ցանկությունները թղթի վրա ձևակերպելով։ Դուք ինքներդ եք դեպի ձեզ քաշում կյանքի բոլոր դժվարությունները։ Այդ իսկ պատճառով կենտրոնացեք կյանքի նկատմամբ ձեր վերաբերմունքի վրա, ինչպես նաև լավ հաշվարկեք բոլոր լուծումները՝ տհաճ հետևանքներից խուսափելու համար:
Բարենպաստ օրերն են՝ 4, 10, 15, 17, 25 Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 13, 14, 27
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2020 թ. Այծեղջյուր
Վստահորեն գնացեք դեպի ձեր նպատակները: Ապրիլին ձեր բոլոր ճանապարհներին կանաչ լույս է: Փորձարկումներ արեք, փորձեք նորը, աշխատեք գերազանցել ինքներդ ձեզ: Նախորդ ամիսներին սկսված գործերում հաջողություն կլինի: Նոր նվաճումները մոտ են: Ապրիլն այծեղջուրների համար կլինի զգացմունքներով լի, գլխավորապես՝ դրական։
Բարենպաստ օրերն են՝ 3, 7, 9, 10, 19, 26 Անբարենպաստ օրերը՝ 5, 17, 21, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2020 թ. Ջրհոս
Ինքներդ ձեզ մի շրջփակեք: Ապրիլին աստղերը ձեզ կհիշեցնեն, որ աշխարհը հսկայական է: Կսկսեք գլոբալ կերպով մտածել, անդրադարձեք փիլիսոփայական և կրոնական հարցերին: Այդ հարցերի պատասխանները կստանաք նոր ծանոթների հետ շփումներում։ Ապրիլին ձեզ սպասում են բազմաթիվ տարաբնույթ զգացողություններ։
Բարենպաստ օրերն են՝ 14, 15, 17, 21, 25, 29 Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 4, 7, 22
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2020 թ․ Ձկներ
Հոգ տարեք ձեր առողջության մասին: Նա, ով լավ է աշխատում, պետք է լավ հանգստանա: Ներկա ժամանակացում, անպայման ժամանակ կգտնեք ինքներդ ձեզ համար: Բավարար քնեք, ճիշտ սնվեք և զբոսնեք մաքուր օդում: Այդ պարագայում նոր գաղափարներ կհայտնվեն: Ապրիլը հաջողակ կլինի, սակայն չպետք է տրվեք զգացմունքներին, ամեն ինչ լավ քննեք։

Гороскоп на апрель 2020 года для всех знаков зодиака
Все тайное станет особенно притягательным в апреле. Как следствие, возрастет популярность различных эзотерических и оккультных учений. Вы сможете узнать много нового о себе, других людях и окружающем мире. Однако не воспринимайте открывшиеся вам знания как истину в последней инстанции.
Мошенники активизируются в первой декаде апреля. Будьте осторожными при общении с малознакомыми людьми, особенно если они обращаются к вам с финансовыми предложениями.
«Встречают по одежке, а провожают по уму», - о чем в период второй декады апреля напоминит положение планет. Займитесь своим преображением. Посетите салон красоты, парикмахерскую, пройдитесь по магазинам одежды, купите абонемент в спортзал. Усилия, направленные на улучшение своей внешности, не пройдут даром. Возрастет уверенность в себе, и вам будет проще очаровать окружающих, даже тех, кто никогда вам не симпатизировал.
Не планируйте ничего важного в период третьей декады месяца. В это время большинство людей почувствует недостаток энергии. Занимайтесь решением простых бытовых вопросов. Если и в таком случае вы ощутите нехватку сил, пополнить их удастся с помощью музыкотерапии. 26 и 27 апреля подходят для посещения концерта любимого исполнителя.
Гороскоп на апрель 2020 года Овен
Напомните себе: «Один в поле не воин!» Апрель - отличное время для работы в команде или в паре, для установления контактов, развития сотрудничества. Оглянитесь - рядом с вами есть люди, готовые в любую минуту дать совет и оказать помощь. В этот месяц важно не идти на поводу своих амбиций и не летать в мечтах. Такое поведение может привести к негативным последствиям.
Благоприятные дни: 1, 7, 10, 22, 25
Неблагоприятные дни: 13, 17, 30
Гороскоп на апрель 2020 года Телец
Старайтесь грамотно распределять время! Ключевое слово месяца «многозадачность». Новые дела, поручения, просьбы - личные и профессиональные, и как все успеть, когда в сутках всего 24 часа?! Секрет прост: правильно расставлять приоритеты и обзавестись органайзером. Эта книжица в апреле - ваша палочка-выручалочка! Ждут перемены в личной жизни и перемены в работе, однако для этого стоит взглянуть на все происходящее под другим углом и сменить привычный распорядок.
Благоприятные дни: 3, 11, 14, 22, 28
Неблагоприятные дни: 1, 9, 17, 20, 29
Гороскоп на апрель 2020 года Близнецы
Делайте все, чтобы вас заметили! Звёзды «направят» на вас прожектор: ваши харизма, таланты станут видны абсолютно всем! Апрель - время, когда нужно заявлять о себе миру, всячески себя «рекламировать». Ваше место - в центре. Вам все по плечу и, при должном усилии, сможете достичь всего того, к чему так давно стремитесь.
Благоприятные дни: 1, 10, 12, 22, 25, 27
Неблагоприятные дни: 3, 18, 19, 20
Гороскоп на апрель 2020 года Рак
Черпайте силы в общении с родными! В апреле вы, как никогда раньше, будете заняты благоустройством своей «крепости» и нацелены на то, чтобы все домочадцы были довольны и счастливы. Вы можете попасть в безвыходную ситуацию, но это только на первый взгляд. Вы в этом месяце - опора своей семьи!
Благоприятные дни: 9, 10, 18, 22, 25, 30
Неблагоприятные дни: 2, 15, 21, 24
Гороскоп на апрель 2020 года Лев
Расширяйте круг знакомств! Случайных встреч не бывает, напоминают звезды в апреле. Каждая дается для определенных целей, чему-то учит, помогает нам самим лучше себя узнать. Старайтесь понять, почему и для чего на вашем пути появляется тот или иной человек, и в каждом увидеть «учителя». В делах важно не принимать поспешных решений, а научиться совладать с собой, что поможет закончить начатые дела с успехом.
Благоприятные дни: 7, 11, 13, 18, 25, 29
Неблагоприятные дни:2, 14, 15
Гороскоп на апрель 2020 года Дева
Относитесь к заработанному бережно! В апреле ваши доходы могут значительно вырасти, а вместе с ними и аппетиты. Не поддавайтесь соблазну спустить «лишние» деньги на сиюминутные прихоти и развлечения. Мыслите стратегически - подумайте о будущем и грядущих, действительно необходимых тратах. В конце месяца на горизонте появятся перемены, которых вы так давно ждали.
Благоприятные дни: 11, 15, 23, 25
Неблагоприятные дни:1, 7, 24, 27, 30
Гороскоп на апрель 2020 года Весы
Любите в себе и достоинства, и недостатки! Вы будете преисполнены гордости за самих себя. Гордится вами будут и близкие. Для многих вы станете примером для подражания. Не «зазвездитесь» - сохраняйте простоту и легкость в общении. В апреле у Скорпионов все будет под контролем.
Благоприятные дни: 2, 10, 15, 25, 30
Неблагоприятные дни:1, 11, 18, 19, 24
Гороскоп на апрель 2020 года Скорпион
Приготовьтесь узнать о себе нечто новое! Апрель - идеальное время для знакомства с миром тайн и загадок. В числе ваших интересов наверняка окажутся эзотерика, нумерология, хиромантия. Используйте благоприятный астрологический расклад, чтобы начать медитировать. Медитации дадут вам очень много в плане духовного и личностного роста. В апреле у Скорпионов все будет под контролем. В этом поможет жизненный опыт, интуиция и внимание.
Благоприятные дни:5, 15, 18, 22, 24, 27
Неблагоприятные дни:3, 10, 16
Гороскоп на апрель 2020 года Стрелец
Загадывайте желания! Ваши мечты в апреле получат мощнейший импульс к исполнению! Начните месяц с того, что сформулируйте - письменно - то, чего хотите. Все неприятности притягиваете в свою жизнь вы сами, поэтому стоит сконцентрироваться на своем отношении к жизни, а также тщательно обдумывать решения, чтобы избежать неприятных последствий.
Благоприятные дни:4, 10, 15, 17, 25
Неблагоприятные дни:1, 13, 14, 27
Гороскоп на апрель 2020 года Козерог
Уверенно идите к целям! На всех ваших дорогах в апреле зеленый свет. Пробуйте новое, экспериментируйте, стремитесь быть лучше самих себя вчерашних. Сопутствует удача и в делах, старт которым был дан в предыдущие месяцы. Заветные вершины близко. Апрель у Козерогов будет богат на эмоции, которые окажутся только положительными.
Благоприятные дни: 3, 7, 9, 10, 19, 26
Неблагоприятные дни:5, 17, 21, 30
Гороскоп на апрель 2020 года Водолей
Не загоняйте самих себя в рамки! В апреле звезды напомнят вам о том, что мир огромен. Вы будете мыслить глобально, задумываться над философскими и религиозными вопросами. Ответы на них получите в беседах с новыми знакомыми. В апреле Водолеям предстоит испытать множество самых разнообразных эмоций.
Благоприятные дни: 14, 15, 17, 21, 25, 29
Неблагоприятные дни: 1, 4, 7, 22
Гороскоп на апрель 2020 года Рыбы
Берегите здоровье! Кто хорошо работает, тот должен хорошо отдыхать. В плотном графике обязательно найдите время для себя. Высыпайтесь, правильно питайтесь и гуляйте на свежем воздухе. И появятся новые идеи! В апреле благоволит успех, однако важно не поддаваться эмоциям и тщательно обдумывать каждое решение.