Շաբաթվա աստղագուշակ․ մարտի 30-ից ապրիլի 5-ը 2020 թ․
Ոչ հեշտ ժամանակաշրջան է սպասվում ձեզ, բայց դրա ավարտին կստանաք հաճելի պարգևատրում: Աջակցության համար այժմ ավելի լավ է դիմել ընտանիքի անդամներին, քան ընկերներին: Պլանավորած ծրագրերից մի քանիսը կձախողվեն: Շուտով կհասկանաք, որ դա ի օգուտ էր:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 30-ից ապրիլի 5-ը. Ցուլ
«Ամեն փայլուն բան չէ, որ ոսկի է»,-մի մոռացեք սրա մասին այս շաբաթ: Չարժե վստահել այն մարդկանց, ում հետ վերջերս եք ծանոթացել, նրանց հարցով սխալվելու վտանգ կա: Ընտանիքում կարող են ժամանակավոր վեճեր լինել: Փորձեք վերահսկել ինքներդ ձեզ և չթեժացնել իրավիճակը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 30-ից ապրիլի 5-ը. Երկվորյակ
Մի շտապեք որևէ որոշում կայացնել և թույլ մի տվեք, որ ուրիշներն ազդեն ձեզ վրա: Հիմա կարևոր է սառը գլխով գործել: Ժամանակահատվածը բարենպաստ է կուտակված առօրյա գործերն ավարտելու համար: Նվիրեք դրանց աշխատանքային օրերը, իսկ հանգստյան օրերն անցկացրեք ընտանեկան ջերմ շրջապատում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 30-ից ապրիլի 5-ը. Խեցգետին
Ժամանակահատվածը բարենպաստ է ինքնազարգացման համար: Հիմա հնարավոր և անհրաժեշտ է կրթություն ստանալ, բիզնես բացել, գործեր սկսել: Մի վախեցեք հնարավոր ֆինանսական խնդիրներից. հաջողությունն այս հարցում ձեր կողմից կլինի: Ձեզ սպասում է ճակատագրական ծանոթություն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 30-ից ապրիլի 5-ը. Առյուծ
Վերջապես գարնանային տրամադրություն կունենաք: Մտահոգվելու առիթները կնահանջեն, իսկ հարցերը, որոնք անլուծելի էին թվում, իրենք իրենց կլուծվեն: Փորձեք այժմ աշխատել համախոհների թիմով, և չեք զղջա դրա համար: Միայնակ, դուք չեք կարողանա հասնել բարձր արդյունքների:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 30-ից ապրիլի 5-ը. Կույս
Դժվարին աշխատանքներն ավելի լավ է հետագձհեք, հակառակ դեպքում ձեր ուժերը չեն բավականացնի: Փորձեք հանդիպել ընկերների հետ: Ընտանեկան հարաբերություններում գլխավորի դերը զիջեք ձեր երկրորդ կեսին: Ստեղծագործ մարդկանց համար ներշնչման շրջան կլիինի՝ օգտագործեք այն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 30-ից ապրիլի 5-ը. Կշեռք
Դեռևս չարժե որևէ ծավալուն նախագիծ սկսել, ինչպես նաև ապագայի պլաններ կազմել: Հանգիստ շունչ քաշեք։ Հանգստանալու ժամանակահատված է. սա այն շրջանն է, երբ դուք պետք է արգելակեք և լավ հանգստանաք: Եթե ցանկանում եք ընտանի կենդանի պահել, ապա սկսեք դա այս շաբաթվանից:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 30-ից ապրիլի 5-ը. Կարիճ
Ռոմանտիկ ժամանակաշրջան է սպասում ձեզ: Սիրելին կզարմացնի նախաձեռնողականությամբ և ակտիվությամբ. համարձակորեն տրվեք նրան: Աշխատանքի ընթացքում կարող եք դեմ պայքարել: Մի ներգրավվեք շոուի մեջ, հանգիստ եղեք, հոգ տանրեք ձեր անմիջական պարտականությունների մասին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 30-ից ապրիլի 5-ը. Աղեղնավոր
Էներգետիկ հզոր օր է սպասում ձեզ մարտի 30-ին: Կարևոր հանդիպումները պլանավորեք հենց այդ օրը: Մինչև շաբաթվա վերջ փողի հետ կապված դժվարություններ կարող են առաջանալ, բայց ամեն ինչ շտկելի է, եթե ժամանակն ավելորդ չծախսեք: Զգույշ եղեք. վնասվածքներ ստանալու մեծ ռիսկ կա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 30-ից ապրիլի 5-ը. Այծեղջյուր
Ընտանեկան հարաբերություններն այն են, որոնց վրա այժմ պետք է կենտրոնանաք: Ավագ սերնդի հետ փոխազդեցությունը կարող են բարդ և լարված լինել: Ճկունություն դրսևորեք, որպեսզի կոնֆլիկտներ չլինեն: Աշխատանքի վայրում ղեկավարները կգնահատեն ձեր աշխատանքը. հնարավոր է, որ պարգևատրում ստանաք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 30-ից ապրիլի 5-ը. Ջրհոս
Կատարյալ ժամանակաշրջան է ցանկացած բանակցությունների և լուրջ որոշումների համար: Աստղերը ձեզ հաջողություն են խոստանում: Կարևոր է, որ լավ տեսք ունենաք: Դրա համար կարող եք նաև մարզվել: Որոշ ընկերների հետ հնարավոր են անհամաձայնություններ։ Մի սրեք իրավիճակը. ժամանակ տվեք, ամեն ինչ կհարթվի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 30-ից ապրիլի 5-ը․ Ձկներ
Նշանի ոչ բոլոր ներկայացուցիչներն այս օրերին կկարողանան հաջողության հասնել: Եղեք աշխատասեր և համառ, որպեսզի ձեզ նկատեն: Անձնական կյանքում հնարավոր են հիասթափություններ, բայց աստղերը լավատեսություն են ներշնչում. ամեն ինչ լավ կլինի: Մի փակվեք ինքներդ ձեր մեջ և միայնակ մի մնացեք:

Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года
С 30 марта по 5 апреля - растущая Луна. Звезды рекомендуют в этот период заниматься творчеством. Именно сейчас могут появиться на свет настоящие шедевры! На этой неделе звезды советуют заняться завершением дел и выполнением взятых на себя обязательств. Но нужно помнить, что сейчас может возрасти вероятность технических проблем и аварийных ситуаций.
Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года Овен
Не самое простое время ожидает вас, зато в конце этого периода вы получите приятный бонус. За поддержкой сейчас лучше обращаться к семье, а не к друзьям. Некоторые планы, которые вы хотели осуществить в ближайшее время, сорвутся. Вскоре вы поймете: это к лучшему.
Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года Телец
«Не все то золото, что блестит», - не забывайте об этом на этой неделе. Не стоит доверять людям, с которыми вы знакомы недавно, есть риск ошибиться в них. В семье возможны временные ссоры. Постарайтесь держать себя в руках и не накалять обстановку.
Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года Близнецы
Не принимайте в спешке никаких решений и не позволяйте окружающим влиять на вас. Сейчас важно действовать с холодной головой. Период благоприятен для завершения накопившихся рутинных дел. Посвятите им будние дни, а выходные проводите в теплом семейном кругу.
Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года Рак
Период благоприятен для самосовершенствования. Сейчас можно и нужно получать образование, открывать бизнес, начинать дела. Не бойтесь возможных финансовых проблем: удача в этом вопросе будет на вашей стороне. Вас ждет судьбоносное знакомство.
Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года Лев
У вас, наконец, появится весеннее настроение. Заботы отступят, вопросы, которые казались неразрешимыми, решатся сами собой. Старайтесь сейчас работать в команде единомышленников, и не пожалеете об этом. В одиночестве у вас не получится добиться высоких результатов.
Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года Дева
Сложную работу в ближайшее время лучше делегировать, иначе у вас не хватит сил. Старайтесь больше встречаться с друзьями. В семейных отношениях уступите роль главного второй половинке. У творческих людей сейчас наступит период вдохновения, воспользуйтесь им.
Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года Весы
Никаких глобальных проектов пока начинать не стоит, так же как и строить планы на будущее. Спокойно выдохните. Период расслабленный: это время, когда нужно замедлиться и качественно отдохнуть. Если вы мечтаете завести питомца, сделайте это на этой неделе.
Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года Скорпион
По-настоящему романтический период ожидает вас сейчас. Возлюбленный удивит инициативой и напором: смело поддавайтесь ему! На работе против вас могут строить козни. Не ввязывайтесь в разборки, оставайтесь спокойны, займитесь своими непосредственными обязанностями.
Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года Стрелец
Энергетически мощный день ждет вас 30 марта. Назначайте важные встречи именно это число. Сложности с деньгами могут возникнуть ближе к концу недели, но все поправимо, если вы не будете тратить лишнего некоторое время. Будьте аккуратны: повышен риск получения травм.
Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года Козерог
Семейные отношения - это то, на чем вам стоит сконцентрироваться сейчас. Взаимодействие со старшим поколением может быть непростым, напряженным. Проявите гибкость, чтобы не было конфликтов. На работе начальство оценит ваш труд: не исключено, что вы получите премию.
Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года Водолей
Идеальный период для любых переговоров и серьезных решений. Звезды сулят вам успех в них. Важно выглядеть на высоте. Для этого можно записаться в спортзал. С некоторыми друзьями возможны недомолвки. Не накаляйте обстановку: дайте человеку время, все наладится.
Гороскоп на неделю с 30 марта по 5 апреля 2020 года Рыбы
Не каждому представителю знака удастся поймать удачу за хвост в эти дни. Будьте трудолюбивы и упорны, чтобы вас заметили. В личной жизни возможны разочарования, но звезды обнадеживают: все к лучшему! Не замыкайтесь в себе и не оставайтесь в одиночестве сейчас.