Աստղագուշակ օգոստոսի 2019 թ
Օգոստոսը բարեհաջող ամիս կլինի Խոյերի համար բիզնեսի և կարիերայի զարգացման առումով: Բայց անձնական կյանքում երջանիկ պահեր չեն սպսավում. Կլինեն վիճաբանություններ և միայնության զգացողություն: Այս շրջանում աստղերը ողջունում են փոխզիջումները: Ուշադրություն դարձրեք սննդին. սննդակարգում պետք է գերակշռի բանջարեղենը:
Բարենպաստ օրերն են` 1, 8, 11, 13, 15, 16
Անբարենպաստ օրերը` 7, 9, 12, 14, 17, 19։
Աստղագուշակ օգոստոսի 2019 թ. Ցուլ
Ցուլերին օգոստոսին սպասում է արժանի հանգստ: Հնարավոր է ճանապարհորդեք միայնակ: Դուք չպետք է վախենաք դրանից: Ամեն ինչ լավ կընթանա: Անձնական կյանքում կուրախացնեն փոխըմբռնումը և շատ ուրախ պահերը: Հրաժարվեք հասարակական սննդից, կերեք տնական սնունդ: Հրաժարվեք վատ սովորություններից:
Բարենպաստ օրերն են` 1, 5, 12, 13, 21, 26
Անբարենպաստ օրերը` 4, 10, 17, 22, 27, 30։
Աստղագուշակ օգոստոսի 2019 թ. Երկվորյակներ
Երկվորյակների համար շատ հաջող, դրական ամիս է: Դուք կդառնաք բախտի սիրելին: Մեծ գնումներ մի կատարեք, ավելի լավ է մտածեք երկարաժամկետ ներդրումների մասին: Միայնակ երկվորյակներն ամսվա կեսին կարող են ծանոթանալ իրենց ճակատագրին:
Բարենպաստ օրերն են՝ 6, 9, 10, 23, 25, 27
Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 4, 8, 11, 16, 28։
Աստղագուշակ օգոստոսի 2019 թ. Խեցգետին
Խեցգետիններին ապասվում է ծանր օգոստոս. կլինեն բազմաթիվ խնդիրներ և բարդ իրավիճակներ: Դուք պետք է համառ լինեք: Ձեզ շատ աշխատանք է ակնկալվում, կարող եք նաև բարելավել ձեր ֆինանսական վիճակը: Միայնակ խեցգետիններին սպասվում են հաճելի ծանոթություններ, իսկ ոչ ազատներին՝ վիճաբանություններ:
Բարենպաստ օրերն են՝ 1, 10, 13, 14, 19, 30
Անբարենպաստ օրերը՝ 12, 18, 23, 25, 27, 29։
Աստղագուշակ օգոստոսի 2019 թ. Առյուծ
Օգոստոսն Առյուծների համար հակասական ամիս կլինի. մի կողմից հաջողակ կլինեք, մյուս կողմից՝ շատ մանր խնդիրներ կլինեն: Միայնակ Առյուծները կծանոթանան նոր մարդկանց հետ, բայց այդ հանդիպումները ճակատագրական չեն լինի:
Բարենպաստ օրերն են՝ 1, 8, 11, 13, 15, 25
Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 12, 22, 29, 30։
Աստղագուշակ օգոստոսի 2019 թ. Կույս
Ամսվա առաջին կեսը բավականին հաջող է պայմանագրեր կնքելու, փաստաթղթերի ձևակերպման, խոշոր գործարքներ և գնումներ կատարելու համար: Երկրորդն ավելի հանդարտ կլինի: Օգտագործեք այս ժամանակահատվածը ձեր անձնական կյանքը կարգավորելու և հանգստաը վայելելու համար:
Բարենպաստ օրերն են՝ 3, 7, 12, 15, 17, 30
Անբարենպաստ օրերը՝ 5, 10, 14, 22, 28, 31։
Աստղագուշակ օգոստոսի 2019 թ. Կշեռք
Շատ լավ ամիս է Կշեռքների համար: Դուք շրջապատի համար կլինեք մարդամոտ և հետաքրքիր: Կգտնեք շատ նոր ծանոթություններ, որոնք միայն դրական հետք են թողնում ձեր կյանքում: Նշանի միայնակ ներկայացուցիչները կարող են հանդիպել իրենց ճակատագրին:
Բարենպաստ օրերն են՝ 4, 8, 16, 20, 22, 23
Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 9, 12, 24, 30։
Աստղագուշակ օգոստոսի 2019 թ. Կարիճ
Կարիճների համար լավ ամիս է. դուք հաջողություն կգտնեք աշխատանքում, կարձանագրվի եկամուտների աճը, հաճելի փոփոխություններ անձնական կյանքում: Սկզբում գաղտնի պահեք ձեր կյանքում կատարված փոփոխությունների մասին: Հոգ տանել ձեր առողջության մասին. այցելեք լողավազան, ավելի շատ քայլեք բաց երկնքի տակ:
Բարենպաստ օրերն են՝ 5, 7, 18, 21, 26, 28
Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 6, 9, 12, 27, 30։
Աստղագուշակ օգոստոսի 2019 թ. Աղեղնավոր
Այս ամիս դուք ակտիվ և նպատակասլաց կլինեք: Աշխատանքում կծանրաբեռնվեք, բայց, ի վերջո, կստանաք աշխատավարձի զգալի բարձրացում: Անձնական կյանքը կփոխվի դեպի լավը. դուք վերջ կդնեք անցյալի հարաբերություններին և կանցնեք նորերին:
Բարենպաստ օրերն են՝ 3, 10, 12, 22, 25, 26
Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 7, 15, 28, 29, 30։
Աստղագուշակ օգոստոսի 2019 թ. Այծեղջյուր
Օգոստոսը բարենպաստ կլինի Այծեղջյուրների համար բոլոր իմաստներով: Նախագծերը շահույթ կբերեն, բայց մի մոռացեք նաև առողջության մասին: Հանգստանալու կարիք ունեք: Մի փոքր ուշադրությունը զուգընկերոջը կօգնի անձնական կյանքի բարելավմանը: Ազատ Այծեղջյուրները, եթե ակտիվ լինեն, ապա նրանց սպասվում է անձնական հաջողություն:
Բարենպաստ օրերն են՝ 3, 5, 7, 9, 11, 18
Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 4, 10, 13, 15, 21։
Աստղագուշակ օգոստոսի 2019 թ. Ջրհոս
Օգոստոսի սկիզբը Ջրհոսների համար կլինի մի ժամանակաշրջան, երբ նրանք առավելագույն հնարավորություն կունենան իրենց դրսևորելու համար: Դուք կարող եք հեշտությամբ լուծել բարդ խնդիրներ, ինչը կհանգեցնի դիրքի և աշխատավարձի բարձրացման: Հաջողություն է սպասվում սիրո ասպարեզում, բայց պետք է համբերատար լինել: Հետևեք ձեր առողջությունը․ ավելացրեք սննդակարգին թարմ բանջարեղեն և մրգեր:
Բարենպաստ օրերն են՝ 1, 5, 11, 19, 23, 29
Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 4, 6, 16, 21, 26։
Աստղագուշակ օգոստոսի 2019 թ. Ձկներ
Աստղերը խորհուրդ են տալիս օգոստոսին նախաձեռնող լինել՝ դա կտա իր արդյունքը: Համարձակորեն նոր ծրագրեր ձեռնարկեք և ղեկավարության հետ խոսեք դրանց մասին: Թարմացրեք ձեր ոճը, և հակառակ սեռը կձգտի դեպի ձեզ։ Բայց մի մոռացեք նաև ձեր առողջության մասին: Ավելի շատ ժամանակ անցկացրեք դրսում կամ արձակուրդ գնացեք:

Гороскоп на август 2019 года
Август станет удачным месяцем для Овнов в вопросах бизнеса и построения карьеры. Но личная жизнь не сулит счастливых моментов: будут ссоры и тотальное чувство одиночества. В этом время звезды приветствуют компромиссы. Обратите внимание на питание: в рационе должны преобладать овощи.
Благоприятные дни в августе: 1, 8, 11, 13, 15, 16 Неблагоприятные дни в августе: 7, 9, 12, 14, 17, 19.
Гороскоп на август 2019 года Телец
Тельцов в августе ждет заслуженный отдых. Возможны путешествия в одиночку. Бояться их не стоит. Все пройдет удачно. Личная жизнь порадует взаимопониманием и множеством счастливых моментов. Откажитесь от общепита, употребляйте домашнюю еду. Откажитесь от вредных привычек.
Благоприятные дни в августе: 1, 5, 12, 13, 21, 26 Неблагоприятные дни в августе: 4, 10, 17, 22, 27, 30.
Гороскоп на август 2019 года Близнецы
Очень удачный, позитивный месяц для Близнецов. Вы станете любимчиком фортуны. Не совершайте крупных покупок, лучше подумайте о долгосрочных вложениях. Одинокие Близнецы могут познакомиться со своей судьбой в середине месяца.
Благоприятные дни в августе: 6, 9, 10, 23, 25, 27 Неблагоприятные дни в августе: 1, 4, 8, 11, 16, 28.
Гороскоп на август 2019 года Рак
Раков ожидает непростой август – будет много хлопот, непростых ситуаций. Вам стоит проявлять настойчивость. Вас ждет много работы, также вы сможете поправить свое финансовое положение. Одиноких Раков ждут приятные знакомства, а несвободных – ссоры.
Благоприятные дни в августе: 1, 10, 13, 14, 19, 30 Неблагоприятные дни в августе: 12, 18, 23, 25, 27, 29.
Гороскоп на август 2019 года Лев
Август станет противоречивым месяцев для Львов: с одной стороны вам будет сопутствовать успех, а с другой – будет много мелких неприятностей. Одинокие Львы познакомятся с новыми людьми, но эти встречи не станут судьбоносными.
Благоприятные дни в августе: 1, 8, 11, 13, 15, 25 Неблагоприятные дни в августе: 3, 7, 12, 22, 29, 30
Гороскоп на август 2019 года Дева
Первая половина месяца довольно удачна для заключения договоров, оформления документов, крупных сделок и покупок. Вторая – будет спокойнее. Используйте это время для отдыха и налаживания личной жизни.
Благоприятные дни в августе: 3, 7, 12, 15, 17, 30 Неблагоприятные дни в августе: 5, 10, 14, 22, 28, 31.
Гороскоп на август 2019 года Весы
Довольно хороший месяц для Весов. Вы будете общительны и интересны окружающим. Вас ждет множество новых знакомств, которые оставят в вашей жизни только положительный след. Одинокие представители знака могут встретить свою судьбу.
Благоприятные дни в августе: 4, 8, 16, 20, 22, 23
Неблагоприятные дни в августе: 1, 5, 9, 12, 24, 30.
Гороскоп на август 2019 года Скорпион
Удачный месяц для Скорпионов: вас ждет успех на работе, рост доходов и приятные изменения в личной жизни. Первое время держите втайне информацию об изменениях в вашей жизни. Берегите здоровье: посещайте бассейн и больше гуляйте на свежем воздухе.
Благоприятные дни в августе: 5, 7, 18, 21, 26, 28 Неблагоприятные дни в августе: 3, 6, 9, 12, 27, 30
Гороскоп на август 2019 года Стрелец
В этом месяце вы проявите активность и целеустремленность. На работе будет загруженность, но в итоге вы получите хорошую прибавку к зарплате. Личная жизнь изменится к лучшему: вы закончите прошлые отношения и переключитесь на новые.
Благоприятные дни в августе: 3, 10, 12, 22, 25, 26 Неблагоприятные дни в августе: 2, 7, 15, 28, 29, 30
Гороскоп на август 2019 года Козерог
Август будет благоприятен для Козерогов во всех смыслах. Проекты принесут прибыль, но не стоит забывать о здоровье. Вы нуждаетесь в отдыхе. Немного внимания к партнеру поможет наладить личную жизнь. Свободные Козероги должны быть активны - тогда их ждет личный успех.
Благоприятные дни: 3, 5, 7, 9, 11, 18 Неблагоприятные дни: 1, 4, 10, 13, 15, 21.
Гороскоп на август 2019 года Водолей
Начало августа станет для Водолеев временем, когда у них будет максимальная возможность реализовать себя. Вы сможете легко решать сложные задачи, что приведет к повышению должности и прибавке к заработной плате. В любви благоволит удача, но стоит проявить терпение. Следите за здоровьем, добавьте в рацион больше свежих овощей и фруктов.
Благоприятные дни: 1, 5, 11, 19, 23, 29 Неблагоприятные дни: 2, 4, 6, 16, 21, 26.
Гороскоп на август 2019 года Рыбы
Звезды советуют в августе проявлять инициативу - она принесет свои плоды. Смело начинайте новые проекты и поговорите с начальством о новых проектах. Обновите стиль, и к вам потянется противоположный пол, но не стоит забывать о своем здоровье. Проводите больше времени на свежем воздухе или отправляйтесь в отпуск.