Թբիլիսիի նոր քաղաքապետի կինը դարձել է ոճի նոր մարմնացում
Վերջերս նախկին ֆուտբոլիստ և էներգետիկայի նախարար Կախաբեր Քալաձեն դարձավ Թբիլիսիի նոր քաղաքապետը: Համացանցում, սակայն, քննարկվում են ոչ թե նրա քաղաքական խոստումները, այլ նրա ընտանիքը: Պարզվում է, այնտեղ, իրոք, բավականին հետաքրքիր է`գրավիչ քաղաքական գործիչը և նրա գեղեցկուհի կինը գերել են բոլորին:
Անուկի Արեշիձեն հայտնի էր մինչ իր ամուսնու քաղաքապետ դառնալը: Նա պարում էր հայտնի «Սուխիշվիլի» բալետում և թողարկում է իր հագուստի գիծը` Anouki բրենդով: Բացի այդ, Անուկին միշտ հրաշալի տեսք ունի և նրան համարում են ոճի մարմնացում և այդ ամենը չնայած այն փաստին, որ նա բազմազավակ մայր է:
Չհասցրեց դեռ Կախաբեր Քալաձեն գրավել քաղաքապետի աթոռը, նրան արդեն տեսնում են նախագահի պաշտոնում: Մեկնաբանները համարում են, որ Անուկի Արեշիձեն հեշտությամբ մրցակցություն կկազմի առաջին լեդիներ Մելանյա Թրամփին և Բրիջիթ Մակրոնին:
Anouki բրենդը հայտնի է Վրաստանի սահմաններից դուրս: Այն ցուցադրվում են բարձր նորաձևության շաբաթներին Փարիզում և Միլանում: Շատ հայտնի մարդիկ նախընտրում են հենց այս բրենդը:

Супруга мэра Тбилиси стала новой иконой стиля
Недавно экс-футболист и министр энергетики Кахабер Каладзе стал новым мэром Тбилиси. В сети идут обсуждения не политических обещаний новоиспеченного чиновника, а его семьи. Оказывается, там есть на что посмотреть: привлекательный политик и его красавица-жена покорили всех.
Ануки Арешидзе была популярна и до избрания мужа мэром. Она танцевала в известном балете «Сухишвили» и выпускает свою линию одежды под брендом Anouki. Кроме того, Ануки всегда прекрасно выглядит и ее считают иконой стиля и это несмотря на то, что она многодетная мама!
Не успел Кахабер Каладзе занять кресло мэра, а ему уже пророчат пост президента страны. Комментаторы считают, что Ануки Арешидзе легко составит конкуренцию первым леди Мелании Трамп и Брижит Макрон.
Бренд Anouki популярен далеко за пределами Грузии. Его демонстрируют на неделях высокой моды в Париже и Милане. Многие известные люди предпочитают одежду этой марки.