Դրյու Բերիմոր. «Բաժանումը մեծ անհաջողություն է»
Երիտասարդ տարիքում նա հայտնի կռվարար էր, սակայն վերջին հինգ տարիներին դերասանուհի Դրյու Բերիմորը շատ էր ջանում դառնալ հոգատար մայր և օրինակելի կին:
Ավաղ, երկրորդը նրա մոտ այդպես էլ չստացվեց, և այժմ դերասանուհին շատ ընկճված է:
Բերիմորը երեք տարի ամուսնացած է եղել Ուիլ Քոպելմանի հետ: Զույգն ունի երկու հիանալի աղջիկներ:
Անցած տարի դերասանուհին անսպասելիորեն հայտնեց բաժանման մասին, բայց չմանրամասնեց պատճառները: Իսկ այժմ Դրյուն պատրաստ է կիսվել իր զգացմունքային վիճակով:
Աղբյուրի խոսքերով` Դրյուն և Ուիլը երկար փորձում էին ներդաշնակություն ստեղծել իրենց հարաբերություններում, ինչը նրանց որոշ ժամանակ հաջողվում էր: Սակայն տարվա սկզբին ամուսնական զույգը հայտնեց, որ չարժե շարունակել ամուսնական կյանքը:
Բաժանումը եղավ առանց աղմուկի և քաշքշուկի: Սակայն աստղն այս բաժանումը համարում է իր ամենամեծ անհաջողությունը:
«Երբ բաժանվում եք, մտածում եք` դե լավ, չստացվեց: Սակայն երբ բաժանման փաստաթղթեր եք ներկայացնում, գլխումդ պտտվում է մեկ միտք` սա վերջն է, սա մեծ անհաջողություն է, իմ ամենամեծ անհաջողությունը: Դա այնքան ամոթ է, և դրա միջով անցնելը շատ դժվար: Սա իրականում շատ դժվար ժամանակահատված է և հենց այժմ ես ունեմ քո մտերիմների և ընկերների աջակցության կարիքը», - պատմել է դերասանուհին:
Նա նաև ավելացրել է, որ դեռ չի մտածում նոր հարաբերությունների մասին և նախընտրում է ժամանակ անկացնել դուստրերի հետ:

Дрю Бэрримор: «Развод – это огромная неудача»
В юности она была знатной скандалисткой. Однако последние пять лет актриса Дрю Бэрримор (Drew Barrymore) очень старалась стать заботливой мамой и примерной супругой.
Увы, второе у звезды не получилось. И сейчас актриса очень сильно переживает.
Бэрримор прожила три года в браке с Уиллом Копелманом (Will Kopelman). У пары растут две прелестные дочки. В прошлом месяце актриса неожиданно заявила о разводе, но не стала рассказывать о причинах разрыва.
Теперь же Дрю готова поговорить о своем эмоциональном состоянии.
По словам инсайдеров, Дрю и Уилл долго пытались построить гармонию, и на какое-то время им это удалось. Однако в начале года супруги поняли, что продолжать семейную жизнь им не стоит.
Разрыв обошелся без скандалов и нервотрепки. Однако звезда считает эту неудачу в личной жизни одним из своих самых больших провалов.
«Когда вы расстаетесь, то думаете: «Ну да, это не сработало…» Но когда вы подаете на развод, то в голове крутится мысль: «Это провал. Это огромная неудача. Моя самая большая неудача». Это так стыдно, и пройти через это очень трудно. Это действительно тяжелое время, и именно в этот момент необходима поддержка родных и друзей», - рассказала актриса в новом шоу Челси Хандлер (Chelsea Handler).
Бэрримор добавила, что пока она не задумывается о новых отношениях и предпочитает проводить максимум времени с дочерьми.