Սինդի Քրոուֆորդը պատմել է, որ քիչ էր մնում գիշեր անցկացներ Ջորջ Քլունիի հետ
Լինելով արդեն ամուսնացած` Սինդի Քրոուֆորդը Ջորջ Քլունիի հետ հայտնվել է անկողնում: Թե ինչպես է դա պատահել, Քրոուֆորդը պատմել է Քոնան Օ’Բրայենի հեռուստաշոուի ժամանակ:
Շփոթմունքը տեղի է ունեցել մի քանի տարի առաջ, երբ Քլունին դեռ ամուսնացած չէր: Լինելով Սինդիի ամուսնու` Ռենդի Գերբերի ընկերը և գործընկերը, դերասանը բուռն երեկույթից հետո մնացել էր գիշերելու նրանց տանը: Քրոուֆորդը չգիտեր, որ Քլունին այնտեղ է և գիշերը գնացել էր հյուրասենյակ` տեսնելու, թե ինչպես է ամուսինը (երբ երեխաները փոքր էին հաճախ էին քնում Սինդիի հետ, իսկ Գերբերը քնում էր հյուրասենյակում, երբ ուշ էր վերադառնում):
«Ես վեր կացա, ուզում էի տեսնել, որ նա եկել է, և տանը ամեն ինչ կարգին է: Մտա սենյակ և տեսնեմ Ռենդին պառկած է դեմքով ներքև: Մութ էր, սակայն տեսա նրա մոտոցիկլետային կոշիկները: Մոտեցա, որպեսզի հանեմ դրանք և հանկարծ լսում եմ` հեյ, գեղեցկուհի, և դա Ռենդին չէր, դա մի քիչ հարբած Ջորջն էր», - ծիծաղելով պատմել է Քրոուֆորդը:
Սինդի խոսքերով՝ նրա վրա ավելի քիչ հագուստ կար, քան պետք է լիներ, այդ պատճառով վեր է թռել և վազել ամուսնուն փնտրելու: «Ես գտա նրան աղջկաս սենյակում»-, պատմել է Քրոուֆորդը, ավելացնելով, որ շատ անհարմար կստացվեր, եթե ամուսինը տեսներ իրեն Ջորջի հետ:
Նույն պատմությունը պատմել էր նաև Քլունին մեկ ամիս առաջ, սակայն հայտնել մեկ այլ մանրամասնություն․ Սինդին գրեթե մտել էր անկողին և վեր թռել անսպասելիությունից: «Բավականին զվարճալի էր»,- ասել էր դերասանը:

Синди Кроуфорд рассказала, что чуть не провела ночь с Джорджем Клуни
Синди Кроуфорд, будучи уже замужем, однажды оказалась в постели с Джорджем Клуни. О том, как это произошло, Кроуфорд рассказала на телешоу Конана О`Брайана.
Конфуз случился несколько лет назад, когда Клуни еще не был женат. Будучи давним другом и деловым партнером мужа Синди, Ренди Гербера, актер заночевал в их доме после основательной вечеринки. Кроуфорд не знала, что Клуни окажется у них, и ночью отправилась в гостевую комнату проверить, как там муж (Гербер, когда дети были еще маленькие и часто спали с Синди, ложился спать в комнате для гостей, если возвращался поздно).
«Я встала — хотела убедиться, что он дома и в порядке. Зашла в комнату и вижу, что Ренди лежит лицом вниз на кровати. Было темно, но я разглядела, что он в своих мотоциклетных ботинках. Подошла, чтобы снять с него эти ботинки, и вдруг слышу: «Эй, красотка!» И это был не Ренди! Это был слегка нетрезвый Джордж!» — смеясь, рассказала Кроуфорд.
По ее словам, на ней было в тот момент «надето меньше, чем стоило бы», поэтому она выскочила из комнаты и отправилась искать мужа. «Я нашла его в комнате дочери», — сообщила Синди, добавив, что было бы неловко, если бы Ренди увидел их с Джорджем вместе.
Ту же историю месяц назад рассказал и сам Клуни, сообщив дополнительную деталь, что Синди почти забралась к нему в постель, а потом подскочила, как ужаленная. «Было довольно забавно», — заявил актер.