Մայլի Սայրուսը և Ջարեդ Լետոն սիրավե՞պ են սկսել
Համանցում լուրեր են պտտվում, որ 22-ամյա Մայլի Սայրուսը գրավել է իր հին ծանոթ 43-ամյա Ջերարդ Լետոյի սիրտը և վերջինս լքել է իր 20-ամյա սիրեցյալ՝ ռուս մոդել Վալերիա Կաուֆմանին:
Նոր զույգի ընկերներն  լրատվամիջոցներին ասել են, որ Մայլին և Ջարեդն արդեն հայտարարել են իրենց սիրավեպի մասին:
Victoria՝s Secret-ի հրեշտակներից Սթելլա Մաքսվելի հետ բաժանումից հետո, Մայլի Սայրուսը, ով չի թաքցնում իր բիսեքսուլ լինելը, հասցրել է հանդիպել Ջիջի Հագիդի, Քոդի Սիմփսոնի, հանրությանն անհայտ մեկ այլ աղջկա հետ, իսկ այժմ լրատվամիջոցները հայտարարում են, որ նա ընկերությն է անում օսկարակիր դերասան, ռոք երաժիշտ Ջարեդ Լետոյի հետ:
«Մայլին վաղուց է ճանաչում Ջարեդին, բայց նրան երկար ժամանակ ընդունում էր որպես ընկեր։ Նոյեմբերի կեսերին տեղի ունեցած երեկույթներից մեկի ժամանակ ամեն ինչ փոխվեց: Նրանք բացեիբաց սիրահետում էին միմյանց և համբուրվում: Այդ օրվանից սկսած զույգն ամեն օր հանդիպում է»,-ընկերներից մեկը պատմել է ամերիկյան Hollywood Life-ին:
Մայլիի և Ջարեդի սիրավեպի մասին խոսվում էր դեռ երկու տարի առաջ․ այդ ժամանակ ընկերներն ասում էին, որ նանց հարաբերություններն ավելի շատ կարելի է նկարագրել որպես ընկերական սեքս: «Նրանց դուր է գալիս ուրախ ժամանակ անցկացնել, խոսել արվեստից, երաժշտությունից»,- ասել էր նրանց մոտ կանգնած աղբյուրը US Weekly-ին:

05.12.2015 В Сети муссируются слухи, что 22-летняя Майли Сайрус соблазнила давнего знакомого, 43-летнего Джареда Лето, и он ушел от возлюбленной, 20-летней российской модели Валерии Кауфман.
Друзья новоиспеченной пары сообщили западным СМИ, что Майли и Джаред уже подтвердили им свой роман.
После разрыва с «ангелом» Victoria`s Secret Стеллой Максвелл Майли Сайрус, не скрывающая свою бисексуальность, пустилась во все тяжкие. Певицу уже видели на свидании с экс-бойфрендом Джиджи Хадид, Коди Симпсоном, затем с неизвестной широкой публике девушкой, а теперь западные СМИ трубят, что Майли начала встречаться... с оскароносным актером и рок-музыкантом Джаредом Лето.
«Майли давно знакома с Джаредом, но она долгое время воспринимала его только как друга. Впрочем, на одной из вечеринок в середине ноября все изменилось — пара напропалую флиртовала и целовалась в укромном уголке, а после тусовки влюбленные начали видеться каждый день», — рассказал один из приятелей Сайрус в интервью американскому порталу Hollywood Life.
Слухи о романе Майли и Джареда ходили еще пару лет назад — тогда друзья звезд говорили, что у певицы и лидера группы 30 Seconds To Mars завязались ни к чему не обязывающие отношения, больше похожие на секс по дружбе. «Им нравится весело проводить время, разговаривать о музыке и искусстве, и они оба раскрепощенные и не стесняются обнаженного тела», — рассказал источник американского журнала US Weekly.
Однако на этот раз дело осложняется тем фактом, что до встречи с Сайрус на вечеринке Джаред Лето было несвободен — по сообщениям источников, с начала лета он встречался с юной российской моделью Валерией Кауфман. Неужели красивый союз приказал долго жить, и Джаред действительно увлекся эпатажной певицей Майли Сайрус?