Քեյթ Հադսոնն ուրվականներ է տեսնում
Այդպիսի շնորհք, «Հարսնացուների պատերազմ» ֆիլմի աստղի խեսքերով, ունի նաև իր մայրը` Գուլդի Հոունը: Այս մասին Քեյթը պատմել է բրիտանական թոք-շոուներից մեկի շամանակ:
«Մենք մայրիկի հետ միասին տեսնում ենք մահացած մարդկանց: Դա այդքան էլ տեսիլք չէ, ոգու զգացողություն...Հինգերորդ էներգիա: Ես հավատում եմ այդ էներգիային: Հավատում եմ, որ մեր միտքը կարող է արտահայտվել տեսանելի առարկաների մեջ»,-ասել է Հադսոնը:
Դերասանուհին երդվում է, որ մի անգամ տեսել է «առանց դեմքի կնոջ ուրվական», և դա շատ սահմռկեցուցիչ էր:
Հետաքրքիր է, որո՞նք էին այն առաջին բառերը, որ արտաբերել է Հադսոնը` տեսնելով այն աշխարհից եկած հյուրին: Չէ՞ որ աստղը խոստովանել է, որ հաճախ է հայհոյում: «Երբ ես արտաբերում եմ հայհոյանք, ապա 5 ֆունտ սթերլինգ եմ գցում դրամատուփի մեջ»,-տեղեկացրել է նա:
Հիշեցնենք, որ Քեյթը երկու որդի ունի` 3-անյա Բինհեմը` Muse խմբի անդամ Մեթ Բելամից և 10-ամյա Ռայդերը` նախկին ամուսնությունից:

Кейт Хадсон видит призраков
Таким же даром, по словам звезды фильма "Война невест", обладает и ее мама Голди Хоун. Об этом Кейт рассказала в одном из британских ток-шоу.
"Мы с моей мамой Голди видим мертвых людей. Это не совсем видения, ощущение духа ... Пятая энергия. Я верю в энергию. Верю, что наш ум может проявляться в видимых вещах", - сказала Хадсон.
Актриса клянется, что однажды видела "призрак женщины без лица", и это было очень жутко.
Интересно, какие были первые слова Хадсон, когда она увидела гостю с того света. Ведь звезда признается, что часто и много ругается. "Я бываю черноротой. Если я ляпаю слово на букву "F", то кладу в копилку 5 фунтов стерлингов", - сообщила она.
Напомним, у Кейт есть двое сыновей - 3-летний Бингем от фронтмена группы Muse Мэтта Беллами и 10-летний Райдер от предыдущего брака.