Սելենա Գոմեսը և Ջասթին Բիբերը նախապատրաստվում են հարսանիքի
Սելենան և Ջասթինը բաժանվել և հաշտվել են բազմաթիվ անգամ: Սակայն այս անգամ աստղային զույգը, ըստ երևույթին, որոշել է մոռանալ անցյալը և կյանքը սկսել մաքուր էջից. Սելենա Գոմեսը և Ջասթին Բիբերը նշանված են և ծրագրում են ամուսնանալ:
22-ամյա Սելենայի և 20-ամյա Ջասթինի հարաբերությունները սկսել են 2010 թվականին. նրանց ծանոթացրել են աստղերի մենեջերները, այդ իսկ պատճառով միության անկեղծությանը հավատում էին դժվարությամբ: Ծանոթությունից մեկ տարի անց զույգը հայտարարեց իր սիրավեպի մասին, Սելենան անգամ սիրելիին ծանոթացրեց իր ծնողների հետ:
Կատարյալ միությունը շարունակվեց ոչ երկար` արդեն 2012 թվականի աշնանը զույգը բաժանվեց. Գոմեսին հոգնեցրեցին երգչի պարբերական դավաճանությունները և նրա երկրպագուհիների չափից դուրս ուշադրությունը:
2014-ի ձմռանն աստղերը կրկին սկսեցին շփվել, թեև դրանից առաջ Սելենան արգելել էր իր ներկայությամբ Ջասթինի անունը տալ: Ժամանակի հետ երգչուհու զայրույթն անցավ, և նա ներեց Բիբերին:
Սիրահարների հարաբերություններն այնքան խորը գնացին, որ նրանք որոշել են ամուսնանալ: Աստղերին մոտ կանգնած աղբյուրը հայտնել է, որ Գոմեսը և Բիբերը գաղտնի հանդիսության ժամանակ ամուսնական մատանիներ են փոխանակել, և դա PR քայլ չէ` Ջասթինը լրջորեն որոշել է ամուր ընտանիք կազմել:
«Մոտ ժամանակներս Ջասթինը Սելենային կտանի հայրենի Կանադա, որտեղ էլ կկայանա պաշտոնական հանդիսությունը»,-տեղեկացրել է աղբյուրը:

Селена Гомес и Джастин Бибер планируют свадьбу
Селена и Джастин расставались и мирились бесчисленное количество раз. Но на этот раз звездная парочка, очевидно, решила забыть прошлое и начать жизнь с чистого листа. Джастин Бибер (Justin Bieber) и Селена Гомес (Selena Gomez) помолвлены и планируют пожениться.
Отношения 22-летней Селены и 20-летнего Джастина начались в 2010 году - их познакомили менеджеры звезд, поэтому в искренность союза верилось с трудом. Через год после знакомства молодые люди официально объявили о своем романе, Селена даже познакомила возлюбленного со своими родителями.
Идиллия продолжалась недолго - уже осенью 2012 года парочка разругалась в пух и прах, Гомес надоело терпеть постоянные измены певца и чрезмерное внимание его поклонниц.
Зимой 2014 года знаменитости стали общаться вновь, хотя незадолго до этого Селена запрещала упоминать даже имя Бибера в ее присутствии. Со временем Гомес сменила гнев на милость и простила Бибера.
Отношения влюбленных зашли так далеко, что они решили пожениться. Источник из близкого окружения звезд заявил, что недавно Бибер и Гомес во время тайного обряда обменялись помолвочными кольцами - и это не просто пиар-ход, Джастин всерьез решил остепениться и планирует построить крепкую семью.
«В ближайшее время Джастин отвезет Селену в родную Канаду, где и состоится официальное торжество», – сообщил инсайдер.