Քիմ Քարդաշյանը և Փերիս Հիլթոնը հաշտվել են
Նախկին «երդվյալ ընկերուհիները»` Քիմ Քարդաշյանը և Փերիս Հիլթոնը դարձյալ որևէ թշնամանքի նշույլ չեն դրսևորում:
Համենայնդեպս` նրանք բարեհամբյուր կերպով շպվել են հայտնի դիզայներ Ռիկարդո Թիշիի ծննդյան օրվան նվիրված միջոցառմանը: Վերջինա իր 40-ամյակը նշել է օգոստոսի 1-ին իսպանական Իբիցիում:
«Հիշում եմ մեր առաջին հանդիպումը Իբիցիում 2006 թվականին: Փերիս, ուրախ էի քեզ տեսնելու և ի հիշատակ` լուսանկարվելու համար»,-գրել է Քարդաշյանն այդ հանդիպումից հետո և Instagram-ում տեղադրել Հիլթոնի հետ իր լուսանկարը:
Իրականում Փերիսն ու Քիմը ծանոթացել են, իհարկե, ոչ 2006-ին: Նրանք միասին հաճախել են նախապատրաստական դպրոցական խմբակ, որտեղ նրանց հետ պրապմունքների հաճախել է նաև Նիկոլ Ռիչին: Տարիներ անց Քիմը Փարիզում աշխատել է Փերեսի անձնական օգնական, սակայն որոշ ժամանակ անց աղջիկները բաժանվել են, իսկ մամուլը սկսեց գրել վաղեմի ընկերուհիների միջև ծագած թշնամանքի մասին:

Ким Кардашян и Пэрис Хилтон помирились
Бывшие "заклятые подружки" - Ким Кардашян и Пэрис Хилтон – вновь не проявляют никаких признаков вражды.
Во всяком случае, они мило общались на дне рождения известного дизайнера Риккардо Тиши, который, как мы уже сообщали, отмечал свое 40-летие 1 августа на Ибице, Испания.
"Вспоминаю нашу первую встречу на Ибице в 2006 году. Пэрис, было приятно тебя увидеть и оставить снимок на память",– написала после этой вечеринке Ким Кардашян и выложила в Instagram свое фото с Хилтон.
На самом деле Ким и Пэрис познакомились, конечно, не в 2006 году. Вместе они ходили в подготовительную школьную группу, занятия с ними также посещала Николь Риччи. Много лет спустя Ким работала личным помощником Пэрис в Париже, но через некоторое время девушки расстались, а пресса начала писать о настоящей вражде между старыми подругами.