Ջենիֆեր Լոպեսն առանց դիմահարդարման լուսանկարներ է հրապարակել
Ամերիկացի երգչուհի, դերասանուհի Ջենիֆեր Լոպեսը, որ վերջերս էր բաժանվել իր զուգընկերոջից, ևս մեկ անգամ վերջինիս ապացուցել է, թե ինչ գանձ է կորցրել:
44-ամյա աստղը Instagram-ում լուսանկարներ է հրապարակել, որտեղ ուրախ և երջանիկ տեսք ունի ընկերների շրջապատում: Ջենիֆերը հրապարակել է լուսանկարներ, որտեղ երևում են դեկոլտեի հատվածը, ինչպես նաև դեմքը` առանց դիմահարդարման: Նկարներից մեկում Լոպեսի հետ է նաև իր մայրը:
Billboard ամսագրի հետ հարցազրույցում Ջենիֆերը երկրպագուներին հավաստիացրել է, որ չի պատրաստվում ավարտել կարիերան ու կերգի դեռ երկար տարիներ: Լոպեսը պատրաստվում է հետևել այնպիսի երգիչների օրինակին, ինչպիսիք են Շերը, Արետա Ֆրանկլինը, Դոլլի Փարթոն:
«Բոլոր այս մարդիկ, ովքեր պատկանում են նախորդ սերնդին, ապացուցել են, որ դու` որպես երիտասարդ կին, չպետք է ունենաս «պիտանելիության ժամկետ» Դու կարող ես անել այն, ինչ ցանկանում ես: 60, 70 տարեկանում էլ կարող եք լինել ուժեղ ու խոցելի, լինել մարդ»,- ասել է երգչուհին:
Ջենիֆերը ժխտել է նաև վերջերս տարածված շշուկները պարող Մաքսիմ Չմերկովսկիի հետ իր սիրավեպի մասին: Աստղը նշել է, որ դեռ չի պատրաստվում ոչ Մաքսիմի, ոչ էլ ուրիշ մեկի հետ հանդիպել:

Дженнифер Лопес показала себя без макияжа
Американская актриса и певица Дженнифер Лопес, которая недавно рассталась с бойфрендом Каспером Смартом, дала парню еще раз посмотреть, какое сокровище он потерял.
44-летняя звезда выложила в Instagram серию селфи, где она веселая и улыбающаяся в кругу друзей. Дженнифер показала декольте и лицо без макияжа. На одном из фото рядом с артисткой ее мама Гуадалупе.
К слову, Дженнифер успокоила своих поклонников: она даже не думает о пенсии и выступать намерена даже в почтенном возрасте. Лопес намерена следовать примеру таких звезд как Шер, Арета Франклин и Долли Партон. Об этом она сказала в интервью журналу Billboard.
"Все эти люди, принадлежащие к предыдущему поколению, доказали, что ты, как молодая женщина, НЕ должна иметь срок годности. Ты можешь продолжать делать то, что хочешь и в 60 лет, и в 70, можешь быть сильной и уязвимой, быть человеком ... ", - отметила Джей Ло.
А еще Дженнифер на днях опровергла слухи относительно своего романа с танцором Максимом Чмерковским. Звезда заверила, что пока не встречается ни с ним, ни с кем-либо другим.