Սինդի Քրոուֆուրդը մերկացել է իր 48-ամյակի առթիվ
Այդ իրադարձության առթիվ՝ համացանցում հայտնվել են Սինդիի լուսանկարները, որոնցում մոդելը մերկ է: Լուսանկարները ոգևորում են: Դատելով լուսանկարներից՝ կարելի է ենթադրել, որ 50 տարեկանում պահպանել և ունենալ գեղեցիկ կազմվածք հնարավոր է:
Լուսանկարների հեղինակներն են հանրահայտ լուսանկարիչներ Մերտ Ալասն ու Մարկուս Պիգոն: Սինդին գտնվում է մահճակալի վրա՝ կուրծքը ծածկոցով փակած:
Նայելով լուսանկարները՝ կարելի է հասկանալ, որ Սինդին ցելյուլիտի հետ կապված ոչ մի խնդիր չունի: Չնայած անցած տարի ունեցած հարցազրույցներից մեկի ժամանակ, նա հայտնել է, որ իր համար, ինչպես միջին տարիքի ցանկացած կնոջ, լինում են լավ և ոչ այնքան լավ օրեր. «Երբեմն սարսափով նկատում եմ՝ Աստված իմ, ես հագուստի մեջ չեմ տեղավորվում: Այժմ արդեն ինքս իմ առջև առաջադրանք եմ դրել՝ 50 տարեկանում ընդունեմ ինձ այնպիսին, ինչպիսին կամ»:
Սինդին ավելացրել է նաև, որ մշտապես անթերի կառուցվածք ունենալու համար չի պատրաստվում իրեն զրկել փոքրիկ ուրախություններից՝. «Ինձ թվում է՝ մենք երբեմն 2 կգ նիհարելու համար շատ մեծ գին ենք վճարում: Ես չեմ ուզում լինել մեկը նրանցից, ովքեր հրաժարվում են աղցաններից, մեկ բաժակ գինուց և զվարճանքներից»:

Синди Кроуфорд обнажилась в честь своего 48-летия
И словно в честь дня рождения звезды в Сети появились эффектный снимок Синди в обнаженном виде для журнала W. Фотография вдохновляет. Судя по ней, сохранить себя в прекрасной форме к 50-летию вполне возможно.
Фотосессию для издания проводили знаменитые фотографы Мерт Алас (Mert Alas) и Маркус Пигго (Marcus Piggot). Синди позировала на кровати, прикрыв грудь одеялом. Судя по снимку, Кроуфорд не жалуется на целлюлит и галифе в области бедер. Да и в целом проблем с лишним весом у нее нет.
Хотя в одном из прошлогодних интервью модель заявила, что, как и у любой среднестатистической женщины, у нее бывают хорошие дни и не очень. «Иногда я с ужасом замечаю: "Боже, да я не влезаю в это платье!" Сейчас я поставила перед собой задачу — к пятидесяти годам научиться воспринимать себя такой, какая есть».
Но при этом Кроуфорд добавила, что не собирается лишать себя маленьких радостей ради того, чтобы постоянно быть в идеальной форме. «Мне кажется, что иногда, похудев фунтов на пять (около двух килограммов), мы платим слишком большую цену. Я не хочу быть одной из тех, кто отказывается от заправки для салата, бокала вина и развлечений».