Պիպպա Միդելթոնը պատրաստվում է ամուսնության
Դքսուհի Քեյթ Միդելթոնի փոքրիկ քույրն արդեն պատրաստվում է հարսանիքի՝ չնայած նրան, որ դեռևս նշանադրության մասին չի հայտարարվել:
29-ամյա Պիպպան պատրաստվում է ամուսնանալ 35-ամյա բանկիր Նիկո Ջեքսոնի հետ: Պաշտոնական տեղեկատվություն զույգի ծրագրերի մասին չի հաղորդվում. բրիտանական մամուլի ողջ ուշադրությունն այճմ կենտրոնացած է Քեմբրիջի դքսուհու վրա, ով պատրաստվում է վայելել մայրության բերկրանքը: Ի դեպ, վերջերս տեղի ունեցած թենիսի խաղերից մեկի ժամանակ Պիպպան և Նիկոն հայտնվել են միասին: Ստացված տեղեկությունների համաձայն՝ նրանց հարսանիքը կկայանա այս տարվա ընթացքում, իսկ պատրաստություններով, ամենայն հավանականությամբ, կզբաղվի հենց հարսնացուն:

Пиппа Миддлтон собралась замуж уже в этом году
Младшая сестра герцогини Кэтрин, Пиппа Миддлтон уже планирует свою свадьбу, хоть пока даже не объявляла о помолвке.
29-летняя Пиппа собралась замуж за 35-летнего банкира Нико Джексона. Официально о планах пары никто не говорит, ведь сейчас все внимание британской прессы приковано к герцогине Кембриджской, которая вот-вот должна родить первенца. Однако, на недавнем теннисном турнире в Уимблдоне Пиппа и Нико появились вместе.
Есть данные, что свадьбу сыграют уже в этом году. А зная таланты невесты, организацией праздника, скорее всего, она займется сама.