Սանդրա Բալոկ. Ինձ պարզապես դադարել են կանչել ժամադրության
49 -ամյա Սանդրա Բալոկը խոստովանել է, որ այժմ իր ողջ ուշադրությունը կենրոնացած է որդու՝ Լուրյի վրա, իսկ ժամադրությունների համար չի մնում ոչ ուժ, ոչ էլ ժամանակ:
The Age-ին տված հարցազրույցի ժամանակ Սանդրան պատմել է, որ դեռևս իր կողքին չի պատկերացնում ոչ մի տղամարդու, բացի 3-ամյա որդուց: Եվ այդ ո՞ր տղամարդը կդիմանա նրա միայնակ մոր անհանգիստ կյանքին. դա է պատճառը, որ շատ տղամարդիկ նան շրջանցում են և ժամադրության չեն կանչում:
Դերասանուհին համոզված է, որ դա ժամանակավոր իրավիճակ է, և նրա անձնական կյանքը կկարգավորվի, երբ որդին մեծանա:
«Նա դեռ շատ փոքր է և մի օր իրավիճակը կփոխվի: Սակայն այսօր իմ օրը գրանցված է րոպեներով և բաղկացած է շատ կարևոր գործերից՝ կերակրել երեխային, մարզանքներ լողավազանում»,-պատմում է Սանդրան:
Փորձելով հասցնել ամեն ինչ և ամենուր՝ դերասանուհին երբեմն մոռանում է հետևել իր արտաքինին:
«Աշխատանքով լի օրվա վերջում (իսկ դա լինում է ժամը 8-ից հետո) ես այնքան վատ տեսք ունեմ, տղամարդկանցից ո՞ր մեկը կցանկանա ինձ ժամադրության կանչել: Սակայն, երբ այս գերլարված վիճակն անցնի, ով գիտե, ինչ կպատահի»,-անկեղծանում է դերասանուհին:
Նշենք, որ Սանդրա Բալոկի վերջին սիրաեպն ավարտվել է 2010 թվականին, երբ Ջեսսի Ջեյմսի հետ 5 տարվա ամուսնությունից հետո նա ամուսնալուծվեց:

Сандра Баллок: "Меня перестали звать на свидания"
02.07.2013 Сандра Баллок не боится заводить подруг в зрелом возрасте (актрисе вот-вот исполнится 49 лет), а вот с личным предпочитает осторожничать: актриса призналась, что вся ее жизнь сейчас сконцентрирована на сыне Луи, а на свидания не остается ни сил, ни времени.
В интервью изданию The Age Сандра рассказала, что пока она не представляет рядом с собой ни одного мужчину, кроме ее трехлетнего сына. Да и какой мужчина, по словам звезды, сможет выдержать ее беспокойную жизнь мамы-одиночки - вот большинство кавалеров и обходит ее стороной и не приглашает на свидания.
Впрочем, актриса понимает, что это временная ситуация, и ее личная жизнь наладится, когда сын подрастет:
Он все еще слишком маленький, и однажды ситуация изменится. Но прямо сейчас мой день расписан по минутам и состоит из очень важных дел, вроде занятия в бассейне с трех до четырех, или кормления сына, которое отнимает массу времени.
Пытаясь успеть все и всюду, Сандра напрочь забывает следить за своей внешностью, от которой, как ни крути, личная жизнь зависит напрямую:
К концу трудового дня - а случается это часам к восьми - кто из мужчин захочет позвать меня на свидание, ведь я выгляжу не ахти. Но когда вся эта круговерть закончится, кто знает, что может случиться?
Мы тоже верим, что вскоре актриса начнет думать и о себе и ловить на себе восхищенные взгляды. К тому же, перерыв на личном у актрисы вышел немаленький - последние отношения Сандры завершились в 2010 году, когда она развелась с мужем Джесси Джеймсом после пяти лет брака.