Դեմի Մուրը հանդիպում է մարգարիտ որսացողի հետ
Էշտոն Կատչերի հետ բաժանումից հետո Դեմի Մուրը ծանոթացել է մի շարք անսովոր մարդկանց հետ, այդ թվում' մարգարտի պրոֆեսիոնալ որսով զբաղվող Ուիլ Հանիգանի հետ:
50-ամյա Դեմին և 30-ամյա Ուիլը ծանոթացել են յոգայի դասերի ժամանակ ու վերջերս անբաժան են դարձել: Եվ, իհարկե, միանգամից լուրեր են տարածվել հոլիվուդյան աստղի նոր սիրավեպի մասին:
Նրա կոլորիտով ընկերոջը բավականին դուր են գալիս նման լուրերը, Հանիգանը խոստովանել է, որ նրանք շատ մտերիմ են դարձել և չի դադարում բազմաթիվ հաճոյախոսություններ ասել իր աստղային ընկերուհու մասին.«Դեմին յուրահատուկ կին է»:
Լրագրողների հաջողվել է լուսանկարել Դեմիյին և Ուիլին Լոն-Անջելոեսի յոգայի կենտրոններից մեկից դուրս գալիս: Եվ եթե Դեմիին դուր է գալիս յոգայով զբաղվել գորգիկին նստած, ապա Ուիլը, ինչպես երևում է, գերադասում է փափուկ կաշին:

11.05.2013 Не было счастья, да несчастье помогло: расставание с Эштоном Катчером принесло Деми Мур немало необычных знакомств - одной из таких встреч стало знакомство с профессиональным ловцом жемчуга Уиллом Ханиганом.
50-летняя Деми и 30-летний Уилл познакомились на занятиях йогой, и в последнее время стали неразлучны. Естественно, тут же появились слухи о новом романе в жизни голливудской актрисы.
Ее колоритному другу (чего только стоит его густая борода!) Уиллу пришлись по вкусу подобные слухи. Ханиган признается, что они "стали очень близки" и не устает отвешивать комплименты в адрес звездной подруги:
Деми - удивительная женщина. И вот теперь папарацци, наконец, смогли сфотографировать парочку вместе - Деми и Уилл выходили из одного их йога-центров в Лос-Анджелесе. Причем если Деми предпочитает заниматься, лежа на коврике, то харизматичный Уилл, судя по всему, выбирает для занятий пушистую шкуру.