Այս շաբաթը Խոյերի համար կարող է փոփոխությունների լավ ժամանակահատված լինել։ Մի՛ ճնշեք ինչ-որ նոր բան փորձելու ձեր ցանկությունը։ Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին կենտրոնացեք ամենակարևոր բաների վրա։ Չորեքշաբթի կարող եք գտնել եկամտի նոր աղբյուր։ Հինգշաբթի կենտրոնացեք ձեր հոգեկան հանգստության վրա։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ուշադրությունը սևեռեք հաղորդակցության և պատշաճ թղթաբանության վրա։ Շաբաթ օրը կենտրոնացեք վարժությունների և ձեր մարմնի խնամքի վրա, իսկ կիրակին լավ օր է ժամադրության համար։
Այս շաբաթ Ցուլի համար ամեն ինչ աստիճանաբար կբարելավվի։ Խուսափեք հանկարծակի քայլեր կամ արմատական որոշումներ կայացնելուց։ Թողեք, որ ամեն ինչ բնականորեն զարգանա։ Երեքշաբթի և չորեքշաբթի օրերին ավարտեք բոլոր կիսատ մնացած նախագծերը և կատարեք տված բոլոր խոստումները։ Ձեր հմայքը հատկապես բարձր կլինի հինգշաբթի. հանգիստ այդ օրը ժամադրություն նշանակեք։ Շաբաթվա վերջին հնարավոր են կարևոր զանգեր և բանակցություններ։ Պատրաստ եղեք և լիովին կենտրոնացեք։ Նախաձեռնող եղեք, եթե ցանկանում եք հասնել ցանկալի արդյունքների։ Շաբաթ–կիրակի օրերի համար պատշաճ հանգիստ պլանավորեք։
Երկվորյակներ, այս շաբաթը ձեզ վերջապես շունչ քաշելու հնարավորություն կտա։ Դանդաղեցրեք ընթացքը։ Նայեք աշխարհին, և այն կնայի ձեզ։ Երկուշաբթի կարգի բերեք ձեր գործերը, սահմանեք նպատակներ, որոնք իսկապես հետաքրքրում են ձեզ և կազմեք բյուջե։ Երեքշաբթի և չորեքշաբթի օրերին հատկապես կենտրոնացած և ազնիվ եղեք ինքներդ ձեզ հետ։ Հինգշաբթի խուսափեք ավելորդ պատասխանատվություններից և պարտավորություններից։ Ուրբաթ օրը կարող եք անսպասելի առաջարկ ստանալ. կշռադատեք դրական և բացասական կողմերը, նախքան այն ընդունելը։ Հնարավորության դեպքում հանգստյան օրերն անցկացրեք բնության մեջ. եթե չկարողանաք քաղաքից դուրս գալ, պարզապես զբոսնեք մոտակա այգում։
Խեցգետիններին սպասվում է կենսունակ և դինամիկ շաբաթ։ Եվ եթե դուք հոգ տանեք ձեր բարեկեցության մասին, այն նաև բացառիկ արդյունավետ կլինի։ Երկուշաբթին շփումներով հագեցած կլինի, բայց սևեռվեք ձեր ծրագրերի վրա և ժամանակ մի ծախսեք որևէ մեկի վրա, բացի ամենամտերիմ ընկերների։ Երեքշաբթի խաբվելու մեծ ռիսկ կա։ Չորեքշաբթի ձեր սիրելիին տեղեկացրեք այն մասին, թե ինչ եք անում և ինչու եք ուշանում, հակառակ դեպքում կարող եք անհիմն խանդի բռնկում առաջացնել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի անտեսեք ընկերների և գործընկերների խորհուրդները. կարող եք իսկապես եզակի հեռանկարներ ստանալ։ Հանգստյան օրերին փորձեք լավ քնել և հանգստանալ։
Առյուծներն այս շաբաթ կտեսնեն, թե ինչպես են իրենց գործերը աստիճանաբար բարելավվում: Փիլիսոփայորեն մոտեցեք ձեր աշխատանքային գրաֆիկի փոփոխություններին, սեփական մոռացկոտությանը և ուրիշների հետ թյուրըմբռնումներին: Երեքշաբթի ձեր նրբանկատությունը կօգնի խուսափել կոնֆլիկտներից: Շաբաթվա կեսին կարող եք հասկանալ, որ ոչ բոլորն են ձեզ սիրում: Եվ դա նորմալ է: Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին իմաստուն կերպով կառավարեք ձեր ժամանակը աշխատանքի, անձնական կյանքի և ինքներդ ձեզ համար որոշ ժամանակ հատկացնելու միջև: Շաբաթավերջին կարող եք երկար սպասված զանգ կամ հաղորդագրություն ստանալ:
Այս նշանի տակ ծնվածների համար շաբաթը կարող է սկսվել կարևոր նորություններով և լայն ճանաչումով: Սա հատկապես ճիշտ է, եթե դուք քրտնաջան աշխատել եք որևէ ոլորտում ձեզ կայացնելու համար: Ուշադրություն դարձրեք ձեր սննդակարգին, առօրյային և խնամված տեսքին. դուք կարող եք դառնալ ինչ-որ մեկի համար օրինակ՝ նույնիսկ չգիտակցելով դա: Երեքշաբթի և չորեքշաբթի օրերին կարող եք լուրջ զրույց կամ հրապարակային ելույթ պլանավորել: Շաբաթվա երկրորդ կեսը ձեզ կզարմացնի անսպասելի մարտահրավերներով: Եթե դրանց մոտենաք որպես խաղի, ձեր ոգևորությունն ու տրամադրությունն անպայման կբարձրանան: Հանգստյան օրերին խուսափեք շփման խաղերից և սպորտից. հնարավոր են վնասվածքներ:
Կշեռքները կունենան քաոսային և անսովոր շաբաթ, բայց բավականին աշխույժ կլինեն։ Երկուշաբթին լի կլինի շփումներով և անսովոր գաղափարներով։ Երեքշաբթի պատրաստվեք կարևոր բանակցությունների, որոնք կորոշեն ձեր ֆինանսական բարեկեցությունը։ Չորեքշաբթի ամեն ինչ բնականորեն կընթանա, բայց առաջնահերթություն տվեք միայն ամենակարևոր հարցերին և խուսափեք մանրուքների վրա ժամանակ վատնելուց։ Ուրբաթ օրը կհայտնվեք ուշադրության կենտրոնում. համոզվեք, որ նախապես հոգ եք տանում ձեր մասին՝ ձեզ լավագույնս ներկայացնելու համար։ Շաբաթավերջին փորձեք ուշադիր լինել, խուսափել սադրանքներից և հակամարտություններից։
Կարիճներն այս շաբաթ կարող են զգալի փոփոխություններ ապրել։ Բայց մի՛ վախեցեք. բոլոր փոփոխությունները դեպի լավը կլինեն։ Երեքշաբթի ձեզ կզգաք ձեր տարերքի մեջ՝ էներգետիկ և ակտիվ։ Չորեքշաբթի շտապողականություն մի՛ դրսևորեք. իմաստուն կերպով կառավարեք ձեր էներգիան։ Հինգշաբթի ուշադիր եղեք ձեր առողջությանը, փորձեք հիշել, որ եռուզեռի մեջ լինելով հանդերձ, պետք է լավ ճաշեք, խուսափեք արագ սննդից և փորձեք բավարար քնել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ըմբռնումով մոտեցեք ձեր ծրագրերի հնարավոր խափանումներին և այն փաստին, որ անձնական կյանքում ամեն ինչ այնպես չի ընթանա, ինչպես դուք պատկերացրել եք։ Հնարավորության դեպքում հանգստյան օրերն անցկացրեք խաղաղության մեջ՝ եռուզեռից հեռու։
Աղեղնավորներ, աստղերը խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ կենտրոնանալ ամենակարևորի վրա: Մի խնայեք ժամանակ, ջանք կամ էներգիա: Բայց հետևեք ամենօրյա ռեժիմին, պահպանեք առողջ սննդակարգ և խուսափեք թունդ խմիչքներից: Ձեր մարմինը չի ների ձեզ թուլությունների համար և կխախտվի ամենաանհարմար պահին: Շաբաթվա կեսին ժամանակ հատկացրեք ձեր սիրելիներին՝ միասին զբոսնեք մաքուր օդում և քննարկեք հրատապ հարցեր: Ուրբաթ օրը, եթե հնարավոր է, մարեք բոլոր պարտքերը: Շաբաթավերջը կատարյալ ժամանակ է ռոմանտիկայի և զարմանալի հանդիպումների համար:
Այծեղջյուրները կարող են շատ արդյունավետ և լիարժեք շաբաթ ունենալ, բայց միայն այն դեպքում, եթե չթուլանան և անհրաժեշտ նախաձեռնողականություն ցուցաբերեն: Երկուշաբթի կծագեն նոր առաջադրանքներ. մոտեցեք դրանց լիակատար պատասխանատվությամբ, և դրանց կատարումը կարող է փոխել ձեր ապագան: Երեքշաբթի մի մերժեք օգնությունն ու խորհուրդները: Շաբաթվա կեսին ժամանակ հատկացրեք ինքներդ ձեզ և ձեր առողջությանը հոգ տանելուն: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ավելի ուշադիր նայեք, թե ձեր կյանքում կոնկրետ ինչն է դադարել աշխատել ձեր օգտին: Գուցե ժամանակն է փոխել ձեր հագուստի ոճը, դիետա պահել կամ մաքրել կոնտակտների ցանկը: Փորձեք հանգստյան օրերին միանգամից շատ գումար չծախսել:
Այս շաբաթը կարող է Ջրհոսներին զարմացնել կտրուկ հակադրություններով։ Երբեմն դուք կկատարեք հերոսական գործեր, երբեմն կցանկանաք պառկել և բացարձակապես ոչինչ չանել։ Ականջակուր եղեք ձեր իրական ցանկություններին և հետևեք դրանց։ Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին կենտրոնացեք այն խնդիրների վրա, որոնք պահանջում են հատուկ գիտակցություն և համառություն։ Չորեքշաբթի կբացահայտվի համոզելու ձեր ունակությունը, ուստի լուրջ զրույցը կարող է շատ ողջունելի լինել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ինչ-որ կարևոր բան կարող է դուրս գալ վերահսկողությունից։ Այդպես էլ է լինում՝ ինքներդ ձեզ մի մեղադրեք։ Շաբաթավերջին ուշադիր եղեք և բաց մի թողեք նոր հնարավորությունները, որոնք կհայտնվեն։
Այս շաբաթ Ձկները պետք է զգոն և կենտրոնացած լինեն. դա կօգնի նրանց հաղթահարել բարդ և տհաճ առաջադրանքները: Բայց մի՛ փորձեք ամեն ինչ անել խստորեն ըստ պլանի՝ ազատորեն փոփոխություններ կատարեք ձեր կյանքում: Ուշադիր եղեք ինքնաբուխ ցանկությունների նկատմամբ: Երեքշաբթի և չորեքշաբթի օրերին կարգի բերեք ձեր միջավայրը՝ թե՛ տանը, թե՛ գրասենյակում: Ազատվեք ավելորդ թղթերից և փաստաթղթերից: Հինգշաբթի ժամանակ հատկացրեք ձեր ներկայիս իրավիճակը վերլուծելուն և մոտ ապագայի համար մանրամասն պլան կազմելուն: Ուրբաթ օրը մի՛ շտապեք, նույնիսկ եթե ինչ-որ մեկը փորձի ձեզ շեղել ճանապարհից: Հանգստյան օրերին հետևեք ձեր ոգեշնչմանը: Դուք կարող եք ստեղծել ինչ-որ հրաշալի բան, և դա կփոխի ձեր ամբողջ կյանքը:

Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для всех знаков зодиака
15.12.2025 Чем ближе к Новому году, тем легче дышится. Но некоторым пока рано расслабляться и терять концентрацию — это может аукнуться большими проблемами.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для знака зодиака Овен
Эта неделя у представителей знака Овен может стать удачным временем для перемен. Не гасите в себе желание сделать что-то по-новому. В понедельник и вторник сосредоточьте все внимание на самых основных делах. В среду вы можете найти новый источник заработка. В четверг позаботьтесь о своем душевном спокойствии. Во второй половине недели уделите особое внимание общению и правильному оформлению документов. В субботу сделайте упор на занятиях спортом и заботе о теле, а воскресенье — благоприятный день для свидания.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для знака зодиака Телец
У Тельцов на этой неделе все дела будут постепенно налаживаться. Не делайте резких движений и не совершайте радикальных поступков. Позвольте всему идти своим чередом. Во вторник и среду завершите заброшенные проекты и выполните данные прежде обещания. В четверг ваше обаяние будет особенно высоко — смело назначайте свидание на этот день. Ближе к концу недели возможны важные звонки и переговоры. Будьте к ним готовы и максимально собраны. Проявляйте сами инициативу, если хотите получить желаемый результат. В выходные организуйте себе полноценный отдых.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для знака зодиака Близнецы
Близнецы, эта неделя даст вам шанс, наконец-то, выдохнуть. Замедлитесь. Посмотрите на этот мир, а он посмотрит на вас. В понедельник наведите порядок в делах, наметьте цели, которые вам действительно интересны и составьте график доходов и расходов. Во вторник и среду будьте особо собраны и честны с собой. В четверг не берите на себя лишнюю ответственность и обязательства. В пятницу вы можете получить неожиданное предложение — прежде, чем согласиться, взвесьте все «за» и «против». Выходные дни, по возможности, проведите на природе — если не получится уехать за город, просто погуляйте в ближайшем парке.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для знака зодиака Рак
Раков ожидает яркая и динамичная неделя. А если вы сумеете позаботиться о своем хорошем самочувствии, то она будет еще и на редкость продуктивной. В понедельник общения будет в избытке, но лучше не посвящать в свои планы никого, кроме самых близких. Во вторник велик риск подстав и обманов. В среду держите любимого человека в курсе, чем вы заняты и почему задерживаетесь — иначе можете спровоцировать приступ необоснованной ревности. Во второй половине недели не отмахивайтесь от советов друзей и коллег — можете получить совершенно неординарные точки зрения. В выходные дни постарайтесь выспаться и хорошо отдохнуть.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для знака зодиака Лев
Львы на предстоящей неделе смогут наблюдать, как их дела постепенно налаживаются. Отнеситесь философски к сдвигам в рабочем графике, собственной забывчивости и недопониманию с окружающими. Во вторник ваше чувство такта поможет избежать конфликта. В середине недели возможна ситуация, когда вы поймете, что нравитесь далеко не всем. И это нормально. В четверг и пятницу грамотно распределяйте время между работой, личной жизнью и временем, уделенным самому себе. В выходные вы можете получить звонок или сообщение, которых давно ждали.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для знака зодиака Дева
У рожденных под знаком Девы неделя может начаться с важных новостей и всеобщего признания. Особенно, если вы давно прилагали усилия к тому, чтобы сделать себя известным в какой-либо области. Следите за питанием, режимом дня и подчеркнуто опрятным внешним видом — вы можете оказаться примером для кого-то, сами того не подозревая. На вторник и среду можно запланировать серьезную беседу или публичное выступление. Вторая половина недели удивит вас неожиданными задачами. Если воспринять их как игру — азарта и настроения точно прибавится. В выходные дни избегайте контактных игр и спорта — возможны травмы.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для знака зодиака Весы
У Весов неделя будет скомканной и нетипичной. Но весьма бодрой. Понедельник будет переполнен общением и приходящими в голову необычными идеями. Во вторник готовьтесь к важным переговорам, от которых будет зависеть ваше материальное благополучие. В среду дела будут идти будто сами собой, но все же выбирайте только самое важное, а на мелочи не тратьте время. В пятницу вы окажетесь в центре внимания — позаботьтесь заранее, чтобы выглядеть достойно. В выходные постарайтесь вести себя осознанно, не поддавайтесь на провокации и не идите на конфликт.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для знака зодиака Скорпион
У Скорпионов на этой неделе что-то может сильно поменяться. Но бояться этого не стоит, все перемены будут к лучшему. Во вторник вы ощутите себя в своей стихии, будете энергичны и активны. В среду не хватайтесь за все подряд, распределите свои силы разумно. В четверг будьте аккуратны со здоровьем, постарайтесь в своей кипучей деятельности не забывать о нормальном обеде, не увлекайтесь фаст-фудом и постарайтесь выспаться. Во второй половине недели отнеситесь с пониманием к возможному срыву планов и к тому, что в личной жизни не все будет происходить абсолютно так, как вы себе намечтали. Выходные, по возможности, проведите в тишине, вдали от суеты.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для знака зодиака Стрелец
Стрельцам на этой неделе звезды советуют сделать акцент на самом важном деле. Не жалейте на него ни времени, ни сил, ни энергии. Но соблюдайте режим дня, придерживайтесь здорового питания и избегайте крепких напитков. Организм не простит вам слабостей и даст сбой в самый неподходящий момент. В середине недели уделите время близким — погуляйте вместе на свежем воздухе, обсудите волнующие вопросы. В пятницу, по возможности, раздайте долги. Выходные дни — самое время для романтики и потрясающих свиданий.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для знака зодиака Козерог
У Козерогов неделя может быть очень продуктивной и насыщенной, но только если вы не будете лениться и проявите должную активность. В понедельник придут новые задачи — подойдите к ним со всей ответственностью, и возможно, именно их выполнение изменит ваше будущее. Во вторник не отказывайтесь от помощи и советов. В середине недели уделите время себе и заботе о своем здоровье. Во второй половине недели посмотрите пристально: что именно в вашей жизни перестало работать на вас. Может, пора сменить стиль одежды, сесть на диету, или почистить список контактов?! В выходные постарайтесь не тратить много денег сразу.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для знака зодиака Водолей
Водолеев эта неделя может удивить резкими контрастами. То вы будете совершать подвиги, то вам захочется лечь и не делать ровным счетом ничего. Прислушивайтесь к своим истинным желаниям и следуйте им. В понедельник и вторник сделайте упор на дела, требующие особой осознанности и настойчивости. В среду у вас откроется дар убеждения, поэтому серьезный разговор может быть весьма кстати. Во второй половине недели что-то важное может выйти из-под контроля. Так тоже бывает — не вините себя. В выходные дни будьте внимательны и не упустите новые возможности, которые вам откроются.
Гороскоп на неделю с 15 по 21 декабря 2025 года для знака зодиака Рыбы
Рыбам на предстоящей неделе стоит проявить бдительность и собранность, это поможет справиться со сложными и малоприятными задачами. Но не стремитесь все делать строго по плану — смело вносите коррективы в вашу жизнь. Будьте внимательны к спонтанным желаниям. Во вторник и среду наведите порядок вокруг себя — и дома, и в офисе. Избавьтесь от ненужных бумаг и документов. В четверг уделите время анализу происходящего и составьте подробный план на ближайшее будущее. В пятницу не суетитесь, даже если вас попытаются выбить из колеи. В выходные дни следуйте за появившимся вдохновением. Возможно, вы сотворите нечто прекрасное, и это изменит всю вашу жизнь.