Այս շաբաթ աստղերը ձեր կողմից կլինեն: Համարձակորեն պաշտպանեք ձեր դիրքորոշումները և իրավիճակը փոխեք ի օգուտ ձեզ, եթե ձեր համբերությունը սպառվել է: Այս շաբաթ ձեր նվիրական ցանկությունը կարող է իրականանալ: Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերին անպայման նախաձեռնությունը վերցրեք ձեր ձեռքը և ակտիվ եղեք: Չորեքշաբթի կարող են ջրի երես դուրս գալ հին դժգոհությունները. մի վատնեք էներգիան հակամարտությունների վրա: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հնարավոր է անսպասելի եկամուտ: Հանգստյան օրերին կարող եք առաջարկ ստանալ, ամենայն հավանականությամբ, շատ կասկածելի:
Ցուլեր այս շաբաթ ձեր շրջապատի մարդիկ ամբողջ ուժով կփորձեն ձեզ քաոսի մեջ ներքաշել։ Բացի այդ, ստիպված կլինեք մեծ էներգիա ուղղել առօրյա կյանքին և սովորական գործերին։ Հանգամանալի ընտրեք առաջնահերթությունները և նախ կատարեք ամենակարևոր ու հրատապ գործերը։ Երեքշաբթի ձեր անձնական կյանքը կարող է ամբողջությամվ գրավել ձեզ, բայց շատ տհաճ ձևով։ Մտածեք այդ մասին. եթե ձեր սիրելին միշտ ցանկանում է ձեզ փոխանակել ուրիշների հետ, արդյո՞ք նա իսկապես ձեր երկրորդ կեսն է։ Հինգշաբթի ուշադիր վերահսկեք ձեր ծախսերը և մի կորցրեք փաստաթղթերը։ Շաբաթ օրը մաքրեք ձեր միտքը՝ ընկերների հետ խաղացեք ձեր սիրելի խաղերը կամ զբոսանքի գնացեք։
Երկվորյակներ, այս շաբաթ ամեն ինչ կընթանա ժամացույցի պես՝ դուք կստանաք այն ամենը, ինչ ցանկանում եք։ Գրեթե։ Եթե վերջերս անտեսել եք ձեր ոչ բնականոն առողջությունը, հավանականություն կա, որ այն հիմա ձեզ ամբողջությամբ հիշեցնի իր մասին։ Երեքշաբթի ձեր հեղինակությունը աշխատանքի վայրում կբարձրանա, և նույնիսկ այն գործընկերները, ովքեր նախկինում ձեզ չէին գնահատում, կլսեն ձեր կարծիքը։ Շաբաթվա կեսին մի՛ թուլացեք, իսկ եթե հանգստի կարիք ունեք, մի քանի ժամ անցկացրեք բնության մեջ, կատարյալ դեպքում՝ առանց հեռախոսի։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին, եթե հնարավոր է, ազատվեք պարտքերը և կատարեք նախկինում տված խոստումները։
Այս շաբաթ Խեցգետինների գլխավոր ցանկությունը կլինի հանգստանալը: Բայց գործերը կարող են հետապնդել ձեզ նույնիսկ արձակուրդում, եթե թույլ չտաք ինքներդ ձեզ գնալ այնպիսի տեղ, որտեղ ընդհանրապես կապ չկա: Երեքշաբթի փորձեք խնայել ձեր էներգիան և հատուկ հոգ տանել առողջության մասին: Կյանքում հնարավոր փոփոխություններ կարող են տեղի ունենալ շաբաթվա կեսերին. համարձակորեն գնացեք դրանց ընդառաջ, բայց կամուրջները մի՛ այրեք: Շաբաթվա երկրորդ կեսին զգացմունքները կարող են ձեզ ճնշել, և դժվար կլինի կենտրոնանալ անձնական կյանքից բացի որևէ այլ բանի վրա: Այս ժամանակահատվածում զգույշ եղեք ճանապարհներին և ինքնաբուխ գնումներ մի՛ կատարեք:
Աստղերն Առյուծներին զգուշացնում են. եթե այս շաբաթ դուք անկեղծանալու անհագ ցանկություն կունենաք՝ զերծ մնացեք։ Շրջապատում բոլորը չէ, որ ձեր լավ են ցանկանում։ Երկուշաբթի կարող եք ակնկալել էներգիայի ալիք. ծախսեք այն իմաստուն կերպով, որպեսզի չհոգնեք և չհյուծվեք։ Շաբաթվա կեսին հատկապես ուշադիր կշռադատեք յուրաքանչյուր որոշումը, և ավելի լավ է գործերում չշտապել։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի՛ լսեք կողքից եկող խորհուրդները և զերծ մնացեք ֆինանսական ծախսերից։ Հանգստյան օրերին, եթե հնարավոր է, բավականաչափ ժամանակ հատկացրեք հանգստանալուն և ձեր շրջակա միջավայրի գոնե փոքր բարելավումներ կատարելուն։
Կույսեր, այս շաբաթ կբացվեն նախկինում փակված ճանապարհները։ Դրական փոփոխությունների ժամանակը մոտենում է, և կարող եք համարձակորեն ուղղորդել ձեր կյանքը դեպի ցանկալի վիճակներ։ Սկսեք ինչ-որ բան փոխել՝ աստղերն ու հանգամանքները կօգնեն ձեզ։ Երեքշաբթի մի փորձեք բավարարել ուրիշների սպասումները, այլ ավելի ուշադիր նայեք ձեր ներաշխարհին։ Շաբաթվա կեսին հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր արտաքին տեսքին և զգեստապահարանին։ Ուրբաթ օրը վերահսկեք ձեր ծախսերը և զգույշ եղեք խաբեբաներից։ Հանգստյան օրերին ձեր անձնական կյանքը կարող է գոհացնել, բայց միայն այն դեպքում, եթե վերջերս դրա համար պատասխանատվություն եք ստանձնել։
Կշեռքների համար այս շաբաթ ամենահաջողակը կլինեն այն բաները, որոնք դուք կանեք ինքնուրույն: Կարող եք ակնկալել ներդաշնակություն և բարեկեցություն գրեթե ցանկացած ոլորտում: Երկուշաբթի փորձեք ինչ-որ նոր բան՝ լինի դա անծանոթ աղանդեր, սպորտ, թե անսովոր ցուցահանդես այցելելը: Չորեքշաբթի կարող է լինել մրցավազքի և պայքարի օր՝ գուցե նույնիսկ հողմաղացների դեմ, դա պարզ կլինի արդյունքից: Շաբաթվա վերջում զգույշ եղեք ձեր շրջապատի հետ. ինչ-որ մեկը կարող է ծածուկ դեմ լինել ձեզ: Զգուշորեն ընտրեք այն պահերը, երբ պետք է գործեք, իսկ երբ՝ սպասեք:
Կարիճներն այս շաբաթ պետք է մեծ ուշադրություն դարձնեն իրենց առողջությանը, որպեսզի այն ձեզ չհիասթափեցնի ամենակարևոր պահին։ Շաբաթվա առաջին կեսին ուշադիր եղեք կատարվող իրադարձությունների նկատմամբ. ինչ-որ մեկը կարող է փորձել խախտել ձեր անձնական սահմանները։ Որպեսզի ձեզ ավելի լավ հասկանան, բարձրաձայնեք այն, ինչ անհրաժեշտ եք գտնում։ Չորեքշաբթի ավելի համարձակ եղեք. ստիպված կլինեք լուծել կարևոր խնդիր։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին մի վախեցեք սխալներ թույլ տալ։ Բավարար ժամանակ հատկացրեք նոր հմտություններ սովորելուն, եթե հանգամանքները դա պահանջում են։ Կիրակի օրը, եթե հնարավոր է, անցկացրեք բնության գիրկում՝ գետի ափին կամ անտառում։
Աղեղնավորները շաբաթվա սկզբին կարող են ուշադրության կենտրոնում հայտնվել՝ առանց դա սպասելու։ Ձեր թիմում կարող են նույնիսկ նախանձողներ և չարախոսներ լինել։ Ամեն դեպքում, այս օրերին առաջին հերթին հնարավորություն ունեք ինքներդ ձեզ ցույց տալու, թե ինչի եք ընդունակ։ Երեքշաբթի փորձեք ժամանակ հատկացնել անձնական կյանքին, հատկապես, եթե չափազանց երկար եք անտեսել ձեր զգացմունքները։ Շաբաթվա կեսին ջանքեր գործադրեք սթրեսը թեթևացնելու համար։ Հաճելի ընթրիք ընկերների հետ կամ ռոմանտիկ երեկո՝ դուք արժանի եք դրան։ Փորձեք շաբաթվա երկրորդ կեսին որքան հնարավոր է ազատվել աշխատանքից։ Գնացեք մերսման, որը երկար ժամանակ հետաձգել եք, և զբաղվեք սպորտով, որի համար երբեք ժամանակ չեք գտնում։
Այծեղջյուրներ, վերջապես կարող եք հավաքել ձեր վճռականությունը և առաջ տանել բոլոր չլուծված գործերը: Սակայն հենց այս շրջանում կարող է սկսվել «դանդաղ շարժը», և ամեն ինչ կընթանա խխունջի արագությամբ: Այս ժամանակահատվածում հատկապես ուշադիր և զգույշ եղեք: Շաբաթվա սկզբին մարդիկ կարող են չարդարացնել ձեր սպասումները, փորձեք դրա պատճառով չմտնել կոնֆլիկտների մեջ: Հնարավորինս դիվանագիտորեն նշեք սխալներն ու թերությունները: Չորեքշաբթի պատրաստ եղեք հիասթափությունների և օդում կառոցված ամրոցների փլուզմանը: Բայց ամեն ինչ դեպի լավը կընթանա. Հընթացս փոխեք մարտավարությունը: Ֆինանսական ոլորտում շաբաթվա երկրորդ կեսին ավելի խնայող եղեք: Մի թողեք, որ կորցնեք այն, ինչ կարող եք խնայել զգացմունքների ազդեցության տակ:
Ջրհոսներն այս շաբաթ չպետք է չափազանց պահանջկոտ լինեն իրենց և ուրիշների նկատմամբ։ Սակայն, եթե վերջին շրջանի արդյունքները դրական աճ են ցույց տալիս, շարունակեք ամեն ինչի համար պատասխանատվություն կրել և մի իջեցրեք ուրիշների նկատմամբ պահանջների նշաձողը։ Երեքշաբթի փորձեք փոխել ձեր տեսակետն այն հարցի վերաբերյալ, որը երկար ժամանակ չի լուծվել։ Հինգշաբթին բարենպաստ է ընկերների հետ հանդիպելու և պարտքերը վերադարձնելու համար։ Շաբաթ օրը հարմար է որոշ արդյունքներ ամփոփելու և սխալների վրա աշխատելու համար։ Կիրակին անցկացրեք հանգստով և հաճելի զբաղմունքներով՝ լիցքավորեք ձեր մարտկոցները գալիք շաբաթվա համար։
Մեծ հավանականություն կա, որ այս շաբաթը Ձկների համար մի փոքր փոթորկալից կլինի: Կարող է նույնիսկ ցանկանաք ամեն ինչից թաքնվել վերմակի տակ և խաղալ մանկական խաղ՝ «Ես տանն եմ»: Բայց շարունակեք գործել՝ անկախ հանգամանքներից, և շուտով կտեսնեք՝ դա ապարդյուն չէ: Երեքշաբթի ուշադիր եղեք ձեր սիրելիների նկատմամբ. կարող եք միմյանց անգնահատելի օգնություն ցուցաբերել: Շաբաթվա կեսին հատուկ հոգ տարեք ձեր առողջության մասին և ժամանակ հատկացրեք հանգստի համար: Ուրբաթը բարենպաստ օր է այն գնումների համար, որոնց մասին վաղուց երազել եք: Շաբաթ օրը ժամանակ անցկացրեք բնության մեջ և վայելեք լռությունը:

Гороскоп на неделю с 11 по 17 августа 2025 года для знака зодиака Овен
На этой неделе звезды будут на вашей стороне. Смело отстаивайте свои позиции и меняйте ситуацию в свою пользу, если в чем-то ваше терпение лопнуло. На этой неделе может исполниться ваше заветное желание. В понедельник и вторник обязательно берите инициативу в свои руки и проявляйте активность. В среду старые обиды могут выйти на поверхность — не растрачивайте энергию на конфликты. Во второй половине недели возможен неожиданный доход. В выходные вам может поступить предложение, вероятнее всего, весьма сомнительное.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 августа 2025 года для знака зодиака Телец
Тельцов на этой неделе окружающие будут всеми силами стремиться затащить в хаос. К тому же много сил придется направить на быт и обычные рутинные дела. Тщательно расставляйте приоритеты и занимайтесь сначала самым важным и срочным делами. Во вторник личная жизнь может захватить вас, но весьма неприятным образом. Задумайтесь: если любимый человек все время хочет вас поменять на других — это точно ваша половинка? В четверг с особой тщательностью контролируйте свои расходы и не теряйте документы. В субботу разгрузите голову — поиграйте с друзьями в любимые игры или отправляйтесь на пикник.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 августа 2025 года для знака зодиака Близнецы
У Близнецов на этой неделе все будет складываться как по нотам — вы получите все, чего захотите. Ну, почти. Если вы в последнее время игнорировали неоптимальное самочувствие — есть вероятность, что оно напомнит о себе теперь в полной мере. Во вторник ваш авторитет на работе повысится, а к вашему мнению будут прислушаться даже те коллеги, которые прежде вас не ценили. В середине недели не расслабляйтесь, а если понадобится пауза — проведите на природе пару часов, в идеале — без телефона. Во второй половине недели по возможности оплатите долги и выполните обещания, которые давали ранее.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 августа 2025 года для знака зодиака Рак
Основным желанием Раков на этой неделе будет — отдохнуть. Но дела могут преследовать вас и в отпуске, если только вы не позволите себе уехать туда, где совсем нет связи. Во вторник постарайтесь экономить силы и особо берегите здоровье. В середине недели могут нагрянуть потенциальные изменения в жизни — смело идите им навстречу, но не сжигайте мосты. Во второй половине недели эмоции могут захлестнуть вас, и сконцентрироваться на чем-либо, кроме личной жизни, будет сложно. В этот период соблюдайте осторожность на дорогах и не совершайте спонтанных покупок.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 августа 2025 года для знака зодиака Лев
Звезды предупреждают Львов: если вас на этой неделе потянет на откровения — воздержитесь. Не все, кто рядом, желают вам добра. В понедельник можно ожидать прилива энергии — расходуйте ее разумно, чтобы не устать и не перегореть. В середине недели особо тщательно взвешивайте каждое решение и лучше замедлитесь в делах. Во второй половине недели не слушайте советов и воздержитесь от финансовых трат. В выходные, по возможности, уделите достаточно времени отдыху и внесите хотя бы небольшие улучшения в обстановку вокруг вас.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 августа 2025 года для знака зодиака Дева
Девам на этой неделе откроются те дороги, которые прежде были заблокированы. Наступает время позитивных перемен и вы можете смело направить жизнь к желаемым состояниям. Начните что-то менять — звезды и обстоятельства вам помогут. Во вторник не пытайтесь соответствовать чужим ожиданиям ю, а лучше внимательнее посмотрите внутрь себя.. В середине недели уделите особое внимание своей внешности и гардеробу. В пятницу возьмите под контроль траты и остерегайтесь мошенников. В выходные дни личная жизнь может порадовать, но только если вы брали за нее ответственность последнее время.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 августа 2025 года для знака зодиака Весы
У Весов на этой неделе наиболее успешными будут дела, которые вы вели самостоятельно. Гармонии и благополучия можно ожидать практически на любом поприще. В понедельник попробуйте что-то новое — будь то незнакомый десерт, вид спорта или посещение необычной выставки. Среда может оказаться днем гонок и борьбы — может, и с ветряными мельницами, это будет понятно по результату. В конце недели будьте аккуратны со своим окружением — кто-то может скрыто вам противодействовать. Тщательно выбирайте моменты, когда надо действовать, а когда подождать.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 августа 2025 года для знака зодиака Скорпион
Скорпионам на этой неделе лучше уделить пристальное внимание здоровью, чтобы оно не подвело вас в самый ответственный момент. В первой половине недели будьте внимательны к происходящему — кто-то может попытаться нарушить ваши личные границы. Чтобы вас лучше понимали, озвучивайте вслух то, что вам нужно. В среду будьте смелее — вам предстоит решить важную задачу. Во второй половине недели не бойтесь ошибаться. Уделяйте достаточно времени освоению новых навыков, если того потребуют обстоятельства. В воскресенье, по возможности, уезжайте на природу — к реке или в лес.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 августа 2025 года для знака зодиака Стрелец
Стрельцы в начале текущей недели могут оказаться в центре внимания, сами того не ожидая. У вас даже могут появиться завистники и недоброжелатели в коллективе. В любом случае эти дни — ваш шанс показать, в первую очередь самому себе, на что вы способны. Во вторник постарайтесь уделить время личной жизни, особенно если слишком долго игнорировали чувства. В середине недели приложите усилия, чтобы снять стресс. Приятный ужин в компании друзей или романтический вечер — вы это заслужили! Вторую половину недели постарайтесь по максимуму освободить от дел. Сходите на массаж, который давно откладывали, и займитесь спортом, на который всегда нет времени.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 августа 2025 года для знака зодиака Козерог
Козероги, вы можете, наконец-то, набраться решимости и продвинуть все зависшие дела вперед. Но именно в этот момент может включиться «замедленный просмотр» и все будет двигаться со скоростью черепахи. Проявляйте особую бдительность и аккуратность в этот период. В начале недели люди могут не оправдывать ваших ожиданий, постарайтесь не вступать в конфликты из-за этого. Указывайте на ошибка и недоработки со всей возможной дипломатией. В среду будьте готовы к разочарованиям и взрывам воздушных замков. Но все к лучшему — меняйте тактику на ходу. В сфере финансов будьте экономнее во второй половине недели. Не дайте себе под влиянием эмоций потерять то, что можно сохранить.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 августа 2025 года для знака зодиака Водолей
Водолеям на этой неделе не стоит быть чересчур придирчивыми к себе и к окружающим. Но если результаты последнего времени показывают положительный рост — продолжайте брать за все ответственность, и не снижайте планку требований к окружающим. Во вторник попробуйте поменять точку зрения на вопрос, который давно не разрешается. Четверг благоприятен для встреч с друзьями и возвращения долгов. Суббота подходит, чтобы подвести некоторые итоги и сделать работу над ошибками. Воскресенье оптимально посвятить отдыху и приятным занятиям — зарядитесь энергией на предстоящую неделю.
Гороскоп на неделю с 11 по 17 августа 2025 года для знака зодиака Рыбы
Высока вероятность, что на этой неделе представителей знака Рыбы немного поштормит. Может даже захотеться спрятаться от всего под одеяло и поиграть в детскую игру — «я в домике». Но продолжайте действовать, невзирая на обстоятельства, и вскоре убедитесь — все не зря. Во вторник будьте внимательны к близким людям: вы можете оказать друг другу неоценимую помощь. В середине недели особо позаботьтесь о своем здоровье и выделите время на отдых. Пятница — благоприятный день для покупки, о которой вы давно мечтали. В субботу побудьте на природе и насладитесь тишиной.