Աստղերն ասում են, որ շաբաթը դժվար է լինելու կրակի նշանների, հեշտ՝ ջրային նշանների համար։ Բայց մի շտապեք անհանգստանալ դժվարությունների համար. կանխատեսումները մեզ տրվում են նրա համար, որպեսզի կարողանանք պատրաստվել հնարավոր դժվարություններին և նվազագույն կորուստներով հաղթահարել դրանք: Ի դեպ, կանխատեսված հաջողությունը հանգիստ նստեու և ոչիչ չանելու պատճառ չէ։ Շարունակեք գործել, այլապես կարող եք բաց թողնել ձեր երջանկությունը:
Հենց սկզբում՝ գործ ունենք կրակե նշանի հետ, և անմիջապես դժվարություններ, այն էլ մասնագիտական ոլորտում։ Գործընկերների հետ կամ աշխատավայրում տհաճ հարցերի լուծումն այլևս հնարավոր չի լինի հետաձգել։ Հատկապես զգոն եղեք շաբաթվա սկզբին. ոմանք կարող են թշնամություն կամ անազնվություն ցուցաբերել ձեր նկատմամբ։ Մի բարձրաձայնեք ձեր որոշումները, քանի դեռ չգիտեք, թե ում կարող եք վստահել: Չորեքշաբթի օրը, որքան էլ դժվար լինի, պահպանեք դրական տրամադրվածություն և ժպտացեք՝ լավ իրադարձություններին գրավելու համար։ Շաբաթվա երկրորդ կեսն ավելի բարենպաստ կլինի։ Հանգստյան օրերին զբաղվեք հանգստով՝ հատուկ ուշադրություն դարձնելով մեջքի և հենաշարժական համակարգի վրա։ Այցելեք գեղեցկության սրահ, ժամանակ հատկացրեք մի բան անելու, որը կօգնի լավ տրամադրություն ստեղծել։
Այս շրջանը լավագույնս հարմար է վճռական գործողությունների համար՝ և՛ բիզնեսում, և՛ հատկապես անձնական կյանքում: Ցուլին կհաջողվի՝ գումարած կամ մինուս ամեն ինչ։ Ճիշտ է, հանդիպումներով ու իրադարձություններով լի շաբաթը կարող է ձեր միջից քամել ձեր ողջ ուժն ու էմոցիաները, ուստի աշխատեք միացնել էներգախնայողության ռեժիմը և ժամանակ առ ժամանակ հանգստանալ: Երկուշաբթի օրը չափազանց պահանջկոտ մի եղեք և մի քննադատեք ձեր գործընկերներին կուլիսներում, այլապես չարագործները դա կօգտագործեն իրենց նպատակների համար: Երեքշաբթի օրը զգույշ եղեք ձեր նախաձեռնություններում, այլապես աշխատանքի ճնշող կույտ կթափվի ձեր վրա։ Չորեքշաբթի օրը մի վատնեք ձեր ժամանակը մանրուքների վրա, ավարտեք կարևոր բաները։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը բարենպաստ է անձնական ճանապարհորդությունների համար։ Ուրբաթ օրը որոշ ժամանակ տրամադրեք ձեր սիրելիներին օգնելու համար:
Այս շաբաթ Երկվորյակներին պարզապես անհրաժեշտ է կյանքի կոչել մի քանի հին գաղափարներ։ Աստղերն ասում են, որ հիմա ամենալավ պահն է, մինչև տարեվերջ այդպես չի կարող շարունակվել։ Բայց պլանավորված ամեն ինչ իրականացնելու համար ձեզ հարկավոր կլինի համարձակություն, ինքնատիրապետում և մի քիչ արկածախնդրություն։ Երկուշաբթի օրը փորձեք լուծել ձեզ անհանգստացնող ամենահրատապ ֆինանսական հարցը։ Երեքշաբթի օրը պարզություն փնտրեք ձեր հարաբերություններում, հատկապես, եթե ձեր զուգընկերը ձեզ անորոշության մեջ է պահում մի քանի ամիս: Տեղը դրեք բոլոր կետերը, ստորակետները և այլ կետադրական նշանները: Շաբաթվա կեսին բարենպաստ է նոր բիզնես նախագիծ սկսելու համար։ Այն կարող է հաճելիորեն զարմացնել ձեզ իր արագ զարգացմամբ։ Հանգստյան օրերին լավ հանգստացեք, բայց եթե դեռ էներգիա ունեք, գնացեք ձեր երազանքներն իրականություն դարձնելու։
Ջրային տարերքի նշան, ում համար շաբաթը կանցնի հեշտ, անկաշկանդ, իսկ շատ Խեցգետինների համար՝ նույնիսկ ծույլ ռեժիմով։ Տրամադրությունը կլինի լիրիկական։ Թերևս կտարվեք կարոտին, կլսեք հին երգեր, կցանկանաք նորից կարդալ ձեր սիրելի գիրքը։ Այս ժամանակաշրջանը կատարյալ է նոր ծանոթությունների ու ժամադրությունների, գոյություն ունեցող հարաբերություններն ամրապնդելու ու զարգացնելու, ընդհանրապես սիրո ու սիրավեպի համար։ Շաբաթվա առաջին կեսը բարենպաստ է ճամփորդությունների համար, սակայն մեքենա վարելիս զգույշ եղեք։ Շաբաթվա կեսը լավ է նոր սկիզբների համար, ներառյալ այն նախագիծը, որը երկար ժամանակ հետաձգում էիք: Ուրբաթ օրը ֆինանսական վիճակը կարող է անսպասելիորեն բարելավվել։ Հանգստյան օրերին փորձեք ավելի շատ շփվել ընկերների և ընտանիքի հետ և մի ամաչեք նրանցից օգնություն խնդրել, եթե դրա կարիքն ունեք:
Առյուծը կենդանակերպի երկրորդ հրե նշանն է, ով այս շաբաթ դժվարությունների կհանդիպի։ Միայն մշտական ակտիվությունն ու առավելագույն ջանքերը կօգնեն ձեզ հաղթահարել խոչընդոտները։ Եվ երբ դա տեղի ունենա, աշխատեք ուրիշներին չպատմել ձեր հաջողությունների մասին, հակառակ դեպքում նրանք աչքով կտան: Ընդհանրապես, այս ընթացքում չպետք է կիսվեք տեղեկատվությամբ. ոմանք կփորձեն ձեր դեմ օգտագործել այն ամենը, ինչ ասում եք։ Երեքշաբթի օրը խնդիրներ կծագեն աշխատավայրում, սակայն դրանցից միայնակ գլուխ հանելով՝ կկարողանաք կարիերայի որոշակի աճի գրանցել։ Շաբաթվա վերջում հարաբերությունները կարող են պայթել, մարեք ավելորդ զգացականությունը և խանդի տեսարաններ մի ստեղծեք։ Ձեր զուգընկերոջ հետ տանը մենակ մի նստեք, փորձեք դուրս գալ մարդաշատ վայրեր կամ ընկերների համար հյուրասիրություն կազմակերպեք, այդ դեպքում հնարավոր կլինի խուսափել կոնֆլիկտներից:
Կույսի նշանի ներկայացուցիչները կարող են պլանավորել ապագան կամ ինչ-որ շքեղ բան ստեղծել հենց այստեղ և հիմա։ Բայց աստղերը զգուշացնում են, որ դժվար թե դուք միայնակ հաջողության հասնեք, սա հենց այն դեպքն է, երբ կարևոր է համախոհների թիմ հավաքել։ Այդուհանդերձ, ինքներդ պետք է առաջադրանքներ սահմանեք և վերահսկեք վերջնաժամկետները: Շաբաթվա սկզբին աշխատավայրում ինչ-որ մեկը կարող է ձեր դեմ քայլեր ձեռնարկել կամ լուրեր տարածել, որոնք կարող են խաթարել ձեր հեղինակությունը: Պարզեք, թե կոնկրետ ով է դա անում, բայց մի մտեք բաց կոնֆլիկտի մեջ՝ լուծեք ամեն ինչ դիվանագիտորեն և առանց հարձակման: Չորեքշաբթի կամ հինգշաբթի կարող է աշխատանքային ճամփորդություն ունենաք, որից հետո նոր օգտակար ծանոթություններ կհայտնվեն։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ժամանակ հատկացրեք նոր գիտելիքներ ու հմտություններ ձեռք բերելու համար։ Սա նաև շահելու համար բարենպաստ ժամանակ է՝ մրցույթ, վեճ կամ արժեքավոր մրցանակ՝ ամեն ինչ հնարավոր է։
Այս շաբաթ Կշեռքները պետք է համբերատար լինեն և հագնեն ամենանխոցելի «զրահաբաճկոնը»: Արդեն շաբաթվա առաջին օրերին հնարավոր են հարձակումներ և կոշտ քննադատություն գործընկերների կամ հարազատների կողմից: Նրանք կցանկանան ձեզ ներքաշել բաց կոնֆլիկտի մեջ, փորձեք սադրանքի չտրվել՝ սկանդալներից մեկ հետեւանքները կարող են արձագանքվել ամիսներ շարունակ: Անտեսեք անհիմն պնդումները և կոպիտ խոսքերին պատասխանեք ժպիտով: Երկուշաբթի օրը խառնաշփոթ կլինի՝ աշխատավայրում շատ գործեր կծագեն, իսկ անձնական կյանքն ուշադրություն կպահանջի: Երեքշաբթի օրը փորձեք հանգստանալ և բավականաչափ քնել։ Շաբաթվա կեսին փորձեք ժամանակ գտնել լավ մարդու հետ շփվելու համար՝ դրական էներգիան ուղղակի հիմա անհրաժեշտ է։ Հինգշաբթի օրը պատրաստ եղեք պաշտպանելու ձեր տեսակետները, գաղափարներն ու շահերը։ Ոչ մեկից աջակցություն մի սպասեք, ձեր միակ դաշնակիցները ինտուիցիան և կյանքի փորձն են:
Շաբաթն ընդհանուր առմամբ Կարիճների համար բարեհաջող է լինելու, չնայած աստղերը զգուշացնում են, որ հնարավոր են ֆինանսական որոշ դժվարություններ։ Դրանք կապված կլինեն հանկարծակի ծախսերի հետ, որոնց համար պետք է տրամադրվի ողջ «ռազմավարական ռեզերվը»։ Ուստի հատկապես ուշադիր և զգույշ եղեք ցանկացած գնումներ և ծախսեր կատարելիս, որոնք պլանի համաձայն չեն ընթանում։ Երեքշաբթի օրը կարող է հայտնվել նոր նշանակալի առաջադրանք, որը կխլի ձեր ամբողջ ժամանակը, բայց, եթե գործին նվիրվեք կրքով և եռանդով, ապա վերջնական արդյունքը ձեզ հաճելի կլինի, իսկ պարգևը հաճելիորեն կզարմացնի ձեզ: Չորեքշաբթի ընկերները կարող են խորհուրդներ խնդրել, աշխատեք խուսափել հստակ պատասխաններից, հակառակ դեպքում հետագայում բոլոր անհաջողությունների համար ձեզ կմեղադրեն։ Հինգշաբթի օրը խուսափեք իմպուլսիվությունից և գործելուց առաջ կրկնակի ստուգեք բոլոր ռիսկերը։ Հանգստյան օրերին զբաղվեք մաքրությամբ. սա ձեր տունը կարգի բերելու լավագույն ժամանակն է:
Եվս մեկ կրակե նշան Աղեղնավորն է, և այստեղ իրավիճակն այնքան էլ կատեգորիկ չէ, որքան իր տարերքային գործընկերների մոտ։ Այո, շաբաթն այնքան էլ լավը չի լինի, բայց եթե նոր բան եք սովորում կամ քննություններ եք հանձնում, ապա ձեզ մոտ ամեն ինչ հիանալի կստացվի։ Շաբաթը բարենպաստ է նաև աշխատանք փնտրելու, հարցազրույցների և թեստային առաջադրանքների համար։ Սակայն մնացած Աղեղնավորների համար բախտը դժվար թե ժպտա: Աստղերը զգուշացնում են, որ ավելի լավ է ժամադրությունները տեղափոխել մեկ այլ շաբաթ, այլապես ամեն ինչ կավարտվի կատարյալ հիասթափությամբ։ Շաբաթվա սկզբին հնարավոր են նաև կոնֆլիկտներ՝ կապված ձեր խոսքերին գործընկերների ու ընկերների անկանխատեսելի արձագանքի հետ։ Երեքշաբթի օրը ձեր պարտականությունների կատարումը մի վստահեք նույնիսկ ամենավստահելի մարդկանց, նրանք կարող են ձեզ հիասթափեցնել: Հինգշաբթի օրը ձեր անվերջ զբաղվածության պատճառով տանը կարող է կոնֆլիկտ լինել։ Համբերեք, այս դժվար շրջանը շուտով կավարտվի։
Այծեղջյուրի նշանի ներկայացուցիչներին ստեղծագործական շաբաթ է սպասվում։ Եթե ցանկանում էիք ինչ-որ բանում բեկում մտցնել, ապա հիմա ճիշտ ժամանակն է: Թերևս ավելի լավ է հիմա աշխատանքը չփոխել: Երեքշաբթի օրը հատկապես ակտիվ և նախաձեռնող եղեք՝ ձեր ձայնը և գաղափարները հաջողություն կբերեն ընկերությանը, իսկ դուք կպարգևատրվեք: Չորեքշաբթի օրը ուշադիր եղեք մուտքային տեղեկատվության նկատմամբ, հիմա այն պահն է, երբ շատ կարևոր է կարդալ ոչ միայն մանրատառերը, այլև տողերի միջև եղած հուշումները։ Հեռու կամ մոտ ուղևորությունները, հնարավորության դեպքում, հետաձգեք շաբաթվա երկրորդ կեսին։ Ճամփորդելիս կամ գործուղումների ժամանակ կկարողանաք վերագտնել ինքներդ ձեզ և գնահատել այն, ինչ կատարվում է նորովի։ Կիրակի օրը կարող է լարված իրավիճակ ստեղծվել, բայց այն ինքն իրեն կհանգուցալուծվի։
Աստղերն այս նշանի տղամարդկանց խորհուրդ են տալիս առաջնահերթություններ սահմանել ոչ թե տրամաբանությունից ելնելով, այլ ինտուիցիային հետևելով։ Սկզբում պարզ բաներ արեք, կարճաժամկետ ծրագրեր իրականացրեք: Հանգիստ թողեք երկարաժամկետ նախագծերը։ Երեքշաբթի օրը զգույշ եղեք ձեր էմոցիաների նկատմամբ՝ գրգռվածությունն ու զայրույթը կարող են սպառել ինչպես ձեզ, այնպես էլ ձեր շրջապատին: Չորեքշաբթի օրը աշխատավայրում զգոն եղեք՝ գործընկերների ոչ կոմպետենտությունը կարող է մեծ անախորժությունների հանգեցնել։ Հինգշաբթի կամ ուրբաթ օրը հարաբերություններում չլուծված կոնֆլիկտները կարող են սրվել՝ հենց նրանք, որոնք միշտ հետաձգվել են «հետագայի»: Եթե ձեր զուգընկերը ձեզ համար թանկ է, փոխզիջում փնտրեք, լսեք ցանկություններն ու բողոքները, բայց թույլ մի տվեք, որ ձեզ պարտադրեն ուրիշի կարծիքը:
Ձկների նշանի ներկայացուցիչներն այս շաբաթ կկարողանան իրենց վրայից հանել ավելորդ պատասխանատվությունն ու պարտադրված խնդիրները։ Թեթև զգացեք: Հիմա բարենպաստ ժամանակ է նոր կյանք սկսելու համար։ Հենց այն պահն է, երբ դու կարող եք ինչ-որ բան փոխել: Եթե ցանկանում եք ընդլայնել ձեր գործունեության շրջանակը, արեք դա։ Երեքշաբթի օրը որոշ ժամանակ տրամադրեք՝ վերանայելու ձեր հին սովորությունները, ստուգեք, արդյոք դրանք բոլորն աշխատո՞ւմ են ձեզ համար: Ազատվեք ավելորդ ու անհարմար ամեն ինչից, բայց դա արեք առանց զայրույթի ու ագրեսիայի։ Պարզապես ձեր աշխարհն ավելի մաքուր և հարմարավետ դարձրեք: Հինգշաբթի կարող են փորձել ձեզ ներքաշել վեճի կամ կոնֆլիկտի մեջ․ փորձոք ամեն գնով խուսափեք դրանից: Շաբաթվա երկրորդ կեսին երկար մի մտածեք ձեզ մոտ եկող գաղափարների մասին. սկսեք գործել:

Гороскоп на неделю с 11 по 17 ноября 2024 года для всех знаков зодиака
Звезды говорят, что неделя у знаков стихии огня будет сложная, а у водяных —легкая. Но не спешите переживать по поводу трудностей: прогнозы даются нам для того, чтобы мы подготовились к возможным неприятностям и преодолеть их с наименьшими потерями.
Кстати, и предсказанный успех — не повод опускать руки и расслабляться. Продолжайте действовать, иначе можете упустить свое счастье.
И сразу — огненный знак. И сразу сложности, причем в профессиональной сфере. Откладывать решение неприятных вопросов с партнерами по бизнесу или с коллегами по работе больше не получится. Будьте особо бдительны в начале недели: по отношению к вам могут проявить враждебность или непорядочность. Не озвучивайте принятые решения, пока не разберетесь, кому можно доверять. В среду, как бы ни было трудно, сохраняйте позитивный настрой и держите улыбку — хорошие события притянутся сами. Вторая половина недели будет более благоприятной. В выходные дни займитесь оздоровительными мероприятиями, обратите особое внимание на вашу спину и опорно-двигательную систему. Посетите салон красоты, не жалейте времени на то, что поможет создать хорошее настроение.
Этот период как нельзя лучше подходит для решительных действий — и в делах, и, особенно, в личной жизни. У Тельцов будет получаться плюс-минус все. Правда, насыщенная встречами и событиями неделя может выжать из вас все силы и эмоции, поэтому старайтесь время от времени включать режим экономии энергии и отдыхать. В понедельник не будьте слишком требовательны и не критикуйте коллег за глаза, иначе недоброжелатели используют это в своих целях. Во вторник будьте осторожнее с проявлениями инициативы, иначе на вас свалится неподъемная груда дел. В среду не разменивайтесь на мелочи, завершайте важные дела. Вторая половина недели благоприятна для личных поездок. В пятницу выделите время для помощи близким.
На этой неделе представителям знака зодиака Близнецы просто необходимо воплотить в жизнь несколько давних идей. Звезды говорят, что сейчас — самый удачный момент, до конца года другого такого не будет. Но для реализации всего запланированного вам понадобятся смелость, самообладание и капелька авантюризма. В понедельник постарайтесь уладить самый острый финансовый вопрос из тех, что вас беспокоят. Во вторник добейтесь ясности в отношениях, особенно если партнер уже пару месяцев держит вас в подвешенном состоянии. Расставьте все точки, запятые и прочие знаки препинания. В середине недели благоприятно начать новый бизнес-проект. Он может приятно удивить своим стремительным развитием. В выходные побольше отдыхайте, но если силы останутся — займитесь воплощением своей мечты․
Знак водной стихии, для которого неделя пройдет в легком, непринужденном, а у многих Раков даже ленивом режиме. Настроение будет лирическим. Возможно, потянет на ностальгию и старые песни, захочется в который раз перечитать любимую книгу. Это время идеально подходит для новых знакомств и свиданий, для укрепления и развития уже имеющихся отношений и вообще — для любви и романтики. Первая половина недели благоприятна для поездок, но будьте бдительны за рулем. Середина недели хороша для новых начинаний — в том числе, для того проекта, который вы давно откладывали. В пятницу материальная ситуация может неожиданно улучшиться. В выходные старайтесь больше общаться с друзьями и близкими, и не стесняйтесь просить их о помощи, если она нужна вам прямо сейчас.
Лев — второй огненный знак зодиака, который на этой неделе столкнется со сложностями. Только постоянная активность и максимальное приложение сил помогут преодолеть препятствия. А когда это случится, постарайтесь не рассказывать окружающим о своих успехах, иначе сглазят. Вообще в этот период не стоит делиться информацией: все, что вы скажете, постараются использовать против вас. Во вторник возникнут проблемы на работе, но разобравшись с ними в одиночку, вы сможете добиться определенного карьерного роста. В конце недели могут затрещать по швам отношения, гасите излишнюю эмоциональность и не устраивайте сцен ревности. Старайтесь не сидеть дома вдвоем с партнером, выходите в людные места или приглашайте шумную компанию в гости, тогда конфликтов удастся избежать.
Представители знака зодиака Девы могут задумать на перспективу или сотворить прямо здесь и сейчас нечто грандиозное. Но звезды предупреждают, что в одиночку вы вряд ли сможете добиться успеха, это как раз тот случай, когда важно собрать команду единомышленников. Но именно вам придется определять задачи и контролировать сроки. В начале недели в офисе под вас может кто-то «копать» или распространять слухи, которые могут подорвать ваш авторитет. Выясните кто именно это делает, но не идите на открытый конфликт — решайте все дипломатично и без рукоприкладства. В среду или четверг может состояться рабочая поездка, после которой появятся новые полезные знакомства. Во второй половине недели уделите время получению новых знаний и навыков. Это также благоприятное время, чтобы выигрывать — конкурс, спор или ценный приз: все возможно.
Весам на этой неделе надо запастись терпением и надеть самую крепкую «броню». Уже в первые дни недели вы рискуете подвергнуться резкой критике от коллег или нападкам от родственников. Вас захотят втянуть в открытый конфликт, старайтесь не поддаваться — последствия одного скандала могут аукаться месяцами. Игнорируйте необоснованные претензии и отвечайте улыбкой на грубые слова. Понедельник рискует быть сумбурным — и на работе свалится куча дел, и личная жизнь потребует внимания. Во вторник постарайтесь отдохнуть и выспаться. В середине недели постарайтесь найти время для общения с хорошим человеком — позитивная энергия сейчас просто необходима. В четверг будьте готовы отстаивать свои взгляды, идеи и интересы. Поддержки ни от кого не ждите, ваши единственные союзники — интуиция и жизненный опыт.
Неделя у Скорпионов пройдет в целом благополучно, хотя звезды предупреждают, что возможны некоторые финансовые затруднения. Связаны они будут с внезапными тратами, на которые придется отдать весь «стратегический запас». Поэтому будьте особенно внимательны и осторожны с любыми покупками и расходами не по плану. Во вторник может появиться новая грандиозная задача, которая поглотит все ваше время, но если вы будете отдаваться делу с азартом и энтузиазмом, то конечный результат вас порадует, а вознаграждение приятно удивит. В среду могут обратиться за советом знакомые, постарайтесь уклониться от четких ответов, иначе потом вас обвинят во всех неудачах. В четверг не совершайте импульсивных поступков и дважды просчитайте все риски, прежде чем действовать. На выходных займитесь уборкой — это самое благоприятное время для наведения чистоты в доме.
Еще один огненный знак — Стрелец, и тут ситуация не такая категоричная, как у стихийных собратьев. Да, неделя будет не ахти, но если вы обучаетесь чему-то новому или сдаете экзамены, то у вас все сложится прекрасно. Также неделя благоприятна для поисков работы, собеседований и выполнения тестовых заданий. А вот остальным Стрельцам удача вряд ли улыбнется. Звезды предупреждают, что свидания лучше перенести на другую неделю, иначе все закончится полным разочарованием. Также в начале недели возможны конфликты из-за непредсказуемой реакции коллег и друзей на ваши слова. Во вторник не доверяйте выполнение своих обязанностей даже самым проверенным людям — могут подвести. В четверг возможен конфликт дома из-за вашей бесконечной занятости. Наберитесь терпения, этот сложный период скоро закончится.
Представителям знака Козерог предстоит творческая неделя. Если вы хотели совершить прорыв в чем-либо — сейчас самое время. Разве что работу сейчас лучше не менять. Во вторник будьте особо активны и проявляйте инициативу — ваш голос и ваши идеи принесут успех компании, а вам — вознаграждение. В среду внимательно отнеситесь к входящей информации, сейчас тот самый момент, когда очень важно читать не только мелкий шрифт, но и намеки между строк. Поездки — далекие и близкие, по возможности, отложите на вторую половину недели. В путешествиях или командировках вы сможете заново раскрыть себя и оценить происходящее по новому. В воскресенье может возникнуть напряженная ситуация, но она разрешится сама собой.
Звезды советуют мужчинам этого знака расставлять приоритеты исходя не из логики, а следуя за интуицией. Делайте сейчас в первую очередь несложные дела и реализуйте краткосрочные проекты. Долгосрочные планы оставьте в покое, сейчас для них не самый благоприятный период. Во вторник будьте аккуратны с эмоциями — раздражение и гнев могут поглотить и вас, и тех, кто рядом. В среду проявляйте бдительность на работе: некомпетентность коллег может привести к большим неприятностям. В четверг или пятницу могут обостриться нерешенные конфликты в отношениях — те самые, которые все время откладывались «на потом». Если партнер вам дорог — ищите компромисс, прислушивайтесь к пожеланиям и претензиям, но не позволяйте навязать себе чужое мнение.
Представители знака Рыбы на текущей неделе смогут сбросить с себя лишнюю ответственность и навязанные проблемы. Почувствуйте легкость. Сейчас благоприятное время, чтобы начать новую жизнь. Тот самый момент, когда можно что-то поменять! Если захотите расширить сферу деятельности — сделайте это. Во вторник выделите время и пересмотрите старые привычки — все ли идут вам на пользу? Избавьтесь от всего лишнего и неудобного, но делайте это без гнева и агрессии. Вы просто делаете свой мир чище и уютнее. В четверг вас могут попытаться втянуть в спор или конфликт — избегайте этого всеми спосоьами. Во второй половине недели не думайте долго над приходящими идеями — начинайте действовать!