Այս շաբաթ Խոյերին շատ աշխատանք է սպասվում։ Ամեն ինչ կանեք կարիերայի աստիճանով առաջ ընթանալու համար։ Երեքշաբթի օրը անսպասելիորեն կլուծվի վաղեմի խնդիրը, և դուք չսպասված շահույթ կստանաք։ Չորեքշաբթի օրը մեծ է առողջական խնդիրների հավանականությունը՝ զգույշացեք ջրնցիկ քամիներից և սառը ջրից։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեզ հնարավոր է գործուղում կամ ընկերական ճանապարհորդություն առաջարկեն։ Հեռավոր ընկերը կարող է ձեզնից օգնություն խնդրել՝ մի մերժեք: Այս բարի գործը շուտով կվերադառնա ձեզ հարյուրապատիկ:
Ցուլերին ակտիվ ու բազմազան շաբաթ է սպասվում։ Երկուշաբթին կլինի հարուստ անսպասելի շրջադարձերով, բայց դրանք բոլորն էլ դրական ընթացք կունենան։ Օգտակար կլինի գնալ ինչ-որ հասարակական վայր և նոր բան սովորել։ Չորեքշաբթի սպասվում են փոքր շահույթ և լավ տրամադրություն։ Հինգշաբթի օրը դուք կարող եք լրացուցիչ աշխատանքի առաջարկ ստանալ. ընդունեք այն միայն այն դեպքում, եթե կարողանաք ամեն ինչ արդյունավետ և ժամանակին կատարել: Այս շաբաթ վեճերի մեջ մի ընկեք ձեր ղեկավարի կամ գործընկերների հետ, հատկապես, երբ նրանք իրենք անտրամադիր լինեն: Հակառակ դեպքում հնարավոր չէ խուսափել ոչ ադեկվատ արձագանքից և երկարատև կոնֆլիկտից: Հանգստյան օրերին զբաղվեք սպորտով և առողջարար արարողություններով:
Աստղերը Երկվորյակների համար նորացման շաբաթ են կանխատեսում։ Ձեր ներկայիս ծանոթներից մի քանիսն իրենք կարող են դադարել շփվել ձեզ հետ: Մի զարմացեք, դուք փոխվում եք, ձեր շրջապատը նույնպես: Կատարեք ամբողջական աուդիտ. ձեր տանը որ իրերն են հնացել, որ հարաբերություններն են սպառել իրենց: Ձեր կյանքում նոր փուլ է սկսվում։ Երեքշաբթի օրը ազատորեն ձեռնարկեք ցանկացած գործ: Չորեքշաբթի օրը ոչ մեկի հետ մի կիսվեք ձեր ծրագրերով, ավելի լավ է նախ իրագործեք դրանք։ Ուրբաթ օրը գործեր ձեռնարկեք միայն վստահելի մարդկանց հետ և որևէ փաստաթուղթ մի ստորագրեք։
Այս շաբաթ Խեցգետինները կցանկանան անդրադառնալ և մտածել այն ամենի մասին, ինչ տեղի է ունենում: Կյանքը ձեր շուրջը կեռա, կողքից ինչ-որ մեկը կհոխորտա, իսկ դուք կգտնեք մենության և մտորումների պահեր: Երեքշաբթի օրը ձեզ անհրաժեշտ կլինի կարևոր որոշում կայացնել՝ ապավինեք ձեր ինտուիցիային։ Չորեքշաբթի կհայտնվի լրացուցիչ չպլանավորված աշխատանք, մի վախեցեք ստանձնել այն. դուք կարող եք գլուխ հանել: Ուրբաթ օրը կարևոր զրույց տեղի կունենա՝ իր անսպասելի բացահայտումներով, որոնք կփոխեն ձեր ողջ հետագա կյանքը։
Այս շաբաթ փորձեք հնարավորինս շատ աշխատել ապագայի համար։ Ավելի ինտենսիվ պլանավորեք, զարգացրեք շփումները, փնտրեք նոր տեղեկություններ։ Ընդունեք ցանկացած առաջարկվող օգնություն և մի հրաժարվեք ավելի փորձառու գործընկերների խորհուրդներից։ Երեքշաբթի ձեր տրամադրությունը հնարավորինս լավ կլինի՝ այդ օրն արեք ամենակարեւոր գործերը։ Հինգշաբթի օրը կարող եք ականատես լինել կոնֆլիկտի, մի միացեք դրան և որևէ մեկի կողմը մի բռնեք։ Ուրբաթ օրը հնարավորություն կունենաք շտկել անցյալի սխալը՝ խելամտորեն օգտագործեք այդ հնարավորությունը:
Կույսեր, ձեզ ուրախ ու հետաքրքիր շաբաթ է սպասվում։ Երկուշաբթի օրը ձեռնպահ մնացեք նոր գործերից ու նախագծերից, այլապես ֆինանսական կորուստներ կունենաք։ Բայց միջավայրը բարենպաստ է մեծ ծախսերի և բանկերի հետ փոխգործակցության համար։ Հինգշաբթի օրը կատարեք այն, ինչ երկար ժամանակ խոստացել էիք, քարը գցեք ուսերից և ազատեք ձեր ձեռքերը։ Ուրբաթ օրը ինչ-որ հաճելի բան արեք, որը ձեզ էներգիա կհաղորդի: Հանգստյան օրերին նախաձեռնությունը վերցրեք ձեր ձեռքը՝ հավաքեք ընկերներին, մտերիմներից մեկին կինոթատրոն, հրավիրեք և քննարկեք թեմաներ, որոնք երկար ժամանակ ձեզ հանգիստ չեն տալիս։ Մի մոռացեք պահպանել ջրային ռեժիմը։
Աստղերը Կշեռքներին խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ կարևոր որոշումներ չընդունել և չգրանցվել մեծ ու կարևոր իրադարձությունների մասնակցելու համար։ Կենսունակությունը լավագույնը չի լինի, ինքնազգացողությունը կպահանջի հանգստություն, իսկ մինչև չորեքշաբթի ուժերը հանկարծակի կնվազեն: Հանգստի համար հնարավորինս շատ ժամանակ հատկացրեք։ Երեքշաբթի օրը կարևոր զանգ կատարեք, որը երկար ժամանակ հետաձգում էիք։ Հիմա հարմար պահ է ընկերների ու գործընկերների հետ հարաբերությունները վերանայելու և նոր ծրագրեր նախանշելու համար։ Կիրակի օրվանից ուժը կվերականգնվի, և դուք կսկսեք օգտվել դրանից։ Մի ամաչեք դժվար պահերին ընկերներից օգնություն և աջակցություն խնդրելուց:
Շաբաթվա առաջին կեսին ձեզ կթվա, որ բոլորը ձեր դեմ են շրջվում։ Ղեկավարները դժգոհ կլինի, փաստաթղթերում կարող են սխալներ հայտնաբերվել, իսկ ամենաանպատեհ պահին տեղի կունենան աննշան անսարքություններ: Լավագույնը, որ դուք կարող եք անել, դա տեղի ունեցողին զգացմունքային չարձագանքելն ու կոնֆլիկտների մեջ չմտնելն է։ Չորեքշաբթի օրը ձեզ համար անսպասելի առաջարկ կարող է բացվել, ուշադիր եղեք դրա նկատմամբ։ Ուրբաթ օրը կատարյալ ժամանակ է նոր զուգընկերոջ հետ ժամադրության կամ ձեր ընտրյալի հետ ռոմանտիկ երեկոյի համար (եթե արդեն զույգ եք): Հանգստյան օրերին հատկապես զգույշ եղեք ճանապարհներին և հոգ տարեք ձեր մասին։
Շաբաթվա սկզբին Աղեղնավորները ստիպված կլինեն ակտիվորեն պաշտպանել իրենց շահերն ու տեսակետը։ Հնարավոր է նույնիսկ բացահայտ կռվի մեջ հայտնվեք մեկի հետ, ում քննադատությանը շատ երկար եք դիմացել։ Մի վախեցեք կոնֆլիկտներից, դրանք վաղուց ոհասունացել են, և հիմա ամեն ինչ հարթելու ամենահարմար պահն է։ Չորեքշաբթի օրը զերծ մնացեք լուրջ որոշումներ կայացնելուց՝ մեծ է սխալվելու հավանականությունը։ Բայց հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին, ընդհակառակը, վերահսկեք աշխատանքային գործընթացը, կառավարեք ձեր գործընկերներին և նրանց ուղղորդեք ճիշտ ուղղությամբ։ Ցանկացած դժվար գործ կախված կլինի ձեզանից։ Հանգստյան օրերն օգտագործեք ձեր տունը բարեկարգելու համար՝ լինի դա մաքրություն, վերանորոգում, նոր կահույք գնել կամ, նույնիսկ, նոր բնակարանի փնտրտուք:
Այս շաբաթ Այծեղջյուրները չափազանց ակտիվ և հավակնոտ կլինեն։ Դուք կցուցադրեք ձեր ձեռքբերումները, որպեսզի գովազդեք ինքներդ ձեզ և ձեզ դարձնեք ավելի տեսանելի և նշանակալից: Եվ դա իզուր չի անցնի: Չորեքշաբթի օրը հնարավոր է ձեզ հրավիրեն ղեկավարության հետ չնախատեսված զրույցի, ինչպես նաև լրացուցիչ աշխատանք առաջարկեն։ Ուրբաթ օրը ժամանակ հատկացրեք բացառապես ձեր հետաքրքրությունների ոլորտին։ Արեք ձեզ համար մի բան, որը երկար ժամանակ հետաձգում էիք։ Շաբաթվա վերջում ֆինանսական կամ հարկային հարցերը ձեր լրացուցիչ ուշադրությունը կպահանջեն։ Մի մոռացեք ֆիզիկական ակտիվության մասին։
Աստղերը Ջրհոսներին խորհուրդ են տալիս շաբաթվա սկզբին գոնե մի երկու օր հանգստանալ, հակառակ դեպքում նյարդային պոռթկումից չեք խուսափի։ Անձնական հարցերըհնարավոր չի լինի անորոշ ժամանակով հետաձգվել: Չորեքշաբթի օրը վերանայեք ձեր աշխատանքային պարտականությունների շրջանակը. արդյոք դուք այլ մարդկանց աշխատանքն անվճար չե՞ք անում, ընդ որում՝ վաղուց: Հինգշաբթի ճիշտ ժամանակն է ղեկավարի հետ խոսելու և անհասկանալի կետերը պարզաբանելու համար: Ուրբաթ օրը հարաբերություններում կոնֆլիկտ կլինի, մի փախեք դրանից, այլ հանգիստ ու դիվանագիտորեն լուծեք։ Շաբաթ օրը մնացեք տանը. ժամանակն է պատրաստել համեղ ճաշ, գիրք կարդալ և լինել բնության գրկում:
Ձկներ, այս շաբաթ ցուցաբերեք առավելագույն ակտիվություն, շատ բան կախված կլինի ձեր դրական էներգիայից։ Ցուցաբերեք նախաձեռնություն և եղեք վստահ: Երեքշաբթի օրը պատրաստ եղեք կարևոր որոշում կայացնելու՝ դա անմիջապես կանդրադառնա ձեր կյանքի շատ տեսանկյունների վրա: Չորեքշաբթի օրը զուգընկերոջ հետ անկեղծ զրույցի սպասեք, որը թույլ կտա բացահայտել ձեր հարաբերությունների նոր կողմերը։ Ուրբաթ օրը կգնահատվեն ձեր աշխատունակությունը և հուսալիությունը, հնարավոր է, որ կարիերայում նոր մակարդակի կբարձրանաք: Հանգստյան օրերին հավասարակշռություն գտեք հանգստի և աշխատանքի միջև։ Թույլ տվեք ձեզ երկար զբոսնել բնության գրկում:
19-09-2024 07:58
Wildberries-ի հիմնադիր Տատյանա Բակալչուկի կարողությունը գրեթե կրկնակի կրճատվել է Russ-ի հետ գործարքից հետո։ Այս մասին հայտնում է ամերիկյան Forbes-ը։ Հրատարակության տվյալներով՝ Բակալչուկի կարողությունը 7,9 միլիարդ դոլարից նվազել է մինչև 4,1 միլիարդ դոլար, չնայած դրան՝ նա շարունակում է մնալ Ռուսաստանի ամենահարուստ կինը։
19-09-2024 07:54
Պավել Դուրովի (որն այժմ Ֆրանսիայում հետաքննության տակ է գտնվում) երեք երեխաների ենթադրյալ մայրը՝ Իրինա Բոլգարը, Telegram-ը հայտարարել է որպես համատեղ ձեռք բերված գույք և դատարանի միջոցով որոշել նրանից խլել ընկերության կեսը։ Այս մասին Իրինան հայտնել է իր Instagram-ում։
19-09-2024 05:59
«Երևան կլասիկ ֆեստ». փառանոնի երկրորդ օրը Թումանյանի անվան զբոսայգում հանդիսատեսին է ներկայացել Սանկտ Պետերբուրգի Ֆիլհարմոնիայի աշխարհահռչակ ակադեմիական նվագախումբը՝ գլխավոր դիրիժոր Նիկոլայ Ալեքսեևի ղեկավարությամբ։ Նվագախումբը ելույթ կունենա նաև սեպտեմբերի 19-ին, ժամը 20:00-ին:
19-09-2024 03:11
Ուելսի արքայադուստր Քեյթ Միդլթոնը քիմիաթերապիան ավարտելուց հետո անցկացրել է իր առաջին աշխատանքային հանդիպումը։ Այս մասին հայտնում է Sky News-ը՝ հղում անելով թագավորական ընտանիքի շրջաբերականին։ Նշվում է, որ հանդիպումը տեղի է ունեցել Վինձորի ամրոցում։ Դրան մասնակցել են Արքայազն Ուիլյամ բարեգործական հիմնադրամի անդամները։ Վերջին անգամ Միդլթոնը նման միջոցառումների է մասնակցել 2023 թվականի դեկտեմբերին։

Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака
09.09.2024 Солнце заканчивает свой путь через созвездие Льва, а значит, у знаков огненной стихии дела пойдут на спад. А что по остальным? Читайте в нашем гороскопе.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака Овен
На текущей неделе Овнов ждет много работы. Вы будете делать все, чтобы продвинуться по карьерной лестнице. Во вторник неожиданно разрешится давняя проблема, и вы получите неожиданную прибыль. В среду велика вероятность проблем со здоровьем — будьте аккуратны со сквозняками и холодной водой. Во второй половине недели вам могут предложить командировку или дружескую поездку. Вас может попросить о помощи дальний знакомый — не отказывайте. Это доброе дело вскоре вернется вам сторицей.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака Телец
Тельцам предстоит активная и разнообразная неделя. Понедельник ожидается богатым на неожиданные повороты, но все они пройдут в позитивном ключе. Будет полезно побывать в каком-то общественном месте и узнать что-то новое. В среду ожидается небольшая прибыль и хорошее настроение. В четверг может поступить предложение о дополнительной работе — беритесь за нее, только если сможете все выполнить качественно и в срок. Не вступайте на этой неделе в споры с начальством и с коллегами, особенно когда они не в духе. Иначе не избежать неадекватной реакции и затяжного конфликта. На выходных займитесь спортом и оздоровительными процедурами.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака Близнецы
Звезды предсказывают Близнецам неделю обновлений. Несколько ваших нынешних знакомых могут сами прекратить с вами общение. Не удивляйтесь, вы меняетесь, и ваше окружение — тоже. Проведите полную ревизию: какие вещи в вашем доме устарели, какие отношения исчерпали себя. В вашей жизни начинается новый этап. Во вторник смело беритесь за любые начинания. В среду не делитесь ни с кем планами, лучше сначала осуществите задуманное. В пятницу беритесь за дело только с проверенными людьми и не подписывайте никаких документов.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака Рак
На этой неделе Ракам захочется порефлексировать и поразмышлять о смысле всего происходящего. Вокруг будет кипеть и бурлить жизнь, кто-то рядом будет ругаться, а вы будете находить моменты для уединения и размышлений. Во вторник потребуется принять важное решение — положитесь на свою интуицию. В среду появится дополнительная незапланированная работа, не бойтесь за нее браться — вы справитесь. В пятницу произойдет важный разговор с неожиданными открытиями, которые изменят всю вашу последующую жизнь.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака Лев
Постарайтесь на этой неделе как можно больше работать на перспективу. Планируйте интенсивнее, нарабатывайте контакты, ищите новую информацию. Принимайте предложенную помощь любого рода и не отказывайтесь от советов более опытных коллег. Во вторник настроение будет максимально хорошим — делайте самые важные дела именно в этот день. В четверг вы можете стать свидетелем конфликта, не подключайтесь к нему и не вставайте на чью-либо сторону. В пятницу у вас появится шанс исправить прошлую ошибку — используйте эту возможность с умом.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака Дева
Девы, вас ожидает бодрая и интересная неделя. В понедельник воздержись от любых новых дел и проектов, иначе понесете финансовые потери. А вот среда хороша для крупных трат и для взаимодействий с банками. В четверг выполните то, что давно обещали, сбросьте гору с плеч и развяжите себе руки. В пятницу займитесь чем-то приятным и приносящим вам заряд энергии. В выходные дни проявите инициативу сами — соберите компанию друзей, пригласите кого-то близкого по духу в кино и обсудите темы, которые давно не дают вам покоя. Не забывайте соблюдать питьевой режим.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака Весы
Звезды советуют Весам на этой неделе не принимать важных решений и не подписываться на участие в крупных и ответственных мероприятиях. Жизненная энергия будет не на высоте, самочувствие потребует отдыха, а силы резко пропадут уже к среде. Выделяйте как можно больше времени для отдыха. Во вторник сделайте важный звонок, который давно откладывали. Сейчас хорошее время, чтобы пересмотреть отношения с друзьями, коллегами, наметить новые планы. Уже с воскресенья силы вновь появятся, и вы приступите к их реализации. Не стесняйтесь просить друзей о помощи и поддержке в сложные моменты.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака Скорпион
В первой половине недели вам будет казаться, что все ополчились против вас. Начальство будет недовольно, в бумагах могут обнаружиться ошибки, а мелкие поломки будут случиться в самый неподходящий момент. Самое лучшее, что вы можете сделать — не реагировать на происходящее эмоционально и не вступать в конфликты. В среду может открыться неожиданное предложение для вас, присмотритесь к нему. Пятница — идеальное время для свидания с новым партнером или романтического вечера со своим избранником (если вы уже в паре). На выходных будьте особо внимательны на дорогах и берегите себя.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака Стрелец
В начале недели Стрельцам придется активно отстаивать свои интересы и точку зрения. Возможно, вы даже вступите в открытую борьбу с кем-то, от кого слишком долго терпели критику. Не бойтесь конфликтов, они давно назрели и сейчас самое благоприятное время, чтобы со всем разобраться. В среду воздержитесь от принятия серьезных решений — велика вероятность ошибиться. А вот в четверг и пятницу, напротив, берите рабочий процеес под свой контроль, руководите коллегами и направляйте в нужную сторону. Любая сложная задача будет вам по плечу. На выходных займитесь улучшением вашего жилья — будь то уборка, ремонт, покупка новой мебели или даже поиск новой квартиры.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака Козерог
На этой неделе Козероги будут крайне активны и амбициозны. Вы продемонстрируете ваши достижения с целью продвинуть себя и сделать еще более заметным и весомым. И не зря. В среду вас могут пригласить для внеплановой беседы к руководству, а также предложить дополнительную работу. В пятницу уделите время исключительно сфере своих интересов. Сделайте для себя то, что давно откладывали. В конце недели вашего дополнительного внимания потребуют финансовые вопросы или вопросы, связанные с налогами. Не забывайте о физической активности.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака Водолей
Звезды советуют Водолеям в начале недели взять отпуск хотя бы на пару дней, иначе не миновать нервного срыва. Да и личные дела нельзя откладывать на потом бесконечно. В среду пересмотрите круг своих рабочих обязанностей — не делаете ли вы бесплатно какую-либо чужую работу, причем уже давно? Четерг как раз подойдет для разговора с начальством и выяснения любых непонятных моментов. В пятницу наметится конфликт в отношениях, не убегайте от него, а решайте спокойно и дипломатично. В субботу побудьте дома — самое время приготовить вкусный обед, почитать книгу и пообщаться с природой.
Гороскоп на неделю с 9 по 15 сентября 2024 года для знака зодиака Рыбы
Рыбы, на этой неделе проявите максимальную активность, от вашей позитивной энергии будет зависеть очень многое. Проявляйте инициативу и будьте уверены в себе. Во вторник будьте готовы принять важное решение — оно повлияет сразу на многие аспекты вашей жизни. В среду ожидайте откровенного разговора с партнером, который позволит вам раскрыть новые грани в отношениях. В пятницу ваша трудоспособность и надежность будут оценены — возможно, вы подниметесь на новую ступень в плане карьеры. На выходных найдите баланс между отдыхом и работой. Разрешите себе долгие прогулки на природе.