«Ինձ հաջողվել է դառնալ սեփական նավի նավապետը»․ Մեգան Ֆոքս
35-ամյա Մեգան Ֆոքսը դարձել է Basic Magazine-ի նոր համարի հերոսուհի: Դերասանուհին, ով այժմ զբաղված է իր մասնակցությամբ «Կեսգիշերը հացահատիկի դաշտում» նոր ֆիլմի գովազդմամբ, հայտնվել է հրատարակության շապիկին, ինչպես նաև մասնակցել է ֆոտոսեսիայի, որում փորձել է շատ դիտարժան հանդերձանքներ: Նա նաև անձնական կյանքին վերաբերող հետաքրքիր մանրամասներ է ներկայացրել ամսագրին տված հարցազրույցում:
Այսպես, գլխավոր լուսանկարում Մեգանը նկարվել է Paskal-ի տոպով՝ սրտաձև բաժակներով և Good American-ի ջինսերով: Կերպարն ամբողջացնում են Jennifer Fisher-ի օղ-ականջողները: Լուսանկարների հեղինակը Ջեյմս Մակարին է:
Հարցազրույցում դերասանուհին ասել է, որ իրեն հաջողվել է դառնալ «իր սեփական նավի նավապետը» այն բանից հետո, երբ անցյալ տարի կարողացել է ազատվել կարիերայում ձախողվելու իր վախից:
«Իմ գիտակցությունն է ստեղծում է այն աշխարհը, որում ես ապրում եմ»,-ասել է «Տրանսֆորմերների» աստղը:
Նոր տրամադրվածությունը, կարծես, Մեգանին օգնել է նաև անձնական կյանքում: Օրերս նա խոստովանեց, որ ստորագրել է «Կեսգիշերը հացահատիկի դաշտում» ֆիլմի նկարահանումներին մասնակցելու պայմանագիր, որպեսզի ճանաչի Քոլսոն Բեյքերին (այժմ նրանք հանդիպում են): Մեգանը պնդում է, որ ֆիլմում նկարահանվելու ցանկություն է զգում, քանի որ «տիեզերքն իրեն ասել է, որ դա իր համար պարգև կլինի»:
«Ես գիտեի, որ նա նկարահանվելու է ֆիլմում, և Տիեզերքը, կարծես, ինձ շշնջում էր. «Արա դա: Սա կլինի մի փորձ, որն, իսկապես, օգտակար կլինի քեզ համար»,- կիսվել է Մեգանը:
Ավելի վաղ Մեգանը, որը երեք որդի ունի նախկին ամուսնուց՝ Բրայան Օսթին Գրինից, խոստովանել էր, որ նա Քոլսոնի նկատմամբ անմիջապես է կապ զգացել, բայց երկար ժամանակ իր զգացմունքներին ազատություն չի տվել և, նույնիսկ, կազմել էր այդ հարաբերությունների դրական և բացասական կողմերի ցուցակը: Բայց, ի վերջո, զգացմունքները հաղթել են բանականությանը: Միևնույն ժամանակ, Ֆոքսը խոստովանել է, որ հաճախ է առաջնորդվում կանխազգացմամբ, այդ թվում ՝ դերեր ընտրելիս: Դերասանուհին նախընտրում է դերեր, որոնք, իր կարծիքով, տևական ազդեցություն են ունենալու իր՝ որպես մարդու, վրա:
«Երբեմն կարող եք դերի մասին ասել. «Այն ինձ կփոխի որպես մարդ»: Ահա, թե ինչ եմ ուզում ես իմ կյանքից` անընդհատ զարգանալ և աճել: Ես երբեք չեմ փորձել ինչ-որ բան հաշվարկել: Դա միշտ եղել է կանխազգացման խաղ առ այն, թե որքանո՞վ է դերն արձագանք գտել իմ հոգում»,- ասել է Մեգանը, ով վերջերս բացատրեց, թե ինչու արդեն 12 տարի ալկոհոլ չի օգտագործում:

«Мне удалось стать капитаном собственного корабля»: Мэган Фокс
35-летняя Меган Фокс стала героиней нового выпуска журнала Basic Magazine. Актриса, которая сейчас занята продвижением нового фильма со своим участием "Полночь на злаковом поле", появилась на обложке издания, а также приняла участие в фотосессии, на которой примерила немало эффектных нарядов. Он также сообщил некоторые интересные подробности о своей личной жизни в интервью журналу.
Так, на главном снимке Меган позирует в оригинальном топе Paskal с чашками в форме сердец и джинсах Good American. Дополняют образ серьги-кольца Jennifer Fisher. Автором снимков стал Джеймс Макари.
В интервью актриса рассказала, что ей удалось стать «капитаном своего собственного корабля» после того, как в прошлом году она смогла избавиться от страха потерпеть неудачу в карьере.
«Мое сознание создает мир, в котором я живу», — сказала звезда "Трансформеров".
Новая установка, похоже, помогла Меган и в личной жизни. Так, на днях она призналась, что подписалась на участие в съемках фильма "Полночь на злаковом поле", чтобы познакомиться с Колсоном Бэйкером (сейчас они встречаются). Меган утверждала, что чувствовала желание сняться в фильме, потому что «Вселенная сказала ей, что это будет для нее наградой».
«Я знала, что он будет в фильме, и Вселенная словно шептала мне: «Давай, сделай это. В этом опыте есть что-то, что будет для тебя действительно полезным»»,— поделилась Меган.
Ранее Меган, у которой есть трое сыновей от бывшего мужа Брайана Остина Грина, признавалась, что сразу почувствовала связь с Колсоном, но долго не давала волю чувствам и даже составила список из плюсов и минусов этих отношений. Но в итоге чувства взяли верх над разумом. При этом Фокс призналась, что часто руководствуется интуицией, в том числе и при выборе ролей. Актриса выбирает роли, которые, по ее мнению, будут иметь длительное влияние на нее как на личность.
«Иногда ты можешь сказать о роли: «Она изменит меня как человека». Вот чего я хочу от своей жизни — постоянно развиваться и расти. Я никогда не пыталась просчитать что-то. Это всегда была игра интуиции относительно того, находила ли роль отклик в моей душе», — рассказала Меган, которая недавно объяснила, почему вот уже 12 лет не употребляет алкоголь.