Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունիսի 8-14-ը 2020 թ.
Աստղերը ցանկանում էին, որ շաբաթը ձեզ համար առանց սիրային անակնկալների անցներ, բայց ձեր երկրպագուները դեմ էին և որոշել են կազմակերպել ռոմանտիկ ապստամբություն: Կլինեն ծով հաճոյախոսություններ, իսկ խոստովանություններն անգամ գլխապտույտ կառաջացնեն ձեզ մոտ․ կիսվեք ձեր տագնապներով ընկերների հետ, և նրանք գրագետ խորհուրդներ կտան:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 8-14-ը. Ցուլ
Ընտանեկան կապերն ամրապնդելու համար խորհուրդ է տրվում ուղևորության մեկնել կամ արշավի գնալ բնության գիրկը: Թարմ օդը, վառ տպավորությունները դրականորեն կանդրադառնան անձնական հարաբերությունների վրա: Սթրեսային իրավիճակներում զգուշությունը կարող է լքել ձեզ և անցանկալի հետևանքների հանգեցնել: Այս ժամանակահատվածում հնարավոր է հոջողությամբ լուծել ժառանգության, պարտքի, ապահովագրության հետ կապված հարցերը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 8-14-ը. Երկվորյակ
Զգուշավոր եղեք ձեր ցանկությունների մեջ: Հանպատրաստի լուծումներն ու ինքնաբուխ քայլերը կարող են չար կատակ խաղալ ձեզ հետ: Արյունատար և ոսկրային համակարգերը խոցելի կլինեն, հնարավոր են ատամնների հետ կապված և այլ խնդիրներ' օրգանիզմում կալցիումի և մագնեզիումի պակասի պատճառով: Ֆինանսական հարցերում հնարավոր է աջակցություն հին ընկերների և ծանոթների կողմից, բայց ձեր ֆինանսական իրավիճակի վրա դա դժվար թե ազդի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 8-14-ը. Խեցգետին
Այս շրջանում Խեցգետինները ստիպված կլինեն շատ աշխատել: Աշխատանքի ծանրաբեռնվածությունը կարող է հանգեցնել լրացուցիչ հոգնածության: Այս նշանի ներկայացուցիչներն այժմ պետք է զգույշ լինեն: Մեծ է վնասվածքներ ստանալու և վատ ինքնազգացողության հավանականությունը: Ֆինանսական հավասարակշռություն ապահովող որոշումների ընդունման ժամանակն է: Եթե մենակ եք աշխատում, ապա պետք է ուշադիր կատարեք ձեր պարտականությունները, մի անտեսեք անգամ մանրուքները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 8-14-ը. Առյուծ
Այս շաբաթը պահանջում է մեծ զգուշություն և չափավորություն ամեն ինչում: Օրգանիզմը մեծ ինտենսիվությամբ դիմադրում է հիվանդություններին, վատնված ուժերն արագ վերականգնվում են: Մասնագիտական հաջողությունները և կարիերայի աճի ակտիվ ցանկությունը կարող են գնահատված լինել: Լավ ժամանակ է նրանց համար, ովքեր գործ ունեն այլ մարդկանց փողերի հետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 8-14-ը. Կույս
Ձեր առողջության համար անբարենպաստ ժամանակաշրջան է, հնարավոր է, որ զգաք անհարմարություն, թուլություն, դժգոհություն ինքներդ ձեզանից: Էնդոկրին և լիմֆատիկ համակարգերը ծանրաբեռնված են, կարող են լինել նաև դեմքի մաշկի գրգռումներ, գլխացավեր: Ավելի մեծ նյութական հարստություն ձեռք բերելու ուժեղ ցանկությունը կարող է հանգեցնել էներգիայի վատնման անօգուտ աշխատանքի վրա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 8-14-ը. Կշեռք
Կշեռքները կհանդիպեն անցյալի ուրվականների հետ: Չլուծված խնդիրներ, որոնք բարդացրել են կյանքը երկար ամիսներ կամ նույնիսկ տարիներ, չկատարված պարտավորություններ, երկարատև հարաբերություններ, որոնցում դեռ վերջակետ չի դրված: Դե, ժամանակն է կարգի բերելու դարակները, հակառակ դեպքում դուք չեք կարողանա առաջ շարժվել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 8-14-ը. Կարիճ
Կարիճները պետք է հոգ տանեն իրենց առողջության մասին, քանի որ դիմադրողականությունը համարյա զրո է: Փոխարենը՝ արդեն շաբաթվա սկզբին ձեզ կայցելի ոգեշնչում, կցանկանաք ստեղծագործել, կփորձեք ձեռնարկել նոր նախագծեր: Նշանի շատ ներկայացուցիչների մոտ կդրևորվի ուժեղ կանխազգացողություն, ոմանք նույնիսկ ճշգրիտ գուշակություններ կանեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 8-14-ը. Աղեղնավոր
Այս պահին ձեզ համար կարևոր է լսել ձեր մարմնի ազդակներին: Եթե զգում եք որևէ ախտանիշ կամ անհանգստացնող ահազանգ, դիմեք բժշկի: Ձեր շրջապատում կարող են հայտնվել մարդիկ, ովքեր շահ են փնտրում և անկեղծ չեն վերաբերվում ձեզ: Աշխատեք ուշադիր հետազոտել բոլոր նոր ընկերներին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 8-14-ը. Այծեղջյուր
Երկար և քրտնաջան աշխատանքից հետո ձեզ կարճ հանգիստ է սպասում: Անձնական կյանքում և աշխատանքում կրքերը կկարգավորվեն, և դուք կարող եք լավ հանգստանալ: Երկուշաբթի և հինգշաբթի նշանակեք կարևոր հանդիպումներ, հարցազրույցներ և խորհրդակցություններ: Այս օրերին մեծ է հնարավորությունը, որ հաջողության հասնեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 8-14-ը. Ջրհոս
Եթե ղեկավարները նախկինում չէին հավատում ձեզ, ապա այժմ տնօրենը հնարավորություն կունենա փոխելու իր կարծիքը: Դուք կլինեք բարձունքին: Նույնիսկ ինքներդ կզարմանաք ձեր կատարողականությունից և խելքից: Բայց ընկերների կողմից կարող եք քննադատվել: Չարաժե չարանալ նրանց վրա, պարզապես ականջի հետև գցեք նրանց ասածները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունիսի 8-14-ը․ Ձկներ
Դուք ամբողջովին կընկղմվեք անձնական կյանքի մեջ: Ոչինչ չեք նկատի ձեր շուրջը, կմոռանաք ընկերների մասին, մի կողմ կդնեք աշխատանքային առաջադրանքները: Լավ տրամադրությունը ձեզ կոգեշնչի նոր գաղափարների: Միգուցե դուք վերջապես հասունացել եք այնքան, որպեսզի հոբբին դարձնեք կյանքի գործ:

Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года
08.06.2020 С 8 по 14 июня - убывающая Луна. В эти дни вероятны перепады настроения, которые отразятся на вашей работоспособности. Так что, если такая возможность представится, попросите отгул на работе. В эти дни рекомендуется встречаться с друзьями, с которыми вы давно не виделись. Есть шанс укрепить отношения с ними. В воскресенье будет полезно строить планы. Все, что загадаете, рано или поздно сбудется! Возможно, произойдут незначительные неурядицы. Они испортят настроение, но не более того. Держите нос по ветру!
Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года Овен
Звёзды хотели обойтись без сюрпризов на любовном фронте, но Ваши поклонники воспротивились и решили устроить романтический бунт. Комплиментов будет море, а от признаний даже голова закружится – поделитесь переживаниями с приятелями, и они дадут грамотный совет.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года Телец
Для укрепления семейных уз советуем отправиться в путешествие или сходить в поход на природу. Свежий воздух, яркие впечатления положительно скажутся на личных отношениях. Осторожность в стрессовых ситуациях может покинуть вас и привести к травмам. В этот период можно с пользой решить вопросы, связанные с наследством, долгами, страховками.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года Близнецы
Будьте осторожны в своих желаниях. Сумасбродство и спонтанность может сыграть для вас злую шутку. Уязвима кроветворная и костная система, возможны болезни зубов и другие проблемы из-за недостатка в организме солей кальция и магния. В финансовых вопросах возможна неожиданная поддержка со стороны старых друзей и знакомых, но на вашем материальном положении это вряд ли отразится.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года Рак
Многим Ракам в это время придется основательно потрудиться. Обилие работы может привести к переутомлению. Представителям этого знака сейчас нужно соблюдать аккуратность. Велик риск травм и плохого самочувствия. Время, требующее взвешенности в решениях, касающихся финансовой сферы. Если вы работаете в одиночку, надо тщательнее выполнять свои обязанности, не пренебрегать мелочами.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года Лев
Эта неделя требует повышенной осторожности и умеренности во всем. Заболеваниям организм сопротивляется с большой интенсивностью, растраченные силы быстро восстанавливаются. Активное стремление к профессиональному успеху, карьерному росту может быть вознаграждено. Хорошее время для тех, кто имеет дело с чужими деньгами.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года Дева
Неблагоприятный период для вашего здоровья, возможно чувство дискомфорта, слабости, недовольства собой. Перегружена эндокринная и лимфатическая системы, могут быть также раздражения кожи лица, головные боли. Сильное желание получить больше материальных благ может привести к растрате сил на бесполезный труд.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года Весы
Весам предстоит встреча с призраками прошлого. Нерешенные проблемы, отравляющие жизнь уже много месяцев или даже лет, невыполненные обязательства, давние отношения, в которых так и не поставлена точка. Что ж, пришло время разобрать долгий ящик, иначе вы не сможете двигаться вперед.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года Скорпион
Скорпионам стоит позаботиться о здоровье, поскольку иммунитет практически на нуле. Зато уже в начале недели вас посетит вдохновение, захочется творить, пробовать свои силы в новых проектах. У многих представителей знака разовьется интуиция, у некоторых даже откроется дар предвидения.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года Стрелец
В это время вам важно прислушаться к собственному телу. При появлении любых симптомов или тревожных звоночков обращайтесь к врачу. В вашем окружении могут появиться люди, ищущие выгоду и относящиеся к вам неискренне. Старайтесь внимательно присматриваться ко всем новым знакомым.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года Козерог
Вас ждет небольшая передышка после продолжительной и усердной работы. Страсти в личной жизни и на работе улягутся, а вы сможете хорошо отдохнуть. На вторник и четверг назначайте важные встречи, собеседования, совещания. В эти дни велик шанс, что у вас все получится.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года Водолей
Если раньше начальство в вас не верило, то сейчас у босса появится шанс изменить свое мнение. Вы будете на высоте! Даже сами удивитесь своей работоспособности и уму! А вот со стороны друзей на вас может обрушиться критика. Не надо злиться на них, просто пропустите ее мимо ушей.
Гороскоп на неделю с 8 по 14 июня 2020 года Рыбы
Вы полностью погрузитесь в собственную личную жизнь. Не будете замечать ничего вокруг, забудете про друзей, отодвинете в сторону рабочие задачи. Хорошее настроение подвигнет вас на новые идеи. Возможно, вы, наконец, созреете для того, чтобы сделать хобби делом всей жизни.