Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ․
Դիմացե ՛ք։ 2023 թվականի օգոստոսը լավ կցնցի Երկրի ողջ կենսոլորտը։ Ամառվա վերջին ամիսը, հատկապես երկրորդ կեսը, կլինի անհավասարակռված, տարաձայնություններով լի, շատերի համար՝ բարդ։
Արդեն 2023 թվականի օգոստոսի սկզբին թուլացած կենսունակությունը և նվաղած էներգիայան կարող են ստիպել մարդկանց գործել չմտածված և եսակենտրոն՝ ուշադրություն չդարձնելով հին պայմանավորվածություններին և անտեսելով օրենքները։
Այս ամենի հիման վրա կարող են ծագել հակամարտություններ ինչպես անհատների, այնպես էլ երկրների միջև։ Արդեն օգոստոսի 4-9-ը կանխատեսվում են ռազմական բախումներ և քաղաքական դաշտում առճակատումների սրացում։ Այս ամենը կարող է ցնցել բիզնեսի և ներդրումների ոլորտը։
Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ. Խոյ
Օգոստոսի սկիզբը Խոյերի համար նոր ձեռքբերումների ժամանակաշրջան է։ Նշանի շատ ներկայացուցիչներ կկարողանան հասնել իրենց ուզածին ու ստանալ ակնկալած արդյունքը։ Բայց ֆինանսական հարցերում պետք է զգույշ լինել։ Հնարավոր են չպլանավորված ծախսեր, ուստի արժե խնայողաբար տնօրինել գումարը։
Սիրային հարաբերություններում աստղերը միայնակ սրտերին նոր ծանոթություններ են խոստանում։ Հավանական է, որ դուք կհանդիպեք ձեր ճակատագրին:
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 10, 14, 20, 24, 29
• Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 12, 17, 22, 27, 31
Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ. Ցուլ
Օգոստոսը Ցուլերի համար անցյալի ջանքերի պտուղները քաղելու ժամանակ է: Առաջադրանքներն ու գործընթացները, որոնց վրա երկար ժամանակ աշխատել եք, կտան իրենց արդյունքը։ Ամսվա կեսին աստղերը խորհուրդ են տալիս չստուգված մարդկանց հետ զրույցներում չխոսել ձեր ծրագրերի, առավել եւս՝ գաղտնիքների մասին։
Մեծ է հավանականությունը, որ ձեր անկեղծությունն ու անմիջականությունը ձեզ խոցելի կդարձնեն: Նշանի ամուսնացած ներկայացուցիչներին անակնկալներ են սպասվում. ամենայն հավանականությամբ, սիրելին ձեզ կուրախացնի նվերով:
• Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 10, 14, 20, 24, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ. Երկվորյակ
Օգոստոսին Երկվորյակները իրենց ճանապարհին փոքրիկ խոչընդոտների կհանդիպեն։ Ամենայն հավանականությամբ, դրանք կարող են հանկարծակի հայտնվել: Բայց աստղերը խորհուրդ են տալիս դժվարություններին հանդիպելիս չնահանջել ու դիմադրություն ցույց տալ։ Այժմ ձեր հաջողության գրավականը հաստատակամությունն է:
Օգոստոսի կեսերին Երկվորյակները գոհ կլինեն ֆինանսական հատվածից։ Ակնկալվում է, որ կգտնեք եկամտի լրացուցիչ աղբյուր։ Գլխավորը՝ պահը բաց չթողնելն է։
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 11, 15, 21, 25, 29
• Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 13, 17, 23, 27, 31
Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ. Խեցգետին
Օգոստոսին Խեցգետինները պետք է չափազանց ուշադիր լինեն իրենց հասած տեղեկատվության նկատմամբ։ Այն ամենը, ինչ ձեզ կասեն, մի ընդունեք: Որովհետև ձեզ կարող են ոչ միայն մոլորեցնել, այլև մղել սխալ գործողությունների։
Ընտանեկան հարցերում հնարավոր են թեթեւ տարաձայնություններ սիրելիների հետ։ Բայց եթե կարողանաք նրբանկատ լինել և երկխոսությունը ճիշտ ուղղությամբ տանել, ապա այդ տարաձայնությունները կարող են դրականորեն ազդել ձեզ վրա։ Համբերատար եղեք ձեր ընտանիքի հետ:
• Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 10, 15, 20, 24, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ. Առյուծ
Առյուծների ինքնավստահությունն այս ամիս կլինի նրանց հատուկ ուժը։ Մեծ է հավանականությունը, որ կփորձեն ձեզ մոլորեցնել կամ հետ պահել խոստումնալից ձեռնարկումներից։ Աստղերի խորհուրդն է՝ լսել ձեր ինտուիցիային։
Օգոստոսի վերջը կարող է խնդրահարույց լինել նշանի ներկայացուցիչների առողջության համար։ Քրոնիկ հիվանդությունների սրացումից խուսափելու համար աշխատեք ժամանակին ուշադրություն դարձնել այն ահազանգերին, որոնք ձեր մարմինն ուղարկում է։
• Բարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 10, 15, 21, 25, 30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 8, 12, 19, 23, 27
Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ. Կույս
Աստղերը Կույսերին խորհուրդ են տալիս օգոստոսն ապրել յոթ չափիր՝ մեկ կտրիր սկզբունքով։ Հարկ է խուսափել հապճեպ որոշումներից, արագ եզրակացություններից և կտրուկ փոփոխություններից: Ամենայն հավանականությամբ, ձեր էմոցիոնալ վիճակը շատ անկայուն կլինի։
Իսկ զգացմունքներով գործելն ակնհայտորեն վատ ծրագիր է: Այնպես որ ժամանակ տրամադրեք և մի հապաղեք խորհուրդներ փնտրել սիրելիներից: Ամսվա վերջում աստղերը հուշում են անսպասելի շահույթների մասին՝ ժամանակն է հաճույք պատճառել ձեզ հաճելի ձեռքբերումով:
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 13, 17, 22, 28
• Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 11, 15, 20, 26, 30
Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ. Կշեռք
Օգոստոսին շատ Կշեռքներ կհասունանան կյանքի համարձակ փոփոխությունների համար: Այն, ինչին նշանի ներկայացուցիչները վաղուց էին ձգտում, կարող է իրականություն դառնալ։ Գլխավորը կասկածների վրա ժամանակ չկորցնելն է, այլ քայլ առ քայլ ճանապարհ հարթել դեպի նպատակը։
Անձնական ոլորտում նշանի միայնակ ներկայացուցիչներին խորհուրդ է տրվում չարագացնել իրադարձությունները։ Ձեր ճնշումը կարող է վախեցնել պոտենցիալ զուգընկերոջը կամ կասկածներ սերմանել նրա մեջ: Այնպես որ, թողեք ամեն ինչ իր հունով գնա:
• Բարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 11, 16, 21, 26, 30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 9, 13, 19, 23, 28
Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ. Կարիճ
Օգոստոսին Կարիճների հաջողության գլխավոր խոչընդոտը կարող է լինել սեփական համառությունն ու ուրիշների կարծիքը լսելու չկամությունը։ Աստղերի խորհուրդն է՝ անկախ նրանից, թե որքան եք ցանկանում խստորեն գործել ըստ պլանի, աշխատեք ավելի հաճախ նայել շուրջը:
Մտերիմների խորհուրդներն ու խմբագրումները կլինեն շատ իրավիճակներում ձեր փրկությունը: Ամսվա վերջում պետք է հատուկ ուշադրություն դարձնեք ֆինանսական հարցերին։ Մեծ է ոչ եկամտաբեր ներդրումների կամ վատնման հավանականությունը։
• Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 10, 14, 20, 25, 29
Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ. Աղեղնավոր
Օգոստոսին Աղեղնավորները գոհ կլինեն ֆինանսական հատվածից։ Այս առումով փողը հեշտությամբ կգնա նշանի ներկայացուցիչների ձեռքը, ինչը թույլ կտա իրականացնել վաղեմի ցանկությունները։Գլխավորը՝ այստեղ և հիմա գործելն է, առանց հապաղելու:
Ամսվա կեսին ավելի ուշադիր եղեք սիրելիների նկատմամբ։ Ամենայն հավանականությամբ, նրանք իսկապես ձեր աջակցության և ուշադրության կարիքը կունենան։
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 6, 11, 16, 20, 26, 30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 9, 13, 18, 22, 28
Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ. Այծեղջյուր
Օգոստոսին բախտը կլինի Այծեղջյուրների կողմից։ Նշանի ներկայացուցիչները ժամանակ առ ժամանակ կլինեն ճիշտ տեղում և ճիշտ ժամանակին: Գլխավորը չշփոթվելն ու համարձակ գործելն է։
Բացի այդ, այս ամիսը լավ ժամանակ է ձեր հարաբերությունները հաջորդ մակարդակի հասցնելու համար: Ամենայն հավանականությամբ, ձեր զուգընկերը երկար է սպասում ձեզնից պատասխան քայլի։ Բաց մի թողեք պահը:
• Բարենպաստ օրերը՝ 4, 9, 13, 19, 23, 27, 31
• Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 6, 11, 16, 21, 25, 29
Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ. Ջրհոս
Օգոստոսը Ջրհոսների համար բարենպաստ ժամանակ է երկարամյա գործերն ավարտին հասցնելու համար։ Այն դեպքերը, որոնց ընթացքում դուք ճանապարհին բազմիցս հանդիպել եք անհաջողությունների և խոչընդոտների, այժմ կանցնեն շատ սահուն: Աստղերը խորհուրդ են տալիս ոչ թե վախենալ, այլ գործել։
Այժմ ոչ միայն փորձն է ձեր կողքին, այլեւ հաջողությունը։ Ամսվա վերջում ավելի ուշադիր եղեք ձեր երազանքների և զգացմունքների նկատմամբ. ձեր ինտուիցիան կարևոր հուշումներ կտա:
• Բարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 10, 14, 20, 24, 30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 8, 12, 18, 22, 27
Ամսվա աստղագուշակ․ օգոստոս, 2023 թ․ Ձկներ
Օգոստոսին Ձկները կկարողանան ծանոթ հանգամանքներին նայել բոլորովին այլ տեսանկյունից։ Եվ դա կօգնի գտնել դրական կողմերը նույնիսկ այնտեղ, որտեղ նախկինում նկատելի էր միայն բացասականը։ Զույգերի համար այս ամիսը կարող է զգացմունքների իսկական փորձություն լինել։ Քանի որ զուգընկերոջ հետ վեճերը կկարողանան բռնկվել նույնիսկ ամենաչնչին կայծից։
Աստղերը խորհուրդ են տալիս համբերություն. հիմա կծու արտահայտությունների ու ոչ կառուցողական քննադատության ժամանակը չէ։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 9, 13, 19, 23, 28
• Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 6, 11, 16, 21, 26, 30:
19-07-2025 09:51
Անջելինա Ջոլիի ավագ կենսաբանական դուստրը տեղափոխվել է նրա տնից, հաղորդում է Daily Mail-ը: Աղբյուրի տվյալներով՝ Շայլոն, ով անցյալ տարվա մայիսին դարձավ 19 տարեկան, այժմ ապրում է իր մտերիմ ընկերուհու՝ պարուհի Քեոնի Ռոուզի հետ:
19-07-2025 09:44
Դենիզ Ռիչարդսը պնդում է, որ բազմիցս ենթարկվել է ընտանեկան բռնության իր ամուսնու՝ Աարոն Ֆիպերսի կողմից, ով մեկ շաբաթ առաջ ամուսնալուծության հայց է ներկայացրել իրենից: Դերասանուհին և OnlyFans-ի մոդելը ոստիկանությանը տրամադրել է հարձակման լուսանկարները և ստացել արգելող որոշում՝ ամուսնուն իրեն մոտենալը կանխելու համար: 54-ամյա Ռիչարդսը դատական հայց է ներկայացրել ամուսնու դեմ և հայտարարությանը կցել է 2022 թվականին արված իր աչքի կապտուկների լուսանկարները:
19-07-2025 09:36
Ձկան յուղի պատիճների մեջ պարունակվող օմեգա-3 ճարպաթթունների ցածր չափաբաժինները կարող են նվազեցնել էպիլեպսիա ունեցողների նոպաների հաճախականությունը, ինչը տեղի չի ունենում դեղորայքային բուժման միջոցով: Օրական ձկան յուղի երեք պատիճները (օմեգա-3 ճարպաթթուների մոտ 1080 միլիգրամ) բավարար է, որպեսզի ի հայտ գան դրական արդյունքներ:

Уже в начале августа 2023 года ослабленный жизненный тонус и энергетическая истощенность могут вынудить людей действовать необдуманно и эгоцентрично, не обращая внимания на старые договоренности и игнорируя законы.
На этой почве могут возникать конфликты как между отдельными лицами, так и между странами. Уже с 4 по 9 августа прогнозируются военные конфликты, обострения противостояний на политической арене. Все это может пошатнуть сферу бизнеса и инвестиций.
Начало августа для Овнов — время новых достижений. Многие представители знака сумеют добиться желаемого и получить тот результат, на который рассчитывали. Но вот с финансовыми вопросами стоит быть осторожнее.
Возможны незапланированные траты, а потому распоряжаться деньгами стоит экономно. В делах любовных одиноким сердцам звезды сулят новые знакомства. Вполне вероятно, что вы встретите свою судьбу.
• Благоприятные дни для Овна в августе 2023: 1, 5, 10, 14, 20, 24, 29
• Неблагоприятные дни для Овна в августе 2023: 3, 7, 12, 17, 22, 27, 31
Август для Тельцов — время пожинать плоды былых стараний. Задачи и процессы, над которыми вы долго трудились, дадут свои результаты. В середине месяца звезды советуют не распространяться о своих планах, а уж тем более секретах в разговорах с непроверенными людьми.
Есть большая вероятность, что ваша откровенность и искренность сделают вас уязвимыми. Семейным представителям знака сулят сюрпризы. Скорее всего, любимый человек порадует вас подарком.
• Благоприятные дни для Тельца в августе 2023: 4, 8, 12, 18, 22, 28
• Неблагоприятные дни для Тельца в августе 2023: 2, 6, 10, 14, 20, 24, 30
В августе Близнецы столкнутся с небольшими препятствиями на своем пути. Скорее всего, они могут появиться внезапно. Но звезды советуют не отступать перед трудностями и проявлять напор. Именно ваша настойчивость сейчас — залог успеха.
В середине августа Близнецов порадует финансовая сфера. Возможно, вы найдете дополнительный источник дохода. Главное — не упустите момент.
• Благоприятные дни для Близнецов в августе 2023: 1, 5, 11, 15, 21, 25, 29
• Неблагоприятные дни для Близнецов в августе 2023: 3, 7, 13, 17, 23, 27, 31
В августе Ракам следует быть крайне внимательными к информации, которая к ним поступает. Не стоит верить на слово всему, что говорят. Поскольку вас могут не только ввести в заблуждение, но и подтолкнуть к неправильным действиям.
В семейных вопросах возможны небольшие разногласия с близкими. Но если вы сумеете проявить такт и вывести диалог в правильное русло, то эти разногласия могут повлиять на вас в положительном ключе. А потому — будьте терпимее к родным людям.
• Благоприятные дни для Рака в августе 2023: 4, 8, 12, 18, 22, 28
• Неблагоприятные дни для Рака в августе 2023: 2, 6, 10, 15, 20, 24, 30
Уверенность в себе, присущая Львам, в этом месяце будет их особой суперсилой. Есть большая вероятность, что вас попытаются сбить с верного пути или отговорить от перспективных начинаний. Совет звезд — прислушиваться к своей интуиции.
Конец августа может оказаться проблемным для здоровья представителей знака. Чтобы избежать обострения хронических недугов, постарайтесь вовремя обратить внимание на звоночки, которые посылает вам организм.
• Благоприятные дни для Льва в августе 2023: 2, 6, 10, 15, 21, 25, 30
• Неблагоприятные дни для Льва в августе 2023: 4, 8, 12, 19, 23, 27
Звезды советуют Девам прожить август по принципу семь раз отмерь — один раз отрежь. Поспешные решения, быстрые выводы и кардинальные перемены — то чего стоит избегать. Скорее всего, ваше эмоциональное состояние будет очень нестабильным.
А действовать на эмоциях — заведомо плохой план. Так что не торопитесь и не стесняйтесь обратиться за советом к близким людям. В конце месяца звезды судят нежданную прибыль — самое время порадовать себя приятным приобретением.
• Благоприятные дни для Девы в августе 2023: 3, 7, 13, 17, 22, 28
• Неблагоприятные дни для Девы в августе 2023: 1, 5, 11, 15, 20, 26, 30
В августе многие Весы созреют к смелым жизненным переменам. То, к чему представители знака долго стремились, может стать реальностью. Главное – не тратить время на сомнения, а шаг за шагом прокладывать путь к цели.
В личной сфере одиноким представителям знака звезды советуют не торопить события. Ваш напор может отпугнуть потенциального партнера или посеять в нем сомнения. Поэтому позвольте событиям идти своим чередом.
• Благоприятные дни для Весов в августе 2023: 2, 6, 11, 16, 21, 26, 30
• Неблагоприятные дни для Весов в августе 2023: 4, 9, 13, 19, 23, 28
В августе главным препятствием на пути к успеху Скорпионов может стать их собственное упрямство и нежелание прислушиваться к мнению окружающих. Совет звезд — как бы не хотелось действовать строго по намеченному плану, постарайтесь чаще оглядываться по сторонам.
Советы и коррективы от близких людей станут вашим спасительным кругом во многих ситуациях. В конце месяца стоит обратить особое внимание на финансовые вопросы. Есть большая вероятность невыгодных инвестиций или пустых трат.
• Благоприятные дни для Скорпиона в августе 2023: 3, 7, 12, 17, 22, 27, 31
• Неблагоприятные дни для Скорпиона в августе 2023: 1, 5, 10, 14, 20, 25, 29
В августе Стрельцов порадует финансовая сфера. В этом смысле деньги будут легко идти в руки к представителям знака, что позволит воплотить в реальность давние желания.
Главное — действовать здесь и сейчас, без отлагательств. В середине месяца будьте внимательнее к близким людям. Скорее всего, им очень нужны будут ваши поддержка и внимание.
• Благоприятные дни для Стрельца в августе 2023: 1, 6, 11, 16, 20, 26, 30
• Неблагоприятные дни для Стрельца в августе 2023: 3, 9, 13, 18, 22, 28
В августе фортуна будет на стороне Козерогов. Представители знака то и дело будут оказываться в нужном месте и в нужное время. Главное – не растеряться и смело действовать.
Также, этот месяц для вас – удачный период, чтобы вывести свои отношения на новый уровень. Скорее всего, ваш партнер давно ждет от вас встречного шага. Не упустите момент!
• Благоприятные дни для Козерога в августе 2023: 4, 9, 13, 19, 23, 27, 31
• Неблагоприятные дни для Козерога в августе 2023: 1, 6, 11, 16, 21, 25, 29
Август для Водолеев – благоприятное время, чтобы закончить давние начинания. Те дела, в которых вы не раз сталкивались с неудачами и препятствиями на пути, сейчас пойдут как по маслу. Совет звезд — не бояться, а действовать.
Сейчас на вашей стороне не только опыт, но и удача. В конце месяца будьте внимательнее к своим снам и ощущениям — ваша интуиция даст важные подсказки.
• Благоприятные дни для Водолея в августе 2023: 2, 6, 10, 14, 20, 24, 30
• Неблагоприятные дни для Водолея в августе 2023: 4, 8, 12, 18, 22, 27
В августе Рыбы смогут посмотреть совершенно под другим углом на привычные обстоятельства. И это поможет найти положительные стороны даже там, где раньше был заметен лишь негатив. Для семейных пар этот месяц может стать настоящим испытанием на прочность.
Так как ссоры с партнером способны будут разгораться даже от малейшей искры. Звезды советуют проявить терпение. Сейчас не время для колких замечаний и неконструктивной критики.