Ամսվա աստղագուշակ․ նոյեմբեր 2020 թ․
Նոյեմբերի առաջին տասնամյակը Խոյերի համար կանցնի ոչ այնքան հաջող: Կենդանակերպի առաջնեկը վտանգված է սեզոնային հիվանդություն ձեռք բերելու: Նոյեմբերի սկիզբը, դատելով աստղագուշակից, մրսածություն կբերի Խոյերին: Այնուամենայնիվ, ամսի 10-ից սկսած նրանց գործերը կսկսեն բարելավվել: Սրա պատճառը Վեներայի և Մարսի հակադրությունն է: Վերջինս եղել և մնում է Խոյին կառավարող մոլորակը: Նոյեմբերին աստղագիտական իրադարձությունների որոշակի փուլում նա կկատարի իր գլխավոր դերերից մեկը:
Աստղագուշակը ցույց է տալիս, որ նոյեմբերին Խոյերն իրենց կդրսևորեն որպես կրքոտ անձնավորություններ: Աստղերը կանխատեսում են նրանց հաջողությունը հակառակ սեռի շրջանում:
Այնուամենայնիվ, բացի վերելքներից Խոյերին սպասվում են նաև վայրէջքներ: 2020-ի նոյեմբերին, ավելի հաճախ, քան երբևէ, նրանք իրենց կդրսեւորեն սիրային ոլորտում: Հիմնական խնդիրը կլինի Խոյերի խոցելիության աստիճանի բարձրացումը: Այդուհանդերձ, Աստղագուշակը հուշում է, որ ամսվա երկրորդ կեսը Խոյերի համար շատ ավելի լավը կլինի:
Բարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 11, 16, 25, 29
Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 13, 19, 26, 30։
Ամսվա աստղագուշակ․ նոյեմբեր 2020 թ. Ցուլ
Ցուլերի համար նոյեմբերը կլինի բարենպաստ ժամանակաշրջան: Ամեն ինչ կսկսվի նոյեմբերի 10-ից, երբ Վեներան հակադիր կլինի Մարսին: Մոլորակների այս դիրքը հասարակության մեջ կբարձրացնի կրքերի ուժգնությունը: Այնուամենայնիվ, Ցուլերի մոտ դրանք կարտահայտվեն ծայրաստիճան պայծառ հույզերով: Վիճելիս ամաններ ջարդելու փոխարեն՝ կլինի կրքոտ ներդաշնակություն:
Դատելով Աստղագուշակից՝ Ցուլերն այս ամիս կարող են հույսը դնել մոլորակների դասավորվածության վրա, քանի որ նոյեմբերի երկրորդ կեսը նրանց համար կանցնի լավագույն կերպով:
Ընդդիմադիր Վեներայից և Մարսից հետո տեղի կունենա Յուպիտերի և Պլուտոնի միացումը՝ երկու բոլորովին տարբեր երկնային մարմիններ: Հին հույները Յուպիտերին պաշտում էին որպես լույսի Աստծո, իսկ Պլուտոնին վերապահված էր անդրաշխարհի տիրակալի դերը: Երկու այդքան տարբեր էներգիաների համադրությունը հասարակության մեջ կարևոր փոփոխությունների կհանգեցնի: Աստղագուշակը կանխատեսում է, որ ամենից հաճախ դրանք հաճելի դրսևորումներ կլինեն՝ իրավիճակի հետագա թեթեւացումով:
Բարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 8, 13, 19, 25
Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 12, 15, 17, 24։
Ամսվա աստղագուշակ․ նոյեմբեր 2020 թ. Երկվորյակ
Երկվորյակների համար նոյեմբերը երկիմաստ կլինի: Սրա պատճառը մոլորակների դիրքն է: Նոյեմբերի 10-ին Վեներան կլինի Մարսին ընդդեմ: Դա կհանգեցնի հասարակության մեջ հուզականության բարձրացմանը: Հրե նշանները մտահոգվելու բան չունեն, իսկ, ահա, Երկվորյակներին, այս իրավիճակը հունից կհանի: Ամեն ինչում խոհեմության և ճշգրտության սովոր՝ նրանք, ինչպես ցույց է տալիս Աստղագուշակը, դժվար կտանեն Վեներայի և Մարսի հակադրությունը: Երկվորյակները շատերի կարիքը կունենան, նրանց լուրջ պահանջներ կներկայացվեն: Միշտ չէ, որ Կենդանակերպի ներկայացուցիչները կկարողանան բավարարել ներկայացվող չափանիշներին:
Ըստ Աստղագուշակի՝ Երկվորյակների համար ամսվա երկրորդ կեսը կլինի ավելի արդյունավետ: Այդ ժամանակահատվածում նրանք հնարավորություն կստանան հասարակությանն ի ցույց դնել իրենց տաղանդները: Ձեզ սպասում են նոր հետաքրքիր ծանոթություններ, աշխատանքի գայթակղիչ առաջարկներ և ճիշտ ժամանակին տեղում գտնվելու հնարավորություն:
Բարենպաստ օրերը՝ 1, 2, 10, 20, 24, 29
Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 7, 14, 19, 22, 30։
Ամսվա աստղագուշակ․ նոյեմբեր 2020 թ. Խեցգետին
Գործողությունների ազատություն զգացող Խեցգետինների համար ամսվա առաջին կեսին ավելի դժվար կլինի համակերպվել Պլուտոնի հետ Յուպիտերի միացմանը: Երկնային մարմինների դիրքը Խեցգետիններին կստիպի առայժմ դանդաղեցնել գործողությունները:
Աստղագուշակը խորհուրդ է տալիս հանգիստ ձեռնամուխ լինել նոր գործունեության: Բացի այդ, նոյեմբերի երկրորդ կեսը Խեցգետինների կյանքը կմտնի երկար սպասված հունի մեջ, որից նրանք այնքան դժկամորեն բաժանվել էին Վեներայի և Մարսի հակադրության շրջանում:
Աստղագուշակը կանխատեսում է, որ Խեցգետինները պետք է փիլիսոփայորեն վերաբերվեն փոփոխություններին: Հակառակ դեպքում նյարդային լարվածությունից հնարավոր չի լինի խուսափել:
Բարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 10, 17, 24, 29
Ամսվա աստղագուշակ․ նոյեմբեր 2020 թ. Առյուծ
Աստղագուշակը ցույց է տալիս, որ նոյեմբերին Առյուծների կյանքի որոշ բնագավառներում հնարավորությունները կասկածի տակ կլինեն: Այս ժամանակահատվածում մտերիմ մարդիկ կհիշեն իրենց հին վիրավորանքների մասին, անցյալից որոշ մարդիկ կվերադառնան նրանց կյանք: Աստղերն ասում են, որ նոյեմբերին Առյուծների հիմնական խնդիրը ուրիշների դրդապատճառները հասկանալն է: Եթե հինգերորդ նշանին հաջողվի լինել ավելի զգայուն ու ըմբռնող, ապա հաջորդ ամիսները նրա համար կլցվեն նոր իմաստներով:
Բարենպաստ օրերը՝ 1, 4, 10, 15, 22, 29
Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 11, 17, 25, 30։
Ամսվա աստղագուշակ․ նոյեմբեր 2020 թ. Կույս
Նոյեմբերին Կույսերը պետք է պատրաստվեն իրենց կյանքի փոփոխություններին: Դրանք կլինեն և՛ գլոբալ, և՛ նշանակալի: Ամեն ինչ հանգում է նրան, որ ինքներդ եք ուզում ազատվել առօրյա սարդոստայնից, բայց հարկ է հիշել, որ ամեն ինչ կախված է միայն ձեզանից:
Բարենպաստ օրերը՝ 1, 7, 14, 19, 25, 29
Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 6, 12, 17, 22, 28։
Ամսվա աստղագուշակ․ նոյեմբեր 2020 թ. Կշեռք
Նոյեմբերը Կշեռքներին մեծ հնարավորություն է տալիս բարելավել իրենց կյանքը և լուծել բազմաթիվ հակասություններ: Այնուամենայնիվ, ինչպես շատ այլ նշաններ, Կշեռքները նոյեմբերին չեն կարող հույս դնել ճակատագրի մատուցած նվերների վրա: Ամեն ինչ կստացվի քրտնաջան աշխատանքի միջոցով: Նոյեմբերին Կշեռքների հիմնական նպատակը կայունության ու բարեկեցության հասնելն է:
Բարենպաստ օրերը՝ 1, 7, 13, 19, 22, 31
Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 8, 16, 21, 24, 29։
Ամսվա աստղագուշակ․ նոյեմբեր 2020 թ. Կարիճ
Կարիճներն արտասահմանյան ուղևորության առաջարկ ստանալու մեծ հնարավորություն ունեն, որը կհիշեն ամբողջ կյանքի ընթացքում: Ամսվա վերջին սպասեք հյուրերի՝ լավ նորություններով և հույզերով:
Բարենպաստ օրերը՝ 2, 8, 11, 16, 24, 29
Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 4, 9, 15, 27, 30։
Ամսվա աստղագուշակ․ նոյեմբեր 2020 թ. Աղեղնավոր
Նոյեմբերին Աղեղնավորներին շատ փոփոխություններ են սպասվում: Դուք պետք է պատրաստ լինեք նրան, որ ոչ ամեն ինչ է դեպի լավն ընթանում, և ամենը չէ, ինչը դուք պլանավորել եք, ընթանալու է ըստ ծրագրի: Կարևոր է ոչ թե ընկճվել, այլ շարունակել գործել․ այդ դեպքում ձեզ հաջողություն է սպասում: Տրամադրությունը բարձրացնելու համար աստղերին խորհուրդ են տալիս խորասուզվել անձնական կյանքի մեջ կամ փոխել սեփական իմիջը:
Բարենպաստ օրերը՝ 1, 3, 10, 16, 22, 29
Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 8, 14, 21, 27։
Ամսվա աստղագուշակ․ նոյեմբեր 2020 թ. Այծեղջյուր
Նոյեմբերին Այծեղջյուրների մոտ ամեն ինչ կզարգանա հանգիստ ու առանց ցնցումների: Նշանի ներկայացուցիչները տեսնում են իրենց նպատակը եւ համառորեն գնում են դեպի այն: Նրանք երկնքից աստղեր չեն իջոցնում և հասկանում են, որ հաջողության հասնելու համար պետք է ջանքեր գործադրել:
Բարենպաստ օրերը՝ 1, 4, 10, 14, 24, 28
Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 3, 9, 13, 22, 27։
Ամսվա աստղագուշակ․ նոյեմբեր 2020 թ. Ջրհոս
Ջրհոսների համար նոյեմբերը խոստանում է բավականին բուռն լինել: Նրանց մեծ մասը գլուխով կընկղմեվեն արտադրական խնդիրների լուծման մեջ: Նոյեմբերն այն ժամանակն է, երբ Ջհոսների գործարար ակտիվությունը կլինի լավագույնը: Բայց անձնական կյանքին գրեթե ժամանակ չի մնա: Այնուամենայնիվ, չարժե դրանից հուսահատվել:
Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 7, 9, 14, 19, 22։
Ամսվա աստղագուշակ․ նոյեմբեր 2020 թ․ Ձկներ
Աշնան վերջին ամիսը կանդրադառնա Ձկների հուզական վիճակի վրա: Նշանի ներկայացուցիչները կընկնեն մտածմունքների մեջ՝ իրենց տեղը փնտրելով այս կյանքում: Այնուամենայնիվ, դա երկար չի տևի, քանի որ Ձկները գիտեն, թե ինչ են ուզում և ինչպես դեպի լավը փոխել իրենք իրենց ու շրջապատող ամեն ինչ:

Гороскоп на ноябрь 2020 года для каждого знака зодиака
01.11.2020 В ноябре 2020 года Меркурий, а за ним Марс и Нептун возвращаются к директному, то есть прямому движению. В последний месяц осени мы начнем отыгрывать утраченные позиции и наверстывать упущенное.
Весь ноябрь 2020 года пройдет под воздействием благоприятного аспекта, соединения, Юпитера и Плутона. Этот месяц будет благоприятен для воплощения в жизнь грандиозных проектов и решения сложных задач.
В последний месяц осени 2020 года удача будет сопутствовать прирожденным лидерам и всем тем, кто способен принимать нестандартные решения и рисковать, если того требуют обстоятельства.
Гороскоп на ноября 2020 года Овен
Первая декада ноября пройдет для Овнов ни шатко ни валко. Первенец зодиака рискует подхватить сезонное недомогание. Начало ноября, судя по гороскопу, остудит Овна. Однако уже 10-го числа дела у него пойдут на поправку. Причина тому — оппозиция Венеры к Марсу. Последний был и остается планетой-управителем Овна. На ноябрьской сцене астрономических событий он отыграет одну из главных ролей.
Гороскоп показывает, что оппозиция Венеры к Марсу сделает из Овнов страстную натуру. Звезды предсказывают ему успех среди противоположного пола. Впрочем, кроме взлетов, Овнов ожидают и падения. В ноябре 2020 года чаще остального они будут проявляться в любовной сфере. Главной проблемой станет возросшая ранимость пионера зодиакального круга. Впрочем, гороскоп говорит, что вторая половина месяца пройдет для Овна куда лучшим образом.
Благоприятные дни: 1, 5, 11, 16, 25, 29
Неблагоприятные дни: 3, 7, 13, 19, 26, 30.
Гороскоп на ноября 2020 года Телец
Ноябрь для Тельцов выдастся благоприятным периодом. Начнется все 10 ноября, когда Венера вступит в оппозицию с Марсом. Такое положение планет повысит накал страстей в обществе. Однако у Тельца это будут исключительно светлые эмоции. Вместо битья посуды в ссоре — страстное
Судя по гороскопу, Телец в этом месяце может рассчитывать на расположение к нему планет, потому что вторая половина ноября для него пройдет аналогично, то есть лучшим образом.
После оппозиционных Венеры и Марса грядет соединение Юпитера и Плутона — двух совершенно разных небесных тел. Древние греки почитали Юпитера как Бога света, в то время как Плутону отводилась роль повелителя загробного мира. Сочетание двух столь разных энергий приведет к важным переменам в обществе. Гороскоп предсказывает, что чаще всего это будут приятные открытия с последующим облегчением ситуации.
Благоприятные дни: 1, 5, 8, 13, 19, 25
Неблагоприятные дни: 3, 7, 12, 15, 17, 24.
Гороскоп на ноября 2020 года Близнецы
Ноябрь для Близнецов выдастся неоднозначным. Вина тому — положение планет. 10 ноября Венера вступит в оппозицию с Марсом. Это повлечет возрастание эмоционального накала в обществе. Огненным знакам опасаться нечего, а вот воздушных Близнецов такое положение дел выбьет колеи. Привыкшие к благоразумию и точности во всем, они, как показывает гороскоп, с трудом переживут оппозицию Венеры и Марса. Слишком многим они понадобятся, к ним предъявят серьезные требования. Не всегда третий знак зодиака сможет соответствовать заявленным нормам.
Судя по гороскопу, вторая половина месяца для Близнецов окажется наиболее продуктивна. В этот промежуток времени всезнайка гороскопа получит шанс проявить свои таланты в обществе. Вас ожидают новые интересные знакомства, заманчивые предложения по работе и возможность оказаться в нужное время в нужном месте.
Благоприятные дни: 1, 2, 10, 20, 24, 29
Неблагоприятные дни: 4, 7, 14, 19, 22, 30.
Гороскоп на ноября 2020 года Рак
Ощутившим свободу действий в первой половине месяца Ракам будет сложнее утихомириться с началом соединения Юпитера с Плутоном. Положение небесных тел все же вынудит Рака сбавить обороты. Гороскоп рекомендует вам спокойно принять новую действительность. Кроме того, вторая половина ноября принесет в жизнь Рака долгожданную степенность, с которой так нехотя они расставались в период оппозиционных Венеры с Марсом.
Гороскоп предсказывает, что Ракам следует относиться к переменам по-философски. В противном случае нервотрепки не избежать.
Гороскоп на ноября 2020 года Лев
Гороскоп показывает, что в ноябре состоятельность Львов в некоторых аспектах жизни окажется под вопросом. Близкие люди в этот период припомнят им обиды, в вашу жизнь вернутся люди из прошлого. Звезды говорят, что главный урок, который Львам предстоит вынести в ноябре — это понимание чужих мотивов. Если пятому знаку удастся стать более чутким и понимающим, то последующие месяцы наполнятся для него новыми смыслами.
Благоприятные дни: 1, 4, 10, 15, 22, 29
Неблагоприятные дни: 2, 6, 11, 17, 25, 30.
Гороскоп на ноября 2020 года Дева
В ноябре Девам стоит готовиться к переменам в своей жизни. Они будут как глобальные, так и не значительные. Все ведется к тому, что вы сами захотите избавиться от ежедневной рутины, однако важно помнить, что все зависит только от вас.
Благоприятные дни: 1, 7, 14, 19, 25, 29
Неблагоприятные дни: 3, 6, 12, 17, 22, 28.
Гороскоп на ноября 2020 года Весы
Ноябрь дает Весам прекрасный шанс улучшить свою жизнь и разрешить множество противоречий. Впрочем, как большинству остальных знаков рассчитывать на подарки судьбы Весам в ноябре не приходится. Все будет достигнуто тяжелым трудом. Основной целью Весов в ноябре будет достижение стабильности и благополучия.
Благоприятные дни: 1, 7, 13, 19, 22, 31
Неблагоприятные дни: 2, 8, 16, 21, 24, 29.
Гороскоп на ноября 2020 года Скорпион
У Скорпионов велик шанс получить предложение о заграничной поездке, которая запомнится на всю жизнь. К концу месяца ждите гостей с приятными новостями и эмоциями.
Благоприятные дни: 2, 8, 11, 16, 24, 29
Неблагоприятные дни: 1, 4, 9, 15, 27, 30.
Гороскоп на ноября 2020 года Стрелец
В ноябре Стрельцов ждет множество перемен. Стоит быть готовыми к тому, что не все они будут в лучшую сторону, а все, что вы запланировали, не будет идти по плану. Важно не впадать в депрессию, а продолжать действовать - тогда вас ждет успех. Для поднятия настроения звезды рекомендуют окунуться в личную жизнь или поменять имидж.
Благоприятные дни: 1, 3, 10, 16, 22, 29
Неблагоприятные дни: 2, 6, 8, 14, 21, 27.
Гороскоп на ноября 2020 года Козерог
В ноябре у Козерогов все будет развиваться спокойно и без потрясений. Представители знака видят свою цель и упорно двигаются к ней. Они не хватают звезд с неба и понимают, что для достижения успеха, необходимо приложить усилия.
Благоприятные дни: 1, 4, 10, 14, 24, 28
Неблагоприятные дни: 2, 3, 9, 13, 22, 27.
Гороскоп на ноября 2020 года Водолей
Для Водолеев ноябрь обещает быть достаточно напряженным. Большинство Водолеев с головой окунутся в решение производственных вопросов. Ноябрь, это время, когда деловая хватка Водолеев будет на высоте. Вот только на личную жизнь времени почти не останется. Однако не стоит отчаиваться.
Неблагоприятные дни: 2, 7, 9, 14, 19, 22.
Гороскоп на ноября 2020 года Рыбы
Последний месяц осени повлияет на эмоциональное состояние Рыб. Представители знака будут находиться в размышлениях, искать свое место в этой жизни. Однако это продлится не долго, ведь вы знаете, чего хотите и как изменить себя и все вокруг в лучшую сторону.