Վերջերս բոլորը նորից սկսեցին խոսել սիամական երկվորյակներ Էբի և Բրիտանի Հենսելների մասին։ Նրանց նկատմամբ հետաքրքրությունը կրկին բորբոքվեց բանակի վետերան Ջոշուա Բոուլինգի հետ առաջին քրոջ գաղտնի հարսանիքի մասին լուրերի առնչությամբ, որը տեղի է ունեցել դեռևս 2021 թվականին։
Այն բանից հետո, երբ համացանցում տարածվեց նորապսակների պարի տեսանյութը, օգտատերերն իրենց հարցերով սկսեցին ռմբակոծել նրանց: Ողջ աշխարհում մարդիկ մտածում էին, թե արդյոք այդ ամուսնությունը օրինակա՞ն է, և ինչու՞ տեսանյութում պատկերված փեսան ուշադրություն չի դարձնում Բրետանին։
Անբարեխիղճ հարցերի տարափին երկվորյակները պատասխանեցին. «Եթե ձեզ դուր չի գալիս այն, ինչ մենք անում ենք, բայց շարունակում եք հետաքրքրությամբ հետևել մեր կյանքին, ապա դեռ համարվում եք երկրպագու»:
Ներկայումս ընտանիքը հանգիստ և հավասարակշռված կյանք է վարում Մինեսոտայում: Էբբին և Բրետանին երեխաներին մաթեմատիկա են սովորեցնում: Քույրերը սկզբում չէին ցանկանում ավելորդ ուշադրություն գրավել իրենց վրա։ Բայց նախօրեին իրավիճակը վատթարացավ, և դա ավելի դժվարացավ անել. մամուլում հայտնվեցին տեղեկություններ Ջոշուայի անցյալի մասին:
Ըստ Hello-ի՝ մինչ Էբիի հետ հարաբերությունները Բոուլինգը ընտանիք է ունեցել, սակայն կնոջը՝ Աննիկային թողել է դստեր՝ Իզաբելլայի հետ։ Ճշմարտությունը ի հայտ եկավ այն պատճառով, որ 2023 թվականի հոկտեմբերին նախկին կինը հայց է ներկայացրել դատարան՝ հայրությունը հաստատելու համար։
Ջոշուան նախորդ ամուսնության մեջ է եղել 2010-ից 2019 թվականներին: Այժմ այդ հարաբերություններից ծնված երեխան արդեն 8 տարեկան է։ Բայց, ինչպես պարզվել է՝ ամուսնալուծության ժամանակ Աննիկան հղի է եղել։ Երեխան ծնվել է 2020 թվականին՝ պաշտոնական ամուսնալուծությունից անմիջապես հետո։ Եվ հիմա, ըստ երևույթին, Բոուլինգի նախկին կինը ցանկանում է, որ տղամարդը հաստատի իր հայրությունը:
Ջոշուա Բոուլինգը նախկին կնոջ՝ Աննիկայի հետ
Հայտնի է, որ վերջերս դատարան է ներկայացվել գենետիկական թեստավորման եզրակացությունը, սակայն արդյունքների մանրամասները դեռ գաղտնի են պահվում։ Այնուամենայնիվ, չնայած իրավական պարզաբանումներին, Ջոշուայի ավագ դուստրը՝ Իզաբելլան, հաճախ է ժամանակ անցկացնում հոր և նրա նոր ընտանիքի հետ։ Ասում են, որ աղջիկը նույնիսկ առանձնահատուկ դեր է խաղացել Բոուլինգի ու Հենզելի հարսանիքի ժամանակ։
Սիամյան երկվորյակներն ամուսնու առաջին ամուսնությունից երեխայի հետ լավ հարաբերություններ են հաստատել։ Հիշեցնենք, որ վավերագրական ֆիլմերից մեկում, որը նկարահանվել է դեռահասության տարիներին, Էբբին և Բրիտանին ասել են. «Այո, մենք պատրաստվում ենք մայրանալ»: Միևնույն ժամանակ, դեռ այն ժամանակ աղջիկներն ասում էին, որ չեն պատրաստվում իրենց հղիությունից շոու սարքել. «Ամբողջ աշխարհը չպետք է իմանա, թե ում հետ ենք մենք հանդիպում, ինչ ենք անում և կոնկրետ երբ ենք նախատեսում երեխա ունենալ»։

03.04.2024 Недавно все заговорили вновь о сиамских близнецах Эбби и Бриттани Хенсел. Интерес к ним неожиданно появился в связи с новостью о тайной свадьбе первой сестры с ветераном армии Джошуа Боулингом, которая состояла еще в 2021 году.
После того, как в Сети завирусился ролик с танцем молодоженов, на них обрушилась волна вопросов от недоумевающих интернет-пользователей. Люди по всему миру интересовались законен ли данный брак, и почему жених на видео не уделяет внимание Бриттани.
Натерпевшись нетактичных вопросов, близняшки ответили: «Если вам не нравится то, что мы делаем, но вы продолжаете с интересом следить за нашей жизнью, вы все равно считаетесь нашим фанатом».
Сейчас семья ведет тихую и размеренную жизнь в Миннесоте. Эбби и Бриттани преподают математику детям. Сестры изначально не хотели привлекать к себе лишнее внимание. Но накануне ситуация усугубилась и делать это стало трудней — в прессе появилась информация о прошлом Джошуа.
Как пишет Hello, до отношений с Эбби у Боулинга была семья, но он бросил супругу Аннику с дочерью Изабеллой. Правда всплыла на поверхность из-за того, что в октябре 2023 года бывшая жена подала иск в суд об установлении отцовства.
Джошуа состоял в предыдущем браке с 2010-го по 2019 год. Сейчас ребенку, который появился на свет в этих отношениях, уже 8 лет. Но, как оказалось, на момент развода Анника была беременна. Малыш родился в 2020-м, вскоре после официального расторжения брака. И теперь, судя по всему, экс-супруга Боулинга хочет, чтобы мужчина подтвердил свое отцовство.
Джошуа Боулинг с бывшей женой Анникой
Известно, что недавно в суд был подан отчет о генетическом тестировании, но детали результатов по-прежнему держатся в тайне. Однако, несмотря на юридические разбирательства, старшая дочь Джошуа Изабелла часто проводит время с ним и его новой семьей. Говорят, что девочка даже сыграла особую роль на свадьбе Боулинга и Хенсел.
Сиамские близняшки хорошо поладили с ребенком мужа от первого брака. Напомним, что в одном из документальных фильмов, который снимался в подростковый период, Эбби и Бриттани говорили: «Да, мы собираемся стать мамами». При этом еще тогда девушки заявили, что не собираются делать шоу из своей беременности: «Весь мир не должен знать, с кем мы видимся, что мы делаем и когда именно планируем обзавестись детьми».