Շաբաթվա աստղագուշակ․ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը 2023 թ
Այս շաբաթվա առաջին կեսին էներգիան կուժգնանա, կավելանա ոգևորվածությունը։ Այնուամենայնիվ, էներգիան ստեղծագործական նպատակներով օգտագործելը միշտ չէ, որ հեշտ կլինի։ Չափից դուրս ռիսկի, շտապողականության և անզգուշության հակումը կարող է հանգեցնել տխուր հետևանքների։ Այդ իսկ պատճառով կարևոր է չափազանց զգույշ լինել և չշտապել։
Չորեքշաբթի օրը պետք է առանձնահատուկ զգույշ լինել՝ կենդանակերպի բոլոր նշանների համար բավականին լարված օր է: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեզ կարող է այցելել ստեղծագործական ոգեշնչում, ինչի շնորհիվ կկարողանաք ձեր մեջ նոր կարողություններ բացահայտել։
Կմեծանա անձնական ազատության և անկախության ցանկությունը, նոր փորձառությունների, արկածների, այդ թվում՝ սիրային բնույթի, փափագը: Այս շրջանում չեն բացառվում անսպասելի հանդիպումները, ռոմանտիկ ծանոթությունները։ Խորհուրդ չի տրվում սիրային ժամադրություններ պլանավորել հանգստյան օրերին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը. Խոյ
Խոյերն այս շաբաթ հակված կլինեն իրենց ըմբոստ էության վառ դրսևորմանը։ Դուք չեք հանդուրժի, եթե ինչ-որ մեկը փորձի սահմանափակել ձեր ազատությունը կամ ինչ-որ բան պարտադրել ձեզ։ Վարքագծի այս ոճը կարող է հանգեցնել բարդ, երբեմն էլ կոնֆլիկտային իրավիճակների՝ ղեկավար դիրքերում գտնվող մարդկանց հետ:
Ամենադժվարը կլինի երիտասարդ Խոյեր համար, ովքեր ստիպված են նույն հարկի տակ ապրել խստապահանջ ծնողների հետ։ Դժվարություններ կարող են լինել նաև վերադասի հետ հարաբերություններում։ Մինչդեռ հարմար պահ է ծանոթությունների շրջանակն ընդլայնելու, բարեկամների ու ընկերների հետ մտերմիկ հարաբերությունները վերականգնելու համար։ Հնարավոր են հաջող ճամփորդություններ հանգստի, ուսման, ժամանցի նպատակով։ Կմեծանան ձեր ինտելեկտուալ և ստեղծագործական ունակությունները։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը. Ցուլ
Ցուլերի համար այս շաբաթը բարենպաստ է ամուսնական հարաբերությունների ամրապնդման ու կայունացման համար։ Բավականին հետաքրքիր շրջան է նաև այն Ցուլերի համար, ովքեր տարված են հոգևոր պրակտիկաներով կամ էզոտերիկ գիտություններով: Կկարողանաք շատ նոր տեղեկություններ ստանալ, գուցե նույնիսկ վերանայեք կյանքի վերաբերյալ որոշ տեսակետներ։
Հաջող կընթանա հոգեբանության ուսումնասիրությունը. կկարողանաք ավելի լավ հասկանալ որոշակի գործողությունների իրական պատճառները, հասկանալ այլ մարդկանց մղող դրդապատճառները: Մինչդեռ ճամփորդությունների և օրենքի ներկայացուցիչների հետ շփվելու լավագույն ժամանակը չէ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը. Երկվորյակ
Երկվորյակներն այս շաբաթ կկարողանան գտնել ամենատարբեր խնդիրների լուծման լավագույն մոտեցումները։ Կկարողանաք կենտրոնանալ և հասնել ձեր նպատակներին։ Շաբաթը հատկապես հաջող կլինի այն Երկվորյակների համար, ովքեր կենտրոնացած են գործնական գործունեության վրա և հակված չեն էմոցիոնալ փորձառությունների։
Սիրային ոլորտում, ամենայն հավանականությամբ, ձեզ սպասվում է հանգստության շրջան, էական փոփոխություններ չեն ակնկալվում: Հարմար պահ է ընկերների ու ծանոթների հետ շփվելու համար։ Հավանաբար ձեզ կհրավիրեն մասնակցելու որևէ կոլեկտիվ միջոցառման։ Այս ընթացքում մեծանում են համախոհներ ու ընկերներ գտնելու հնարավորությունները, ընդլայնելու շփման շրջանակը, որտեղ ձեզ կհասկանան ու կաջակցեն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը. Խեցգետին
Խեցգետիններն այս շաբաթ կկարողանան բարելավել գործընկերային ու սիրային հարաբերությունները: Եթե նախկինում չէիք կարողանում հասկանալ ձեր զուգընկերոջ պահվածքի դրդապատճառները, ապա այժմ կարող եք հանգիստ քննարկել բոլոր հարցերն ու փոխըմբռնման գալ։ Ամուսնական հարաբերություններում հատկապես կարևոր կլինեն այնպիսի հատկություններ, ինչպիսիք են ազնվությունն ու հավատարմությունը։
Հարմար պահ է հարսանիքի, պսակադրության արարողության, զուգընկերության օրինական գրանցման համար։ Հավանաբար ձեզ կհրավիրեն այցելելու ինչ-որ հանդիսավոր միջոցառման։ Աշխատանքում հնարավոր են փոփոխություններ՝ տեղաշարժեր կադրային բարձր պաշտոններում, պլանների ճշգրտում։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը. Առյուծ
Այս շաբաթ ջանքեր գործադրելու ամենահաջող ուղղությունը ձեր տան բարեկարգումն է, նյութական ու կենցաղային խնդիրների լուծումը։ Ընտանիքում հարաբերությունները հիմնված կլինեն պատասխանատվության զգացման և փոխօգնության վրա: Այժմ կարող եք սկսել վերանորոգման աշխատանքներ, ընդհանուր մաքրում։ Ամենայն հավանականությամբ, ընտանիքի բոլոր անդամները կմիանան ընդհանուր գործերին, այնպես որ կարող եք շատ ավելի արագ կատարել գործը:
Հատկապես լավ կլինեն հարաբերությունները ծնողների ու տատիկ-պապիկների հետ։ Այս ընթացքում կարող եք քննարկել այնպիսի նուրբ հարցեր, ինչպիսին է ժառանգությունը։ Բարենպաստ ժամանակ է նաև առողջության խթանման, կանխարգելիչ տարբեր միջոցառումների համար։ Շատ ցավոտ ախտանիշներ ինքնըստինքյան կվերանան, երբ սկսեք հավատարիմ մնալ ձեր գրաֆիկին և ճիշտ սնվել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը. Կույս
Շաբաթը բարեհաջող կանցնի ամուսնացած Կույսերի համար։ Դուք կկարողանաք պայմանավորվել զուգընկերոջ հետ ցանկացած վիճահարույց հարցերի շուրջ, այնպես որ մի վախեցեք քննարկել ամենազգայուն թեմաները։ Փորձեք հարաբերությունները կառուցել ճկուն մոտեցմամբ՝ լսելով սիրելիի կարծիքը։
Այս շաբաթ մեծ է վնասվածք ստանալու հավանականությունը սեփական անխոհեմության և շտապողականության պատճառով: Զգույշ եղեք էլեկտրական տեխնիկայի հետ աշխատելիս, կենցաղային տեխնիկայի խափանման դեպքում մի փորձեք ինքներդ գտնել խնդիրը։ Հատկապես կսրվեն ձեր ռոմանտիկ հարաբերությունները, կմեծանա հետաքրքրությունը ինտիմ կողմի նկատմամբ։ Փորձեք ոչ թե մտածել ձեր մասին, այլ նրա, որ ձեր ընտրյալը լավ զգա․ այդ դեպքում հարաբերությունները ներդաշնակ կզարգանան։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը. Կշեռք
Այս շաբաթն ամուսնական հարաբերությունների մեջ գտնվող Կշեռքների համար շատ անհանգիստ կլինի։ Մի կողմից կուժեղանա փոխադարձ սիրո զգացումը։ Մյուս կողմից՝ զուգընկերոջ գործողությունները կարող են ձեզ շփոթեցնել, անհանգստացնել։ Միության մեջ լարված խնդիրներից մեկը կարող է լինել ամուսնության մեջ վարքի ազատության և պատասխանատվության թեման:
Հարսանեկան արարողության համար բարենպաստ ժամանակ է, որը կօգնի ամրապնդել սիրային կապերը։ Այս ժամանակահատվածում կարող եք նաև գնալ զբոսաշրջային ճամփորդությունների։ Ճանապարհին դուք շատ հաճելի փորձառություններ կստանաք: Մասնագիտական գործունեության համար շաբաթը բարեհաջող կընթանա։ Ֆինանսական հնարավորությունները կավելանան, ինչը թույլ կտա անհրաժեշտ գնումներ կատարել ձեր տան ու ընտանիքի համար։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը. Կարիճ
Կարիճները ռոմանտիկ տրամադրություն կունենան ամբողջ շաբաթվա ընթացքում։ Սիրելիի հետ շփումը ոչ միայն հաճելի, այլեւ օգտակար կլինի։ Դուք կարող եք գտնել ընդհանուր հետաքրքրություններ, ինչպես նաև ձեր ստեղծագործական ունակություններն օգտագործելու ուղիներ: Ցանկացած գործունեություն, որը պահանջում է ոչ ստանդարտ մոտեցումներ ու լուծումներ, հաջողություն կունենա։
Շատ Կարիճներ, ովքեր երեխաներ ունեն, կբացահայտեն իրենց մանկավարժական տաղանդները և ճիշտ մոտեցում կգտնեն երեխայի դաստիարակության հարցում։ Այս ժամանակահատվածում աստղերին խորհուրդ է տրվում ավելի շատ ուշադրություն դարձնել իրենց առողջությանը։ Խորհուրդ է տրվում կանխարգելիչ միջոցառումներ իրականացնել, հավատարիմ մնալ առողջ ապրելակերպին։ Իմունիտետի նվազման պատճառով հնարավոր է մրսածություն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը. Աղեղնավոր
Սիրահարված Աղեղնավորներն այս շաբաթ կարող են ակնկալել ուժեղ զգացմունքային տատանումներ: Միգուցե ռոմանտիկ հարաբերություններում անկայունության զգացում առաջանա։ Մի չափազանցրեք սիրելիին տեսնելու ձեր ցանկությունը։ Հնարավոր է, որ խուսափեք փոխադարձ պարտավորություններից ու պարտականություններից։ Այս պահվածքի պատճառը կարող է լինել ձեր ստեղծագործական գործունեության ավելացումը, արտիստիզմը, ազարտը։
Սա հիանալի ժամանակ է այն մարդկանց համար, ովքեր տարված են ստեղծագործական ինչ-որ գործընթացով, ունեն հոբբիներ, հաաքածուներ են հավաքում կամ զբաղվում են սպորտով: Հիշեք, որ ինքնաիրացումը ներառում է վարքի ազատություն և ազատ ժամանակի առկայություն: Փորձեք ապահովել ձեզ ստեղծագործելու բոլոր պայմանները, այդ դեպքում կարող եք շատ բանի հասնել։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը. Այծեղջյուր
Այծեղջյուրները սիրում են և գիտեն՝ ինչպես պլանավորել իրենց գործունեությունը։ Եվ այս շաբաթը շատ բարենպաստ է ապագա հեռանկարների մասին մտածելու համար: Այն ամենը, ինչ կպլանավորեք այս օրերին, հնարավոր կլինի իրականացնել նախատեսված ժամկետներում։ Հարմար ժամանակ է նաև ընկերների հետ շփվելու համար։ Եթե վաղուց չեք հանդիպել ձեր մտերիմների հետ, ժամանակն է թարմացնել հարաբերությունները նրանց հետ։
Նրանցից լսած խորհուրդներն ու պատկերացումները կօգնեն ձեզ հասկանալ և լուծել առկա խնդիրները: Շաբաթվա երկրորդ կեսին մեծանում է ընտանիքի անդամների ազդեցությունը։ Փորձեք ուշադրություն և հոգատարություն ցուցաբերել ձեր ընտանիքի նկատմամբ, հատկապես երբ խոսքը վերաբերում է ծնողներին: Հնարավոր է, որ նրանք ձեզ նյութական աջակցություն ցուցաբերեն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը. Ջրհոս
Ջրհոսներն այս շաբաթ կարող են շատ ժամանակ տրամադրել ճանապարհորդություններին և շփվել այլ մարդկանց հետ: Հնարավոր է նրանք կփորձեն ներգրավել այնպիսի նախագծերի մեջ, որոնք անմիջականորեն կապված չեն ձեզ հետ։ Բացառված չէ նաեւ, որ սկսեք ձեր էներգիան ցրել շատ մանր բաների ու ավելորդ շփումների վրա, ինչի արդյունքում շաբաթն անարդյունավետ կանցնի։
Փորձեք կենտրոնանալ ձեր անձնական գործերը լուծելու վրա, այլապես ժամանակ ավելորդ վատնելու վտանգ կա։ Մինչդեռ սա լավ շրջան է ուսումնառության և շփումներն ընդլայնելու համար։ Մարդկանց հետ շփումը շատ հետաքրքիր գործընթաց կլինի։ Կկարողանաք ծանոթանալ ստեղծագործ մարդու հետ, ով կօգնի լուծել ձեզ անհանգստացնող մի քանի հարցեր։ Հաջողությունը սպասում է նրանց, ովքեր երկար ժամանակ սպասել են պաշտոնի բարձրացման։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ մարտի 27-ից ապրիլի 2-ը․ Ձկներ
Աստղերը խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ ավելի հաճախ լսել ձեզնից մեծ ու փորձառու մարդկանց կարծիքները։ Հանարավոր է հանդիպեք մի մարդու, ով շատ բան կսովորեցնի, ձեր աչքերը կբացի շատ բաների վրա։ Կմեծանա փիլիսոփայական, հոգևոր ու բարոյական թեմաների նկատմամբ հետաքրքրությունը։ Հնարավոր է, որ հետաքրքրվեք որևէ կրոնական ուսմունքով, ցանկանաք այցելել տաճար կամ եկեղեցի:
Շաբաթվա մյուս կարևոր թեման ֆինանսական ծախսերն են։ Միգուցե դժվար ընտրության առաջ կկանգնեք՝ մեծ գնումներ կատարե՞լ, թե ոչ։ Եթե խոսքը տան համար իրեր կամ սարքավորումներ ձեռք բերելու մասին է, ապա նման ծախսերն իրենց կարդարացնեն։ Հանգստյան օրերը խորհուրդ է տրվում անցկացնել ընտանիքի և մտերիմ մարդկանց հետ։

27.03.2023 В первой половине этой недели усилится энергичность, возрастёт энтузиазм. Однако использовать энергию в созидательных целях не всегда будет легко. Склонность к излишнему риску, поспешности и неосторожности может привести к печальным последствиям. Именно поэтому важно быть предельно внимательными, не торопиться.
Особую осторожность стоит проявить в среду — довольно напряжённый день для всех знаков Зодиака. Во второй половине недели вас может посетить творческое вдохновение, благодаря чему удастся раскрыть в себе новые способности.
Усилится стремление к личной свободе и независимости, тяга к новым впечатлениям, приключениям, в том числе любовного характера. В это время не исключены неожиданные встречи, романтические знакомства. На выходные не рекомендуется планировать любовные свидания.
Овны на этой неделе будут склонны к яркому проявлению своего бунтарского характера. Вы не потерпите, если кто-то будет пытаться ограничивать вашу свободу или что-то навязывать. Такой стиль поведения может привести к сложным и иногда конфликтным ситуациям с людьми, наделенными властью.
Труднее всего придётся молодым Овнам, которые вынуждены жить под одной крышей с требовательными родителями. Также возможны трудности во взаимоотношениях с начальством. Между тем это удачное время для расширения круга знакомств, восстановления доброжелательных отношений с родственниками и друзьями. Возможны удачные поездки с целью отдыха, учёбы и развлечений. Усилятся ваши интеллектуальные и творческие способности.
У Тельцов эта неделя благоприятствует укреплению и стабилизации супружеских отношений. Также это достаточно интересный период для Тельцов, увлеченных духовными практиками или изучением эзотерических наук. Вы сможете почерпнуть много новых сведений, возможно, даже пересмотрите некоторые взгляды на жизнь.
Успешно пройдёт изучение психологии. Вы сможете лучше разобраться в истинных причинах тех или иных поступков, поймете мотивы, которые движут другими людьми. Между тем это не лучшее время для путешествий и контактов с представителями закона.
Близнецы на этой неделе смогут найти оптимальные подходы к решению самых разных задач. Вам удастся сконцентрироваться и достичь поставленных целей. Неделя будет особенно удачной для тех Близнецов, которые сосредоточены на деловой активности и не склонны к эмоциональным переживаниям.
На любовном фронте вас, скорее всего, ждёт период затишья, существенных перемен не предвидится. Это хорошее время для общения с друзьями и знакомыми. Возможно, вас пригласят принять участие в каком-либо коллективном мероприятии. В этот период возрастают шансы найти единомышленников и друзей, тот круг общения, где вас будут понимать и поддерживать.
Ракам на этой неделе удастся улучшить партнёрские и любовные отношения. Если ранее вам не удавалось понять мотивы поведения партнёра, то сейчас вы сможете спокойно обсудить все интересующие вас вопросы и прийти к взаимопониманию. В супружеских отношениях будут особенно важны такие качества, как честность и верность.
Это хорошее время для проведения свадьбы, обряда венчания, юридического оформления партнёрских отношений. Возможно, вас пригласят в гости на какое-либо торжественное мероприятие. На работе возможны изменения: кадровые перестановки на руководящих должностях, корректировка планов.
Наиболее успешное направление для приложения усилий на этой неделе — благоустройство своего дома, решение материальных и бытовых проблем. Отношения в семье у Львов будут строиться на чувстве ответственности и взаимопомощи. Сейчас можно начинать ремонтные работы, генеральную уборку. Скорее всего, все члены семьи дружно подключатся к общим делам, благодаря чему вы намного быстрее справитесь с работой.
Особенно хорошо будут складываться отношения с родителями, бабушками и дедушками. В этот период можно обсуждать такие деликатные вопросы, как наследство. Также это благоприятное время для укрепления здоровья, различных профилактических мер. Многие болезненные симптомы пройдут сами собой, как только вы начнете придерживаться графика и правильно питаться.
Неделя складывается благоприятно для Дев, состоящих в браке. Вы сможете договориться с партнёром по любым спорным вопросам, поэтому не бойтесь обсуждать наиболее острые темы. Старайтесь строить отношения, придерживаясь гибкого подхода, прислушиваясь к мнению любимого человека. Между тем на этой неделе возрастает вероятность получения травм из-за собственной неосмотрительности и поспешности.
Будьте осторожнее при обращении с электрическими приборами, в случае поломки бытовой техники не пытайтесь самостоятельно найти неисправность. Ваши романтические отношения приобретут особую остроту, повысится интерес к интимной стороне союза. Старайтесь думать не о себе, а о том, чтобы вашей пассии было хорошо, тогда отношения будут развиваться гармонично.
Весьма неспокойно складывается эта неделя для Весов, состоящих в супружеских отношениях. С одной стороны, усиливается чувство взаимной любви. С другой стороны, поступки партнёра могут привести вас в замешательство, заставят поволноваться. Одним из напряжённых вопросов в союзе может стать тема свободы поведения в браке и ответственности.
Это благоприятное время для обряда венчания, который поможет укрепить любовные узы. Также в этот период можно отправляться в туристические поездки. В пути вы получите много приятных впечатлений. Для профессиональной деятельности неделя складывается благополучно. Возрастут ваши финансовые возможности, что позволит сделать необходимые покупки для дома и семьи.
Скорпионы в течение всей недели будут настроены на романтическую волну. Общение с любимым человеком будет не только приятным, но и полезным. Вы можете найти общие интересы, а также способы приложения своих творческих способностей. Успешно сложится любая деятельность, требующая нестандартных подходов и решений.
Многие Скорпионы, имеющие детей, откроют в себе педагогические таланты и найдут правильный подход к воспитанию ребёнка. В этот период звезды советуют повысить внимание к своему здоровью. Рекомендуется проводить профилактические мероприятия, придерживаться здорового образа жизни. Возможны простудные заболевания из-за снижения иммунитета.
Стрельцов, переживающих пору влюбленности, на этой неделе могут ожидать сильные эмоциональные перепады. Возможно, появится ощущение нестабильности в романтических отношениях. Не переусердствуйте в желании удивить любимого человека. Не исключено, что вы станете избегать взаимных обязательств и ответственности. Причиной такого поведения может стать усиление вашей творческой активности, артистизма, азарта.
Это замечательное время для людей, увлеченных каким-либо творческим процессом, имеющих хобби, занимающихся коллекционированием или спортом. Помните, что самореализация предполагает свободу поведения и наличие свободного времени. Постарайтесь обеспечить себе все условия для творчества, тогда вы сможете многого добиться.
Козероги любят и умеют планировать свою деятельность. И эта неделя складывается весьма благоприятно для обдумывания будущих перспектив. Все, что вы запланируете в эти дни, сможет исполниться в отведенное для этого время. Также это подходящий период для общения с друзьями. Если вы давно не встречались с близкими людьми, самоё время возобновить отношения с ними.
Советы и идеи, которые вы услышите от них, помогут вам понять и решить насущные вопросы. Во второй половине недели усиливается влияние членов семьи. Старайтесь проявить внимание и заботу о своих родных, особенно если речь идёт о родителях. Не исключено, что они окажут вам материальную поддержку.
Водолеи на этой неделе могут много времени провести в поездках и контактах с другими людьми. Возможно, вас попытаются вовлечь в проекты, не имеющие к вам прямого отношения. Также не исключено, что вы станете распылять свои силы на множество мелких дел и ненужные контакты, в результате чего неделя пройдёт нерезультативно.
Постарайтесь сконцентрироваться на решении своих личных дел, иначе вы рискуете напрасно потратить время. Между тем это хороший период для учёбы и расширения контактов. Общение с людьми станет весьма увлекательным процессом. Вы сможете познакомиться с творческим человеком, который поможет решить несколько тревожащих вас вопросов. Успех ждёт тех, кто давно ожидает повышения в должности.
Звезды советуют на этой неделе чаще прислушиваться к мнению людей, которые старше и опытнее вас. Возможно, вы познакомитесь с человеком, который многому вас научит, на многое откроет глаза. Усилится интерес к философской и духовно-нравственной тематике. Не исключено, что вы заинтересуетесь каким-либо религиозным учением, захотите предпринять поездку в храм или монастырь.
Другая важная тема недели — финансовые расходы. Возможно, вы будете стоять перед непростым выбором: совершить или нет крупную покупку. Если речь идёт о приобретении вещей или техники для дома, то такие расходы оправдают себя. Выходные дни рекомендуется провести в кругу семьи, близких людей.