48-ամյա Դի Կապրիոյի նոր ընկերուհին 19-ամյա մոդել է Իսրայելից
Ամերիկացի դերասան Լեոնարդո Դի Կապրիոյի նոր ընկերուհին, պարզվել է, իսրայելցի մոդել Էդեն Պոլանին է, ով նրանից փոքր է ավելի, քան 30 տարով։ Այս մասին հայտնում է OK!-ն։
Այս շաբաթ Լեոնարդո Դի Կապրիոին երեկույթի ժամանակ լուսանկարել են  նոր ընկերուհու հետ։ Պարզվել է, որ անծանոթուհին Էդեն Պոլանին է։
Նա 19 տարեկան է, աշխատում է որպես մոդել և ITM Model Management գործակալության անդամ է։
Էդեն Պոլանի
Էդեն Պոլանին չորս տարով փոքր է դերասանի նախկին ենթադրյալ սիրուհուց՝ սկսնակ դերասանուհի Վիկտորյա Լամասից։
Վիկտորյա Լամաս
2022 թվականի օգոստոսին 48-ամյա Լեոնարդո Դի Կապրիոն բաժանվեց մոդել Կամիլա Մորրոնեից՝ նրա 25-ամյակը լրանանալուց անմիջապես հետո։
Կամիլա Մորրոնե
Վերջին վեց ամսվա ընթացքում դերասանին բազմիցս նկատել են իր դստերը հասակակից մոդելների հետ ժամադրություններին՝ սկսած 27-ամյա Ջիջի Հադիդից մինչև ուկրաինուհի 22-ամյա մոդել Մարիա Բերեգովան:
Մարիա Բերեգովա
Լեոնարդո Դի Կապրիոն հայտնի է նրանով, որ նախընտրում է հանդիպել միայն երիտասարդ աղջիկների հետ՝ նրա ընտրյալները, որպես կանոն, 25 տարեկանից ոչ ավելի են։

04.02.2023 Новой девушкой американского актера Леонардо ДиКаприо оказалась модель из Израиля Эден Полани, которая младше него больше, чем на 30 лет. Об этом сообщает OK!.
На этой неделе Леонардо ДиКаприо засняли на вечеринке с новой девушкой. Той самой незнакомкой оказалась Эден Полани.
Ей 19 лет, она работает моделью и состоит в агентстве ITM Model Management.
Эден Полани
Эден Полани младше предыдущей предполагаемой возлюбленной актера, начинающей актрисы Виктории Ламас, на четыре года.
Виктории Ламас
В августе 2022 года 48-летний Леонардо ДиКаприо расстался с моделью Камиллой Морроне вскоре после того, как ей исполнилось 25 лет.
Камилла Морроне
За последние полгода актера неоднократно замечали на свиданиях с манекенщицами, годящимися ему в дочери, — от 27-летней Джиджи Хадид до 22-летней манекенщицы с Украины Марии Береговой.
Мария Береговой
Леонардо ДиКаприо известен тем, что предпочитает встречаться только с молодыми девушками — его избранницам, как правило, не больше 25 лет.