Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ
Ընդհանուր առմամբ, հունիս ամիսը, թեև բոլոր նշաններից պահանջում է վերահսկել իրենց և չտրվել սադրանքներին, հեշտ և ուրախ ժամանակ է լինելու, ինչպես և պետք է լինի ամառվա սկիզբը՝ արձակուրդների, նոր ծանոթությունների, վառ գույների և ուրախ իրադարձությունների շրջան։
Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ. Խոյ
Ամառային առաջին ամսվա ոչ ամենադրական սկիզբը կտրուկ հակադրվում է Խոյերի ակտիվ լինելու ցանկությանը. նրանք բառացիորեն հորդում են նոր գաղափարներով, որոնք ջերմությամբ չեն ընդունվի իրենց նախանձող մարդկանց կողմից: Խոյերը սովորաբար ցավոտ են ընկալում ուրիշների բացասական կարծիքը, ուստի հունիսին արժե գործել հանգիստ և համառորեն շարժվելով դեպի ձեր նպատակը, չտրվել սադրանքներին և շատ չխոսել սեփական ծրագրերի մասին:
Հունիսի երկրորդ կեսին Խոյերը պետք է հանգստանան և վայելեն սիրելիների հետ շփումը։ Բայց ավելի լավ է չպլանավորել հանգստի ակտիվ տեսակներ. այս նշանի ներկայացուցիչների համար հունիսը կարող է առաջացնել ոչ այնքան հաճելի իրավիճակներ՝ կապված վնասվածքների և խնդիրների հետ:
• Բարենպաստ օրերը՝ 4, 9, 13, 17, 21, 26
• Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 6, 11, 15, 19, 24, 29:
Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ. Ցուլ
Ցուլերի համար հունիսը հարթ ու հանգիստ ամիս կլինի, բայց սա միշտ չէ, որ լավ է, հատկապես, եթե ինչ-որ բան պլանավորել եք և հույսը որոշակիորեն դնում եք բախտի վրա։ Ցուլը հոգնած է, ուստի հանգիստն այն է, ինչին պետք է նվիրվեք հունիսին։ Ավելի լավ է, եթե հանգստյան օրերը լինեն քաղաքակրթությունից հեռու. բնության հետ շփումը կախարդական միջոց է, որը կարող է բուժել նույնիսկ ամենաէմոցիոնալ ուժասպառ հոգիներին:
Սակայն այն, ինչ կարող է ուրախացնել Ցուլին հունիսին, անսպասելի հաջողություններն են կարիերայում: Դուք երկար և քրտնաջան աշխատել եք ձեր վերադասների և գործընկերների վստահությանն արժանանալու համար, և այժմ ձեր ջանքերի պտուղները քաղելու ժամանակն է: Արդյունքում ձեր հեղինակությունը անշեղորեն կմեծանա, ընդ որում ոչ միայն մասնագիտական, այլեւ մտերիմ մարդկանց շրջանում։ Ճանաչման էյֆորիան չպետք է բթացնի ձեր ուշադրությունը. չմտածված գործողություններ մի արեք, հատկապես, երբ խոսքը գնում է ֆինանսական հարցերում առատաձեռն ժեստերի մասին: Հունիսը լավագույն ժամանակը չէ խոշոր ներդրումներ կամ թանկարժեք գնումներ կատարելու համար. այժմ դուք խոցելի եք բոլոր տեսակի խաբեբաների նկատմամբ:
• Բարենպաստ օրերը՝ 2, 7, 11, 15,20,24, 30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 4,9,13, 18,22,26:
Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ. Երկվորյակ
Երկվորյակների նշանի ներկայացուցիչների համար ամառվա առաջին ամիսը կլինի մի ժամանակ, երբ դուք կարող եք ձեզ նվիրել այնպիսի գործերի, որոնք պահանջում են քրտնաջան աշխատանք և մեծ ուշադրություն: Լավագույն տարբերակը նոր բան սկսելն է, ավարտին հասցնել այն, ինչ երկար ժամանակ հետաձգել էիք։ Ցանկացած գործ, որը կսկսեք այս ամիս, լավ արդյունքների կբերի և կիսատ չի մնա։ Բացի այդ, հունիսին ձեռք բերված գիտելիքները ապագայում լավ օգնություն կհանդիսանան մասնագիտական գործունեության մեջ, ճանապարհ կբացեն կարիերայի աճի և եկամուտների ավելացման համար։
Բայց առողջական առումով հունիսն այնքան էլ բարենպաստ չի լինի՝ պետք է ուշադրություն դարձնել հիվանդություններին, խորհրդակցել բժշկի հետ, որպեսզի ապագայում ինքնազգացողության աննշան վատթարացումը լուրջ խնդիրների չհանգեցնի։ Հնարավոր է, որ վատառողջությունը լինի նախորդ ամիսներին տեղի ունեցած սթրեսի կամ ծանր բեռնվածության հետևանք, և այս հարցում նույնպես պետք է ինչ-որ բան անել: Օրինակ՝ հանգստանալ թե մտավոր և էմոցիոնալ առումով: Նման հանգստի լավագույն տարբերակն ընկերների հետ հանդիպումն է, սիրելիների հետ ճամփորդությունները։
• Բարենպաստ օրերը՝ 4,10, 14, 18,23,27
• Անբարենպաստ օրերը՝ 1,6,12,16, 20, 25,29:
Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ. Խեցգետին
Խեցգետնի նշանի ներկայացուցիչների համար ամառվա առաջին ամիսը նոր ռոմանտիկ փորձառություններ կբերի։ Հաճելի կլինեն դրանք, թե ոչ՝ կախված է ձեզանից, բայց, եթե վաղուց էիք պլանավորում սիրահարվել, ապա հիմա ժամանակն է։ Միգուցե սկզբում ամեն ինչ չէ, որ հարթ և փոխադարձ կլինի, բայց կանգ մի՛ առեք առաջին անհաջողության վրա. աստղերը հովանավորում են ձեր բոլոր ռոմանտիկ ծրագրերն ու երազանքները, ուստի համարձակորեն շարժվեք դրանց իրականացման ուղղությամբ: 2022 թվականի հունիսին խեցգետինները կլինեն ավելի գրավիչ, քան երբևէ, նրանք դուր կգան շրջապատին, և դանից, իհարկե, պետք է օգտվել։
Ամբողջ հունիսը Խեցգետինների համար կլինի այն ժամանակաշրջանը, երբ նոր բան կսկսի մտնել նրանց կյանք՝ դա կարող են լինել ոչ միայն հարաբերություններ, այլև նոր գործունեություն, նոր հեռանկարներ ու հնարավորություններ։ Մի զարմացեք, եթե մինչև ամառվա վերջ Խեցգետինների սովորական կյանքը ամենադրամատիկ կերպով փոխվի։
• Բարենպաստ օրերը՝ 2, 8, 12, 16, 20,24, 30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 5, 10, 14, 18,22,26:
Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ. Առյուծ
Առյուծի նշանի ներկայացուցիչները հունիսին ինենց վրա կզգան, թե ինչ է նշանակում կտրուկ շրջադարձ կյանքում։ Դրանք կարող են լինել լավ կամ վատը, բայց լուրջ ֆինանսական ներդրումներ են պահանջելու։ Առյուծի դրամապանակի համար դա ավելի քան նկատելի կլինի, ուստի կարող է անհրաժեշտ լինել միացնել «խնայողության ռեժիմը»: Իհարկե, ճակատագրի նման կտրուկ շրջադարձերը կազդեն Առյուծի հուզական վիճակի և նյարդերի վրա, ուստի աստղերը խորհուրդ են տալիս շատ չնեղվել և իրադարձություններն ընդունել որպես կյանքի պահեր, որոնք պարզապես պետք է ապրել։ Համոզված եղեք, որ այս շրջանը շատ շուտով կավարտվի, ու դուք առանց մեծ կորուստների ու պատվով դուրս կգաք դրանից։
Բայց այն, ինչով Առյուծները կփայլեն հունիսին, նրանց հմայքն ու արժանապատվությունը պահելու ունակությունն է: Հակառակ սեռի ներկայացուցիչներին կգրավեք դեպի ձեզ, ուստի հունիսը կարող է լինել նոր սիրավեպերի ու ամուսնական կարգավիճակի փոփոխությունների ամիս։
• Բարենպաստ օրերը՝ 4, 10, 14, 18, 22,27
• Անբարենպաստ օրերը՝ 2,8, 12, 16, 20, 24,30:
Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ. Կույս
Հունիսին Կույսի նշանի ներկայացուցիչները պետք է զգոն լինեն՝ ձեր շրջապատում բավականաչափ մարդիկ կան, ովքեր հետաքրքրված են ձեր անհաջողություններով և ձախողումներով՝ պարզապես նախկին հաջողությունների նախանձից ելնելով: Քանի որ ամառվա համար արդեն մեծ ծրագրեր եք կազմել, դրանց մասին շատ մի խոսեք, հատկապես մրցակիցների ներկայությամբ:
Վերջին շրջանում շատ եք ջանքեր գործադրում ձեր կյանքը բարելավելու համար. որպես կանոն, նման հոգսերից արագ ես հոգնում, և հենց հունիսին է պետք հանգստի համար ժամանակ հատկացնել։ Ավելի լավ է արձակուրդն ակտիվ լինի՝ սպորտ, ճանապարհորդություն, էքսկուրսիաներ, շփում համախոհների հետ. ահա թե ինչի համար հատկապես բարենպաստ կլինի ամառային առաջին ամիսը։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 8, 12,16, 20, 25, 30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 5,10,14,18,23,28:
Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ. Կշեռք
Երբեք Կշեռքներն այսքան եռանդուն և նպատակասլաց չեն եղել: Աստղերն այս նշանի ներկայացուցիչների համար ամռան առաջին ամսին ստեղծում են բոլոր պայմանները փայլուն ավարտին հասցնելու իրենց սկսած նախագծերը, հատկապես նրանք, որոնք դեռ չեն կարողացել իրականացնել։ Միակ խորհուրդը՝ ամեն ինչ արեք աստիճանաբար, որպեսզի ավելորդ ծախսերը չխաթարեն ձեր առողջությունը։ Ընդհանրապես, հունիսը Կշեռքների համար հանգիստ ամիս կլինի, ձեր շրջապատում ժամանակ առ ժամանակ կարող են միայն կոնֆլիկտային իրավիճակներ առաջանալ, որոնց ավելի լավ է չմիջամտել։
Ես մեկ կարևոր կետ՝ հունիսին Կշեռքները հատկապես խոցելի կլինեն առողջության առումով, և դուք պետք է մեծ ուշադրություն դարձնեք դրան։ Ամենայն հավանականությամբ, բանը բժիշկներին չի հասնի, բայց աշխատանքի տեմպերը պետք է մի փոքր թուլանան, հակառակ դեպքում՝ ամսվա վերջին ուժերը կսպառվեն։
• Բարենպաստ օրերը՝ 4, 9, 13,17,21,26
• Անբարենպաստ օրերը՝ 2,7,11,15,19,24,29:
Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ. Կարիճ
Կարիճի նշանի ներկայացուցիչները հունիսին ավելի գեղեցիկ կլինեն, քան երբևէ։ Ուստի, եթե պլաններ ունեիք բարելավելու ձեր անձնական կյանքը, ժամանակն է սկսել փնտրել համապատասխան զուգընկերոջ կամ ավելի ներդաշնակ դարձնել ձեր հարաբերությունները գոյություն ունեցող զույգի հետ։ Բիզնեսում Կարիճներին նույնպես ամեն ինչ լավ կլինի. աշխատանքը եռում է, թիմը հարգում և լսում է ձեզ, իսկ իշխանությունները հաշվի են առնում ձեր գաղափարներն ու օգնում դրանք կյանքի կոչել:
Մեկ այլ կարևոր խնդիր, որը Կարիճները պետք է հունիսին դնեն իրենց առջև՝ իրենց ֆիզիկականի ամրացումն է: Ցանկացած վարժություն ձեզ օգտակար կլինի, հատկապես, եթե դրանք կանոնավոր բնույթ կրեն:
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 6, 12,16,20,25,30
• Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 10, 14,18,23,28:
Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ. Աղեղնավոր
Այն ամենը, ինչը մինչ այս անհանգստացնում էր Աղեղնավորներին և թույլ չէր տալիս ազատ շնչել, պետք է մի կողմ դնել հունիսին, իսկ ավելի լավ՝ ամբողջովին մոռանալ. այս նշանի ներկայացուցիչների համար ամառվա առաջին ամիսը կյանքի նոր փուլի ժամանակն է։ Աստղերը ստեղծում են բոլոր պայմանները, որպեսզի կարողանաք ցույց տալ ձեր ուժեղ կողմերը թե՛ մասնագիտական ոլորտում, թե՛ անձնական հարաբերություններում։ Ազատորեն սկսեք առաջ շարժվել, և ճակատագիրը ձեզ կպարգևատրի։
Խանդավառությունը, որով լցված կլինի Աղեղնավորը հունիսին, կարող է մի շարք փոփոխություններ առաջացնել նրանց անձնական կյանքում, հատկապես, եթե զուգընկերը մինչև այս պահը լիովին բավարարված է եղել նրանց՝ որպես հետևորդի դերով: Նա հնարավորություն կունենա ձեզ ճանաչելու բոլորովին նոր անսպասելի կողմից։
• Բարենպաստ օրերը՝ 5, 9, 14,18,23,28
• Անբարենպաստ օրերը՝ 3,7,11,16,20,25,30:
Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ. Այծեղջյուր
Հունիսը հատկապես բարենպաստ կլինի Այծեղջյուրների համար՝ ամեն ինչում հաջողության հասնելու համար այս նշանի ներկայացուցիչներն ունեն և՛ ուժ, և՛ եռանդ, և՛ հստակ տեսլական, թե կյանքում ինչ հեռանկարներ են համապատասխանում իրենց։ Որպես կանոն, թռիչքի նման ժամանակահատվածներում մարդու միջավայրում կարող են հայտնվել չարակամներ և նախանձող մարդիկ, այնպես որ զգոն եղեք և թույլ մի տվեք, որ մրցակիցները ձեզ հետ գցեն նպատակից:
Բնականաբար, այս ամիս Այծեղջյուրների մասնագիտական ոլորտի վրա կենտրոնացումը կարող է լարվածություն առաջացնել ընտանեկան կյանքում. մտերիմները կարող են բողոքել ձեր կողմից ուշադրության պակասից։ Փորձեք հարթել սուր անկյունները՝ բացատրելով, որ ակտիվ գործողությունների և մեծ արդյունքների նման շրջաններ ամեն ամիս չեն տրվում, այնպես որ դուք պետք է առավելագույնս օգտագործեք այն, խնդրեք ձեր սիրելիներին ըմբռնում և աջակցություն:
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 6, 11, 15, 19, 24, 29
• Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 9, 13, 17, 21, 27:
Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ. Ջրհոս
Ջրհոսի նշանի ներկայացուցիչները հունիսին հանգստանալու կարիք ունեն, ընդ որում՝ շտապ։ Տարեսկզբից այնքան բուռն ու իրադարձություններով լի կյանք եք ունեցել, որ բավականին հոգնած ու էմոցիոնալ ավերված եք։ Հունիսն ընդհանուր առմամբ բարենպաստ է Ջրհոսների համար, սակայն հենց հոգնածության ու այս ֆոնի վրա կենտրոնացվածության նվազման պատճառով է, որ հնարավոր է ինչ-որ բան չկարողանաք անել, ուստի պետք չէ հունիսի համար ծրագրել կարևոր գործեր։
Հունիսին ամեն ինչ լավ կլինի ձեր առողջության հետ կապված, այնպես որ կարող եք պլանավորել նույնիսկ ամենաէքստրեմալ հանգստի տեսակները, զբաղվել սպորտով, ավելի շատ հանդիպել ընկերների հետ, մասնակցել մշակութային միջոցառումների: Եթե դեռ չեք պլանավորել արձակուրդ հունիսի համար, ապա աշխատանքին շատ ուշադիր վերաբերվեք, որպեսզի տհաճ սխալներ թույլ չտաք։
• Բարենպաստ օրերը՝ 5, 10, 14,18,22,28
• Անբարենպաստ օրերը՝ 2,8, 12, 16,20,24,30:
Ամսվա աստղագուշակ․ հունիս 2022 թ․ Ձկներ
Հունիսը Ձկների նշանի ներկայացուցիչներին զվարճանալու հնարավորություն կտա։ Նրանց համար սա շատ բարենպաստ ամիս է, որում մեկ անգամ չէ, որ հաճելիորեն կզարմանաք ու կհիանաք անսպասելի իրադարձություններով։ Քանի որ հունիսին ձեզ համար ամեն ինչ հնարավորինս հեշտ կլինի, դուք կկարողանաք ձեզ թույլ տալ հանգստանալ ու վայելել կյանքը՝ իր բոլոր դրսևորումներով։ Եթե ունեք որեւէ մեծ գաղափար՝ թե՛ մասնագիտական ոլորտում, թե՛ անձնական կյանքում, ազատորեն ստանձնեք դրա իրականացումը։
Աստղերը հիանալի հեռանկարներ են խոստանում նաև ռոմանտիկ ոլորտում. ձեզ կնկատեն, դուք դուր կգաք և հետաքրքրություն կառաջացնեք հակառակ սեռի մոտ, իսկ եթե արդեն մշտական զուգընկեր ունեք, ապա կկարողանաք զարմացնել նրան՝ բացվելով բոլորովին անսպասելի կողմից։ .

Гороскоп на июнь 2022 каждому знаку зодиака
В целом месяц июнь, хоть и требует от всех знаков контролировать себя и не поддаваться на провокации, будет временем легким и радостным, каким и должно быть начало лета – периода отпусков, новых знакомств, ярких красок и радостных событий.
Не самое позитивное начало первого летнего месяца резко контрастирует с желанием Овнов активно действовать: они буквально фонтанируют новыми идеями, что будет встречено их завистниками не очень тепло. Овны обычно болезненно воспринимают негативное мнение окружающих, поэтому стоит в июне вести себя хладнокровно и упорно двигаться к поставленной цели, не поддаваться на провокации и не слишком распространяться о собственных планах.
Во второй половине июня Овнам стоит отдохнуть и насладиться общением с близкими. Но лучше не планировать активные виды отдыха: для представителей этого знака июнь может подкинуть не слишком приятные ситуации, связанные с травмами и проблемами.
Благоприятные дни для Овна в июне 2022: 4, 9, 13, 17, 21, 26
Неблагоприятные дни для Овна в июне 2022: 1, 6, 11, 15, 19, 24, 29
Для Тельцов июнь будет месяцем ровным и спокойным, но это не всегда хороший момент, особенно если вы что-то запланировали и рассчитываете на известную долю удачи. Тельцы устали, поэтому отдых – это то, чему стоит посвятить себя в июне. Лучше, если это будут выходные вдали от цивилизации: общение с природой – то магическое средство, которое способно излечить даже самые истощенные эмоциями души.
А вот что может Тельцов порадовать в июне, так это неожиданные карьерные успехи. Вы долго и кропотливо работали, чтобы заслужить признание начальства и коллег, и сейчас настало время пожинать плоды своих усилий. Как следствие, ваш авторитет будет неуклонно расти, и не только в профессиональном кругу, но и среди близких людей. Эйфория признания не должна притупить ваше внимание: не делайте необдуманных поступков, особенно это касается щедрых жестов в финансовых вопросах. Июнь — не лучшее время делать крупные вложения или решаться на дорогие покупки: вы сейчас уязвимы для всякого рода мошенников.
Благоприятные дни для Тельца в июне 2022: 2, 7, 11, 15,20,24, 30
Неблагоприятные дни для Тельца в июне 2022: 4,9,13, 18,22,26
Для представителей знака Близнецы первый летний месяц станет временем, когда можно посвятить себя занятиям, требующим кропотливого труда и пристального внимания. Лучший вариант – начать учиться чему-то новому, закончить то, что давно откладывали в долгий ящик. Любое дело, которое вы начнете в этом месяце, принесет хороший результат и не будет заброшено на полпути. К тому же, полученные в июне знания в будущем станут хорошим подспорьем в профессиональной деятельности, откроют пути к карьерному росту и увеличению доходов.
А вот в плане здоровья июнь не будет столь благоприятным: стоит обратить внимание на недомогания, проконсультироваться с врачом, чтобы в будущем незначительное ухудшение самочувствия не привело к серьезным проблемам. Вполне возможно, что недомогание станет следствием стресса или больших нагрузок, которые имели место быть в предыдущие месяцы, и с этим тоже нужно что-то делать. К примеру, расслабиться и отдохнуть морально и эмоционально. Лучший вариант такого отдыха – встречи с друзьями, поездки в компании близких людей.
Благоприятные дни для Близнецов в июне 2022: 4,10, 14, 18,23,27
Неблагоприятные дни для Близнецов в июне 2022: 1,6,12,16, 20, 25,29
Представителям знака Рака первый месяц лета принесет новые романтические переживания. Приятными они будут или нет – зависит от вас самих, но если вы давно планировали влюбиться, то сейчас – самое время. Возможно, поначалу не все будет гладко и взаимно, но не останавливайтесь при первой же неудаче: звезды благоволят всем вашим романтическим планам и мечтам, так что двигайтесь смело к их исполнению. Раки в июне 2022 года привлекательны как никогда, они будут нравиться окружающим, и этим, безусловно, надо воспользоваться.
Весь июнь для Раков станет временем, когда в их жизнь начнет входить что-то новое: это могут быть не только отношения, но и новые виды деятельности, новые перспективы и возможности. Не стоит удивляться, если к концу лета привычная жизнь Раков изменится самым кардинальным образом.
Благоприятные дни для Рака в июне 2022: 2, 8, 12, 16, 20,24, 30
Неблагоприятные дни для Рака в июне 2022: 5, 10, 14, 18,22,26
Представители знака Льва в июне почувствуют на себе, что такое крутые жизненные повороты. Они могут быть и хорошими, и не очень, но потребуют серьезных финансовых вложений. Для кошелька Львов это будет более чем ощутимо, поэтому вполне может потребоваться включить «режим экономии». Безусловно, такие крутые виражи судьбы скажутся на эмоциональном состоянии Львов и их нервах, поэтому звезды советуют не слишком расстраиваться и принимать события как моменты жизни, которые просто нужно пережить. Будьте уверены, совсем скоро этот период закончится, и вы выйдете из него без особых потерь и с честью.
А вот что у Львов в июне будет на высоте, так это их обаяние и умение держать лицо. Вы будете привлекать к себе представителей противоположного пола, поэтому июнь может стать месяцем новых романов и смены семейного статуса.
Благоприятные дни для Льва в июне 2022: 4, 10, 14, 18, 22,27
Неблагоприятные дни для Льва в июне 2022: 2,8, 12, 16, 20, 24,30
Представители знака Девы в июне должны быть начеку: вокруг вас достаточно людей, которые заинтересованы в ваших неудачах и провалах просто из зависти к предыдущим успехам. Поскольку вы уже успели настроить на лето грандиозных планов, не слишком о них распространяйтесь, особенно в присутствии конкурентов.
В последнее время вы много усилий прилагали для того, чтобы наладить свой быт: от таких хлопот, как правило, сильно устаешь, и именно в июне необходимо выделить время на отдых. Лучше, если этот отдых будет активным: занятия спортом, путешествия, экскурсии, общение с единомышленниками – вот, для чего первый летний месяц будет особенно благоприятен.
Благоприятные дни для Девы в июне 2022: 3, 8, 12,16, 20, 25, 30
Неблагоприятные дни для Девы в июне 2022: 5,10,14,18,23,28
Никогда еще Весы не были такими энергичными и нацеленными на активные действия. Звезды в первый месяц лета создают для представителей этого знака все условия завершить начатые проекты блестяще, особенно те из них, которые все никак не получалось довести до конца. Единственная рекомендация: делайте все постепенно, чтобы перерасход сил не подточил ваше здоровье. В целом июнь для Весов будет месяцем спокойным, вот только в вашем окружении могут периодически возникать конфликтные ситуации, в которые лучше не вмешиваться.
И еще один важный момент: в июне Весы будут особо уязвимы в плане здоровья, и на него стоит обратить пристальное внимание. Скорее всего, до врачей дело не дойдет, но немного сбавить темпы работы придется, иначе к концу месяца силы будут истощены.
Благоприятные дни для Весов в июне 2022: 4, 9, 13,17,21,26
Неблагоприятные дни для Весов в июне 2022: 2,7,11,15,19,24,29
Как никогда прекрасны в июне будут представители знака Скорпион. Поэтому, если у вас были планы наладить свою личную жизнь, самое время приступать к поиску подходящего партнера или сделать более гармоничными отношения с партнером уже существующим. В делах у Скорпионов тоже будет все в порядке: работа спорится, коллектив вас уважает и к вам прислушивается, а начальство принимает к сведению ваши идеи и помогает их реализовывать.
Еще одна важная задача, которую стоит поставить перед собой Скорпионам в июне, — это доведение до блеска своей физической формы. Любые занятия спортом пойдут вам на пользу, особенно если они будут носить регулярный характер.
Благоприятные дни для Скорпиона в июне 2022:1, 6, 12,16,20,25,30
Неблагоприятные дни для Скорпиона в июне 2022: 4, 10, 14,18,23,28
Все, что тяготило Стрельцов до этого времени и не давало дышать свободно, в июне следует отставить на второй план, а лучше и вовсе забыть: первый месяц лета для представителей этого знака – время нового этапа в жизни. Звезды создают все условия, чтобы вы могли показать свои сильные стороны как в профессиональной сфере, так и в личных отношениях. Смело начинайте движение вперед, и вы получите бонус от судьбы в виде премии или повышения доходов.
Энтузиазм, которым будут полны Стрельцы в июне, вполне может породить ряд изменений в личной жизни, особенно если партнера до этого момента вполне удовлетворяла ваша роль ведомого. Что ж, у него будет возможность узнать вас с совершенно новой неожиданной стороны.
Благоприятные дни для Стрельца в июне 2022: 5, 9, 14,18,23,28
Неблагоприятные дни для Стрельца в июне 2022:3,7,11,16,20,25,30
Июнь особенно будет благоприятен для Козерогов: для того, чтобы добиваться успеха во всем, у представителей этого знака есть и силы, и энергия, и четкое видение того, какие перспективы в жизни вас устраивают. Как правило, в такие периоды взлета в окружении человека могут появиться недоброжелатели и завистники, так что будьте начеку и не позволяйте своим соперникам сбить вас с намеченной цели.
Естественно, что нацеленность Козерогов на профессиональную сферу в этом месяце может создать напряжение в семейной жизни: близкие могут пожаловаться на недостаток внимания с вашей стороны. Постарайтесь сглаживать острые углы, объяснив, что такие периоды активных действий и грандиозных результатов выдаются не каждый месяц, поэтому стоит использовать на полную катушку, попросите у близких понимания и поддержки.
Благоприятные дни для Козерога в июне 2022: 1, 6, 11, 15, 19, 24, 29
Неблагоприятные дни для Козерога в июне 2022: 4, 9, 13, 17, 21, 27
Представителям знака Водолей в июне нужно отдохнуть, причем срочно. У вас была такая бурная и насыщенная событиями жизнь с самого начала года, что вы порядком подустали и эмоционально опустошены. Месяц июнь для Водолеев в целом благоприятен, но именно из-за усталости и снижения на этом фоне концентрации внимания у вас может что-то не получаться, поэтому важных дел на июнь планировать не стоит.
Со здоровьем в июне у вас будет все в порядке, поэтому можете планировать даже самые экстремальные виды отдыха, займитесь спортом, побольше встречайтесь с друзьями, посещайте культурные мероприятия. Если же на июнь у вас отпуск пока не запланирован, то к работе отнеситесь особо внимательно, чтобы не допускать досадных ошибок.
Благоприятные дни для Водолея в июне 2022: 5, 10, 14,18,22,28
Неблагоприятные дни для Водолея в июне 2022: 2,8, 12, 16,20,24,30
Июнь подарит представителям знака Рыбы шанс повеселиться. Это очень благоприятный для них месяц, в котором вы не раз будете приятно удивлены и обрадованы неожиданными событиями. Поскольку в июне вам будет все максимально легко даваться, вы вполне сможете позволить себе расслабиться и получать удовольствие от жизни во всех ее проявлениях. Если же у вас возникнут какие-то грандиозные идеи – как в профессиональной сфере, так и в личной жизни, — смело беритесь за их воплощение в жизнь.
Прекрасные перспективы сулят звезды и в романтической сфере: вас будут замечать, вы будете нравиться и интриговать представителей противоположного пола, а если у вас уже есть постоянный партнер, то вы сможете удивить его, открывшись с совершенно неожиданной стороны.