Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ
Գարնան երկրորդ ամսին կենդանակերպի նշենների շատ ներկայացուցիչների ուշադրությունը կկենտրոնանա անձնական կյանքի ու կարիերայի հարցերի վրա։
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ. Խոյ
Ֆինանսական հարցերում Խոյերիը գարնան երկրորդ ամսին պետք է զգույշ լինեն։ Հախուռն գնումները կարող են ճեղքվածք առաջացնել ձեր բյուջեում, այնպես որ պետք է խելամիտ լինեք ծախսերի հարցում: Աստղերը խորհուրդ են տալիս հեռու մնալ արագ փող աշխատելու առաջարկներից, դա կարող է հանգեցնել մեծ կորուստների։
Անձնական կյանքը կարող է ձեզ զարմացնել։ Հնարավոր է, որ այլ կերպ նայեք այն մարդուն, ում ընկեր եք համարում։ Ամուսնացած Խոյերը կենցաղային հիմքի վրա կարող են խնդիրների առաջ կանգնել, որոնք կոնֆլիկտներ կառաջացնեն։ Տնային գործերը կիսելը տարաձայնություններից խուսափելու լավագույն միջոցն է:
Առողջության առումով պետք է մեծ ուշադրություն դարձնել երիկամներին։ Ապրիլի անկայուն եղանակը կարող է հանգեցնել հիպոթերմիայի, այնպես որ հետևեք եղանակին և հագնվեք համապատասխան կերպով:
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 22 • Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 10, 20, 26:
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ. Ցուլ
Ամսվա առաջին կեսին Ցուլերին անհրաժեշտ է ճիշտ պլանավորել բյուջեն ու միացնել խնայողության ռեժիմը։ Սա կօգնի ձեզ խուսափել անսպասելի ծախսերից։ Հնարավոր է բարդ ընտրության իրավիճակ՝ կորցնել պարտքով տրված գումարը կամ բաժանվել սիրելի մարդուց։
Անձնական կյանքում կարող են փոփոխություններ լինել։ Ցուլերը կլինեն հանրաճանաչության գագաթնակետում, բնական հմայքը կհեշտացնի ընդհանուր լեզու գտնելը հակառակ սեռի ներկայացուցիչների հետ։ Իսկ ամուսնացածները պետք է ավելի զգույշ լինեն սիրախաղերի հետ, ձեր երկրորդ կեսը կարող է խանդի զգացում ունենալ: Ավելի շատ ժամանակ անցկացրեք ձեր սիրելիի հետ։
Ցուլերն այս ամիս առողջությունից չեն բողոքի։ Բավական ուժ և եռանդ կունենաք՝ ցանկացած դժվարություն հաղթահարելու համար։ Հնարավոր են խնդիրներ մաշկի և հոգեկան կայունության հետ կապված։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 6, 7, 11, 13, 16, 20, 24 • Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 8, 19, 25, 28:
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ. Երկվորյակ
Այս ամիս Երկվորյակներին անհրաժեշտ է մարել պարտքերը։ Պետք է որոշակի գումար առանձնացնել և չծախսել, անկախ նրանից, թե ինչ գայթակղություններ են սպասվում ձեզ։
Այս ամիս միայնակ Երկվորյակները կարող են ցանկություն ունենալ վերադառնալու իրենց նախկին հարաբերություններին: Սակայն նման փորձը ոչ մի լավ բանով չի ավարտվի, այն միայն ավելի մեծ հիասթափություն ու դժգոհություն կբերի։ Ամուսնացածների կյանքում ներդաշնակություն կլինի, եթե հաջողվի լուծել կենցաղային բոլոր հարցերը։
Այս ամիս պետք է զբաղվել առողջության ամրապնդմամբ: Մարզասրահի կամ լողավազանի բաժանորդագրությունը կօգնի ամրապնդել մարմնի պաշտպանունակթյունը: Պետք է զգուշանալ կենցաղային վնասվածքներից, հատկապես սուր դանակներից։
• Բարենպաստ օրերը՝ 4, 5, 7, 9, 14, 18, 25, 26 • Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 6, 12, 16, 22, 28:
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ. Խեցգետին
Ապրիլին Խեցգետինները չեն կարողանա հանգստանալ։ Այս նշանի ներկայացուցիչները ստիպված կլինեն շատ աշխատել՝ առավելագույն արդյունքի հասնելու և արևի տակ տեղ ապահովելու համար։ Չեն բացառվում ֆինանսական կորուստները, կոնֆլիկտները աշխատակիցների ու վերադասի հետ։
Սիրային հարցերում Խեցգետինների բախտը կարող է բերել։ Բոլոր հնարավորությունները կան հանդիպելու մի մարդու, ով կկիսի ձեր հայացքները կյանքի վերաբերյալ և կդառնա հոգու ընկեր: Դուք կկարողանաք իրացնել ձեր ստեղծագործական ներուժը, ձեր զուգընկերը կհոգա առօրյա խնդիրները։
Ապրիլին Խեցգետինները չպետք է անտեսեն բացօթյա զբոսանքները։ Սա կօգնի ամրացնել մարմինը և ձգել կազմվածքը:
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 6, 11,16, 19, 21, 24, 25 • Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 8, 13, 17, 22, 23, 28:
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ. Առյուծ
Առյուծներն ապրիլին պետք է պատրաստվեն այն փաստին, որ տարվա տերը՝ Սև ջրային վագրը, կսովորեցնի մի քանի կարևոր դասեր, որոնք կօգնեն խաղաղեցնել նշանի հաստատակամ էությունը: Առյուծները չպետք է կատարեն իրենց ցանկությունները, անկախ նրանից, թե որքան մեծ են գայթակղությունները: Պետք է հեռու մնալ մոլախաղերից, բախտը ձեր կողքին չի լինի, և այն սպառնում է մեծ կորուստներով։
Իրենց անձնական կյանքում Առյուծները պետք է օգտվեն պահից: Աստղերը ձեզ հնարավորություն են տալիս հանդիպել մի մարդու, ում հետ ճակատագիրը կկապի ձեզ։ Այս ամուսնությունը լցված կլինի ներդաշնակությամբ և փոխըմբռնմամբ։ Ամուսնացած Առյուծները պետք է լսեն իրենց հոգու ընկերոջ խորհուրդները:
Այս ամիսն Առյուծներին առողջական առումով կուրախացնի։ Սակայն հիվանդությունների զարգացումը չխթանելու համար անհրաժեշտ է հրաժարվել կաթնամթերքից։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 4, 12, 13, 18, 26, 27 • Անբարենպաստ օրերը՝ 1, 8, 15, 25, 29:
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ. Կույս
Պրոֆեսիոնալ ոլորտում Կույսերը կարող են կարիերայի առաջընթաց ունենալ։ Ծրագրի հաջող ավարտը կնկատվի ղեկավարության կողմից և կգնահատվի ըստ արժանիքների։ Եթե մտածում եք աշխատանքը փոխելու մասին, ապա այժմ լավագույն ժամանակն է ինքնակենսագրականներ ուղարկելու և հարցազրույցների գնալու համար:
Ամուսնացած Կույսերը պետք է ավելի շատ ժամանակ անցկացնեն զուգընկերոջ հետ, դա կօգնի ամրապնդել միությունը և խուսափել երկրորդ կեսի խանդի հարձակումներից: Նշանի ազատ ներկայացուցիչները լուրջ բանի վրա հույս չպետք է դնեն, ծանոթությունները երկար շարունակություն չեն ունենա։
Այս ամիս Կույսերին անհրաժեշտ է պահպանել աշխատանքային-կյանքի հավասարակշռությունը՝ խուսափելու համար նյարդային լարվածությունից և հոգնածությունից: Անքնություն և սթրես կարող են առաջանալ, եթե ուշադրություն չդարձնեք պատշաճ հանգստին:
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 5, 15, 20, 26, 28 • Անբարենպաստ օրերը՝ 10, 17, 22, 27:
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ. Կշեռք
Կշեռքները ստիպված կլինեն թևերը ծալել և լավ աշխատանք կատարել։ Դափնիների վրա հանգստանալու ժամանակը չէ։ Քրտնաջան աշխատանքը կօգնի հասնել ձեր նպատակներին և գլուխ հանել ծրագրած բոլոր գործերից։ Կունենաք բավականաչափ էներգիա, որը կօգնի ձեզ գլուխ հանել նույնիսկ ամենադժվար գործերից։ Կարևորը շատ բան ձեր ուսերին չվերցնելն է։ Ծանրաբեռնվածությունն ու հոգնածությունը երբեք ոչ ոքի լավ չեն բերել:
Ամուսնացած Կշեռքները կարող են տարաձայնություններ ունենալ իրենց երկրորդ կեսի հետ՝ երեխաներին մեծացնելու և տնային գործերը բաշխելու հիման վրա: Նշանի ազատ ներկայացուցիչներն ունեն բոլոր հնարավորությունները հարաբերություններ սկսելու, որոնք դեռ երկար կհիշվեն։ Այնուամենայնիվ, պետք չէ հույս դնել ինչ-որ լուրջ բանի վրա։
Առողջական էական խնդիրներ չեն սպասվում՝ մրսածության հավանականությունը փոքր է։ Եթե հիվանդությունը ներառված չէ ձեր ծրագրերում, հոգ տարեք կանխարգելման մասին։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 4, 9, 16, 17, 22, 30 • Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 5, 13, 20, 24, 29:
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ. Կարիճ
Ապրիլին Կարիճները պետք է ավելի շատ վստահեն իրենց ինտուիցիային։ Ձեր կանխազգացումները չեն խաբվի։ Զգուշացեք կասկածելի իրադարձություններից, դուք վտանգված եք դառնալ խարդախ սխեմաների զոհ: Սա հատկապես վերաբերում է առցանց գնումներին: Հատուկ ծախսեր չեն սպասվում, սակայն գնումներին պետք է ռացիոնալ վերաբերվել։ Շռայլումները կարող են խաթարել ֆինանսական վիճակը։
Անձնական կյանքում Կարիճներին անհրաժեշտ է նախաձեռնություն և վճռականություն ցուցաբերել: Սա կօգնի ավելի մոտենալ ձեր ոգեշնչման աղբյուրին: Ընտանեկան կյանքին ռոմանիտիկա հաղորդելը չի խանգարի։ Դա կօգնի ներդաշնակություն բերել ձեր անձնական կյանքում։
Ապրիլին կարիճները պետք է զգուշանան մրսածությունից: Չի կարելի անզգույշ քայլել առանց գլխարկի կամ կրել եղանակին ոչ հարիր հագուստ՝ ապրիլը փոփոխական է։ Մեծ է հավանականությունը, որ երկարատև մրսածություն ձեռք կբերեք:
• Բարենպաստ օրերը՝ 2, 5, 6, 10, 11, 18, 20, 24, 25 • Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 8, 15, 16, 22, 28:
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ. Աղեղնավոր
Այս ամիս Աղեղնավորները պետք է դանդաղեցնեն իրենց տեմպը և վերանայեն անցյալի ձեռքբերումները: Եվ անպայման դրանք փոխկապակցեք ծախսված ջանքերի հետ: Երևի չարժեին։ Եթե հնարավորություն կա՝ արձակուրդ գնացեք, եթե ոչ, պետք չէ նախաձեռնող լինել։ Աստղերը Աղեղնավորին զգուշացնում են պարտք չտալ նույնիսկ ամենամոտ մարդկանց, այն հետ ստանալու հավանականությունը փոքր է։
Կրակի տարերքի նշանի միայնակ ներկայացուցիչները կընտրեն սպասելու մարտավարությունը։ Նրանք կսպասեն, որ մյուս կողմը նախաձեռնող լինի։ Այնուամենայնիվ, այս պահվածքը կարող է չբերել ցանկալի արդյունքի: Ամուսնացածներն իրենց անձնական կյանքում կունենան ներդաշնակություն և փոխըմբռնում։ Միայն եթե մանրուքների համար մի կառչեք զուգընկերոջից։
Ապրիլին Աղեղնավորների մոտ մեծ է վնասվածք ստանալու վտանգը: Սա հատկապես վերաբերում է վարորդներին: Ճանապարհներին չափազանց զգույշ եղեք։
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 6, 12, 16, 18, 20, 27 • Անբարենպաստ օրերը՝ 3, 14, 22, 24:
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ. Այծեղջյուր
Այս ամիս մեծ հաջողությունների կարող են հասնել նշանի այն ներկայացուցիչները, որոնց գործունեությունը կապված է ազատ աշխատակագրաֆիկի հետ։ Կատարված աշխատանքի դիմաց կարող եք ստանալ զգալի կանխիկ եկամուտ։ Այնուամենայնիվ, հարկ է այս գումարը ռացիոնալ կառավարել՝ չարժե այն ծախսել զվարճանքի վրա: Անվտանգության բարձիկը բոլորովին չի վնասվի։
Ազատ Այծեղջյուրները չպետք է շտապեն հարաբերությունների մեջ մտնել։ Լավ չի ավարտվի: Ավելի լավ է այս ժամանակը տրամադրել ինքնազարգացմանը։ Հարաբերությունների մեջ գտնվողների համար եկել է ավելի լուրջ քայլ անելու պահը։ Հնարավոր է ամուսնության առաջարկը մոտ է։
Այծեղջյուրների ուշադրության կենտրոնում նյարդային համակարգի առողջությունն է։ Մերսումը կամ լողավազանի բաժանորդագրությունը կօգնի վերականգնել մտքի խաղաղությունը:
• Բարենպաստ օրերը՝ 1, 3, 6, 7, 12, 15, 20, 25, 28 • Անբարենպաստ օրերը՝ 4, 13, 18, 19, 22, 30:
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ. Ջրհոս
Ապրիլին Ջրհոսները կարող են հույս դնել դրամական ամուր մուտքերի և գործնական հարաբերությունների ամրապնդման վրա: Գործուղումները հավանական են, ուստի արժե պատրաստվել տեղափոխվելու։ Գործուղումներից մեկում նշանի ազատ ներկայացուցիչները կարող են հանդիպել կյանքի նկատմամբ նմանատիպ հայացքներ ունեցող անձի հետ։ Հնարավոր է, որ ուժեղ սիրավեպ սկսվի։ Իսկ նշանի ամուսնացած ներկայացուցիչներին խորհուրդ է տրվում գոնե երբեմն հիշեցնել իրենց շահերը հանուն զուգընկերոջ ցանկությունների զոհաբերելու անհրաժեշտության մասին:
Առողջական առումով աստղագուշակները զգուշացնում են վնասվածքների հավանականության մասին։ Սա հատկապես վերաբերում է նշանի այն ներկայացուցիչներին, որոնց կյանքը ինչ-որ կերպ կապված է պրոֆեսիոնալ սպորտի հետ։
• Բարենպաստ օրերը՝ 3, 4, 9, 13, 15, 18, 22, 26, 30 • Անբարենպաստ օրերը՝ 2, 6, 16, 17, 25, 28:
Ամսվա աստղագուշակ․ ապրիլ 2022 թ․ Ձկներ
Ձկները ստիպված կլինեն համբերել՝ ոչ լավագույն ամիսն է։ Հնարավոր է, որ ստիպված լինեք միացնել խնայողության խիստ ռեժիմ։ Հավանական են չպլանավորված ծախսեր։ Մի տրվեք հուսահատությանը, դա կարող է փոխել տարվա տիրոջ՝ Սև ջրային վագրի տրամադրվածությունը: Մասնագիտական գործունեության մեջ դուք չպետք է նախաձեռնող լինեք, ռիսկի եք դիմում արժանանալու վերադասների քննադատությանը:
Ձկների անձնական կյանքում լիակատար ներդաշնակություն ու փոխըմբռնում կտիրի։ Ձեր երկրորդ կեսը կդառնա հուսալի հենարան, իսկ սիրելիի խորհուրդները կօգնեն ձեզ հաղթահարել դժվար պահերը: Նշանի միայնակ ներկայացուցիչները վերջապես ռիսկի կդիմեն առաջին քայլն անելու և բացահայտորեն կհայտարարեն իրենց զգացմունքների մասին։ Սա կարող է հանգեցնել գլխապտույտ սիրավեպի զարգացման։
Ապրիլին Ձկներն առողջությունից չեն բողոքի։ Սակայն խնդիրներ չառաջացնելու համար անհրաժեշտ է չափավորել ալկոհոլի օգտագործումը։ Կամ ընդհանրապես հրաժարվել դրանից:

Гороскоп на апрель 2022 года
01.04.2022 Во втором месяце весны внимание многих представителей зодиакального круга будет сосредоточено на вопросах личной жизни и карьеры.
Гороскоп на апрель 2022 – Овен
В финансовых вопросах Овнам во втором месяце весны нужно проявить осмотрительность. Импульсивные покупки могут пробить брешь в вашем бюджете, поэтому подходить к тратам нужно рационально. Звезды советуют держаться подальше от предложений быстрого заработка, это может закончиться большими убытками.
Личная жизнь может преподнести вам сюрпризы. Не исключено, что вы по-другому посмотрите на человека, которого считали другом. Семейные Овны могут столкнуться с проблемами на бытовой почве, которая спровоцирует конфликты. Разделение домашних обязанностей – лучший способ избежать разногласий.
В плане здоровья повышенное внимание нужно уделить почкам. Нестабильная погода в апреле может привести к переохлаждениям, поэтому следите за погодой и одевайтесь соответственно.
Благоприятные дни: 3, 7, 8, 11, 13, 17, 19, 22.
Неблагоприятные дни: 2, 6, 10, 20, 26.
Гороскоп на апрель 2022 – Телец
В первой половине месяца Тельцам необходимо грамотно распланировать бюджет и включить режим экономии. Это поможет избежать незапланированных трат. Возможна ситуация сложного выбора: потерять одолженные деньги или расстаться с дорогим человеком.
В личной жизни могут намечаться перемены. Тельцы будут на пике популярности, природное обаяние позволит с легкостью находить общий язык с представителями противоположного пола. А семейным стоит быть осторожнее с флиртом, ваша вторая половинка может испытывать чувство ревности. Уделяйте больше времени своему дорогому человеку.
На здоровье в этом месяце Тельцы жаловаться не будут. Сил и энергии хватит, чтобы справится с любыми трудностями. Могут возникнуть проблемы с кожей и душевным тонусом.
Благоприятные дни: 3, 6, 7, 11, 13, 16, 20, 24.
Неблагоприятные дни: 1, 8, 19, 25, 28.
Гороскоп на апрель 2022 – Близнецы
В этом месяце Близнецам необходимо раздать долги. Нужно отложить определенную сумму и не тратить ее, какие бы соблазны вас не подстерегали.
В этом месяце у одиноких Близнецов может появиться желание возвратиться к бывшим отношениям. Однако такая попытка ничем хорошим не закончится, это только принесет больше разочарований и обид. В жизни семейных знаков будет гармония, если вам удастся решить все бытовые вопросы.
В этом месяце нужно заниматься укреплением здоровья. Абонемент в спортзал или бассейн поможет усилить защитные силы организма. Стоит остерегаться бытовых травм, особенно от остро наточенных ножей.
Благоприятные дни: 4, 5, 7, 9, 14, 18, 25, 26.
Неблагоприятные дни: 1, 6, 12, 16, 22, 28.
Гороскоп на апрель 2022 – Рак
В апреле Ракам не доведется расслабиться. Представителям знака придется изрядно потрудиться, чтобы достичь максимальных результатов и обеспечить себе место под солнцем. Не исключены финансовые потери и конфликты с сотрудниками и начальством.
В делах любовных Ракам может улыбнуться удача. Есть все шансы встретить человека, который будет разделять ваши взгляды на жизнь и станет второй половинкой. В паре вы сможете реализовать свой творческий потенциал, ваш партнер возьмет на себя бытовые проблемы.
В апреле Ракам не стоит пренебрегать прогулками на свежем воздухе. Это поможет укрепить организм и подтянуть фигуру.
Благоприятные дни: 1, 6, 11,16, 19, 21, 24, 25.
Неблагоприятные дни: 3, 8, 13, 17, 22, 23, 28.
Гороскоп на апрель 2022 – Лев
Львам в апреле стоит приготовиться к тому, что повелитель года Черный Водяной Тигр преподаст несколько важных уроков, которые помогут усмирить напористую натуру знака. Львам не стоит потакать своим желаниям, как бы ни велики были соблазны. Вам стоит держаться подальше от азартных игр, удача будет не на вашей стороне и это грозит большими убытками.
В личной жизни Львам нужно не упустить момент. Звезды предоставляют вам шанс встретить человека, с которым вас свяжет судьба. Этот брак будет наполнен гармонией и взаимопониманием. Семейным Львам нужно прислушиваться к советам своей второй половинки.
Этот месяц порадует Львов здоровьем. Однако, чтобы не спровоцировать развитие заболеваний, необходимо отказаться от молочных продуктов.
Благоприятные дни: 3, 4, 12, 13, 18, 26, 27.
Неблагоприятные дни: 1, 8, 15, 25, 29.
Гороскоп на апрель 2022 – Дева
В профессиональной сфере у Дев может наметиться карьерное повышение. Успешное окончание проекта будет замечено начальством и оценено по заслугам. Если задумываетесь о смене работы, сейчас самое лучшее время, чтоб рассылать резюме и ходить на собеседования.
Семейным Девам нужно больше времени проводить с партнером, это поможет укрепить союз и избежать приступов ревности второй половинки. Свободным представителям знака не стоит рассчитывать на что-то серьезное, знакомства не будут иметь длительного продолжения.
В этом месяце Девам необходимо придерживаться баланса работа-отдых, чтобы избежать нервного напряжения и выгорания. Могут возникнуть бессонница и стресс, если не уделять внимание полноценному расслаблению.
Благоприятные дни: 1, 5, 15, 20, 26, 28.
Неблагоприятные дни: 10, 17, 22, 27.
Гороскоп на апрель 2022 – Весы
Весам придется закатать рукава и хорошенько поработать. Почивать на лаврах пока не время. Упорный труд поможет достичь поставленных целей и справиться со всеми запланированными делами. У вас будет достаточно энергии, которая поможет справиться даже с самыми сложными задачами. Важно только не взваливать слишком многого на свои плечи. Переутомление и выгорание еще никому не пошло на пользу.
У семейных Весов могут возникнуть разногласия со своей второй половинкой на почве воспитания детей и распределения домашних обязанностей. У свободных представителей знака есть все шансы завязать отношения, которые запомнятся надолго. Однако рассчитывать на что-то серьезное не стоит.
Со здоровьем существенных проблем не предвидится – есть небольшая вероятность возникновения простудных заболеваний. Если болезнь не входит в ваши планы, займитесь профилактикой.
Благоприятные дни: 3, 4, 9, 16, 17, 22, 30.
Неблагоприятные дни: 2, 5, 13, 20, 24, 29.
Гороскоп на апрель 2022 – Скорпион
В апреле Скорпионам следует больше доверять своей интуиции. Ваши предчувствия не обманут. Остерегайтесь сомнительных мероприятий, рискуете стать жертвой мошеннических схем. Особенно это касается покупок в интернете. Особых расходов не предвидится, однако к тратам стоит относиться рационально. Расточительство может подкосить материальное положение.
В личной жизни Скорпионам необходимо проявить инициативу и решительность. Это поможет сблизиться с предметом ваших воздыханий. В семейной жизни не помешает привнести романтику. Она поможет привнести гармонию в личную жизнь.
Скорпионам стоит опасаться переохлаждения в апреле. Не стоит беспечно гулять без шапки или носить одежду не по погоде – апрель изменчив. А вы рискуете подхватить затяжную простуду.
Благоприятные дни: 2, 5, 6, 10, 11, 18, 20, 24, 25.
Неблагоприятные дни: 4, 8, 15, 16, 22, 28.
Гороскоп на апрель 2022 – Стрелец
В этом месяце Стрельцам необходимо сбавить темпы и проанализировать свои прошлые достижения. И обязательно соотнести их с затраченными усилиями. Возможно, они того не стоили. Есть возможность - отправляйтесь на отдых, если нет – не стоит проявлять инициативу. Звезды предостерегают Стрельцом давать в долг даже самым близким людям, вероятность когда-нибудь увидеть деньги будет низкой.
Одинокие представители знака стихии огня выберут тактику выжидания. Они будут ждать, когда инициативу проявит вторая сторона. Однако такое поведение может не принести желаемого результата. У семейных знаков в личной жизни царит гармония и взаимопонимание. Только если не цепляться к партнеру по мелочам.
В апреле у Стрельцов повышается риск травматизма. Особенно это касается водителей. Будьте предельно осторожны на дорогах.
Благоприятные дни: 1, 6, 12, 16, 18, 20, 27.
Неблагоприятные дни: 3, 14, 22, 24.
Гороскоп на апрель 2022 – Козерог
В этом месяце могут достичь больших успехов представители знака, чья деятельность связана с фрилансом. Вы можете получить солидные днежные поступления за выполненную работу. Однако распорядиться этой суммой стоит рационально – не стоит тратить ее на развлечения. Подушка безопасности совсем не помешает.
Свободным Козерогам не стоит спешить вступать в отношения. Это не закончится ничем хорошим. Лучше потратить это время на саморазвитие. Для тех, кто в паре наступил момент сделать более серьезный шаг. Возможно, предложение руки и сердца не за горами.
В фокусе внимания Козерогов – здоровье нервной системы. Массаж или абонемент в бассейн помогут восстановить душевное равновесие.
Благоприятные дни: 1, 3, 6, 7, 12, 15, 20, 25, 28.
Неблагоприятные дни: 4, 13, 18, 19, 22, 30.
Гороскоп на апрель 2022 – Водолей
В апреле Водолеи могут рассчитывать на солидные денежные поступления и укрепление деловых отношений. Вероятны командировки, поэтому стоит подготовиться к переездам.
В одной из командировок свободные представители могут встретить человека со схожими взглядами на жизнь. Не исключено, что завяжется крепкий роман. А семейным представителям знака желательно хотя бы иногда напоминать себе о необходимости жертвовать своими интересами ради желаний партнера.
В плане здоровья астрологи предупреждают о вероятности получения травм. Особенно это касается тех представителей знака, чья жизнь так или иначе связана с профессиональным спортом.
Благоприятные дни: 3, 4, 9, 13, 15, 18, 22, 26, 30.
Неблагоприятные дни: 2, 6, 16, 17, 25, 28.
Гороскоп на апрель 2022 – Рыбы
Рыбам предстоит пережить не самый лучший месяц. Не исключено, что придется включить жесткий режим экономии. Возможны незапланированные траты. Не стоит предаваться унынию, это может отвернуть расположение повелителя года – Черного Водяного Тигра. В профессиональной деятельности не стоит проявлять инициативу, рискуете напороться на критику начальства.
В личной жизни у Рыб царит полная гармония и взаимопонимание. Ваша вторая половинка станет надежной опорой, а советы от близкого человека помогут преодолеть трудные моменты. Одинокие представители знака рискнут наконец сделать первый шаг и в открытую заявить о своих чувствах. Это может привести к развитию головокружительного романа.
На здоровье в апреле Рыбы не будут жаловаться. Однако, чтобы не навлечь проблем, необходимо умерить употребление алкоголя. Или вовсе от него отказаться.