Դերասանուհի Քրիսթեն Բելն հաջորդ տարվա հունվարին առաջին անգամ վարելու է ԱՄՆ-ի Կինոդերասանների գիլդիայի մրցանակաբաշխության արարողությունը:
06-12-2017 08:04
Հոնկոնգի 22-ամյա բնակչուհին ավելի քան 30 պլաստիկ վիրահատություն է կատարել իր ընկերոջը տպավորելու համար:
06-12-2017 08:01
Եվրոպական խորհրդի տվյալներով՝ Հայաստանը մայրական մահացության մեծ ցուցանիշ ունեցող երկրների շարքում է:
06-12-2017 07:57
Google-ի մասնագետները բայեսյան օպտիմիզացիա են օգտագործել ավելի համեղ շոկոլադե թխվածքաբլիթի բաղադրատոմս ստանալու համար. 2 ամսվա փորձերից հետո մասնագետները հիլով բաղադրատոմսն են ընտրել:
06-12-2017 07:54
Մեծ Բրիտանիայի բնակչուհին մայրական ֆորումներից մեկում բողոքել է հարեւաններից, ովքեր Սուրբ Ծնունդին եղեւնու փոխարեն սեքս տիկնիկ են զարդարել:
05-12-2017 08:01
Չինաստանի իշխանությունները փակել են մասնավոր ինստիտուտ, որը սովորեցնում էր կանանց հնազանդվել եւ առանց առարկության ենթարկվել տղամարդկանց:
05-12-2017 07:58
Բրիտանացի դիմահարդար Էլիոթ Ջոզեֆ Ռենցն կերպարանափոխվում է` վերածվելով համաշխարհային հայտնիության անձանց:
05-12-2017 07:52
Լոնդոնի Օֆսֆորդ փողոցի Tea Terrace սրճարանում սկսել են անսովոր ծառայություն մատուցել․ սուրճի սիրահարները այժմ կարող են այստեղ կոճղի վրա սեփական սելֆիով սուրճ խմել, ինչը մատուցում են այցելուի ցանկությամբ։
05-12-2017 04:07
Բրիստոլի համալսարանի գիտնականները պարզել են, որ ավելորդ քաշը մահացության մակարդակի վրա ազդում է շատ ավելի մեծ չափով, քան ավելի վաղ համարվում էր:
05-12-2017 02:05
Իտալիայում ոստիկանությունը խուզարկումներ է անցկացրել Միլանում և Ֆլորենցիայում Gucci նորաձևության տան գրասենյակներում. ընկերությունը կասկածվում է հարկերից խուսափելու համար։
04-12-2017 11:29
Մարիա Շարապովան և Սերենա Ուիլյամսը փոքր դերեր կխաղան ,,Միս Օուշենի ութ ընկերուհիները,, ֆիլմում:
04-12-2017 11:26
Վրացական գինեգործությունը ներառվել է Գինեսի ռեկորդների գրքում՝ որպես ամենահինն աշխարհում:
04-12-2017 08:27
Հոլիվուդի աստղ Ջուլյա Ռոբերտսն ասել է, որ հայտնվել է «Հրաշք» ֆիլմում խաղացած իր դերի ուժեղ տպավորության տակ, որը նոյեմբերին էկրան է բարձրացել ամբողջ աշխարհում:
04-12-2017 08:24
Ռուս երգչուհի Լոլիտան ակտիվ պար է ցուցադրել Նյու Յորքի օդանավակայանում բջջայինից միացված երաժշտության ներքո. նա պարել է անցորդների աչքի առաջ, այն էլ ոչ այնքան բեմական հագուստով:
04-12-2017 02:28
Վաղ ճաղատացումը եւ մազերի վաղ ճերմակումը մինչեւ 40 տարեկան տղամարդկանց մոտ կարող է վկայել այն մասին. որ նրանք սրտի հիվանդությունների հակվածություն ունեն:
02-12-2017 10:38
Բրիտանուհի Սոֆի Թենները, որը 2 տարի առաջ ամուսնացել է ինքն իր հետ, պատմել է իր ամուսնությանը դավաճանելու մասին. նա խոստովանել է, որ սիրավեպ է ունեցել ոմն Ռուարի Բարեթի հետ, որը մինչ այդ բացառապես պոլիգամ հարաբերությունների կողմնակից էր:
02-12-2017 10:30
Universal Pictures ստուդիան թողարկել է «Մարիամ Մագթաղինացի» ֆիլմի առաջին գովազդային պրոմոհոլովակը, ֆիլմ, որի գլխավոր դերակատարներն են Ռունի Մարան եւ Հոակին Ֆենիքսը:
02-12-2017 10:28
Ստամբուլում բնակվող 19-ամյա ռուս ուսանողուհին մահացել է թուրք գործարարի հետ ժամադրությունից հետո:
02-12-2017 10:22
ՀՀ արդարադատության նախարարության Անձնական տվյալների պաշտպանության գործակալության պետ Շուշան Դոյդոյանը հրաժարականի դիմում է ներկայացրել։

58-летняя Шэрон Стоун отдыхает с новым бойфрендом Лонни Купером на острове Сен-Барт.
Руководство социальной сети инстаграм составило ежегодный рейтинг самых популярных звездных аккаунтов: Лидером года была признана американская исполнительница Селена Гомес, количество подписчиков которой в соцсети превышает 103 миллиона.
02-12-2016 11:50
Неумение планировать время и склонность откладывать дела на потом возникают у людей, которые в детстве жили не по распорядку. К такому выводу пришли специалисты из Университета штата Нью-Йорк в Олбани.
02-12-2016 08:54
Актриса Софи Тернер, играющая в сериале «Игра престолов» роль Сансы Старк, в интервью Entertainment Weekly рассказала, что в седьмом сезоне сериала ее персонажа ожидают «новые угрозы».
01-12-2016 09:04
Ирина Шейк беременна! 30-летняя супермодель ждет ребенка от своего бойфренда, 41-летнего голливудского актера Брэдли Купера: для обоих будущий малыш станет первым.
01-12-2016 08:46
Лица людей воспринимаются по-разному мужчинами и женщинами: женщины изучают в основном левую половину лица и пристальнее смотрят в левый глаз, чем в правый.
01-12-2016 06:50
Согласно результатам исследования компании Rand Europe, недостаток сна британцев обходится экономике страны в £40 млрд ($49,7 млрд) в год, или 1,86% ВВП.
01-12-2016 06:01
Голливудская актриса Анджелина Джоли похудела до 34 килограммов из-за развода с Брэдом Питом.
01-12-2016 04:02
Шведская исполнительница Лорин, одержавшая победу на "Евровидении - 2012", заявила о своем участии в национальном отборе на музыкальный конкурс.
30-11-2016 08:32
Американские ученые обнаружили, что религиозные служения и молитвы действуют на мозг таким же образом и так же вызывают удовольствие, как и музыка, секс, любовь, азартные игры или наркотики.
30-11-2016 07:46
Британская певица Адель намерена стать учителем музыки.
30-11-2016 06:44
Ведущая популярного телевизионного проекта "Ревизорро" Елена Летучая открыла собственный интернет-магазин: любой желающий уже может приобрести разнообразные товары, представленные на сайте.
30-11-2016 05:50
Развод Джигурды и Анисиной завершен: суд удовлетворил иск фигуристки, подавшей на развод 25 октября, и объявил брак звезд расторгнутым.
30-11-2016 04:30
Главный прокурор Турции потребовал для женщины-мэра Диарбекира Гюльтан Кышанаг 230 лет тюремного заключения.
29-11-2016 07:00
По данным западных журналистов, здоровье Канье Уэста пошатнулось не только из-за длительного концертного тура, но и вследствие событий в Париже, где на его супругу Ким Кардашьян было совершено разбойное нападение в начале октября.
29-11-2016 06:56
Бритни Спирс нашла себе молодого возлюбленного: по сообщениям американских журналистов, 34-летняя артистка находится в романтических отношениях с 22-летним манекенщиком из Лос-Анджелеса Сэмом Асгари.
29-11-2016 06:42
Медицинский стартап Siren Care разработал новые носки для диабетиков, которые благодаря используемым в них датчикам температуры могут распознавать воспаления в теле.
29-11-2016 06:40
Американские ученые из Университета Висконсина разработали бионический пенис длиной около 20 см, который «активируется» при нагревании։ эта разработка сможет помочь мужчинам, страдающим тяжелой импотенцией.