Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 1-7-ը 2024 թ․
Հուլիսի սկզբին կենդանակերպի շրջանակը բավականին տենդային կլինի։ Բայց այս շաբաթվա վերջին (հուլիսի 6-ին) նորալուսինը կվերացնի բացասական ազդեցությունների մեծ մասը, և շատերն ավելի ազատ կշնչեն։
Այս շաբաթ դուք կկարողանաք մեծ ազդեցություն ունենալ ուրիշների վրա։ Ձեզ համար սովորականից հեշտ կլինի շահել մարդկանց բարեհաճությունը։ Շաբաթվա կեսին կարևոր իրադարձությունը կտրուկ կբարձրացնի ձեր ինքնագնահատականը, դա ձեզ կմղի շարունակել վճռական քայլեր ձեռնարկել ինչպես գործնական բնույթի, այնպես էլ անձնական կյանքում։ Հինգշաբթի օրը կարող եք դաշնակից ունենալ, ում հետ կարող եք սարեր շրջել, և այդ համագործակցությունը կարող է երկար տարիներ շարունակվել։ Շաբաթվա վերջում ձեր առողջությունը կարող է վատթարանալ, իսկ դա կոնֆլիկտներ կառաջացնի մտերիմների հետ։ Եղեք հանդուրժող և մի վախեցեք փոխզիջումների գնալ:
Ցուլեր, ձեզ համար սկսվում է մեծ ձեռքբերումների և կարևոր շփումների շրջան։ Շաբաթվա առաջին կեսին կկարողանաք առավել բարենպաստ տպավորություն թողնել ուրիշների վրա։ Չորեքշաբթի կկարողանաք իրականացնել ձեր մեծ ծրագրերից մեկը։ Ուրբաթ օրը պատրաստ եղեք բոլորին օգնելու և գումար ծախսել բարեգործության վրա։ Մի հուսահատվեք, եթե շաբաթվա վերջը մոխրագույն և անարդյունավետ լինի: Կենտրոնացեք ձեր հոգեկան հանգստության, գրքեր կարդալու վրա և ձեր կյանքից աստիճանաբար հեռացրեք այն ամենը, ինչն ավելորդ և հնացած է:
Այս շաբաթ Երկվորյակների նշանի ներկայացուցիչների մոտ կնկատվի դյուրագրգռության աճ։ Շատ կոշտ մի արձագանքեք ուրիշների սխալ հաշվարկներին, դանդաղկոտությանը և թերացումներին: Մի վիրավորվեք ձեր հասցեին ուրիշների քննադատությունից։ Փորձեք չընկնել կոնֆլիկտների մեջ, հիմա ժամանակն է սովորել կառավարել ձեր զգացմունքները և հանգիստ կարգավորել իրավիճակը: Ուրբաթ օրը ձեզ սպասվում են հաճելի անակնկալներ, անսպասելի առաջարկներ և նոր ծանոթություններ։ Այս շաբաթ կարևոր է քնել առնվազն 8 ժամ և պահպանել ջրային ռեժիմը։
Խեցգետին կենդանակերպի նշանի ներկայացուցիչներն այս շաբաթ լի կլինեն նոր գաղափարներով։ Դրանց իրականացումը կգրավի ձեր ողջ ուշադրությունը։ Հիմա չափազանց բարենպաստ ժամանակ է նոր նախաձեռնությունների համար, և եթե դուք հաստատ որոշել եք ինչ-որ բան փոխել ձեր կյանքում, ապա գնացեք դրան: Նոր վերապատրաստումները, վերանորոգումները և ինտելեկտուալ ոլորտին առնչվող ամեն ինչ բարենպաստ կլինի։ Այս շաբաթ նաև խոստումնալից ծանոթություններ կունենաք։ Ուրբաթ և հանգստյան օրերին ավելի շատ ժամանակ հատկացրեք հանգստի համար։
Առյուծների համար շաբաթվա սկիզբը՝ հատկապես երեքշաբթին, կնշանավորվի կարիերայի աճով։ Հիմա շատ բարենպաստ ժամանակ է պարտքերը փակելու և հին, երկար ժամանակ չավարտված գործերով զբաղվելու համար։ Գործընկերների հետ բանակցություններ վարելիս չմտածված խոստումներ մի տվեք և կասկածելի թղթեր մի ստորագրեք։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր ինքնազգացողությանը, դանդաղեցրեք տեմպը և ժամանակ հատկացրեք հանգստին և անձնական գործերին։ Ամենօրյա զբոսանքները ձեր վրա լավ կանդրադառնան։
Կույսեր, այս շաբաթ աշխատեք հնարավորինս կենտրոնանալ աշխատանքային խնդիրների վրա։ Մի հանգստացեք, հակառակ դեպքում կարող եք ինչ-որ կարևոր բան բաց թողնել և շատ սխալներ թույլ տալ, ինչի համար ձեզ կարող են զրկել պարգևատրումից և նույնիսկ աշխատանքից հեռացնել: Ընդհանուր առմամբ, ձեր ապագա կարիերան կախված է նրանից, թե ինչպես եք այժմ աշխատում: Երեքշաբթի և չորեքշաբթի ստիպված կլինեք լուրջ ընտրություններ կատարել անձնական կյանքում։ Մոտեցեք դրան հնարավորինս ռացիոնալ և առանց զգացմունքների։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող է խաբեության զոհ դառնալ, եթե ուշադիր չլինեք։ Այս շաբաթավերջին դուք կզգաք տան հարմարավետություն և կայունացում կյանքի բոլոր ոլորտներում:
Կշեռքի նշանի ներկայացուցիչներն այս շաբաթ պետք է թուլանան ու հանգստանան։ Մի փորձեք որևէ մեկին ինչ-որ բան ապացուցել: Կարևոր որոշումներ մի կայացրեք։ Մտովի նայեք այն ամենին, ինչ ունեք այս պահին, և թույլ տվեք ձեզ հանգստանալ և պարզապես վայելել կյանքը: Վստահեք ձեր ճակատագրին, այն ձեզ կտանի ճիշտ ուղղությամբ: Հինգշաբթի օրը հարմար է գործնական շփումների համար, իսկ ուրբաթը՝ ռոմանտիկ հանդիպումների։ Ընդհանուր առմամբ, հուլիսի սկիզբը բարենպաստ է երկար ժամանակ նախատեսված դաշինքների ու գործարքների կնքման համար։
Կարիճներին կարող է թվալ, որ այս շաբաթը կթռչի շատ ավելի արագ, քան մնացածը: Սպասվում են վառ իրադարձություններ և ուժեղ հույզեր։ Չորեքշաբթի օրը կյանքի սովորական ռիթմն անսպասելիորեն կխախտվի անսպասելի նորությունների ու առաջարկների պատճառով։ Ուրիշների անակնկալները կարող են լինել և՛ հաճելի, և՛ ոչ այնքան հաճելի։ Ուրբաթ օրը բարենպաստ է բնակարանային և անշարժ գույքի հետ կապված հարցերով զբաղվելու, վերանորոգում սկսելու և բնակարանի վերադասավորմամբ զբաղվելու համար։
Աղեղնավորների համար երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերը կլինեն անչափ բեղմնավոր։ Աստղերը ձեզ լավ տրամադրություն և մեծ ուժ են խոստանում։ Չորեքշաբթի օրը զգուշացեք ասեկոսեների, բամբասանքների և չհաստատված փաստերի հիման վրա որոշումներ կայացնելուց։ Զգուշացեք կոնֆլիկտներից և ամեն կերպ խուսափեք վեճերից։ Հինգշաբթի և հանգստյան օրերին ավելի շատ ուշադրություն դարձրեք ձեր ընտանիքին' կինոթատրոն կամ թատրոն գնալու կամ արշավների հետ կապված ցանկացած գործունեություն բարենպաստ է:
Այծեղջյուրնե՛ր, ընթացիկ շաբաթն ակտիվ կլինի, և դուք ինքներդ կլինեք այդ գործունեության նախաձեռնողը։ Մասնագիտական ոլորտում ղեկավարությունը կարող է գնահատել ձեր առաջարկներն ու նախաձեռնությունները։ Շաբաթվա կեսին կարող են ի հայտ գալ ներդրումային հետաքրքիր նախագծեր։ Ուրբաթ օրը փորձեք գոհացնել ձեր սիրելիներին նվերներով ու ուշադրության նշաններով։ Շաբաթվա վերջում ուշադիր եղեք ձեր առողջության նկատմամբ. այն կարող է փոքր-ինչ վատթարանալ անհավասարակշիռ սննդակարգի կամ ֆիզիկական վարժությունների բացակայության պատճառով:
Այս շաբաթ Ջրհոսների ցանկացած նախաձեռնություն ու գործունեություն կարող է ժամանակավրեպ ու ավելի շուտ վնասակար լինել։ Աշխատեք այս օրերին ոչ մի լուրջ բան չծրագրել։ Իրատես եղեք ձեր ուժեղ կողմերի վերաբերյալ, եթե ձեզ առաջարկեն արտաժամյա աշխատանք: Չորեքշաբթի օրը կարող են հայտնվել կարևոր տեղեկություններ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեր մատը զարկերակի վրա պահեք. չարագործները քնած չեն և կարող են ձեզ փաստի առաջ կանգնեցնել: Հատկապես զգոն եղեք փաստաթղթերի հետ աշխատելիս: Ուրբաթ և շաբաթ օրերին մի՛ հրաժարվեք ընկերների հետ հավաքներից, այժմ նրանք ձեզ անհրաժեշտ են։
Երբ Ձկները փորձում են հասնել հաջողության, չպետք է մոռանան թուլանալու և հանգստի մասին։ Ձգտեք կայունության և ներդաշնակության: Շաբաթվա սկզբին ձեզ մեծ հնարավորություններ են սպասվում, բայց դուք պետք է ջանքեր գործադրեք, որպեսզի դրանք պարզապես պատրանքներ չլինեն։ Շաբաթվա կեսին դուք կարող եք մասնակի կամ ամբողջական փոփոխության զգալ ձեր կյանքի ընթացքի մեջ: Կլինի այնպիսի զգացողություն, որ կյանքի որոշակի շրջան ավարտվել է, և մոտ է նորի սկիզբը։ Մի շարժվեք հոսքին համընթաց և ճիշտ սահմանեք ձեր առաջնահերթությունները: Վերահսկեք իրավիճակը։

Гороскоп на неделю с 1 по 7 июля 2024 года для всех знаков зодиака
В начале июля зодиакальный круг будет изрядно лихорадить. Но новолуние в конце этой недели (6 июля) снимет большинство негативных влияний, и многие вздохнут свободнее.
На этой неделе вы сможете оказывать на окружающих большое влияние. Завоевывать расположение людей вам окажется легче, чем обычно. В середине недели важное событие резко повысит вашу самооценку, это побудит вас к решительным действиям в вопросах как делового характера, так и в личной жизни. В четверг у вас может появиться союзник, с которым вы сможете свернуть горы, и это сотрудничество может продлиться долгие годы. В конце недели самочувствие может ухудшиться, и это спровоцирует конфликты с близкими. Будьте сдержанными и не бойтесь идти на компромиссы.
Тельцы, для вас начинается период высоких достижений и важных контактов. В первой половине недели вы сможете производить самое благоприятное впечатление на окружающих. В среду вы сможете осуществить один из своих грандиозных замыслов. В пятницу будьте готовы всем помогать и тратить деньги на благотворительность. Не расстраивайтесь, если окончание недели пройдет серо и непродуктивно. Займитесь своим душевным спокойствием, чтением книг, постепенным удалением из жизни всего лишнего и отжившего.
На этой неделе у представителей знака Близнецы будет повышенная раздражительность. Не реагируйте слишком резко на просчеты, медлительность и недостатки в поведении окружающих. Не обижайтесь на чужую критику в свой адрес. Старайтесь не вступать в конфликты, сейчас самое время научиться контролировать свои эмоции и спокойно выяснять отношения. В пятницу вас могут ожидать приятные сюрпризы, неожиданные предложения и новые знакомства. На этой неделе важно спать не менее 8 часов и соблюдать питьевой режим.
Представители знака зодиака Рак на этой неделе будут полны новых идей. Их реализация займет все ваше внимание. Сейчас крайне благоприятное время для новых начинаний, и если точно решили что-то изменить в своей жизни, то дерзайте. Благоприятны новое обучение, ремонт и все, что связанно с интеллектуальной сферой. Также на этой неделе вас ждут перспективные знакомства. В пятницу и выходные выделите побольше времени для отдыха.
Для Львов начало недели — особенно вторник — пройдут под знаком карьерного роста. Сейчас очень благоприятное время, чтобы закрыть долги и разобраться со старыми, давно зависшими делами. На переговорах с деловыми партнерами не давайте необдуманных обещаний и не подписывайте сомнительные бумаги. Во второй половине недели особо следите за своим самочувствием, замедляйтесь и выделяйте время на отдых и на свои личные дела. Ежедневные прогулки пойдут вам на пользу.
Девы, постарайтесь на этой неделе максимально сосредоточиться на рабочих вопросах. Не расслабляйтесь, иначе можете упустить нечто важное и совершить много ошибок, за которые могут лишить премии и даже уволить. Вообще от того, как вы будете работать сейчас, зависит ваша дальнейшая карьера. Во вторник и среду вам предстоит сделать серьезный выбор в личной жизни. Подойдите к нему максимально рассудительно и без эмоций. Во второй половине недели вы можете стать жертвой обмана, если будете невнимательны. В выходные вас ожидает домашний уют и стабилизация во всех сферах жизни.
Представителям знака Весы на этой неделе стоит успокоиться и расслабиться. Не пытайтесь кому-то что-то доказать. Не принимайте важных решений. Окиньте мысленным взором все, что вы имеете на данный момент, и разрешите себе отдохнуть и просто порадоваться жизни. Доверьтесь своей судьбе, она выведет вас в нужную сторону. Четверг удачен для деловых контактов, а пятница — для романтических встреч. Вообще начало июля благоприятно для заключения союзов и сделок, рассчитанных на длительное время.
Скорпионам может показаться, что эта неделя пролетит гораздо стремительнее остальных. Ожидайте ярких событий и сильных эмоций. Привычный ритм жизни в среду неожиданно нарушится из-за нежданных новостей и предложений. Сюрпризы от окружающих могут оказаться как приятными, так и не очень. В пятницу благоприятно заниматься вопросами, связанными с жильем и недвижимостью, начинать ремонт и делать перестановку в квартире.
Для Стрельцов понедельник и вторник будут исключительно плодотворными днями. Звезды сулят вам хорошее настроение и море сил. В среду опасайтесь принимать решения на основе слухов, сплетен и неподтвержденных фактов. Остерегайтесь конфликтов и всячески избегайте споров. В четверг и выходные уделяйте больше внимания семье — благоприятны любые мероприятия, связанные с походами в кино или театр, в гости.
Козероги, текущая неделя будет активной, причем инициаторами этой активности будете вы сами. В профессиональной сфере руководство может по достоинству оценить ваши предложения и инициативы. В середине недели могут появиться интересные проекты для вложения средств. В пятницу постарайтесь порадовать любимых людей подарками и знаками внимания. Будьте внимательны к своему самочувствию в конце недели — оно может немного ухудшиться из-за несбалансированного питания или недостатка движения.
На этой неделе любая инициатива и активность Водолеев могут оказаться несвоевременными и сыграть, скорее, во вред. Постарайтесь в эти дни ничего серьезного не планировать. Реально оценивайте свои силы, если вам предложат сверхурочную работу. В среду может поступить важная информация. Держите руку на пульсе во второй половине недели — недоброжелатели не дремлют и могут вас подставить. Проявите особую бдительность при обращении с документами и бумагами. В пятницу и субботу не отказывайтесь от посиделок с друзьями, сейчас они пойдут вам на пользу.
Рыбам в попытках достичь успеха не стоит забывать об отдыхе и релаксации. Стремитесь к стабильности и гармонии. В начале недели вас ждут большие возможности — но придется приложить усилия, чтобы они не оказались лишь иллюзиями. В середине недели у вас может случиться частичная или полная смена жизненного курса. Придет ощущение, что завершился определенный жизненный период и вот-вот начнется новый. Не плывите по течению и правильно расставляйте приоритеты. Берите ситуацию под контроль.