Շաբաթվա աստղագուշակ․ նոյեմբերի 22-28-ը 2021 թ
Նոյեմբերի 22-28-ը նվազող լուսին է: Ուշադիր եղեք ձեր սեփական բարեկեցության նկատմամբ, ականջ դրեք ձեր մարմնի ազդակներին: Կարևոր է բաց չթողնել ահազանգերը: Խորհուրդ է տրվում նաև ընթացիկ հետազոտություն անցնել՝ դա ավելորդ չի լինի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 22-28-ը. Խոյ
Ավելի լավ է կուտակված խնդիրները լուծել հիմա՝ հետո արդեն ուշ կլինի։ Աշխատեք ոչ մեկին չքննադատել, ավելի լավ է ուշադրություն դարձնեք սեփական սխալներին։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը կատարյալ ժամանակ է ստեղծագործելու համար։ Սուզվեք դրա մեջ՝ ապագայի համար էներգիա կուտակելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 22-28-ը. Ցուլ
Դրամական խնդիրներից այժմ չեք խուսափի։ Խուճապի մատնվելու փոխարեն մտածեք, թե ինչպես կարող եք երաշխաված վաստակ ունենալ և ինչի վրա կարող եք խնայել: Ժամանակաշրջանը բարենպաստ է զուգընկեր գտնելու համար։ Ավելի լավ է ձեռնպահ մնալ երկար ճանապարհորդություններից. այս պահին դուք պետք է տանը մնաք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 22-28-ը. Երկվորյակ
Ձեր հարաբերությունները գործընկերոջ հետ կդառնան ավելի վստահելի և բաց: Երկվորյակները, ովքեր երկար ժամանակ ամուսնացած են, կարող են հաճելի անակնկալներ սպասել զուգընկերոջից։ Նշանի որոշ ներկայացուցիչներ մրսելու վտանգի տակ են։ Կատարեք կանխարգելիչ միջոցառումներ՝ հիվանդանալուց խուսափելու համար։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 22-28-ը. Խեցգետին
Դժվարությունները, որոնք նախկինում ձեզ շատ հարցեր էին առաջացնում, այժմ հեշտությամբ լուծելի կլինեն։ Դուք հեշտրեն կարող եք բանակցել մտերիմների հետ։ Այս ժամանակաշրջանը հարմար չէ գործարքների և պայմանագրերի կնքման համար։ Լուրջ հարցերի լուծումը հետաձգեք դեկտեմբերի սկզբին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 22-28-ը. Առյուծ
Ցանկանու՞մ էիք լինել ուշադրության կենտրոնում: Ստացե՛ք այն։ Պարզապես թագ մի՛ կրեք, այլապես շրջապատողները ձեզ արագ կիջեցնեն երկնքից երկիր։ Առաջիկա շաբաթվա ընթացքում կարող եք արմատապես փոխել կյանքի ճանապարհն ու պայմանները։ Մասնավորապես, ժամանակը բարենպաստ է բնակարան գնելու և տեղափոխվելու համար։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 22-28-ը. Կույս
Փորձեք վստահության հարաբերություններ հաստատել ձեր երեխաների հետ, որպեսզի բաց չթողնեք ահազանգերը: Աշխատանքի մեջ կարևոր շրջանը կսկսվի նոյեմբերի 24-ից։ Ձեր շահերից է բխում բծախնդիր և զգույշ աշխատելը: Այս դեպքում ձեր աշխատանքային սխրանքներն աննկատ չեն մնա։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 22-28-ը. Կշեռք
Աշնանային թախիծը կարող է պատել ձեզ այս ժամանակահատվածում։ Դուք հոգնած կզգաք։ Տրամադրությունը բարձրացնելու համար շփվեք ընկերների, ընտանիքի անդամների հետ: Նոր ծանոթություններ հաստատելով՝ շատ մի ոգևորվեք։ Միգուցե այդ մարդիկ այն չեն լինի, ինչպիսին պատկերացնում եք։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 22-28-ը. Կարիճ
Տարաձայնությունները, որոնք կարող են ծագել հարաբերություններում, փորձեք լուծել զուգընկերոջ հետ միասին։ Մի շտապեք եզրակացություններ անել կամ չմտածված որոշումներ կայացնել: Կարևոր է գործել սառը գլխով։ Կարիճ վարորդներին աստղերը խորհուրդ են տալիս զգույշ լինել ճանապարհներին։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 22-28-ը. Աղեղնավոր
Աշխատանքն այժմ ձեզ համար առաջին տեղում կլինի: Անձնական հարաբերությունները կարող են տուժել դրա պատճառով, բայց, ամենայն հավանականությամբ, կստանաք դրամական պարգև: Սովորեք հանգստանալ, որպեսզի ձեր պաշարները չսպառվեն: Զգույշ եղեք յուղոտ և օսլա պարունակող մթերքների հետ։ Պահպանեք ձեր առողջությունն ու կազմվածքը։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 22-28-ը. Այծեղջյուր
Ձեզ սպասվում են մի շարք բարենպաստ իրադարձություններ։ Ձանձրալի ու դժվար գործերը թողեք ապագային: Ժամանակ տրամադրեք նրան, ինչը ձեր սիրտն է ուզում։ Ի դեպ, այժմ դուք կարող եք տանը վերադասավորում կամ փոքր վերանորոգումներ կատարել։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 22-28-ը. Ջրհոս
Անձնական կյանքում փոփոխությունների մեծ հավանականություն կա, հատկապես, եթե ամուրի եք։ Հետևե՛ք տղամարդկանց, որպեսզի բաց չթողնեք այն միակին: Աստղերը ձեզ առաջարկում են գնումներ կատարել՝ զգեստապահարանը թարմացնելու համար։ Գումար մի խնայեք ինքներդ ձեզ վրա. այդ ներդրումները կփոխհատուցվեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ նոյեմբերի 22-28-ը․ Ձկներ
Առջևում ձեզ բուռն ժամանակ է սպասվում: Շատ անելիքներ կլինեն, բայց անընդհատ կունենաք զգացողություն, որ դրանց թիվը չի պակասում... Զբաղված լինելու պատճառով կարող եք բաց թողնել սեփական ընտանիքում տեղի ունեցող կարեւոր փոփոխությունները։ Այժմ կարող եք և պետք է հետևեք ձեր կազմվածքին:

Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года
С 22 по 28 ноября - убывающая Луна. Будьте внимательны к собственному самочувствию, прислушивайтесь к своему организму. Важно не пропустить тревожных звоночков. Также рекомендуется пройти плановое обследование - это будет не лишним.
Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года Овен
Накопившиеся проблемы лучше решать сейчас: потом будет поздно. Старайтесь никого не критиковать, лучше обращайте внимание на собственные ошибки. Вторая половина недели - идеальное время для творчества. Погрузитесь в него с головой, чтобы запастись энергией на будущее.
Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года Телец
Денежных проблем сейчас будет не избежать. Вместо того чтобы паниковать, подумайте, на чем можно гарантированно заработать, а на чем - сэкономить. Период благоприятен для поиска второй половинки. От дальних поездок лучше воздержаться: в это время вы нужны дома.
Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года Близнецы
Ваши отношения с партнером станут более доверительными и открытыми. Близнецы, состоящие в браке давно, могут ждать приятных сюрпризов от партнера. Некоторые представители знака рискуют подхватить простуду. Примите профилактические меры, чтобы не заболеть.
Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года Рак
Сложности, которые ранее вызывали у вас много вопросов, сейчас окажутся легко разрешимыми. Вы легко сможете договариваться с близкими людьми. Для сделок и заключения договоров этот период не подходит. Решение серьезных вопросов отложите до начала декабря.
Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года Лев
Хотели оказаться в центре внимания? Получайте! Только не надевайте корону, иначе окружающие быстро спустят вас с небес на землю. В ближайшие неделю можно кардинально менять образ и условия жизни. В частности, время благоприятно для переездов и покупки квартиры.
Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года Дева
Постарайтесь выстроить доверительные отношения с детьми, чтобы не пропустить тревожные звоночки. На работе важный период начнется с 24 ноября. В ваших интересах трудиться скрупулезно и тщательно. В этом случае ваши трудовые подвиги не останутся незамеченными.
Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года Весы
Осенняя хандра может накрыть вас в этот период. Вы будете чувствовать усталость. Чтобы поднять настроение, общайтесь с друзьями, наладьте отношения с домочадцами. Заводя новые знакомства, не обольщайтесь. Возможно, человек окажется не тем, за кого себя выдает.
Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года Скорпион
Разногласия, которые могут появиться в отношениях, старайтесь решать сообща с партнером. Не делайте поспешных выводов и не принимайте необдуманных решений. Важно действовать с холодной головой. Скорпионам-водителям звезды советуют быть осторожнее на дороге.
Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года Стрелец
На первом месте для вас сейчас будет работа. Из-за этого могут пострадать личные отношения, зато, скорее всего, вы получите денежную премию. Научитесь отдыхать, чтобы ваши ресурсы не закончились. Осторожнее с жирным и мучным! Поберегите здоровье и фигуру.
Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года Козерог
Череда благоприятных событий ожидает вас. Отложите неинтересные и тяжелые дела на потом. Посвятите время тому, к чему у вас лежит душа. Кстати, сейчас можно делать перестановку в доме или небольшой ремонт.
Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года Водолей
Велик шанс изменений в личной жизни, особенно если вы одиноки. Присматривайтесь к мужчинам, чтобы не пропустить того самого. Звезды предлагают вам отправиться на шопинг, чтобы обновить гардероб. Не жалейте денег на себя любимую: эти вложения окупятся.
Гороскоп на неделю с 22 по 28 ноября 2021 года Рыбы
Суетное время ждет вас впереди. Дел окажется много, но вас не будет покидать ощущение, что их количество не уменьшается... Из-за сильной занятости вы можете пропустить важные изменения в собственной семье. Сейчас можно и нужно заниматься своей фигурой.