Կենդանակերպի ամենահավատարիմ և հոգատար նշանները
Աստղագուշակները նշել են կենդանակերպի երեք ամենահավատարիմ նշանները: Նման մարդիկ ձգտում են այնպես անել, որ իրենց սիրելիները միշտ լավ զգան, հաղորդում է PureWow-ը:
Առաջին հայացքից Կարիճները կարող են ընկալվել որպես սառը, անառիկ ամրոց: Այնուամենայնիվ, նրանք շատ զգայուն են, որոնց հուզական խորությունը միշտ չէ, որ հնարավոր է տեսնել: Կարիճների բարությունը դրսեւորվում է բնությունից նրանց տրված զարգացած կանխազգացմամբ և կարեկցելու ունակությամբ: Այս իսկ պատճառով, երբ այս նշանի ներկայացուցիչները պատասխանում են ձեր հեռախոսազանգին, ապա ոչ միայն «Բարև» են լսում։ Նրանք անմիջապես հարց են տալիս. «Ձեզ հետ ինչ-որ բա՞ն է պատահել», և հանդիպում են նշանակում, որպեսզի կարողանաք խոսել:
Կարիճները պատրաստ են զոհաբերել իրենց բարեկեցությունը՝ սիրելիներին պաշտպանելու համար: Այս նշանի ներկայացուցիչները ձեռք ձեռքի տված կքայլեն ձեզ հետ ամենադժվարին պահերին և կսպասեն մինչ դրանք դրանք չպայծառանան:
Կշեռքները, որոնց ղեկավարում է Վեներան՝ գեղեցկության, ներդաշնակության և հաճույքի աստվածուհու մոլորակը, պաշտում են սիրված լինելը: Եվ չնայած նրանք բնույթով խաղային և սեթևեթող են, հարաբերություններում ակնկալում են հավասարակշռություն և կայունություն: Եթե զուգընկերը նրանց համապատասխանում է մտավոր ու հուզական ցուցանիշների տեսանկյունից, ապա այս նշանի ներկայացուցիչները դառնում են շատ նվիրված: Կշեռքների համար հարաբերություններն իրենց ամենակարևոր հարստությունն են, նրանք հիշում են յուրաքանչյուր մանրուք և միշտ պատրաստ են հաճելի նվերներով ուրախացնել մյուս կեսին: Նույնը վերաբերում է ընկերներին, որոնք Կշեռքների կյանքում գրեթե առաջին տեղն են զբաղեցնում:
Քանի որ Կշեռքները սեփական արժանապատվության զգացողությունը ձեռք են բերում այլ մարդկանց հետ կապի միջոցով, նրանք պետք է իմանան, որ դուք նույնպես բարձր կարծքի եք իրենց մասին: Նրանք չեն հանդուրժի, որ իրենց նայեն որպես կոպիտ ու անլուրջ մարդու:
Որպես Երկրի տարքերի ներկայացուցիչներ՝ Ցուլերը գիտեն ինչպես վայելել կյանքի մանրուքները և չեն վախենում առօրեականությունից: Այս նշանի ներկայացուցիչները զգայուն են իրենց մտերիմ ընկերների նկատմամբ և միշտ պատրաստ՝ հոգ տանելու նրանց մասին: Հարաբերություններում Ցուլերը օգտագործում են սիրո բոլոր լեզուները՝ իրենց նվիրվածությունն արտահայտելու համար: Բայց նրանց համար «կապի մեջ լինելը» չի նշանակում ընթրիքի շուրջ զրուցել մի քանի ամիսը մեկ: Այս նշանի ներկայացուցիչները ցանկանում են ամեն օր գրկել իրենց սիրելիին ու լինել նրա կողքին:
Ցուլերը կենդանակերպի ամենավստահելի նշաններն են՝ անկախ նրանից, թե կցանկանան ժամադրվել ձեզ հետ կամ պատրաստել ձեր երազած նախաճաշը: Այս նշանի ներկայացուցիչները երբեք չեն հոգնի այդ ծեսերից (հատկապես, եթե դրանք կապված են սննդի հետ): Ցուլերը միշտ ձեր կողքին կլինեն, եթե դուք խորհուրդի կամ աջակցության կարիք կունենաք:

Названы три самых преданных и заботливых знака зодиака
Aстрологии назвали три самых преданных знака зодиака. Такие люди стремятся сделать так, чтобы их близким всегда было хорошо, сообщает PureWow.
На первый взгляд Скорпионов можно принять за холодную неприступную крепость. Однако они очень чувствительные натуры, эмоциональную глубину которых не всегда получается увидеть. Доброта Скорпионов проявляется в их развитой от природы интуиции и умении сопереживать. Поэтому когда представители этого знака отвечают на ваш телефонный звонок, то слышат не просто "Привет". Они сразу задаются вопросом: "Не случилось ли у вас что-то?" и планируют встречу, чтобы вы могли выговориться.
Скорпионы готовы жертвовать своим благополучием, чтобы защитить тех, кого они любят. Представители этого знака будут идти с вами рука об руку в самые мрачные моменты и дождутся, пока они не превратятся во что-то светлое.
Весы, которыми управляет Венера — планета богини красоты, гармонии и удовольствия, обожают, когда их любят. И хотя они от природы игривые и кокетливые, от отношений Весы ждут баланса и стабильности. И если партнер их устраивает по интеллектуальным и эмоциональным показателям, то представители этого знака становятся очень преданы. Отношения для Весов — их самое главное богатство, они помнят каждую мелочь и всегда готовы радовать вторую половину симпатичными подарками. То же относится и к друзьями, которые занимают чуть ли не первое место в жизни Весов.
Поскольку Весы обретают чувство собственного достоинства через связь с другими людьми, им нужно знать, что вы тоже высокого мнения о них. Они не потерпят, чтобы на них смотрели как на грубых и ветреных людей.
Как представители стихии Земли, Тельцы умеют радоваться жизненным мелочам и не боятся рутины. Представители этого знака трепетно относятся к своим близким друзьям и всегда готовы позаботиться о них. В отношениях Тельцы используют все языки любви, чтобы выразить свою преданность. Но для них "поддерживать связь" — не значит болтать за обедом раз в несколько месяцев. Представители этого знака хотят обниматься и быть рядом с любимым человеком каждый день.
Тельцы — самые надежные знаки зодиака, независимо от того, хотят они сходить с вами на свидание или приготовить завтрак мечты. Представители этого знака никогда не устанут от этих ритуалов (особенно, если они связаны с едой). А еще Тельцы всегда будут рядом, если вам понадобится совет или поддержка.