Շաբաթվա աստղագուշակ․ փետրվարի 20-26-ը 2023 թ
Կենդանակերպի բոլոր նշանների կյանքում անպայման ինչ-որ նոր բան կհայտնվի։ Դա կարող է լինել հետաքրքիր աշխատանք, խոստումնալից բիզնես առաջարկ, լավ գործարք։ Կարող է նաեւ անսովոր հոբբի առաջանալ. մի վախեցեք նոր բան փորձելուց։
Այս շաբաթ՝ 2023 թվականի փետրվարի 20-26-ը, չեն բացառվում նոր ծանոթություններ, և ստեղծագործ մարդկանց կայցելի ոգեշնչում։ Զգույշ եղեք ամառանոցում կամ վերանորոգման և շինարարական աշխատանքների ժամանակ. կարող եք վիրավորվել կամ սխալ թույլ տալ, որը կհետաձգի արդյունքը:
Այս ընթացքում բարենպաստ կլինի ֆիզիկական վարժությունների, ժամանցի, բացօթյա գործունեության և, իհարկե, շփման հետ կապված ցանկացած գործունեություն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 20-26-ը. Խոյ
Իրավական և դատական հարցերի վերաբերյալ որոշումներ մի կայացրեք։ Առնվազն՝ այս շաբաթ։ Օրենքն ու կարգը խախտելու դեպքում մեծանում է դատարանի որոշման վտանգը։ Այս շրջանում Խոյերի մոտ կավելանա նաև իրավիճակն իդեալականացնելու միտումը, անհիմն լավատեսությունն ու մեծ ակնկալիքները։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 20-26-ը. Ցուլ
Ցուլերի հարաբերություններն ընկերների հետ փորձության կենթարկվեն: Այս շաբաթ կարող են տարաձայնություններ լինել ֆինանսական կամ գաղափարական հարցերի շուրջ, նյութական կորուստներ՝ կապված ձեզանից անկախ հանգամանքների հետ։ Հոգ տարեք ձեր խնայողությունների մասին: Նաև մի դիմեք վարկերի համար և ձեր գումարը փոխ մի տվեք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 20-26-ը. Երկվորյակ
Երկվորյակների համար գործնական համագործակցությունն արդիական կլինի։ Հարմար ժամանակ է ամուսնության և տեւական դաշինքի համար: Հիմա հեշտ է փոխզիջում գտնել բարձր պաշտոն զբաղեցնող մարդու, կամ պետական կառույցների հետ։ Սա նաև լավ ժամանակ է իրավաբանական անձ գրանցելու կամ սեփական բիզնեսի վրա շատ ջանք նեդնելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 20-26-ը. Խեցգետին
Խեցգետինները դժվարությունների կհանդիպեն աշխատավայրում և տանը։ Մեղադրանքների ու ծառայողական վարույթների զոհ դառնալու մեծ ռիսկ կա։ Հնարավոր է նաեւ անբարենպաստ հանգամանք ճանապարհորդության ժամանակ։ Ավելի լավ է դադարեցնել ակտիվ գործունեությունը և սուզվել հեռուստատեսային շոուների, զվարճանքի, հոբբիների, հանգստի աշխարհ. զբաղվել այն ամենով, ինչ ձեզնից չի պահանջում լրացուցիչ պատասխանատվություն և պարտավորություններ վերցնել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 20-26-ը. Առյուծ
Վնասվածքներից խուսափելու համար զերծ մնացեք էքստրեմալ սպորտից և հանգստից: Այս շաբաթ Առյուծների համար առաջնային են անձնական անվտանգությունն ու ֆիզիկական առողջությունը: Խորհուրդ է տրվում պաշտպանել կրծքավանդակի հատվածը, մեջքի վերին մասը և կողոսկրերը։ Ռոմանտիկ ժամադրությունը կամ արձակուրդը կարող է ավարտվել կոնֆլիկտով կամ սթրեսով: Այս շաբաթ արժե հետաձգել ռիսկային փոխանակման և արժույթային գործարքները։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 20-26-ը. Կույս
Կույսերի համար տանն ու ընտանիքում կոնֆլիկտային իրավիճակ կարող է առաջանալ անշարժ գույքի կամ բաժնետոմսերի համատեղ սեփականության հետ կապված հարցերի շուրջ տարաձայնությունների արդյունքում։ Վտանգված են նաև վարձակալած տարածքների պայմանագրերը։ Խնայողությունը և օգուտների ըմբռնումը ձեզ կօգնեն բոլոր հարցերում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 20-26-ը. Կշեռք
Կշեռքները զբաղված կլինեն աշխատանք փնտրելով, ինքնակենսագրականներ ուղարկելով, բիզնես փաստաթղթերի և գործարքների մշակմամբ: Հնարավոր են խնդիրներ տրանսպորտային միջոցների և հաղորդակցության հետ կապված։ Հոգ տարեք ձեր բջջային հեռախոսի մասին։ Սա կայուն առաջընթացի շրջան է։ Բայց կարող եք դժվարությունների հանդիպել՝ կապված փոխզիջումներ գտնելու անհրաժեշտության հետ՝ ավելի հեղինակավոր մարդկանց և նրանց հետ, ովքեր ավելի հզոր դիրք են զբաղեցնում սոցիալական հիերարխիայում: Ձեզ թույլ տվեք գովազդային արշավ, մի փորձեք թաքնվել ստվերում, պատմեք ձեր մասին, եղեք ակտիվ։ Այդ ժամանակ կանաչ լույս կվառվի ձեր ճանապարհին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 3-9-ը. Կարիճ
Երեխաների և նրանց կրթության, ինչպես նաև հանգստի, սպորտի, նվերների, տոների և ժամանցի վրա կարող են չափազանց մեծ ծախսեր լինել: Կարիճները հակված կլինեն զվարճանալու, կենթարկվեն ողջախոհությանը հակառակ հուզմունքին: Սրա կարող են լինել այս շաբաթվա գլխավոր դժվարությունները՝ կորուստներ ֆինանսական բնույթի արկածախնդիր գործարքներում, անլուրջություն, սեփական զգացմունքներին զիջում։ Փորձեք գտնել ողջամիտ լուծում և մտածել, թե որքան եք ծախսում հանգստի, հոբբիների և երկրորդական բաների վրա:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 20-26-ը. Աղեղնավոր
Աղեղնավորները պետք է մի փոքր սպասեն անշարժ գույքի հետ կապված հարցեր լուծելու, բնակության վայրը փոխելու, հողամաս կամ շինություն ձեռք բերելու համար։ Հավաքվեք և ուշադրություն դարձրեք, թե ինչն է խանգարում ձեզ առաջ շարժվել։ Սա պատճառների, խնդիրների բացահայտման և պատասխանատվությունն ընդունելու շաբաթ է:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 20-26-ը. Այծեղջյուր
Այծեղջյուրների մոտ կդանդաղի մտավոր գործունեությունը։ Շփվելու և տեղեկատվության փոխանակման ցանկությունն այնքան էլ մեծ չի լինի։ Կնկատվի մենակության և ներաշխարհի մեջ ընկղմվելու միտում։ Այս շաբաթ հնարավոր է ներքաշվել բամբասանքի, ինտրիգների, հարեւանների կամ հարազատների հետ վեճերի մեջ։ Ձեր տրամադրությունը չփչացնելու համար զբաղվեք հանգիստ, ծանոթ գործունեությամբ։ Եվ նույնիսկ ավելի լավ՝ միայնակ ինտելեկտուալ աշխատանքով։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 20-26-ը. Ջրհոս
Ջրհոսների համար սա անակնկալների շաբաթ է։ Հնարավոր է գումարի և անձնական իրերի կորուստ: Պլանավորված եկամուտը կտատանվի անբացատրելի պատճառներով՝ երբեմն շատ, երբեմն՝ ոչինչ: Հնարավոր են ավելորդ և ինքնաբուխ ծախսեր՝ կապված մի խումբ համախոհների և ընկերների, էլեկտրոնիկայի ու ինտերնետային կայքերի հետ: Դժվար կլինի հովանավոր գտնել նախագծերի համար։ Ուստի ստանձնեք առաջադրանքներ և ուշադրություն դարձրեք այն մարդկանց ռեսուրսներին, ովքեր մոտ են և պատրաստ են օգնել ձեզ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 20-26-ը․ Ձկներ
Ձկները թեւակոխել են վերադասի, իշխանությունների և հիմնադիրների հետ ակտիվ փոխհարաբերությունների շրջան։ Բայց կարիերայի աճի և նպատակին հասնելու ճանապարհին կարող են լինել բախումներ: Հետաձգեք պետական մարմինների հետ կապ հաստատելը: Կամ դա արեք մեկի հետ միասին, ով փորձառու է։ Ձեր կերպարին ավելացրեք պահպանողական բիզնես ոճի տարրեր: Ընդհանուր առմամբ, այն ամենը, ինչ հիմնավորված կլինի, դրականորեն կազդի ձեր և ձեր էներգիայի վրա։

20.02.2023 В жизни всех знаков зодиака обязательно появиться что-то новое. Это может быть интересная работа, многообещающее деловое предложение, выгодная сделка. Также может возникнуть необычное увлечение, не бойтесь пробовать что-то новое.
На этой неделе с 20 по 26 февраля 2023 года не исключены новые знакомства, а творческих людей посетит вдохновение. Будьте осторожны при работе на даче или во время ремонтных и строительных дел: можно получить травму или допустить ошибку, которая отсрочит результат.
В этот период будут благоприятны любые мероприятия, связанные с физическими упражнениями, развлечениями, активным отдыхом и, конечно же, общением.
Не стоит принимать решений, касающихся юридических и судебных вопросов. По крайней мере на этой неделе. При нарушении закона и правопорядка возрастает риск принятия судебного постановления. Сейчас у Овнов также увеличена склонность к идеализации ситуации, необоснованному оптимизму и завышенным ожиданиям.
Отношения Тельцов с друзьями проходят проверку на прочность. На этой неделе возможны разногласия по финансовым или идеологическим вопросам, материальные потери по независящим от вас обстоятельствам. Берегите сэкономленные средства. Также не стоит обращаться за кредитами и давать свои деньги в долг.
Для Близнецов актуально деловое сотрудничество. Это хорошее время для заключения брака и прочного союза. Сейчас легко найти компромисс с человеком, занимающим высокое положение, или с государственными структурами. Это также хорошее время для регистрации юридических лиц или усердной работы над собственным делом, бизнесом.
Раки сталкиваются с неприятностями на работе и в быту. Сейчас высок риск оказаться жертвой обвинений и служебных разбирательств. Также возможно неблагоприятное обстоятельство во время путешествий. Лучше поставить на паузу деловую активность и окунуться в мир сериалов, развлечений, хобби, отдыха — всего того, что не требует от вас принятия дополнительной ответственности и обязательств.
Во избежание травматизма избегайте экстремальных видов спорта и отдыха. На этой неделе для Львов первостепенны вопросы личной безопасности и физического здоровья. Рекомендуется беречь область грудной клетки, верхней части спины и ребра. Романтическое свидание или праздник может закончиться конфликтом или стрессом. Стоит отложить на этой неделе рискованные биржевые и валютные сделки.
У Дев конфликтная обстановка в доме и семье может возникнуть вследствие разногласий по вопросам, связанным с недвижимым имуществом или совместным владением пакетом акций. Также под угрозой находятся договоры на арендуемое помещение. Расчетливость и понимание выгоды помогут вам во всех делах.
Весы заняты поиском работы, рассылкой резюме, оформлением деловых бумаг и торговых сделок. Могут возникать проблемы с автотранспортом и средствами связи. Берегите свой мобильный телефон. Это период устойчивого движения вперед. Но вы можете сталкиваться со сложностями в связи с необходимостью искать компромиссы — с людьми более авторитетными и теми, кто занимает более весомое положение в социальной иерархии. Позвольте себе рекламную кампанию, не старайтесь уйти в тень, рассказываете о себе, будьте активны. Тогда зеленый свет будет на вашем пути.
Возможны чрезмерные траты на детей и их обучение, а также на отдых, спорт, подарки, праздники и развлечения. Скорпионы стремятся кутить и веселиться, поддаваться азарту вопреки здравому смыслу. Это может быть главной сложностью данной недели — проигрыши в авантюрных операциях финансового характера, легкомыслие, потворство своим чувствам. Старайтесь находить разумное решение и все-таки считайте, сколько вы тратите на досуг, хобби и второстепенные дела.
Стрельцам стоит повременить с решением вопросов, касающихся недвижимости, изменения места жительства, приобретения земельного участка или строительства. Соберитесь и обратите внимание на то, что мешает вам в продвижении. Это неделя выявления причин, проблем и принятие ответственности.
У Козерогов замедляется умственная активность. Желание общаться и обмениваться информацией — не столь высоко. Наблюдаются склонность к уединению и погружению во внутренний мир. На этой неделе возможна вовлеченность в ситуации сплетен, интриг, раздоров с соседями или родственниками. Чтобы не портить себе настроение, занимайтесь спокойной, привычной деятельностью. А еще лучше — интеллектуальной работой в одиночестве.
Для Водолеев это неделя неожиданности. Может быть потеря денег и личных вещей. Планируемый доход меняется в цифрах по необъяснимым причинам — то густо, то пусто. Возможны чрезмерные и спонтанные траты, связанные с группой единомышленников и друзей, с электроникой и интернет-площадками. Также сложно найти спонсора под проекты. Поэтому делегируйте задачи и обращайте внимание на ресурсы тех людей, которые рядом и готовы вам помочь.
У Рыб наступил период активного взаимодействия с начальством, органами власти, учредителями. Но возможны столкновения с первичными трудностями на пути карьерного роста и продвижения к цели. Повремените с обращением в государственные инстанции. Или делайте это совместно с кем-то, у кого есть опыт. Добавьте в свой имидж элементы консервативного делового стиля. Вообще все, что связано с заземлением, будет благоприятно действовать на вас и вашу энергию.