Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունվարի 27-ից փետրվարի 2-ը 2020 թ․
Խոյեր, մի կողմ թողեք կասկածները և շարժվեք դեպի ձեր նպատակը. այս շաբաթ կարող եք շատ բաների հասնել: Ավելի լավ է հեռու մնաք մրցակցությունից, թեև՝ մրցակիցները ռիսկ չեն ունենա շատ մոտենալ ձեզ․ դուք ազդեցիկ հովանավորներ կունենաք: Այս օրերին կարող եք ակնկալել պարգևատրում կամ, նույնիսկ, պաշտոնեական առաջխաղացում․ ղեկավարները երբեմն մեծահոգի է և արդար էլ են լինում: Բախտի հովանու ներքո գտնվող մարդիկ հաճախ նախանձ են լինում, ավաղ, այսպիսները կհայտնվեն ձեր միջավայրում: Բայց հանգիստ եղեք. Ձեր հեղինակությունը չի սասանվի ո՛չ ինտրիգից, ո՛չ էլ հիմար բամբասանքներից: Ընտանեկան հարաբերություններում խաղաղություն կտիրի, ընտանիքի անդամները կլինեն հանգիստ և շփվող: Օգտագործեք պահը և կազմակերպեք համատեղ հանգստյան օր։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 27-ից փետրվարի 2-ը. Ցուլ
Սիրահարվելու համար սա լավ ժամանակահատված է, իսկ զգացմունքը կարող է առաջանալ կտրուկ և անսպասելիորեն, ինչպես կայծակը՝ պարզ երկնքում: Հնարավոր է նաև հին սիրո վերականգնում: Այս դեպքում հարաբերությունները կարող են զերծ մնալ կոնֆլիկտային հանգամանքներից. այժմ կարևոր է բացառել ցանկացած բանավոր ագրեսիա և փորձել զերծ մնալ փոխհրաձգություններից: Ժամանակն ավելի բարենպաստ է այն Ցուլերի համար, որնց գործունեությունը կապված է ելույթների հետ: Այս ժամանակահատվածում նրանց ավելի հեշտ կլինի նվաճել հասարակության համակրանքը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 27-ից փետրվարի 2-ը. Երկվորյակ
Երկվորյակներին անհրաժեշտ է ուշադիր հետևել իրենց առողջությանը: Սննդակարգի և քնի անտեսումը, մտավոր և ֆիզիկական լարվածությունը կարող են հանգեցնել հյուծման: Նշանի ներկայացուցիչներից շատերն այս շրջանում շատ աշխատանք կունենան: Բացի այդ, այս ժամանակահատվածում գործերը լավ օգուտներ են խոստանում: Իրավիճակը կարող է մթագնել աշխատանքի վայրում տեղի ունեցած անսպասելի կտրուկ փոփոխությունը: Երկվորյակներից ոմանք կարող են արմատական որոշում կայացնել, ինչպես, օրինակ, ազատվել աշխատանքից: Աշխատեք խոհեմություն պահպանել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 27-ից փետրվարի 2-ը. Խեցգետին
Այս շաբաթ բարենպաստ ժամանակաշրջան է նոր ծանոթոներ ձեռք բերելու, անձնական, և գործարար բնույթի կապեր հաստատելու համար: Այս շրջանում կարող եք սիրահարվել, նոր հարաբերությունների մեջ մտնել: Ընդ որում, դա կարող է տեղի ունենալ բացարձակապես ինքնաբուխ, անսպասելիորեն: Ռոմանտիկ տրամադրությունը կարող են խաթարել զուգընկերոջ հետ կապված երկիմաստ և անհասկանալի հանգամանքները: Չնայած նոր հարաբերությունների հաստատման հնարավորությանը, բաժանման հավանականությունը նույնպես մեծ է:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 27-ից փետրվարի 2-ը. Առյուծ
Լավ ժամանակաշրջան է ֆինանսական վիճակի բարելավման և նոր մասնագիտությունների յուրացման համար, հատկապես՝ արվեստի, նորաձևության ոլորտներում: Գործնական նպատակներով արտասահմանյան գործուղումները կարող են հաջողակ լինել: Կազմակերպչական հմտությունները կօգնեն նոր քայլ կատարել կարիերայում: Շաբաթվա երկրորդ կեսին սրամտություն և զգուշություն կպահանջվի ֆինանսական հարցերում և սարքավորումների հետ աշխատելիս: Շաբաթվա վերջը լավ է գովազդային արշավներ անցկացնելու, հասարակական միջոցառումներ կազմակերպելու համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 27-ից փետրվարի 2-ը. Կույս
Այս շաբաթ Կույսերին խորհուրդ է տրվում կենտրոնանալ կարիերայի, աշխատանքի և սոցիալական ինքնաիրացման վրա: Այս նշանի որոշ ներկայացուցիչներ կարող են ակնկալել առաջխաղացում կարիերայում և լավ եկամուտներ: Այս ժամանակահատվածում հնարավոր է հարկ լինի մի քանի անգամ շփվել պետական մարմինների հետ: Գործերոում չի բացառվում ղեկավարների, բարձրաստիճան գործընկերների կամ այլ անձանց կողմից գաղտնի աջակցություն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 27-ից փետրվարի 2-ը. Կշեռք
Շաբաթվա ընթացքում այս նշանի շատ ներկայացուցիչներ կարող են արձանագրել, որ իրենց կանխազգացողությունն ավելի սուր է դարձել: Հենց կանխազգացողության և սուր մտքի շնորհիվ այս ժամանակահատվածում կարող եք լուծել խնդիրների մեծ մասը: Սա լավ ժամանակ է նոր ընկերներ գտնելու և հին բարեկամությունն ամրապնդելու համար: Մի անտեսեք ընկերների աջակցությունը, հիմա նրանք կարող են օգնել ձեզ: Հնարավոր է ամրապնդել նաև ռոմանտիկ փոխհարաբերությունները, չնայած դա հնարավոր կլինի, եթե հակամարտություն չհրահրեք: Այժմ մեծ է վեճերի, բախումերի հավանականությունը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 27-ից փետրվարի 2-ը. Կարիճ
Այս շրջանում նշանի ներկայացուցիչները հնարավորություն ունեն ստանալ բազմաթիվ խորհրդավոր հարցերի պատասխաններ. Ժամանակաշրջանը բարենպաստ է հոգևոր գործունեության, գիտական ուսումնասիրությանների համար: Որոշ Կարիճներ նույնիսկ կարող են մարգարեական երազներ տեսնել: Ժամանակաշրջանը բարենպաստ է ստեղծագործական գործունեության, երկար ճանապարհորդությունների համար: Հնարավոր է՝ այս շաբաթ ցանկանաք ավելի հաճախ լինել միայնության մեջ: Բացառված չեն հարկադիր հանգամանքները, որոնց հետ անհրաժեշտ է համակերպվել: Այս ժամանակահատվածում, հոգ տարեք ձեր առողջության մասին, ձեր բարեկեցությունը կարող է վատթարանալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 27-ից փետրվարի 2-ը. Աղեղնավոր
Այս ժամանակահատվածը ի վիճակի է Աղեղնավորների մոտ արթնացնել փոփոխությունների ծարավ, ինքնաբուխ գործողությունների հակում: Այս շրջանում կարող եք ապավինել ձեր կանխազգացոզությանը և խորաթափանցությանը, դրանք կօգնեն ձեզ ճիշտ որոշում կայացնել: Եթե խնդիրներ ծագեն, փորձեք դրանք լուծել ստեղծագործաբար և ոչ ստանդարտ եղանակներով: Ժամանակը բարենպաստ է գիտական, ստեղծագործական, մարզական գործունեության և ճանապարհորդության համար: Նրանք, ում գործունեությունը կապված է բեմի հետ, նայնպես կարող են հաջողություն ակնկալել: Չափից դուրս ակտիվությունը կարող է հանգեցնել վնասվածքների:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 27-ից փետրվարի 2-ը. Այծեղջյուր
Այծեղջյուրներ, աստղերը սկսում են բարկանալ' որքա՞ն կարելի է աշխատել: Սովորեք ժամանակ հատկացնել և հանգստանալ գոնե երեկոյան: Լավ գործարքներ ունենալը լավ է, բայց նույնիսկ գործընկերներն են երբեմն հանգստանում: Սպասվում են փոփոխություններ մասնագիտական ոլորտում. կադրային վերադասավորումներ չեն սպասվում, բայց ձեր ղեկավարը հենց այնպես չի ժպտում (նա երևի պարգևատրում է նախատեսել և երազում է, որ դուք նրան կհրավիրեք այն նշելու): Անձնական կյանքը կայուն է, և նույնիսկ ձանձրալի, բայց այս շաբաթ ինչ-որ հետաքրքիր բան տեղի կունենա: Հանգստյան օրերին տանն անհանգստություններ կդրսևորվեն. Ննույնիսկ բնակարանն է  տխուր առանց ձեզ, էլ չենք ասում՝ հարազատների մասին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 27-ից փետրվարի 2-ը. Ջրհոս
Ջրհոսներ, ձմեռային այս շաբաթը կսկսվի դրական պահերով: Աստղերը կանխատեսում են ակտիվ հաղորդակցություն. դուք կկարողանաք ստեղծել օգտակար շփումներ և ձեռք բերել ամուր կապեր: Բայց ազդեցիկ մարդկանց հարաբերությունները նպատակահարմար է թողնել միայն գործնական հարթության վրա․ ընկերական հավաքույթներն այստեղ անտեղի կլինեն: Այս ժամանակահատվածում ցանկալի չէ վարկեր վերցնել և ռիսկային ձեռնարկություններում ներդրումներ կատարել. Ֆինանսական իրավիճակը արդեն բավականին լավ է, ուստի արկածախնդրություններից պետք է խուսափել: Երբ աշխատանքից հոգնեք, կարող եք աստղագուշակը մինչև վերջ կարդալ. սիրային ոլորտը լի է լինելու անակնկալներով, իսկ Կուպիդոնը ձեզ աննկատ չի թողնի: Բայց միայն Ամուրի վրա հույս մի դրեք և փորձեք ինքներդ էլ ակտիվություն ցուցաբերել' երկրպագուներն ամենուր են, ամենակարևորը' ուշադիր նայեք: Հանգստյան օրերին օգտակար է փոխել պատկերը. նոր տպավորություններ ձեզ սպասում են քաղաքից դուրս (ընկերները ցույց կտան, թե ինչպես հասնել այնտեղ):
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 27-ից փետրվարի 2-ը․ Ձկներ
Ձկները, առաջին հայացքից, ամեն ինչ կարգին է ձեր կյանքում, քանի որ այս շաբաթը կբերի միայն հաճելի և դրական պահեր: Բայց աստղերն անհանգստանում են ձեր տրամադրության համար՝ ո՞ւր է ժպիտը, որտե՞ղ են երջանկությունից փայլաղ աչքերը: Դուք գերազանց մասնագետ եք, և շատ գործընկերներ կարող են երազել միայն ձեր ունեցած հաջողությունների մասին: Փորձեք ձեր տաղանդները դրսևորել մեկ այլ ոլորտում՝ ձմեռային այս օրերին դուք կստանաք ստեղծագործական բնույթի շատ հետաքրքիր և խոստումնալից առաջարկներ: Եվ այդ դեպքում, թե կենսուրախություն կհայտնվի, թե զվարճանալու ցանկություն: Հավատարի  ընկերներն անմւջապես կհայտնվեն. նրանք վաղուց պլանավորել են զվարճալի միջոցառումներւններ, և մնում է միայն տոնի վայրի որոշումը: Մի անտեսեք երկրպագուներին. տղաներն առանց այդ էլ արդեն անում են ամեն ինչ, իսկ դուք չեք արձագանքում (հիշեք. հանգստյան օրերը կատարյալ են ռոմանտիկ ժամադրությունների համար):

Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года
27.01.2020 С 27 января по 2 февраля - растущая Луна. В начале недели необходимо проявлять повышенную осторожность на дороге. Из-за негативных аспектов планет отвечающему за транспорт и поездки, велик риск аварийных ситуаций. Возможны сбои в работе компьютерной техники, средств связи. Середина недели будет продуктивной в финансовом отношении. Творческим людям, стремящимся заявить о себе, это время также может принести свои плоды. Рекомендуется избегать конфликтов, поскольку противостояния в этот период могут быть очень агрессивными.
Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года Овен
Овны, отбросьте сомнения и двигайтесь к своей цели – на этой неделе Вы способны добиться многого. В конкурентную борьбу лучше не ввязываться, да соперники и не рискнут подходить слишком близко – у Вас появятся очень влиятельные покровители. В эти дни Вы можете рассчитывать на премию или даже на повышение – босс иногда бывает щедрым и справедливым. У людей, которые находятся под покровительством Фортуны, часто бывают завистники, увы, эти ребята появятся и в Вашем окружении. Но сохраняйте хладнокровие – Вашей репутации не страшны ни интриги, ни глупые сплетни. В семейных отношениях царит мир, и домочадцы станут удивительно спокойными и покладистыми. Воспользуйтесь моментом и устройте совместные выходные – дача, курорт, или санаторий к Вашим услугам.
Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года Телец
Это хорошее время для того, чтобы влюбиться, причем симпатия может возникнуть резко и неожиданно, как удар молнии среди ясного неба. Также возможно и обновление старой любви. Отношения при этом могут быть не лишены конфликтных обстоятельств — сейчас важно исключить всякую словесную агрессию и постараться не вступать в перепалки. Период благоприятнее для Тельцов, чья деятельность связана с выступлениями. В этот период им будет проще завоевать симпатии публики.
Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года Близнецы
Близнецам нужно тщательно следить за своим здоровьем. Пренебрежение режимом питания и сна, умственное и физическое перенапряжение могут привести к истощению. Работы в это время у большинства представителей этого знака будет много. Кроме того, в этот период дела обещают хорошую выгоду. Омрачить ситуацию могут внезапные, резкие изменения на работе. Некоторые Близнецы могут принять радикальное решение, например уволиться. Старайтесь сохранять благоразумие.
Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года Рак
Эта неделя — благоприятный период для того, чтобы обрести новые знакомства, завязать контакты как личного, так и делового характера. В это время вы можете влюбиться, вступить в новые отношения. Причем произойти это может абсолютно спонтанно, непредсказуемо. Омрачить романтическое настроение могут двусмысленные, неясные обстоятельства, связанные с партнером. Несмотря на возможности завязать новые отношения, риск разрыва сейчас тоже высок.
Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года Лев
Хорошее время для повышения улучшения материального положения и обучения новым профессиям, особенно в сфере искусств, моды. Удачными могут быть зарубежные поездки с деловой целью. Организаторские способности помогут стать на новую ступень в карьере. Во второй половине недели потребуется здравомыслие и осторожность в финансовых делах и работе с техникой. Конец недели хорош для проведения рекламных акций, организации массовых мероприятий.
Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года Дева
Девам на этой неделе рекомендуется сосредоточиться на вопросах карьеры, работы, социальной реализации. Некоторые представители этого знака могут рассчитывать на продвижение по служебной лестнице и хороший доход. Возможно, в этом периоде вам придется не единожды взаимодействовать с государственными службами. Не исключена тайная поддержка в делах со стороны руководителей, старших по должности или других лиц.
Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года Весы
На этой неделе многие представители этого знака могут отметить, что их интуиция стала острее. Именно благодаря интуиции и изобретательности вы можете решить большинство вопросов в этот период. Это благоприятное время для того, чтобы найти новых друзей, укрепить старые дружеские связи. Не пренебрегайте поддержкой друзей, сейчас они могут оказать вам помощь. Возможно укрепление и романтических отношений, правда это будет возможным, если вы не станете конфликтовать. Сейчас велик риск споров, стычек.
Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года Скорпион
В это время представители данного знака имеют возможность получить ответы на многие таинственные вопросы — период благоприятен для духовных практик, изучения тайных наук. Некоторые Скорпионы могут даже увидеть пророческие сны. Период благоприятен для творческой активности, дальних путешествий. Возможно, на этой неделе вам захочется чаще бывать в уединении. Не исключены и вынужденные обстоятельства, с которыми придется мириться. В этот период позаботьтесь о здоровье, самочувствие может ухудшиться.
Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года Стрелец
Этот период способен пробудить в Стрельцах жажду перемен, склонность к спонтанным поступкам. В это время Вы можете положиться на свою интуицию и проницательность, они могут подсказать вам правильное решение. Если возникнут проблемы, попробуйте действовать нестандартно и изобретательно. Время благоприятно для научной, творческой, спортивной деятельности и путешествий. Те, чья деятельность связана со сценой, тоже могут рассчитывать на успех. Чрезмерная активность может привести к травматизму.
Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года Козерог
Козероги, звёзды начинают сердиться – сколько можно работать? Учитесь распределять время, и отдыхайте хотя бы вечерами. Выгодные сделки это прекрасно, но даже деловые партнёры иногда расслабляются. В профессиональной сфере ожидаются перемены – кадровых перестановок не будет, но босс подмигивает неспроста (шеф наверняка выписал премию, и мечтает, что Вы позовёте его отметить это дело). Личная жизнь стабильна, и даже скучна, но на этой неделе кое-что интересненькое произойдет. К выходным накопятся домашние заботы – без Вас даже квартира грустит, что уж говорить про родственников.
Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года Водолей
Водолеи, эта зимняя неделя начнётся с позитивных моментов. Звёзды предсказывают много общения – Вы сумеете наладить полезные контакты, и обзавестись солидными связями. Но отношения с влиятельными людьми желательно оставить деловыми – дружеские посиделки здесь будут неуместны. В этот период нежелательно брать кредиты, и вкладывать деньги в рискованные предприятия – финансовая ситуация и так неплохая, так что авантюр можно и избежать. Когда надоест работать, можете дочитать гороскоп до конца – любовный фронт переполнен сюрпризами, и Купидон не оставляет Вас без присмотра. Но на Амуров надейтесь, и сами старайтесь не зевать – поклонники повсюду, главное, смотреть внимательно. В выходные дни полезно поменять картинку – новые впечатления ждут Вас за городом (друзья покажут, как добраться).
Гороскоп на неделю с 27 января по 2 февраля 2020 года Рыбы
Рыбы, на первый взгляд, в Вашей жизни полный порядок, ведь эта неделя принесёт только приятные и позитивные моменты. Но звёзды переживают за Ваше настроение – где улыбка, где сияющие от счастья глазки? Профессионалы Вы отличные, и многие коллеги могут только мечтать о таких успехах, как у Вас. Попробуйте блеснуть талантами в другой области – в эти зимние дни Вы получите много интересных и перспективных предложений творческого характера. А там и бодрость появится, и желание как следует развлечься. Верные друзья тут как тут – товарищи давно запланировали весёлые мероприятия, и осталось только определиться с местом для праздника. Не оставьте без внимания поклонников – ребята уже и так и эдак, а Вы всё не реагируете (учтите: выходные дни идеально подходят для романтических свиданий).