Պատրա՞ստ է նա ամուսնության, թե՞ ոչ. պարզեք ինքներդ
Նյու Յորքի հոգեբանները մտածել են ալգորիթմ, որի օգնությամբ կանայք կարող են պարզել՝ պատրա՞ստ է տղամարդն ամուսնության, թե՞ ոչ:
Կա երեք գործոն, որոնց անհրաժեշտ է ուշադրություն դարձնել: Պատրա՞ստ է Ձեր տղամարդը Ձեզ հետ ամուսնանալ, հնարավո՞ր է այդպիսի բան մոտ ապագայում կամ ընդհանրապես: Դա պարզելը շատ հեշտ է:
Նախ՝ առաջին ժամադրության ընթացքում խոսեք ամուսնությունից: Տղամարդու պատասխանից կարող եք կռահել՝ նրա մտադրությունները լո՞ւրջ են, թե՞ ոչ:
Երկրորդ հերթին՝ հարցրեք Ձեր կողքի տղամարդուն՝ ինչպիսին է նրա պատկերացրած իդեալական կինը: Մինչ նա կնկարագրի այդ կնոջը' համեմատեք նրա նշած հատկանիշները Ձեր հատկանիշների հետ, եթե տարբերությունները շատ են, ավելի լավ է ոչ մի հարաբերություն էլ չսկսեք. ի վերջո, նա կհանդիպի այն կնոջը, ում մասին երազում է:
Երրորդ հերթին՝ ուշադրություն դարձրեք Ձեզ՝ իր ծնողների հետ ծանոթացնելու նրա ցանկությանը: Եթե նա չի շտապում Ձեզ ծանոթացնել իր ծնողների հետ, ուրեմն նրա մտադրությունները լուրջ չեն: Իսկ եթե մի քանի տարի հանդիպելուց հետո էլ այդ հանդիպումը չի կայանում, ապա կարող եք վստահ լինել՝ նա Ձեզ հետ չի ամուսնանա:

3 способа узнать, готов ли мужчина на вас жениться
Психологи из государственного университета в Нью-Йорке составили алгоритм, который поможет любой женщине узнать, готов ли ее кавалер на ней жениться.
Есть три фактора, на которые необходимо обратить внимание.Готов ли ваш мужчина на вас жениться и вообще, возможна ли свадьбав будущем или можно даже не мечтать об обручальном кольце от этого кавалера? Узнать это очень просто.
Во-первых, на первых же свиданиях заведите разговор о браке. Ответы представителя сильного пола помогут вам понять серьезность намерений относительно вас, пишет The Times of India.
Во-вторых, узнайте у мужчины, какой он представляет себе идеальную женщину. Пока он будет описывать образ, сопоставьте его характеристики с самой собой. Если у вас много несовпадений, то отношения можно прерывать на начальной стадии, так как рано или поздно этот мужчина найдет женщину, больше подходящую под его идеал, чем вы.
В-третьих, обратите внимание на знакомство с его родителями. Если ваш бойфренд не торопится представлять вас своим маме и папе, значит ничего серьезного у него к вам нет. А если встреча с родителями не состоялась и спустя несколько лет отношений, то можете быть уверены, что этот мужчина скорее всего на вас не женится.