Խոյերն այս շաբաթ ավելի շատ լավ բաներ կտեսնեն և կզգան, քան նախորդ ժամանակահատվածներում: Խնդիրների լուծումը կդառնա ավելի հեշտ: Շաբաթվա սկիզբը ձեզ կստիպի մտորել տարբեր բաների շուրջ, իսկ մտերիմներից մեկը կարող է պատասխանել վաղուց ծագած հարցին: Շաբաթվա կեսին մի անտեսեք սիրելիների և ընկերների օգնության խնդրանքները. բոլորին ժամանակ հատկացրեք խոսելու և աջակցություն առաջարկելու համար: Հինգշաբթի հնարավոր է հետաքրքիր հանդիպում: Շաբաթ օրը ստացված տեղեկատվությունը կօգնի ավելի ճշգրիտ ուրվագծել ձեր ապագա ծրագրերը:
Ցուլեր, այս շաբաթն ամենահեշտը չի լինի, բայց համբերատարության և համառության շնորհիվ կարող եք զգալի առաջընթաց գրանցել ձեր բոլոր պլանավորված նախագծերում: Երկուշաբթի ուրիշներին հասկանալը բավականին դժվար կլինի: Երեքշաբթի ֆինանսական հարցերը կգերազանցեն մնացած բոլոր խնդիրներին: Շաբաթվա կեսին ձեր մտերիմներից մեկը, հավանաբար, ձեզ մոտ տհաճ հույզեր կառաջացնի. փորձեք խուսափել նախանձից և վեճերից: Հինգշաբթի և ուրբաթ օրերին հոգ տարեք ձեր առողջության մասին: Շաբաթվա վերջին խուսափեք աննշան հարցերի վրա ժամանակ և էներգիա վատնելուց:
Երկվորյակներ, գալիք շաբաթը ձեզ նոր հեռանկար կտա։ Մի՛ նյարդայնացեք, երբ որոշ ծրագրեր իրենց ուղով են ընթանում, կամ շրջապատի մարդիկ ցույց են տալիս իրենց իրական դեմքը։ Շաբաթվա սկզբին մի՛ վստահեք ստացված տեղեկատվությանը կամ գրավոր հաստատում չունեցող ասված որևէ բանի։ Մեծ գնումներ կատարեք միայն լավ մտածելուց հետո։ Շաբաթվա կեսին զգացմունքները կարող են ձեզ անհիմն հակամարտության մեջ մղել։ Ուրբաթ օրը խարդախության զոհ դառնալու մեծ ռիսկ կա։ Խուսափեք բանկային հավելվածներից օգտվելուց, եթե դա խիստ անհրաժեշտ չէ։ Հանգստյան օրերին հատուկ ուշադրություն դարձրեք ձեր երեխաներին։
Այս շաբաթ խեցգետինները կբախվեն ուժի փորձության։ Շրջապատի մարդիկ, կարծես, կփոխվեն, և նույնիսկ ձեր սեփական առողջությունը կարող է տհաճ անակնկալներ մատուցել ու խափանել ձեր ծրագրերը։ Իրավիճակը կարելի է փրկել՝ ավելի շատ հոգ տանելով ձեր մասին և գործերում չհույսը դնելով միայն ձեր վրա։ Շաբաթվա սկզբին ավելի նրբանկատ եղեք նրանց հետ, ում մասին հոգ եք տանում. նրանց հետ խոսելու ժամանակ հատկացրեք։ Երեքշաբթի օրը վնասվածքի մեծ ռիսկ կա, ուստի ճանապարհներին զգույշ եղեք։ Շաբաթվա կեսին մի անտեսեք ձեր շուրջը գտնվող նշանները և լսեք ձեր ինտուիցիային։ Շաբաթվա երկրորդ կեսը կարող է մաքրագործման շրջան լինել։ Բացասական մարդիկ կհեռանան ձեր կյանքից, և դուք այլևս չեք տանջվի երկար փգված խնդրով։
Առյուծներն այս շաբաթ բազմաթիվ հնարավորություններ կունենան վերանայելու իրենց ծրագրերը և փոխելու կարևոր հարցերի վերաբերյալ տեսակետը: Երկուշաբթի մի հետաձգեք էլեկտրոնային նամակների և հաղորդագրությունների ստուգումը: Երեքշաբթի խուսափեք կարճաժամկետ ծախսերից: Շաբաթվա կեսին գործեք հանգիստ մտքով և խուսափեք անցյալի մարդկանց անհանգստացնելուց: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կենտրոնացեք երկարաժամկետ նախագծերի վրա, բայց խուսափեք կասկածելի ձեռնարկներում ներդրումներ կատարելուց: Ուրբաթ օրը հնարավոր է հետաքրքիր հանդիպում: Կիրակի խուսափեք մտերիմ զրույցներից:
Կույսեր, այս շաբաթ լավ կլինի մի փոքր ավելի եսասեր լինել, հակառակ դեպքում ձեր օգնելու ցանկությունը կարող է հակառակ արդյունք տալ: Նախքան ընկերներին կամ ընտանիքին ձեր սիրտը բացելը, մտածեք. որքանո՞վ են նրանք ձեզ աջակցություն ցուցաբերել անցյալում: Կամ նույնիսկ այնպիսի պարզ բան, ինչպիսին է ձեր սոցիալական ցանցերի լուսանկարներին սրտիկներ դնելը: Կամ գուցե նրանք ուշադրություն չե՞ն դարձնում նույնիսկ այդքան փոքր բանի: Բայց օգնել, թե ոչ, իհարկե, ձեզանից է կախված: Երկուշաբթի և երեքշաբթի օրերը բարենպաստ են ուսման համար: Շաբաթվա կեսին կկարողանաք լուծել դժվար խնդիր: Շաբաթվա երկրորդ կեսը հարմար է բարդ նախագծեր սկսելու համար: Եթե ցանկանում եք թողնել վատ սովորությունները, սկսեք շաբաթ օրվանից:
Աստղերը Կշեռքներին խորհուրդ են տալիս այս շաբաթ խուսափել լուրջ կամ մեծածավալ նախագծեր ձեռնարկելուց: Երկուշաբթի առաջնահերթություն տվեք այն գործերին, որոնք կարող եք միայնակ կատարել: Երեքշաբթի լավագույնն է կենտրոնանալ առողջ սննդի և ֆիզիկական պատրաստվածության վրա: Շաբաթվա կեսին մեծ է ուշ ժամանման, թռիչքների ուշացման և սարքավորումների խափանման ռիսկը: Ուրբաթ օրը մեծածավալ նախագծեր մի ստանձնեք ՝ դանդաղ գործեք: Հանգստյան օրերին կապի մեջ եղեք ձեր ներքին զգացմունքների և ինտուիցիայի հետ: Լսեք ինքներդ ձեզ, այլ ոչ թե ուրիշներին՝ ձեր կյանքը ապրելու համար:
Այս շաբաթ Կարիճների համար ամեն ինչ բավականին լավ կընթանա։ Սակայն կուտակված հոգնածությունը կարող է ձեզ ստիպել կտրուկ և չափազանց զգացմունքային արձագանքել իրադարձություններին։ Լավագույնն է խուսափել շաբաթվա սկզբին անկապ զրույցների մեջ ներքաշվելուց, հակառակ դեպքում կոնֆլիկտն անխուսափելի է։ Երեքշաբթի հնարավոր է հետաքրքիր ծանոթություն։ Չորեքշաբթի մի վախեցեք օգնություն խնդրել և որպես դաշնակիցներ դիմել համախոհ մարդկանց։ Հինգշաբթի սպասեք լավ լուրերի, և հնարավոր է նաև անակնկալ հին ընկերոջից։ Ուրբաթը լավ օր է նոր նախագիծ սկսելու համար։ Շաբաթավերջին վայելեք ակտիվ հանգիստը և կենտրոնացեք սպորտի վրա։
Աղեղնավոր, այս շաբաթ լավ կլինի գործերը չհետաձգել։ Ժամանակն է ձեր ծրագրերը կյանքի կոչելու։ Շաբաթվա սկզբին հատկապես զգայուն կլինեք այլ մարդկանց նկատմամբ։ Երեքշաբթի համարձակորեն բանակցեք գործընկերային հարաբերությունների կամ փոխօգնության շուրջ։ Չորեքշաբթին բարենպաստ է մարզական և գեղեցկության սրահներ այցելելու համար։ Հինգշաբթի մի բաց թողեք հետաքրքիր առաջարկությունը։ Շաբաթվա վերջին ավելի լավ է փոխել տրամադրությունը։ Ճանապարհորդությունը կամ լայնածավալ մշակութային ծրագիրը կարող են մեծապես լիցքավորել ձեր մարտկոցները։ Կիրակի օրը խուսափեք ծանր սնունդից։
Այծեղջյուրներ, այս շաբաթ կարևոր է հատուկ ուշադրություն դարձնել ձեր եկամտի և ընդհանուր ֆինանսական հեռանկարի կայունացմանը: Փնտրեք նոր եկամտի հնարավորություններ և դիտարկեք թեժ աշխատատեղերի բացման հնարավորությունը, եթե ձանձրանում եք աշխատանքից կամ ձեր թիմը իդեալական չէ: Շաբաթվա սկզբին հարազատները կարող են փչացնել ձեր տրամադրությունը: Փորձեք ավելի շատ ժամանակ անցկացնել ոգեշնչող մարդկանց հետ: Չորեքշաբթի և հինգշաբթի օրերին կարող եք հիանալ հրաշալի գաղափարներով և մտքերով. մի անտեսեք դրանք: Շաբաթվա երկրորդ կեսը շատ արդյունավետ կլինի, եթե նոր նախագծեր ձեռնարկեք:
Այս շաբաթ զգացմունքները կարող են Ջրհոսներին խանգարել կատարել իրենց բոլոր պլանավորված գործերը: Երկուշաբթի մի շտապեք գումար ծախսել՝ նախապես երկու անգամ մտածեք: Երեքշաբթին կարող է լավ ժամանակ լինել այն զրույցի համար, որը երկար ժամանակ հետաձգել եք: Շաբաթվա կեսին հնարավորություն կա, որ սկսվի իրավական հարց կամ անձնակազմի վերադասավորում: Հինգշաբթի օրը ստացված առաջարկը կարող է ապարդյուն լինել ավելի մանրակրկիտ ուսումնասիրությունից հետո: Շաբաթվա վերջում ձեր առողջությունը կարող է վատթարանալ: Հանգստյան օրերին, եթե հնարավոր է, դուրս եկեք քաղաքից՝ բնության հետ կապը կվերականգնի ձեզ:
Ձկներ, այս շաբաթ մի կենտրոնացեք մանրուքների վրա, հակառակ դեպքում ձեր էներգիան կսպառվի: Փնտրեք ուրախանալու պատճառներ և հավատարիմ մնացեք ձեր ընտրած ուղուն, նույնիսկ, եթե ոչ ոք ձեզ չի աջակցում: Շաբաթվա սկզբին որոշումներ կայացնելիս մի շտապեք: Չորեքշաբթի ձեր խնամքն ու աջակցությունը շատ անհրաժեշտ կլինեն ընտանիքի ինչպես երիտասարդ, այնպես էլ տարեց անդամներին: Շաբաթվա երկրորդ կեսը կարող է բերել բազմաթիվ հաճելի հույզեր՝ կապված ձեր անձնական կյանքի հետ: Ուրբաթ օրը ձեր էներգիան կարող է մարել, և ստիպված կլինեք ամեն ինչ հետաձգել: Հանգստյան օրերը լավագույնն է նվիրեք ինքներդ ձեզ՝ հոգ տանելով առողջության և գեղեցկության մասին:
Դիտվել է 2139 անգամ
30-03-2026 08:01
Scientific Reports ամսագրում հրապարակված նոր հետազոտությունը ցույց է տալիս, որ կոլագենով սննդային հավելումները կարող են դրական ազդեցություն ունենալ մեծահասակների մաշկի և հոդերի վիճակի վրա։
30-03-2026 07:04
Օդրի Հեփբըրնի որդին՝ Շոն Հեփբըրն Ֆերերը, նոր հուշագրությունում բացահայտում է նրա անձնական կյանքի ցնցող մանրամասները՝ սկսած ամուսնության մեջ դավաճանություններից մինչև թմրանյութերի չափից մեծ դոզայով ցավը մեղմելու նրա հուսահատ փորձը։ Մարդկանց մեծ մասը, և հատկապես կանայք, Օդրի Հեփբերնին ընկալում են որպես ուժեղ, անկախ աստղ, որը տարբերվում է։ Բայց սիրո մեջ նա նույնքան խոցելի էր, որքան իր էկրանային հերոսուհիները։

23.03.2026 Конец марта будет временем испытаний для многих. Но звезды говорят, что все мы справимся с проблемами, а некоторым удастся даже поправить свои дела в финансовой или любовной сферах.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 марта 2026 года для знака зодиака Овен
Представители знака Овен на этой неделе смогут увидеть и испытать больше хорошего, чем в прежние периоды. С проблема станет справляться легче. Начало недели натолкнет вас на разные размышления, а человек рядом может дать ответ на давний вопрос. В середине недели не игнорируйте просьбы о помощи от близких и друзей, давайте всем время выговориться и оказывайте поддержку. В четверг возможна интересная встреча. В субботу полученная информация поможет вам более точно наметить будущие планы.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 марта 2026 года для знака зодиака Телец
Тельцам неделя предстоит не самая легкая, но, тем не менее, при проявлении терпения и упорства, все намеченные дела могут изрядно продвинуться. В понедельник взаимопонимание с окружающими будет весьма сложным. Во вторник финансовый вопрос отодвинет на задний план все остальные. В середине недели велика вероятность, что человек из вашего сердца доставит весьма неприятные эмоции, постарайтесь не ревновать и не выяснять отношения. В четверг и пятницу позаботьтесь о своем здоровье. Ближе к концу недели не растрачивайте время и силы на мелочи.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 марта 2026 года для знака зодиака Близнецы
Близнецам предстоящая неделя даст по-новому взглянуть на происходящее. Не впадайте в раздражение, когда некоторые планы пойдут своим путем, а окружающие покажут свое истинное лицо. В начале недели не доверяйте приходящей информации и сказанному — без письменного подтверждения. Крупные покупки совершайте только после многократного обдумывания. В середине недели эмоции могут подтолкнуть на неразумный конфликт. В пятницу велик риск попасться на обман мошенников. Не захотите в банковские приложения без острой необходимости. В выходные уделите особое внимание детям.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 марта 2026 года для знака зодиака Рак
Раков на этой неделе ждет испытание на прочность. Людей вокруг словно подменят, и даже собственное здоровье может выдать неприятные сюрпризы и сорвать все планы. Ситуацию можно спасти, если усилить заботу о себе и не надеяться в делах ни на кого, кроме себя. В начале недели проявите больше такта с теми, кто вам дорог — дайте им время, чтобы высказаться. Во вторник велик риск травм, будьте внимательны на дорогах. В середине недели не игнорируйте знаки вокруг и прислушивайтесь к интуиции. Вторая половина недели может активировать период очищения. Из вашей жизни уйдут негативно настроенные люди, а вас самих перестанет мучить какая-то давняя проблема.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 марта 2026 года для знака зодиака Лев
У Львов на предстоящей неделе будет множество возможностей заново пересмотреть свои планы и поменять точки зрения на важные вещи. В понедельник не затягивайте с проверкой почты и сообщений. Во вторник не поддавайтесь сиюминутным тратам. В середине недели действуйте, отключив эмоции, и не тревожьте людей из прошлого. Во второй половине недели сделайте ставку на долгосрочные проекты, но не вкладывайтесь в сомнительные мероприятия. В пятницу возможно интересное знакомство. В воскресенье воздержитесь от откровенных разговоров.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 марта 2026 года для знака зодиака Дева
Девам на этой неделе стоит быть немного эгоистичнее, иначе ваше желание помогать может сыграть злую шутку. Прежде чем отдавать друзьям или родственникам душу, проанализируйте — а много ли они вас поддерживали ранее? Или, хотя бы элементарно, ставили ли сердечки на фото в социальных сетях? Или даже в такой мелочи им было не до вас? Но помогать или нет — решать, конечно, вам. Понедельник и вторник благоприятны для учебы. В середине недели вам удастся решить сложный вопрос. Вторая половина недели подходит для запуска сложных проектов. Если хотели отказаться от вредных привычек — начинайте с субботы.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 марта 2026 года для знака зодиака Весы
Весам на предстоящей неделе звезды не советуют браться за серьезные или масштабные проекты. В понедельник ставьте в приоритет дела, с которыми можете справиться в одиночку. Во вторник лучше сделать упор на здоровое питание и замятия фитнесом. В середине недели высока вероятность опозданий, задержек рейсов и поломок техники. В пятницу не беритесь за дела оптом — действуйте без спешки. В выходные дни будьте в контакте со своими внутренними ощущениями и со своей интуицией. Прислушивайтесь к себе, а не к окружающим, чтобы жить свою жизнь.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 марта 2026 года для знака зодиака Скорпион
У Скорпионов дела на этой неделе будут складываться весьма благополучно. Но накопленная до этого усталость может заставить вас реагировать на происходящее резко и чересчур эмоционально. В начале недели лучше не встревайте в посторонние разговоры, иначе конфликта не миновать. Во вторник возможно интересное знакомство. В среду не бойтесь попросить помощи и позвать в союзники близких вам по духу людей. В четверг ждите хороших новостей, возможен также сюрприз от старого друга. Пятница подойдет для начала нового проекта. В выходные устройте себе активный отдых и уделите внимание занятиям спортом.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 марта 2026 года для знака зодиака Стрелец
Стрельцам на этой неделе стоит перестать откладывать дела на потом. Настало время воплотить все задуманное в реальность. В начале недели вы особо тонко будете понимать других людей. Во вторник смело договаривайтесь о сотрудничестве или взаимопомощи. Среда благоприятна для занятий спортом, посещения салонов красоты. В четверг не упустите выгодное предложение. Ближе к концу недели лучше сменить обстановку. Путешествие или обширная культурна программа могут здорово перезагрузить вас. В воскресенье не злоупотребляйте тяжелой пищей.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 марта 2026 года для знака зодиака Козерог
Козерогам на этой неделе важно обратить особое внимание на стабилизацию дохода и в целом на перспективы финансовой стороны вашей жизни. Поищите новые возможности заработка, рассмотрите горячие вакансии, если работа вам скучна или коллектив далек от идеального. В начале недели родственники могут изрядно испортить вам настроение. Постарайтесь общаться больше с теми людьми, кто дарит вдохновение. В среду и четверг вас могут посетить отличные идеи и озарения — не игнорируйте их. Вторая половина недели будет весьма продуктивной, если вы займетесь новыми проектами.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 марта 2026 года для знака зодиака Водолей
Эмоции на этой неделе могут помешать Водолеям выполнить все намеченные дела. В понедельник не спешите тратить деньги — сначала трижды подумайте. Во вторник благоприятно провести разговор, который вы давно откладывали. В середине нед 89f ели есть вероятность, что начнется некое разбирательство, связанное с законом, или перестановка кадров на работе. Предложение, поступившее в четверг при внимательном рассмотрении окажется пустым. Ближе к концу недели самочувствие может ухудшиться. В выходные, по возможности, уезжайте за город — общение с природой наполнит вас новой энергией.
Гороскоп на неделю с 23 по 29 марта 2026 года для знака зодиака Рыбы
Рыбам на предстоящей неделе не стоит зацикливаться на мелочах, иначе силы будут таять не по дням, а по часам. Ищите поводы для радости и идите намеченным путем, даже если вас никто не поддержит. В начале недели любые решения принимайте не торопясь. В среду ваша забота и поддержка будут очень нужны младшим и пожилым членам семьи. Вторая половина недели может подарить много приятных эмоций, связанных с личной жизнью. В пятницу силы могут покинуть вас и дела придется отложить. Выходные оптимально посвятить себе, заботе о здоровье и красоте.