Այս յոթ կանացի հատկությունները մագնիսական ազդեցություն են թողնում տղամարդկանց վրա։
Եթե տղամարդը ձեզ գաղտնիք է վստահել կամ կիսվում է իր ամենաներքին մտքերով ու փորձառություններով, ապա նա հավանաբար ակնկալում է, որ ասվածը կմնա ձեր մեջ։ Երբ նրա գաղտնիքները ի հայտ են գալիս ձեր ընկերուհիների զրույցներում և փոխադարձ ծանոթների կատակներում, վստահությունը լրջորեն տուժում է։ Նույնիսկ, եթե դա ձեր աչքին աննշան և բոլորովին գաղտնի պահելու բան չէ։
Միևնույն ժամանակ, տղամարդիկ, անշուշտ, նկատում և բարձր են գնահատում գաղտնիքները պահելու ունակությունը։
Կանացիություն
Կանացիությունը չի ենթադրում ո՛չ ջերմեռանդ ֆեմինիստուհու կարգավիճակ, ո՛չ էլ տղամարդկանց հետ հավասարության գաղափարի մերժում։ Սա այն հատկանիշները օգտագործելու կարողությունն է, որոնք տրվում են քեզ ի ծնե՝ միաժամանակ ներդաշնակ լինելով ձեր և շրջապատի հետ։
Կանացիության մերժման հստակ նշան է այն համոզմունքը, որ ձեզ պետք չեն տղամարդիկ: Եթե նման բարձրագոչ խոսքերի հետևում թաքնված է «պարզ կանացի երջանկության» ցանկությունը, ապա դուք պետք է փորձեք հասկանալ ինքներդ ձեզ:
Ինքնուրույնություն
Անշուշտ, կարևոր է, որ տղամարդը գոնե մեկ-մեկ կարիք զգա ու իր սիրելիի համար փորձի հերոս-փրկչի դերը։ Եվ այնուամենայնիվ, ձեր ասպետը կցանկանար հոգ տանել գեղեցիկ և նուրբ արքայադստեր մասին, այլ ոչ թե որդեգրել քաղցրիկ աղջնակին:
Երբ կինը չափից դուրս անօգնական է լինում տարրական բաներում, հարաբերությունները ռոմանտիկից վերածվում են ծնող-երեխա կապի: Եվ սա լավ բանի չի հանգեցնում։
Ինչ էլ ասեն, մեզ բոլորիս դիմավորում են մեր հագուստուվ և դատում մեր տեսքով. այդպիսին է մարդկային էությունը: Իսկ հոգու զուգընկեր փնտրելիս տեսողականը կարևոր դեր է խաղում։ Խոսքը գեղեցկության որոշակի չափանիշի մասին չէ, այլ ընդհանուր կոկիկության մասին:
Եթե կտրականապես չեք սիրում ինքներդ ձեզ, ապա չարժե համակրանք ակնկալել ուրիշներից։
Եթե տունը խառնաշփոթ է, պատված է երկար տարիների փոշով, առաջին հերթին ուժ գտեք մաքրելու ոչ թե հանուն տղամարդու, այլ հանուն ինքներդ ձեզ: Եվ այդտեղ ձեր հարուստ ներաշխարհն ավելի արագ կնկատվի։
Վերահսկողություն զգացմունքների նկատմամբ
Չնայած յուրաքանչյուր տղամարդու և կնոջ անհատական հատկանիշներին, մեծ մասամբ կանայք ավելի զգացմունքային կլինեն:
Տղամարդիկ հազվադեպ են հասկանում զգացմունքների նուրբ լեզուն և պարզապես չեն կարողանում ընկալել իրենց ուղղությամբ ուղարկվող ազդակները։
Իսկ կանայք, բուռն արձագանքելով իրենց ընտրյալի գործողություններին, միշտ չէ, որ պատրաստ են տրամաբանության լեզվով բացատրել, թե ինչ է կատարվում։ Եվ իզուր՝ տղամարդիկ դա իսկապես գնահատում են։
Աջակցելու ունակություն
Նույնիսկ ամենաուժեղ տղամարդուն անհրաժեշտ է ապահով տարածք, որտեղ նա կարող է հեռացնել իր զգացմունքների պատյանը և վերականգնել ուժերը: Դա նման է բռնցքամարտի ռաունդների միջև ընդմիջմանը. մարզիչը կասի մի քանի ոգևորիչ բառ և խորհուրդներ կտա, կապտած դեմքը կմաքրի թարմ սրբիչով, և ժամանակն է, որ մարտիկը կրկին ցուցադրի իր ուժը:
Որքան էլ ձեր ընտրյալն ամենակարող թվա, հիշեք, որ նա ձեր աջակցության կարիքն ունի։
Սեքսուալ ազատություն
Սեքսը կարող է լինել հարաբերությունների աննշան մասը, բայց դա չի դարձնում այն պակաս կարևոր: Անկողնում զարգանում է վստահությունը, փոխօգնությունը, զուգընկերոջ հետ ներդաշնակությունը և նույն ալիքի վրա լինելու կարողությունը։
Դուք չպետք է անեք ձեզ համար անընդունելի որևէ բան, բայց երբ կինը սառն է և չնախաձեռնող, կարծես լավություն է անում, տղամարդը կձգտի վառ հույզեր ստանալ շրջապաում։

Эти семь женских качеств магнетически действуют на мужчин.
Если мужчина доверил вам тайну или делится сокровенными мыслями и переживаниями наедине, он, вероятно, подразумевает, что сказанное останется между вами. Когда его секреты всплывают в разговоре ваших подруг и шутках общих знакомых, доверие серьезно страдает. Даже если это нечто незначительное и совершенно не секретное в ваших глазах.
При этом умение хранить тайны мужчины непременно замечают и высоко ценят.
Женственность
Женственность не подразумевает ни статуса ярой феминистки, ни отказа от идеи равенства с мужчинами. Это способность использовать те качества, которые даны вам от рождения, пребывая в гармонии с собой и окружением.
Явный признак отказа от женственности — убеждение, что вам не нужны мужчины.
Если за громкими словами кроется желание «простого женского счастья», вам необходимо разобраться в себе.
Самостоятельность
Мужчине, безусловно, важно хотя бы изредка почувствовать себя нужным и примерить роль героя-спасителя своей любимой. И все же ваш рыцарь хотел бы заботиться о прекрасной и нежной принцессе, а не удочерить милую девочку.
Когда дама проявляет излишнюю беспомощность в элементарных вещах, отношения рискуют превратиться из романтических в детско-родительские. А это ничего хорошего не сулит.
Внешность
Как ни крути, все мы встречаем по одежке и судим по обложке — такова человеческая природа. И в поиске второй половинки визуал играет не последнюю роль. Речь не о некоем стандарте красоты, а скорее об общей опрятности.
Если вы категорически не нравитесь себе, не стоит ждать симпатии от других.
Если в доме беспорядок, покрытый многолетней пылью, сначала найдите в себе силы убраться — не ради мужчины, а ради себя. А там и ваш богатый внутренний мир будет замечен быстрее.
Контроль над эмоциями
Несмотря на индивидуальные особенности каждого мужчины и каждой женщины, в большинстве своем девушки окажутся более эмоциональны.
Парни редко понимают тонкий язык эмоций и попросту не способны воспринимать посылаемые в их сторону импульсы.
А девушки, бурно реагируя на поступки избранника, не всегда готовы объяснять, что происходит, на языке логики. И зря, мужчины это очень ценят.
Умение поддержать
Даже самый сильный мужчина нуждается в безопасном пространстве, где можно снять эмоциональную броню и восстановить силы. Это как перерыв между раундами в боксе: тренер скажет пару мотивирующих слов и даст совет, разбитое лицо протрут свежим полотенцем, и бойцу снова пора демонстрировать свою силу.
Каким бы всемогущим ни казался ваш избранник, помните, что ему нужна ваша поддержка.
Сексуальная свобода
Секс может быть второстепенной частью отношений, но от этого он не становится менее важным. В постели отрабатываются доверие, взаимовыручка, умение синхронизироваться с партнером и быть на одной волне.
Вы не должны делать того, что для вас неприемлемо, но, когда партнерша холодна и безынициативна, словно делает одолжение, мужчина будет стремиться получить отдачу и яркие эмоции на стороне.