Շաբաթվա աստղագուշակ․ փետրվարի 6-12-ը 2023 թ
Շաբաթվա սկիզբը կմեծացնի սեփական համոզմունքների ազդեցության տակ գործելու, ինչպես նաև ինտուիցիայի հուշումները լսելու ցանկությունը։ Գաղափարը դառնալու է այս կամ այն արարքի դրդապատճառի շատ կարևոր գործոն և մղելու է գործողությունների։ Մինչդեռ կեղծ գաղափարների, ոչ ճիշտ տեղեկատվության ազդեցության տակ ընկնելու վտանգ կա։ Նախքան որևէ բան անելը, համոզվեք, որ ունեք բոլոր անհրաժեշտ տեղեկությունները:
Շաբաթվա կեսին կկենտրոնանաք անձնական կյանքի վրա։ Այս ժամանակը բարենպաստ է նոր ծանոթությունների, ժամադրության, ռոմանտիկ հարաբերությունների սկզբի համար։ Նրանք, ովքեր զույգ ունեն, պետք է ավելի շատ ժամանակ տրամադրեն իրենց սիրելիին, զբաղվեն ինչ-որ նոր համատեղ գործունեությամբ։
Շաբաթվա վերջում ձգտեք ավելի մեծ անկախության, ավելի քիչ ուշադրություն դարձրեք, թե ինչ են մտածում ձեր մասին ուրիշները։ Այս շրջանում խոստումներ մի տվեք։ Համոզվեք, որ ձեր աճող ոգևորությունն ուրիշները չեն օգտագործում իրենց եսասիրական նպատակների համար:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 6-12-ը. Խոյ
Խոյերն այս շաբաթ ընկերների և ծանոթների հետ շփվելու կարիք կունենան: Հավանաբար ձեզ կհրավիրեն ուրախ ճամփորդության կամ ընկերների հետ խնջույքի, որտեղ կզվարճանաք։ Այս ընթացքում կարող են տեղի ունենալ ծանոթություններ նոր հետաքրքիր մարդկանց հետ։ Ինտենսիվ շփման ընթացքում դուք կարող եք շատ նորություններ իմանալ ընկերների ու ծանոթների կյանքից։
Հարմար պահ է նաեւ մտահորիզոնն ընդլայնելու, ինքնակրթվելու համար։ Այժմ ձեր անձնական նախաձեռնության շրջանն է: Սկսեք ինքնուրույն ուսումնասիրել այն, ինչ երկար ժամանակ պլանավորում էիք, և անմիջապես կզգաք տեղեկատվական ու այլ աջակցություն ձեր ձեռնարկումներին։ Հանգստյան օրերին ձեռնպահ մնացեք անծանոթ մարդկանց հետ հանդիպելուց։ Աշխատեք երեկոյան միայնակ չթափառել, խուսափեք ամայի փողոցներից։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 6-12-ը. Ցուլ
Ցուլերը հայտնի են իրենց գործնականությամբ և այս շաբաթ կկարողանան դրսևորել այս օգտակար հատկությունը։ Աստղերը խորհուրդ են տալիս կենտրոնանալ ֆինանսական հարցերի կարգավորման վրա։ Կկարողանաք առաջադիմել ձեր կարիերայում, զգալիորեն բարձրացնել ձեր եկամտի մակարդակը։ Ֆինանսական վիճակի բարելավման հետ դուք հնարավորություն կունենաք գնել այնպիսի բաներ, որոնց մասին վաղուց երազել եք։ Չորեքշաբթի կամ հինգշաբթի օրերին կատարված գնումները շատ հաջող կլինեն։
Ընդհանուր առմամբ, այս շաբաթ հնարավորություն կունենաք ձեր կյանքն ավելի հարմարավետ դարձնել։ Հանգստյան օրերին խորհուրդ չի տրվում փող տալ ընկերներին ու ծանոթներին՝ նրանց հետ հարաբերությունները փչացնելու վտանգ կա։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 6-12-ը. Երկվորյակ
Երկվորյակներն այս շաբաթ կցանկանան շատ նոր ու հետաքրքիր բաներ սովորել, ընդլայնել իրենց մտահորիզոնը, թարմ տպավորություններ ստանալ։ Այս կարիքը բավարարելու լավագույն միջոցը ճանապարհորդելն է: Եթե ունեք հնարավորություն և միջոցներ, կարող եք գնել ուղեգիր ու գնալ նոր տարածքներ նվաճելու։
Եթե դա հնարավոր չէ, փորձեք այլ կերպ ստանալ ցանկալի տպավորություններ։ Հարմար պահ է սոցիալական ցանցերում և ֆորումներում ծանոթությունների շրջանակն ընդլայնելու համար։ Դուք նույնիսկ կարող եք հանդիպում կազմակերպել նրանց հետ, ում հետ երկար ժամանակ շփվում եք համացանցում։ Հանգստյան օրերին ձեռնպահ մնացեք կարիերայի կարեւոր որոշումներ կայացնելուց։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 6-12-ը. Խեցգետին
Խեցգետիններն այս շաբաթ կկարողանան վերացնել գաղտնիության վարագույրը նախկինում իրենց համար առեղծված հանդիսացող իրադարձությունների նկատմամբ: Հարմար պահ է հետաքննություն անցկացնելու, որոշակի իրադարձությունների իրական պատճառները որոնելու համար։ Այս ժամանակահատվածում նաև կզգաք սեռական ցանկությունների աճ։ Ձեզ կարող է գրավել ինչ-որ արգելված բան։
Ամուսնացած Խեցգետիններին խորհուրդ է տրվում զսպել զգացմունքները և սիրելիի թիկունքում չտրվել որևէ գայթակղության։ Միայնակ Խեցգետինները, որոնք ծանրաբեռնված չեն ընտանեկան պարտավորություններով, այս շաբաթ կարող են սկսել հետաքրքիր ռոմանտիկ հարաբերություններ, որոնք նրանց անընդհատ հետաքրքրում են: Նրանք, ովքեր զբաղվում են հոգևոր պրակտիկայով, այս շաբաթ կկարողանան զգալի առաջընթաց գրանցել։ Հանգստյան օրերին ձեռնպահ մնացեք այլ դեպի երկրներ կամ քաղաքներ երկար ճանապարհորդություններից։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 6-12-ը. Առյուծ
Ամուսնացած կամ մշտական զուգընկեր ունեցող Առյուծներն այս շաբաթ կարող են վերանայել իրենց միությունը: Ձեր զուգընկերոջ գործողությունները կօգնեն ձեզ հասկանալ, թե որքան թանկ է այդ մարդը ձեզ համար: Ամուսնական հարաբերություններում նոր ծաղկում տեղի կունենա, կարծես նորից կբացահայտեք ձեր զուգընկերոջը, կգիտակցեք նրա բնավորության լավագույն գծերը։
Զույգերը, ովքեր երկար ժամանակ հանդիպում են կամ ապրում են քաղաքացիական ամուսնության մեջ, կարող են ցանկություն ունենալ օրինականացնել իրենց հարաբերությունները: Մի զարմացեք, եթե հանկարծ զուգընկերոջից լսեք ձեր միությունը պաշտոնականացնելու առաջարկ։ Հնարավոր է այս շաբաթ ձեզ հրավիրեն հանդիսավոր միջոցառման՝ օրինակ՝ հարսանիքի կամ տարեդարձի: Մինչդեռ հանգստյան օրերին ավելի լավ է ձեռնպահ մնալ գիշերային ակումբներ այցելելուց. այնտեղ կարող է տհաճ պատմություն տեղի ունենալ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 6-12-ը. Կույս
Կույսերին այս շաբաթ աստղերը խորհուրդ են տալիս լրջորեն հոգ տանել իրենց առողջության մասին։ Այժմ ձեր մարմնի էներգետիկ ներուժն աճում է, այնպես, որ ունեք եզակի հնարավորություն՝ զգալիորեն բարելավելու ձեր ինքնազգացողությունը: Մտածեք դիետա, որը պարունակում է բավարար քանակությամբ վիտամիններ: Դուք կարող եք սկսել կոփման փուլ: Մի մոռացեք կանխարգելիչ միջոցառումների մասին.
Առողջ ապրելակերպը կնպաստի օրգանիզմի ընդհանուր ամրապնդմանը։ Եթե ցանկանում եք ձերբազատվել վատ սովորություններից, ապա դրա համար լավագույն ժամանակը շաբաթվա կեսն է։ Այս ժամանակահատվածում ձեզ մոտ ամեն ինչ կարող է զարմանալիորեն հեշտ ու ոչ ցավագին ստացվել։ Հանգստյան օրերին ամուսնական հարաբերությունները կարող են վատանալ։ Խորհուրդ է տրվում զգայուն թեմաների քննարկումը հետաձգել հաջորդ շաբաթ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 6-12-ը. Կշեռք
Շատ Կշեռքների համար այս շաբաթը կապված կլինի հաճելի փորձառությունների հետ: Հարաբերություններն այժմ բարելավվում են։ Ամուսնական զուգընկերը կարող է ձեզ հաճելի անակնկալ մատուցել. օրինակ՝ նվեր տալ, որի մասին վաղուց երազել եք: Ռոմանտիկ դաշինքները նույնպես վերելք կապրեն: Հնարավոր է ձեզ երկար սպասված խոստովանություն կամ ամուսնության առաջարկություն անեն։
Նրանք, ովքեր նոր են սկսել հարաբերությունները, արագ կմտերմանան։ Եթե երեխա ունեք, ապա այս շաբաթ նա կարող է ձեզ գոհացնել իր հաջողություններով ու ձեռքբերումներով։ Խորհուրդ է տրվում երեխային տանել կրկես կամ թատրոն։ Փորձեք համոզվել, որ նա շատ հաճելի տպավորություններ է ստանում այդ իրադարձությունից։ Հանգստյան օրերին արժե ուժեղացնել ձեր պաշտպանությունը վիրուսային վարակներից, քանի որ այս օրերին ձեր օրգանիզմը թուլանալու է, հետևաբար՝ խոցելի։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 6-12-ը. Կարիճ
Շատ Կարիճներ այս շաբաթ կվերածվեն տնակյացների։ Դժվար թե ցանկանաք այցելել կամ զվարճանալ ընկերների հետ: Ձեր բոլոր ջանքերը կարող են ուղղվել տան բարեկարգմանը։ Ամենայն հավանականությամբ, դուք ուրախ կլինեք մաքրել բնակարանը, ձեռք բերել կենցաղային տեխնիկա կամ լուսավորող սարքեր ու տեղադրել դրանք։ Այժմ սենյակներից մեկում կարող եք կատարել կահույքի վերադասավորում կամ փոքրիկ կոսմետիկ վերանորոգում։
Նման աշխատանքը զարմանալիորեն հեշտ և արագ կլինի: Շաբաթվա կեսը հարմար ժամանակ է ընտանի կենդանի գնելու համար։ Դրա շնորհիվ դուք կարող եք ձեր կյանքն ավելի ջերմ և հաճելի դարձնել։ Ընտանիքի անդամների ու հարազատների հետ հարաբերություններն այս ընթացքում ընկերական կլինեն։ Դուք բոլորդ կարող եք միասին աշխատել տան շուրջ անհրաժեշտ աշխատանքներ կատարելու համար: Հանգստյան օրերին ձեռնպահ մնացեք ակումբներ այցելելուց։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 6-12-ը. Աղեղնավոր
Աղեղնավորների մոտ այս շաբաթ կավելանա շփման կարիքը: Ամենայն հավանականությամբ, զրույցները հաճելի ու հուզիչ կլինեն։ Օգտագործեք այս ժամանակը ծանոթների ու հարազատների հետ հաշտվելու համար, որոնց հետ վեճեր եք ունեցել։ Լավ հարաբերությունները վերականգնելը բավականին հեշտ կստացվի: Այս ընթացքում կզգաք, թե ինչպես են մարդիկ ձգվում դեպի ձեզ և ցույց կտան իրենց համակրանքը։ Ճամփորդության ընթացքում դուք կարող եք հանդիպել հակառակ սեռի ներկայացուցչի, այն էլ տարօրինակ ու անսովոր հանգամանքներում։
Թերևս կսկսվեն ռոմանտիկ հարաբերություններ հետագա ամուսնության հեռանկարով: Հանգստյան օրերին ավելի լավ է տանը չմնաք։ Ցանկալի է ինքներդ ձեզ համար ինչ-որ մշակութային ծրագիր մշակեք, օրինակ՝ այցելեք ցուցահանդես, թատերական ներկայացում կամ թանգարան։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 6-12-ը. Այծեղջյուր
Այծեղջյուրներն այս շաբաթ կենտրոնացած կլինեն նյութական խնդիրների լուծման վրա և բավականին հաջողության կհասնեն դրանում։ Հիմա զվարճանալու ժամանակը չէ, աշխատանքն ամեն ինչից վեր է։ Գործազուրկները կկարողանան հետաքրքիր ու լավ վարձատրվող աշխատանք գտնել։ Ամենայն հավանականությամբ, այս ժամանակահատվածում ձեր եկամուտը զգալիորեն կաճի, ինչի շնորհիվ կկարողանաք գնել կահույք, կենցաղային տեխնիկա կամ իրեր, որոնք վաղուց երազել եք ձեր տան համար։
Եթե այժմ արձակուրդում եք, ապա ժամանակն է սկսել ձեր բնակարանի վերանորոգումն ու կահավորումը։ Զարմանալիորեն հեշտությամբ և արագ կհասցնեք գործերը: Ի վերջո, ինչպես գիտեք, վերանորոգման մեջ ամենակարևորը գործընթացը չհետաձգելն է, քանի որ ամեն օր այն ավելի ու ավելի է դժվարանում։ Հանգստյան օրերին ավելի լավ է չպլանավորել կարճատև ուղևորություններ և հյուրեր չհրավիրել ձեր տուն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 6-12-ը. Ջրհոս
Այս շաբաթը Ջրհոսների մոտ ստեղծագործական հզոր ազդակ կարթնացնի։ Եթե դուք կրքոտ մարդ եք, ապա, իհարկե, կգտնեք ձեր ցանկությամբ ինչ-որ բան և ամբողջությամբ կխրվեք դրա մեջ։ Սա հիանալի ժամանակ է նախագծելու, տան մոդելավորման և շինարարության համար: Կանայք մեծ ցանկություն կզգան փոխել իրենց արտաքինը, որպեսզի հայտնվեն ընկերների, գործընկերների կամ ընտանիքի առջև բոլորովին նոր ձևով: Մազերի, հագուստի ոճի և դիմահարդարման հետ կապված ձեր փորձերը շատ հաջող կլինեն՝ ձեզ ավելի հետաքրքիր և գրավիչ դարձնելով հակառակ սեռի ներկայացուցիչների համար: Հանգստյան օրերին պետք է ձեռնպահ մնալ շքեղ իրեր ու զարդեր գնելուց։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ փետրվարի 6-12-ը․ Ձկներ
Ձկների մոտ այս շաբաթ կարող է մեծանալ հանգիստ, ոչ բծախնդիր ապրելակերպի անհրաժեշտությունը: Լավ կլինի, եթե հաջողվի արձակուրդ վերցնել և մեկ շաբաթով մեկնել բնության գրկում գտնվող մի հանգիստ առողջարան, քաղաքակրթությունից հեռու։ Նրանք, ովքեր չունեն նման հնարավորություն, պետք է մենության մեջ գտնվեն, թեկուզ առանձին սենյակում։
Սա լավ ժամանակ է հոգևոր պրակտիկայի, աուտոգեն մարզումներ համար: Հարաբերությունները հարազատների հետ կլինեն ընկերական, նրանց հետ կարող եք կատարել որոշ տնային գործեր։ Միևնույն ժամանակ, ավելի լավ է հանգստյան օրերին որևէ գործունեություն չպլանավորել և ավելի շատ ժամանակ տրամադրել բուն հանգստին։

Гороскоп на неделю с 6 по 12 февраля 2023 года
Начало недели усилит стремление действовать под влиянием собственных убеждений, а также прислушиваться к подсказкам интуиции. Идея станет очень важным фактором в мотивации того или иного поступка и будет подталкивать к активным действиям. Между тем есть риск попасть под влияние ложных идей, неверных сведений. Прежде чем что-либо предпринимать, убедитесь в том, что вы владеете всей необходимой информацией.
Середина недели сделает акцент на личной жизни. Это время благоприятно для новых знакомств, свиданий, начала романтических отношений. Тем, кто состоит в паре, стоит больше времени уделять любимому человеку, заняться какой-либо новой совместной деятельностью.
В конце недели стремитесь к большей самостоятельности, меньше внимания обращайте на то, что думают о вас другие люди. Не стоит в это время давать обещания. Следите за тем, чтобы окружающие не воспользовались вашим возросшим энтузиазмом в своих корыстных целях.
У Овнов на этой неделе возрастает потребность в общении с друзьями и знакомыми. Возможно, вас пригласят в развлекательную поездку или на вечеринку к друзьям, где вы весело проведете время. В этот период может состояться знакомство с новыми интересными людьми. В ходе интенсивного общения вы сможете узнать много новостей из жизни друзей и знакомых.
Также это хорошее время для расширения своего кругозора, самообразования. Сейчас ваша личная инициатива. Начните самостоятельно изучать то, что давно планировали, и сразу почувствуете информационную и иную поддержку своим начинаниям. На выходных воздержитесь от знакомства с незнакомыми людьми. Старайтесь не бродить по вечерам в одиночестве, избегайте безлюдных улиц.
Тельцы славятся своей практичностью и на этой неделе смогут продемонстрировать это полезное качество. Звезды советуют сосредоточиться на урегулировании финансовых вопросов. Вам удастся продвинуться в карьере, значительно увеличить уровень своих доходов. Поскольку ваше материальное положение улучшится, у вас появится возможность приобрести вещи, о которых вы давно мечтали. Покупки, совершенные в среду или четверг, будут весьма удачными.
В целом на этой неделе у вас появится шанс сделать свою жизнь более комфортной. На выходных не рекомендуется давать друзьям и знакомым денег взаймы: есть риск испортить с ними отношения.
Близнецам на этой неделе захочется узнать много нового и интересного, расширить свой кругозор, получить новые впечатления. Самый лучший способ реализовать эту потребность — отправиться в путешествие. Если есть возможность и средства, можно приобрести тур и отправиться покорять новые территории.
Если же такой возможности нет, постарайтесь иным образом получить желаемые впечатления. Это благоприятное время для расширения круга знакомств в социальных сетях и на форумах. Можно даже организовать встречу с теми, с кем вы давно общаетесь в Интернете. На выходных днях воздержитесь от принятия важных решений, касающихся карьеры.
Раки на этой неделе смогут приоткрыть завесу тайны над какими-либо событиями, которые прежде были для них загадкой. Это хорошее время для проведения расследований, поиска истинных причин тех или иных событий. Также в этот период вы почувствуете усиление сексуальных желаний. Вас может увлечь что-то запретное.
Семейным Ракам рекомендуется сдерживать свои эмоции и не пускаться во все тяжкие за спиной любимого человека. Одинокие Раки, не обремененные семейными обязательствами, на этой неделе могут начать волнующие романтические отношения, которые будут постоянно интриговать их. Тем, кто занимается духовными практиками, на этой неделе удастся значительно продвинуться вперед. На выходных днях воздержитесь от дальних поездок в другие страны или города.
У Львов, состоящих в браке или имеющих постоянные партнёрские отношения, на этой неделе может произойти переосмысление их союза. Поступки партнёра помогут вам осознать, насколько дорог для вас этот человек. В супружеских отношениях произойдёт новый расцвет, вы как будто заново откроете для себя партнёра, осознаете его лучшие черты характера.
У пар, которые давно встречаются или живут в гражданском браке, может появиться желание узаконить свои отношения. Не удивляйтесь, если вдруг услышите от партнёра предложение официально оформить свой союз. Возможно, вас на этой неделе пригласят на торжественное мероприятие: например, на свадьбу или юбилей. Между тем на выходных лучше воздержаться от посещения ночных клубов: там может произойти неприятная история.
Девам на этой неделе звезды советуют всерьёз заняться своим здоровьем. Сейчас энергетический потенциал вашего организма находится на подъеме, поэтому вам предоставляется уникальный шанс значительно улучшить своё самочувствие. Продумайте диету с достаточным количеством продуктов, содержащих витамины. Можно начинать цикл закаливания. Не забывайте и о профилактических мероприятиях.
В целом здоровый образ жизни будет способствовать общему укреплению организма. Если вы хотите избавиться от вредных привычек, наилучшее время для этого — середина недели. В этот период у вас все может получиться на удивление легко и безболезненно. На выходных днях могут испортиться супружеские отношения. Рекомендуется отложить обсуждение острых тем на следующую неделю.
У многих Весов эта неделя будет связана с приятными впечатлениями. Сейчас улучшаются супружеские отношения. Партнёр по браку может сделать вам приятный сюрприз: например, преподнести в подарок вещь, о которой вы давно мечтали. Романтические союзы также переживают взлет. Возможно, вам сделают долгожданное признание или предложение руки и сердца.
Те, кто только начал отношения, будут стремительно сближаться. Если у вас есть ребёнок, на этой неделе он может порадовать вас своими успехами и достижениями. Рекомендуется сводить малыша в цирк или в театр. Постарайтесь сделать так, чтобы он получил массу приятных впечатлений от этого события. На выходных стоит усилить защиту от вирусных инфекций, поскольку в эти дни ваш организм будет ослаблен и поэтому уязвим.
Многие Скорпионы на этой неделе превратятся в домоседов. Вам вряд ли захочется ходить в гости или развлекаться с друзьями. Все ваши силы могут быть направлены на благоустройство своего дома. Скорее всего, вы с удовольствием будете заниматься уборкой квартиры, приобретением бытовой техники или осветительных приборов, их установкой. Сейчас можно сделать перестановку мебели или небольшой косметический ремонт в одной из комнат.
Подобные работы пройдут на удивление легко и быстро. В середине недели наступает подходящее время для покупки домашнего животного. Благодаря этому вы сможете сделать вашу жизнь более теплой и приятной. Отношения с членами семьи и родственниками в этот период будут доброжелательными. Можно всем вместе дружно проводить необходимые работы по дому. На выходных днях воздержитесь от посещения клубов.
У Стрельцов на этой неделе усиливается потребность в общении. Скорее всего, разговоры будут приятными и увлекательными. Используйте это время для примирения со знакомыми и родственниками, с которыми вы находитесь в ссоре. Восстановить добрые отношения получится довольно легко. В этот период вы почувствуете, как люди тянутся к вам и демонстрируют свою симпатию. Во время поездки вы можете познакомиться с представителем противоположного пола, причём при странных и необычных обстоятельствах.
Возможно, так начнутся романтические отношения с перспективой дальнейшего вступления в брак. На выходных лучше не оставаться дома. Желательно придумать себе какую-нибудь культурную программу: например, посетить выставку, театральное представление или побывать в музее.
Козероги на этой неделе будут сосредоточены на решении материальных проблем и вполне в этом преуспеют. Сейчас не время для развлечений, дело превыше всего. Безработные смогут найти интересную и высокооплачиваемую работу. Скорее всего, ваши доходы в этот период существенно возрастут, благодаря чему вы сможете купить для дома мебель, бытовую технику или предметы интерьера, о которых давно мечтали.
Если вы сейчас находитесь в отпуске, то самоё время заняться ремонтом и благоустройством квартиры. Вы сможете на удивление легко и быстро справиться с делами. Ведь, как известно, в ремонте самоё главное — не затягивать процесс, поскольку с каждым днем он становится все более тяжёлым. На выходные дни лучше не планировать короткие загородные поездки и не приглашать к себе в дом гостей.
Эта неделя пробудит в Водолеях мощный творческий импульс. Если вы человек увлеченный, то, конечно же, найдете себе занятие по душе и с головой в него погрузитесь. Это замечательное время для коллекционирования, домашнего моделирования и конструирования. Женщины почувствуют сильное желание внести изменения в свою внешность, чтобы предстать перед друзьями, коллегами или родными в совершенно новом образе.
Ваши эксперименты с прической, стилем одежды и макияжем окажутся весьма удачными, благодаря чему вы станете интереснее и привлекательнее для представителей противоположного пола. На выходных днях следует воздержаться от покупки предметов роскоши и ювелирных украшений.
У Рыб на этой неделе может усилиться потребность в спокойном, несуетном образе жизни. Замечательно, если вам удастся взять отпуск и уехать на неделю в какой-нибудь тихий санаторий, расположенный на природе, вдали от цивилизации. Тем, кто не имеет такой возможности, стоит найти способ побыть в уединении, хотя бы в отдельной комнате.
Это хорошее время для духовных практик (йоги, цигуна), аутогенных тренировок. Отношения с родственниками будут доброжелательными, какие-то домашние дела вы сможете выполнить вместе с ними. Между тем на выходные лучше не планировать никакой активности и больше времени отвести на отдых.