Շաբաթվա աստղագուշակ․ դեկտեմբերի 20-26-ը 2021 թ
Խոյեր, դուք անհավանական իրավիճակներում ներքաշվելու շնորհ ունեք․ աստղերը հետևում են ձեզ և խոստանում, որ այս շաբաթը լի կլինի զվարճալի անակնկալներով։ Ընդհանրապես, դա կլինի այնպես, ինչպես ցանկանում եք՝ արկածներ, նույնիսկ, մեկ տասնյակից ավելի: Ձեր լավատեսությամբ կարող եք սարեր շարժել, էլ չասած ռիսկային ձեռնարկումների մասին. դուք աչքի կնկնեք ձեր տարբեր տաղանդներով (բոլոր խնդիրները կկոտրեք ընկույզի պես): Բայց մի եղեք չափազանց դյուրահավատ և մի ենթարկվեք այլ մարդկանց ազդեցությանը. խաբեբաները աչք են դրել ձեր փողերի վրա, ուստի զանգահարեք ծանոթ իրավաբաններին: Կարող եք նաև զանգել երկրպագուներին. հայցորդները վաղուց սովոր են ձեր էքսցենտրիկությանը և տիրապետում են բոլոր անհրաժեշտ մասնագիտություններին (ամեն դեպքում): Հանգստյան օրերը, ուզեք, թե չուզեք, պետք է անցկացնեք ընտանիքի հետ՝ նրանք սպասում է ձեզ ընտանեկան սեղանի շուրջ, և մերժման պատճառ չի կարող լինել։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 20-26-ը. Ցուլ
Ցուլեր, այս շաբաթը հիանալի է լինելու։ Դուք սիրում եք և գիտեք, թե ինչպես աշխատել, և ժամանակն է ստանալու այն, ինչին արժանի եք․ աստղերը նկատի ունենալով ձեր ղեկավարին խոստանում են, որ պրոֆեսիոնալ ոլորտում երջանիկ ժամանակ է գալու։ Փողային իրավիճակը ոչ թե լավ, այլ գերազանց կլինի, կարող եք գործընկերներ փնտրել՝ սեփական բիզնես սկսելու համար։ Գլխավորը կապիտալն ամենատարբեր անհեթեթությունների վրա չվատնելն է, ինչպես նախորդ անգամ։ Ընկերների հետ շփումն աշխույժ կլինի. դուք նույնիսկ չգիտեիք, որ նրանք այդքան շատ են (բայց վարկ տվեք նրանց, ովքեր անպայման կվերադարձնեն այն, այդպիսիք կլինեն մի քանիսը, իսկ մնացածը թող սպասեն): Սիրո երկնակամարում մեկ արև, մեկ լուսին կլինի․մոլորակները կփոխվեն, կախված նրանից, թե երբ եք վազելու ժամադրության: Սակայն երկրպագուներին չի հետաքրքրում, թե տարվա որ եղանակին կամ օրվա որ ժամին. նրանք պատրաստ են անվերջ հիանալ ձեր գեղեցկությամբ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 20-26 -ը. Երկվորյակ
Երկվորյակներ, ձեր տրամաբանությունը բարձրության վրա է, իսկ ինտուիցիան՝ կատարյալ վիճակում. զարմանալի չէ, որ այս շաբաթ ամեն ինչ կընթանա լավագույն ուղով: Դուք աշխատում եք սեփական ռիթմով, իսկ շրջապատողները սովորել են հարմարվել ձեզ (նույնիսկ ամենադանդաղկոտ գործընկերներին հաջողվում է կատարել ձեր առաջադրանքները): Բայց չափը մի անցեք․ հանկարծ ու անզգուշորեն աշխատանքով կծանրաբեռնեք խիստ և պահանջկոտ ղեկավարին ու նա կվիրավորվի և կհեռանա: Ուսման ոլորտում գործունեությունը նույնպես լավ կընթանա. գրանցվեք որևէ դասընթացի կամ սկսեք լեզու սովորել: Այս յոթ օրում սիրային ճակատը լի կլինի ռոմանտիկայով: Երկրպագուներն արդեն խենթանում են ձեզ համար, իսկ արևը նրանց ավելի սենտիմենտալ և քնքուշ կդարձնի. նրանք պատրաստվում են սրտերի և ձեռքերի առաջարկներ անել: Թեև՝ ընտանիքի անդամները ձեզ թույլ չեն տա ամուսնության գրանցման գրասենյակ հասնել. տնային գործերը չեն սպասում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 20-26 -ը. Խեցգետին
Խեցգետիններ, տաղանդները չի կարելի թաքցնել, և այս շաբաթ դուք կփայլատակեք ու ձեր բազմաթիվ կարողություններով կհաղթեք ուրիշներին։ Մասնագիտական ոլորտը զգալի տեղ է գրավում ձեր կյանքում, բայց մի մոռացեք, որ գործընկերների հետ ընկերական հարաբերությունները նույնպես կարևոր են ընդհանուր գործի համար։ Ղեկավարն անհանգիստ կպպտվի ձեր շուրջը. խեղճը ցանկանում է ձեզ հետ ընկերանալ և մի բաժակ սուրճի շուրջ խոսել եղանակի մասին: Շաբաթվա առաջին կեսին մրցակիցները կարող են ակտիվանալ, բայց անհանգստանալու ոչինչ չկա՝ շաբաթվա երկրորդ կեսին բոլոր մրցակիցները շտապ կհոգնեն ու կթռչեն հանգստավայրեր։ Իսկ դուք հնարավորություն ստանալով՝ գործեք, և բախտը ձեզ կժպտա: Շաբաթավերջին դուք պարզապես պետք է հանգստանաք սիրելիի, ընկերների և ընտանիքի անդամների շրջապատում (գլխավորն այն է, որ նրանք ձեզ չխանդեն և պատահաբար չկռվեն):
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 20-26 -ը. Առյուծ
Առյուծներ, այս շաբաթը բառացիորեն ստեղծված է ճանապարհորդության համար։ Սա հենց այն է, ինչ մտածում է նաև ձեր ղեկավարը և ցանկանում է ձեզ գործուղում ուղարկել: Մի նեղվեք և մի տխրեք. ճանապարհորդելիս դուք հնարավորություն կունենաք օգտակար շփումներ հաստատել: Եթե որոշել եք նստել ձեր հայրենի տարածքում, ապա այստեղ նույնպես ամեն ինչ լավ կընթանա. ազդեցիկ տղմարդիկ շրջում են ձեր շուրջը և պատրաստ են շփվել ձեզ հետ: Փորձեք ավելի հանդուրժող լինել մարդկանց նկատմամբ, այս խորհուրդը վերաբերում է մասնագիտական ոլորտին։ Յուրաքանչյուր ոք, ինչպես ասում են, ունի իր սեփական տարօրինակությունները, և ձեր գործընկերները բացառություն չեն: Աշխատավայրում բավականաչափ տառակերներ ու անլուրջ տղաներ կան, և նույնիսկ տարօրինակ մարդիկ են հանդիպում, բայց դա չի ձանձրացնում: Սիրային ոլորտը լի կլինի սիրավեպով։ Սիրո հրեշտակը ձեզ բաց չի թողնի, իսկ շաբաթվա վերջին ընդհանրապես հանգիստ չի տա, դուք նույնիսկ կմոռանաք ձեր բոլոր հոգսերի մասին և կսիրահարվեք, սիրախաղեր կսկսեք, սիրավեպեր կունենաք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 20-26 -ը. Կույս
Կույսեր, դուք հավակնոտ եք, և այս որակը կգնահատվի: Իրականացրե՛ք ձեր գեղեցիկ նապոլեոնյան ծրագրերը և մի՛ մոռացեք շնորհակալություն հայտնել նրանց, ովքեր ձեզ շրջապատում են և աջակցություն են ցուցաբերում: Դուք, սկզբունքորեն, շրջապատող մարդկանց խորհրդի կարիքը չունեք, բայց երբեմն օգտակար է լսել մտերիմ ընկերների կարծիքը. նրանք ձեզ ավելի լավ են ճանաչում, քան կարծում եք: Գործերն անթիվ են, բայց արդյոք ձեր նշանի ներկայացուցիչներին կվախեցնե՞ք նման անհեթեթությամբ։ Դուք պատրաստ եք աշխատել ամբողջ շաբաթ, և նույնիսկ մոռանալ հանգստյան օրերի մասին։ Բայց դա անելը նպատակահարմար չէ. ընտանիքի անդամները երազում են ուղևորության մասին, և նույնիսկ քնի մեջ մրմնջում ամառանոցի ձեր սիրելի հարևանների անունները: Այս ձմեռային շաբաթը սիրային ճակատում հնարավոր են անակնկալներ՝ ռոմանտիկ երկրպագուները կակտիվանան, անգամ ցերեկային ժամերին սերենադներ կերգեն։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 20-26-ը. Կշեռք
Կշեռքներ, արագ գործելը երբեմն նույնիսկ օգտակար է, բայց այս շաբաթ խորհուրդ է տրվում լուծումներ փնտրել: Ղեկավարը գնահատում է ակնթարթորեն որոշումներ կայացնելու ձեր ունակությունը, բայց երազում է, որ այս օրերին դուք սովորեք փոխզիջումների գնալ և լսել գործընկերների կարծիքը: Միապաղաղությանը տանել չեք կարողանում, բայց այժմ խնդիրները չեն սպասվում՝ նայեք օրացույցին, քանի որ դեկտեմբերը, սկզբունքորեն, ձանձրալի լինել չի կարող։ Եվ նույնիսկ, եթե ծառայության ժամանակ ամեն ինչ նույնն է, ապա տանը հաճելի խառնաշփոթ և ուրախ իրարանցում է: Տան մեծ անդամները պատրաստվում են Ամանորին, իսկ երեխաները վազվզում են տոնին ընդառաջ։ Ստիպված կլինենք հիասթափեցնել երկրպագուներին, որոնք հույս ունեին երկու օր ձեզ հետ լավ ժամանակ անցկացնել․ նրանց կմերժեք ու և կգնաք ընտանեկան ճամփորդության։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 20-26-ը. Կարիճ
Կարիճներ, դուք հայտնի մտավորականներ եք, բայց նույնիսկ աստղերն են հորդորում երբեմն անջատել ուղեղը, որպեսզի հանգստանաք։ Սովորեք շեղվել հոգսերից. եթե ղեկավարն այս շաբաթ ափերից դուրս է գալիս, հոգ չէ՝ դա այս շաբաթ դժվարություններ չի առաջացնի: Ուշադրություն դարձրեք ձեր գործին և թույլ մի տվեք, որ խորամանկ գործընկերները ձեր «գլխին նստեն» (նրանք կարող են քաղցր երգեր հորինել, բայց այս անգամ դուք զգուշացված եք): Ձեր ինտուիցիան այս յոթ օրվա ընթացքում ոչ մի տեղ չի գնա, ընդհակառակը, ձեր ներքին ձայնը ոչ մի րոպե չի դադարի, և խելացի մտքեր ու ճիշտ որոշումներ կծնվեն։ Հանգստյան օրերին կատարեք ձեր տնային գործերը և պատրաստվեք Ամանորի տոնակատարությանը. բնակարանը երազում է նորացման մասին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 20-26-ը. Աղեղնավոր
Աղեղնավոր, այս յոթ օրվա ընթացքում դուք կարող եք ձեզ անվանել բախտավոր, հաջողակ կամ ճակատագրի ընտրյալ՝ ցանկացած տարբերակ համապատասխան կլինի: Աշխատավայրում դուք ուշադրության կենտրոնում կլինեք, քանի որ նման տաղանդավորներին դժվար է չնկատել՝ օգտագործեք պրոֆեսիոնալիզմը և հմայքը, ու հաջողությունը ձեզ սպասեցնել չի տա: Ցանկալի է այս օրերին ձերբազատվել դյուրագրգռությունից՝ յուրաքանչյուրն ունի իր թույլ կողմերը, և բացարձակապես կարիք չկա ուշադրություն դարձնել բացակա գործընկերներին ու ղեկավարի փնթփնթոցներին։ Սիրո երկինքը գունավորված է ծիածանի բոլոր գույներով, բայց ամենից շատ կարմիրի երանգով՝ կրքոտ սիրավեպերն ու վառ խոստովանությունները կհորդան: Սիրահարվեք, բայց մի մոռացեք, որ արագիլները թռչում են սիրո հրեշտակի կողքով: Ցանկալի է այս շաբաթավերջն անցկացնել արդյունավետ՝ ձեռք բերեք ստեղծագործական ոլորտի ընկերների այցեքարտերը․ նրանք երկար ժամանակ սպասում էին ձեզ ցուցահանդեսների, համերգների և մշակութային միջոցառումների ժամանակ։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 20-26-ը. Այծեղջյուր
Այծեղջյուրնե՛ր, այս Ամանորին ձեզ շատ հրաշքներ են սպասվում, սակայն դուք պետք է պատրաստվեք Հաջողության հետ հանդիպմանը։ Հանեք գեղեցիկ հանդերձանքները՝ վառ գույներ հաղորդեք գրասենյակի ձանձրալի մթնոլորտին: Գլխավորն այն է, որ ղեկավարությունը չնյարդայնանա՝ նա կարող է սիրահարվել, և այս դեպքում ամբողջ թիմը կմոռանա գործերի մասին։ Իսկ խնդիրները լուծելու կարիք ունեն, քանի որ մրցակիցները մոտ են՝ այս ընթացքում նրանք երկրորդ շնչառություն կունենան։ Իհարկե, ոչ ոք չի համարձակվի բացահայտ մրցել ձեզ հետ, բայց դուք պետք է զգույշ լինեք։ Շաբաթվա կեսին հեռավոր հարազատները կարող են ձեզ գոհացնել այցով. տունը գլխիվայր շուռ կտան, բայց դրանք մանրուքներ են: Նրանք նաև կսովորեցնեն մաքրել, և կպատմեն, թե ինչպես եփել կարտոֆիլը, որպեսզի վիտամինները պահպանվեն: Երկրպագուները նույնիսկ հանգստյան օրերին կհայտնվեն երկրորդ պլանում՝ խղճացեք և հրավիրեք ձեր ընկերոջը թեյի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 20-26-ը. Ջրհոս
Ջրհոսներ, այս շաբաթ չեք տխրի, նույնիսկ սովորական աշխատանքը չի կարող փչացնել ձեր տրամադրությունը։ Աստղերը կռահում են, թե ինում է այդպես՝ սպասվում է ծառայողական սիրավեպ, այնպես որ դուք թիթեռների պես կթռվռաք։ Եղեք ավելի զգույշ, հոգ տարեք ձեր հեղինակության մասին և հիշեք գործընկերների ամենատես աչքերի ու ամենուր սրված ականջների մասին: Այս օրերին դուք հաճույք կստանաք հասարակական գործունեությունից, իսկ գործընկերները կթվան բարեհամբույր (միգուցե իրո՞ք այդպեսին են): Կատարելության ձգտելը լավ բան է, բայց ընտանեկան հարցերում խորհուրդ է տրվում դանդաղեցնել տեմպերը։ Թույլ տվեք անօգնական լինել, իսկ ընտանիքի անդամներին՝ հոգ տանել ձեր մասին: Նույնիսկ երեխաները կլվանան սպասքը և թեյ կբերեն: Հանգստյան օրերը հարմար են ճանապարհորդության համար։
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ դեկտեմբերի 20-26-ը․ Ձկներ
Ձկներ, ձեր իմաստությանը նախանձում են աստղերը, աստղագուշակները և բոլոր հայտնի էքստրասենսները: Վստահեք ձեր ինտուիցիայի խորհուրդներին և մի վախեցեք՝ այս շաբաթը լի է միայն հաճելի անակնկալներով։ Ֆինանսական հատվածում կկարողանաք լուծել պարտքերի հարցը և մի քանի խոշոր ձեռքբերումներ պլանավորել: Բայց սովորեք գնումներ կատարելիս կանգ առնել. ինչո՞ւ է ձեզ անհրաժեշտ հինգերորդ զույգ ձմեռային կոշիկները՝ թեկուզ լավ զեղչով: Ընտանեկան գործերն այս օրերին լավ ու հիասքանչ կընթանան. խոստովանեք, որ ձեր զուգընկերոջով հիպնոսացրել եք հարազատներին, այլապես ինչո՞ւ են նրանք այդքան համակերպվող դարձել։ Շաբաթվա վերջում կնկատվի երկրպագուների ակտիվություն. առաջիկա հանգստյան օրերը կհիշվեն գեղեցիկ ժամադրություններով և սիրո անվերջ խոստովանություններով:

Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года
С 20 по 26 декабря - убывающая Луна. В эти предновогодние дни вероятны перепады настроения, которые отразятся на вашей работоспособности. Так что, если такая возможность представится, попросите отгул на работе. В эти дни рекомендуется встречаться с друзьями, с которыми вы давно не виделись. Есть шанс укрепить отношения с ними.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года Овен
Овны, Вы обладаете даром впутываться в невероятные ситуации – звёзды не отрываясь, наблюдают за Вами, и обещают, что на этой неделе будет полно веселых сюрпризов. В общем, будет так, как Вы любите – авантюр, хоть пруд пруди. С Вашим оптимизмом можно и горы свернуть, что уж говорить про рискованные предприятия – Вы прослывёте гениями (все проблемы Вы расщёлкаете, как орешки). Но не будьте излишне доверчивы и не поддавайтесь чужому влиянию – на Ваши денежки положили глазки мошенники, поэтому звоните знакомым адвокатам. Можете и поклонникам звякнуть – ухажёры давно привыкли к Вашим чудачествам, и освоили все нужные профессии (на всякий случай). Выходные, хотите Вы, или нет, придётся провести в кругу семьи – домочадцы ждут Вас за семейным столом, и причин для отказа быть не может.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года Телец
Тельцы, эта неделя будет шикарной. Вы любите, и умеете работать, и пора получить по заслугам – звёзды цитируют Вашего шефа, и обещают, что в профессиональной сфере настанет счастливая пора. Денежная ситуация станет не хорошей, а отличной – можете подыскивать партнёров для открытия своего дела. Главное, не растранжирить капиталы на всякую ерунду, как в прошлый раз. Общение с друзьями будет интенсивным – Вы и не знали, что у Вас так много товарищей (но взаймы давайте тем, кто точно отдаст – пара таких приятелей найдётся, а остальные переживут). На любовном небосклоне то солнышко, то луна – планеты меняются, в зависимости от того, когда Вы выплываете на свидания. Но поклонникам всё равно, какое время года, и какое время суток – ухажёры готовы бесконечно восхищаться Вашей красотой.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года Близнецы
Близнецы, логика у Вас на высоте, а интуиция в полном порядке – неудивительно, что на этой неделе всё складывается лучшим образом. Вы работаете в собственном ритме, и окружающие научились под Вас подстраиваться (даже самые тормозные коллеги успевают выполнять Ваши задания). Но не перебарщивайте, вдруг нечаянно загрузите работой грозного и ужасного шефа, а он обидится, и уволится. Неплохо пойдёт и учебная деятельность – запишитесь на какие-нибудь курсы, или начните учить язык (к примеру, тарабарский). Любовный фронт в эти семь дней переполнен романтикой. Поклонники и так от Вас без ума, а солнышко сделает их еще более сентиментальными и нежными – вот-вот упадут с предложениями сердец и рук. Хотя, домочадцы не отпустят Вас в загс – домашние дела не терпят отлагательств.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года Рак
Раки, таланты скрыть невозможно, и на этой неделе Вы будете блистать, и покорять окружающих своими многочисленными способностями. Профессиональная сфера занимает значительное место в Вашей жизни, но не забывайте, что для общего дела важны и дружеские отношения с коллегами. Босс будет бродить вокруг Вас, как неприкаянный – бедный шеф мечтает с Вами подружиться и побеседовать за чашечкой кофе о погоде. В первой половине недели могут активизироваться конкуренты, но волноваться не о чем – во вторуй половине недели все соперники срочно устанут, и полетят на курорты. А Вам и карты в руки – действуйте, и удача Вас не оставит. А там и выходные наступят – в эти дни Вы просто обязаны расслабиться в компании приятелей, ухажёров, и домочадцев (главное, чтобы они Вас не ревновали, и нечаянно не передрались).
Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года Лев
Львы, эта неделя буквально создана для путешествий. Именно так думает Ваш босс, и мечтает запулить Вас в командировку. Не грустите, и не печальтесь – в поездках у Вас появятся шансы для того, чтобы завести полезные знакомства. Если решите отсидеться в родной местности, то и здесь всё прекрасно – влиятельные ребята бродят неподалёку, и готовы к общению с Вами. Старайтесь терпимее относиться к людям, этот совет касается профессиональной сферы. У всех, как говорится, свои тараканы, и Ваши коллеги не исключение. На службе хватает и педантов, и легкомысленных ребят, и даже чудики попадаются – зато не скучно. Любовная сфера переполнена романтикой. Купидон не отстаёт, а к выходным шалунишка вообще разойдётся – Вы даже про все заботы забудете, и будете влюбляться, флиртовать, и заводить романы.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года Дева
Девы, Вы ребята амбициозные, и это качество будет в цене. Воплощайте в жизнь свои прекрасные наполеоновские планы, и не забывайте благодарить тех, кто находится рядом, и оказывает поддержку. Советы окружающих людей Вам, в принципе, не нужны, но иногда полезно прислушаться к мнению близких приятелей – друзья знают Вас лучше, чем Вы думаете. Работы вагон, да ещё и с тележкой – но разве представителей Вашего знака подобной ерундой испугаешь? Вы готовы трудиться всю неделю, и даже про выходные забудете. Но это делать не желательно – домочадцы мечтают о загородном путешествии, и даже во сне бормочут имена Ваших милых дачных соседей. В эту зимнюю неделю возможны сюрпризы на любовном фронте – романтичные поклонники взбунтуются, и будут петь серенады даже днём.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года Весы
Весы, действовать напролом иногда даже полезно, но вот на этой неделе желательно искать обходные пути. Начальник ценит Ваше умение мгновенно принимать решения, но мечтает, что в эти дни Вы научитесь компромиссу, и будете прислушиваться к мнению коллег. Однообразия Вы не выносите, но тут проблем не ожидается – взгляните на календарь, ведь декабрь в принципе не может быть скучным. И пусть на службе всё одно и то же, зато дома ералаш и весёлая суета. Старшие домочадцы готовятся к Новому году, а чада бегают в предвкушении праздника. Придётся разочаровать поклонников, которые настроились на два романтичных дня, и отправиться в семейное путешествие.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года Скорпион
Скорпионы, Вы известные интеллектуалы, но даже звёзды иногда отключают мозг, чтобы он отдохнул. Учитесь отвлекаться от забот – если начальник на этой неделе рвёт и мечет, то это его сложности. Занимайтесь делами, и не позволяйте ушлым коллегам забираться на Вашу шею (сослуживцы умеют сладко петь, но в этот раз Вы предупреждены). Интуиция у Вас в эти семь дней никуда не делась, наоборот, внутренний голос не замолкает ни на минуту, и подбрасывает умные идеи, и верные решения. Ближе к выходным займитесь домашними делами и подготовкой к празднованию Нового года – квартирка мечтает обновиться.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года Стрелец
Стрельцы, в эти семь дней Вы можете называть себя везунчиками, счастливчиками, или баловнями судьбы – любой вариант станет подходящим. На службе Вы в центре внимания, ведь таких талантливых ребят трудно не заметить – пользуйтесь профессионализмом и обаянием, и удача не заставит себя ждать. От раздражительности в эти дни желательно избавиться – у всех свои слабости, и обращать внимание на рассеянных коллег и вредного босса совершенно ни к чему. Любовный небосклон окрашен всеми цветами радуги, но больше всего оттенков красного – страстных романов и ярких признаний просто море. Влюбляйтесь, но не забывайте, что рядом с Купидоном летают аисты. Эти выходные желательно провести с пользой – доставайте визитки знакомых из сферы творчества, Вас давно ждут на выставках, концертах и культурных мероприятиях.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года Козерог
Козероги, в эту предновогоднюю неделю Вас ждёт много чудес, но к встрече с Фортуной надо подготовиться. Доставайте красивые наряды – внесите яркие краски в унылую атмосферу офиса. Главное, чтобы босс не нервничал – шеф и влюбиться может, а в этом случае о делах забудет весь коллектив. А проблемы решать нужно, ведь конкуренты рядом – в этот период у них откроется второе дыхание. Конечно, соперничать с Вами в открытую никто не рискнет, но поостеречься надо. В середине недели Вас могут порадовать визитом дальние родственнички – дом будет вверх дном, но это мелочи. Вас ещё убираться научат, и расскажут, как чистить картошку, чтобы витамины сохранялись (главное, чтобы не заставили поедать овощи вместе с кожурой). Поклонники даже в выходные будут маячить на заднем плане – сжальтесь, и пригласите ухажёров на чай.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года Водолей
Водолеи, на этой неделе Вас не вывести из равновесия – даже рутинная работа не сможет испортить Вам настроение. Звёзды догадываются, в чём тут дело – намечается служебный роман, вот Вы и порхаете, как бабочки. Будьте аккуратнее, берегите репутацию и помните про всевидящие очи, и вездесущие уши коллег. В эти дни Вы найдёте удовольствие в общественной деятельности, а деловые партнёры покажутся милыми ребятами (может, так и есть?). Стремление к совершенству дело хорошее, но в делах семейных желательно сбавить обороты. Позвольте себе быть слабыми, а домочадцы за Вами поухаживают. Даже детишки будут мыть посуду, и приносить чай. Выходные годятся для поездок – такси гудит, соседи бурно обсуждают тему, что во времена кризиса люди ездят на трамвае, а родственники весело собираются в путешествие.
Гороскоп на неделю с 20 по 26 декабря 2021 года Рыбы
Рыбы, Вашей мудрости завидуют и звёзды, и астрологи, и все известные экстрасенсы. Доверяйте подсказкам интуиции, и ничего не бойтесь – эта неделя полна только приятных сюрпризов. Везение в финансовой сфере позволит Вам разобраться с долгами, и запланировать несколько крупных приобретений. Но учитесь себя останавливать во время шопинга – ну зачем Вам пятая пара зимних сапог, пусть даже с хорошей скидкой? Дела семейные в эти дни складываются прекрасно и замечательно – признавайтесь, Вы всё-таки загипнотизировали родственников со стороны партнёра, иначе с чего они стали такими покладистыми? Активность среди воздыхателей будет наблюдаться в конце недели – выходные запомнятся Вам красивыми свиданиями, и бесконечными признаниями в любви.