Շաբաթվա աստղագուշակ․ սեպտեմբերի 14-20-ը 2020 թ
Առաջին տեղում ձեզ համար կլինի սերը: Դուք ինքներդ կզարմանաք կրքի նման բռնկումից: Նոր հեռանկարներ կբացվեն աշխատանքում, բայց դրանց դուք անլուրջ կվերաբերվեք: Ստիպված կլինեք ժրաջան զբաղվել գործերով և ապացուցել, որ միայն դուք գիտեք, թե ինչպես պետք է դրանք անել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 14-20 -ը. Ցուլ
Այս ժամանակահատվածը ձեզ հնարավորություն կտա ավելի շատ ժամանակ հատկացնել տանը և վերջապես քնել: Այնուամենայնիվ, ձեր սիրելին չի թողնի, որ լիարժեք հանգստություն ունենաք: Նա շատ նոր գաղափարներ կունենա, որոնք ձեզ կմղեն լուրջ խոսակցությունների և գործողությունների:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 14-20-ը. Երկվորյակ
Դուք լավ տպավորություն եք թողնում անհրաժեշտ մարդկանց վրա, այնպես, որ ավելի շատ շփվեք և մի նստեք տանը: Ուղևորությունները և հանդիպումները ձեզ լավ հնարավորություն կտան առաջխաղացման համար, և նոր նախագծերը ձեզ կոգեշնչեն աշխատանքային սխրանքների: Սիրո մեջ պետք է համբերատար լինել և չշտապեցնել իրադարձություները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 14-20-ը. Խեցգետին
Գործնական ոլորտում նախկինի նման առաջատար եք: Ձեր ստեղծագործական ազդակներն ուղղեք ճիշտ հունով: Այս ժամանակահատվածը ձեզ խոստանում է նաև փողի հոսք: Բայց զգույշ եղեք, դուք կարող եք կտրել ինչ-որ մեկի ճանապարհը, և ձեր հաջողությունը կարող է հարվածել ինչ-որ մեկի հիվանդ ինքնասիրությանը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 14-20-ը. Առյուծ
Արկածներով և ռոմանտիկ հանդիպումներով արձակուրդը կփոխարինվի ոչ պակաս բուռն առօրյայով: Ձեր արհեստավարժությունը կգնահատվի ըստ արժանվույն: Արձանագրեք գաղափարներ և սկսեք ծրագրեր կազմել: Անձնական կամ ընտանեկան կյանքում նախաձեռնությունը փոխանցեք ձեր զուգընկերոջը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 14-20-ը. Կույս
Այս ժամանակահատվածում ձեր հավակնոտ ցանկությունները կարող են կատարվել: Ուստի զգուշորեն ձևակերպեք այն, թե ինչ եք հիմա ուզում կյանքից: Անցյալից եկած անսպասելի զանգը կամ անձի հետ հանդիպումը կտրուկ կփոխի ձեր կյանքը: Աշխատավայրում դուք ինքնադրսևորվելու հնարավորություն կունենաք և կգրավեք ձեր վերադասների ուշադրությունը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 14-20-ը. Կշեռք
Սիրելիի հետ հարաբերություններում մի կորցրեք չափի զգացումը: Այս ժամանակահատվածում դուք հակված եք ձեզ իրական սեփականատիրոջ պես պահել: Դուք ցանկանում եք սեր և կիրք, այնպես որ չափազանց մեծ ակտիվություն և խանդ եք ցուցաբերում: Հանգստյան օրերին զսպեք ձեր հույզերը և զբաղվեք առօրյա խնդիրներով:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 14-20-ը. Կարիճ
Սկսվում է բարենպաստ ժամանակահատված: Ազդեցիկ մեկը պատրաստ է ձեզ իր հովանու տակ վերցնել: Ձեր առջև կբացվեն դռներ, որոնք երկար ժամանակ թակել եք: Գործարքները լավ կընթանան, կհայտնվեն նոր գործընկերներ և նրանց հետ՝ նաև գումար: Այս ժամանակահատվածում ռոմանտիկ հանդիպումները նույնպես շատ դրական հույզեր կթողնեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 14-20-ը. Աղեղնավոր
Որքան ավելի ազատ ու անկախ եք դառնում, այնքան ավելի եք թեժացնում ձեր զուգընկերոջ զգացմունքները: Դուք հիմա իրար շատ ավելի լավ եք հասկանում, քան նախորդ մի քանի շաբաթների ընթացքում: Գործընկերների հետ շփումը նույնպես ավելի մեծ վստահություն և անմիջականություն ձեռք կբերի: Ուրախացրեք ինքներդ ձեզ հաճելի նվերով՝ դուք արժանի եք դրան:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 14-20 -ը. Այծեղջյուր
Ձեր էներգիան միշտ չէ, որ ուղղված կլինի դեպի լավ գործեր: Գայթակղիչ է վրեժ լուծել մանր դժգոհությունների համար, որոնք, հնարավոր է, գոյություն ունեն միայն ձեր երեւակայության մեջ: Սիրային գործերում դժվար․ թե ինտրիգները հաջողությամբ պսակվեն: Այս ոլորտում ավելի լավ է որդեգրել առավելագույն անկեղծության քաղաքականություն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 14-20-ը. Ջրհոս
Ուշադրություն դարձրեք հետաձգված գործերին: Ձեզ լավ նախապատրաստություն է պետք առաջիկա «ճակատամարտից» առաջ: Օգտակար կապեր հաստատելու ձեր ունակությունը հատկապես այժմ անհրաժեշտ կլինի ձեզ համար: Մի վատնեք ժամանակը մանրուքների վրա: Ամենից շատ հաջողության կհասնեք երկարաժամկետ ներդրումների հետ կապված ձեռնարկներում:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ սեպտեմբերի 14-20-ը․ Ձկներ
Հորիզոնում հայտնվում են նոր նպատակներ, որոնց շուտով ձգտելու եք: Ժամանակն է հավաքել մտքերը, ծրագիր կազմել, ճիշտ բաշխել ուժերը: Այս շաբաթ հաղթողի դափնիները ձեզ երաշխավորված են: Գլխավորը՝ չշեղվել անցողիկ հետաքրքրություններով: Ճամփորդելու համար սա ամենալավ ժամանակն է:

Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года
14.09.2020 С 14 по 16 сентября - убывающая Луна. 17 сентября - новолуние. С 18 по 20 сентября - растущая Луна. Луна благоприятствует всем энергичным и действенным начинаниям. Начало диеты или разгрузочный день способствуют выведению шлаков из организма, предупреждают возникновение различных заболеваний. Эта неделя сентября - идеальное время для избавления от пагубных привычек.
Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года Овен
На первом месте у вас будет любовь. Вы сами удивитесь такой вспышке страсти. На работе откроются новые перспективы, но относиться к ним вы будете легкомысленно. Вам придется вплотную заниматься делами и доказывать, что только вы знаете, с какой стороны за них нужно браться.
Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года Телец
Этот период предоставит вам возможность посвятить больше времени дому и наконец немного выспаться. Впрочем, полностью расслабиться все равно не даст любимый человек. У него найдется множество новых идей, которые подтолкнут вас к серьезным разговорам и поступкам.
Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года Близнецы
Вы произведете благоприятное впечатление на нужных людей, поэтому больше общайтесь и не сидите дома. Поездки и встречи дадут хороший шанс на продвижение по службе, а новые проекты вдохновят вас на трудовые подвиги. В любви стоит набраться терпения и не торопить события.
Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года Рак
В деловой сфере вы по прежнему занимаете лидирующие позиции. Свои творческие порывы направьте в нужное русло. Этот период сулит вам и приток денег. Но будьте осторожны, вы можете перейти кому-то дорогу, и тогда ваш успех заденет чье-то больное самолюбие.
Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года Лев
Бурный отпуск с приключениями и романтическими встречами сменится не менее бурными буднями. Ваш профессионализм будет оценен по достоинству. Записывайте идеи и начинайте разрабатывать планы. В личной или семейной жизни переложите инициативу на партнера.
Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года Дева
В этот период ваши честолюбивые желания могут исполниться. Так что тщательно сформулируйте, что вы хотите сейчас от жизни. Неожиданный звонок или встреча с человеком из прошлого круто изменят вашу жизнь. На работе появится шанс проявить себя и привлечь внимание начальства.
Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года Весы
Не перегибайте палку в отношениях с любимым человеком. В этот период вы склонны вести себя как настоящая собственница. Вам хочется любви и страсти, поэтому вы слегка переигрываете и демонстрируете ревность. На выходных придержите эмоции и займитесь решением житейских проблем.
Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года Скорпион
Начинается благоприятный период. Влиятельная персона готова взять вас под свое крыло. Перед вами открываются двери, в которые вы так давно стучали. Удачно пройдут сделки, появятся новые клиенты, а с ними и деньги. Романтические встречи в этот период также оставят массу положительных эмоций.
Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года Стрелец
Чем свободнее и независимее вы становитесь, тем сильнее подогреваете чувства партнера. Теперь вы понимаете друг друга гораздо лучше, чем в предыдущие несколько недель. Общение с коллегами тоже обретает большую доверительность и прямоту. Порадуйте себя приятным подарком - вы заслужили.
Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года Козерог
Ваша энергия не всегда будет направлена на благие дела. Велико искушение отомстить за мелкие обиды, которые, возможно, существуют только в вашем воображении. В любовных делах интриги вряд ли увенчаются успехом. В этой сфере лучше придерживаться политики предельной откровенности.
Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года Водолей
Уделите внимание отложенным делам. Нужна хорошая подготовка перед предстоящим «боем». Ваши способности к завязыванию полезных контактов сейчас особенно вам пригодятся. Не разменивайтесь по мелочам! Больше всего вам будут удаваться предприятия, связанные с долгосрочными вложениями.
Гороскоп на неделю с 14 по 20 сентября 2020 года Рыбы
На горизонте появляются новые цели, к которым вы скоро устремитесь. Пора собраться с мыслями, подготовить план, правильно распределить силы. Лавры победителя на этой неделе вам обеспечены. Главное - не отвлекаться на мимолетные увлечения. Это время - лучший период для путешествий.