Շաբաթվա աստղագուշակ․ հուլիսի 6-12-ը 2020 թ
Զերծ մնացեք գործարքներ կնքելուց և նոր նախագծեր մի սկսեք: Հնարավորության դեպքում ձեր պարտականությունները փոխանցեք գործընկերների կամ մտերիմների ուսերին: Մի խառնվեք այլ մարդկանց վեճերին: Փորձեք պահպանել բարձր տրամադրություն, խուսափել հուզումներից:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 6-12-ը. Ցուլ
Շաբաթը հարմար է ձեռքբերումների և մասնագիտական գործունեության փոփոխությունների համար: Առանձնացրեք կարևոր գործերը և անցեք դրանց իրականացմանը: Այս ժամանակահատվածը հետաքրքիր է անձնական հարցերի առումով: Հնարավոր են նոր հանդիպումներ և ծանոթություններ, որոնք կարող են արմատապես փոխել ձեր հետագա կյանքը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 6-12. Երկվորյակ
Փորձեք խուսափել կոնֆլիկտային իրավիճակներից, քանի որ վեճերի մեջ հաջողակ չեք լինի: Հիմա ձեզ ավելի հարմար է շրջանցող մարտավարությունը: Եթե փորձեք ինչ-որ բան պահանջել հարազատներից և մտերիմներից, ապա միայն գրգռվածության և թյուրըմբռնման ալիք կստանաք:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 6-12-ը. Խեցգետին
Կարող եք ձեզ ճնշված զգալ, և աշխատելու մեծ ցանկություն չեք ունենա: Մի ծաղրեք ինքներդ ձեզ, ավելի լավ է դադար տվեք: Որոշ ժամանակ անց հեշտությամբ hետ կբերեք բաց թողնվածը: Հանդիպումներից շատերը, որոնք ձեզ սպասում են, կարող են խզվել ձեզնից անկախ պատճառներով:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 6-12-ը. Առյուծ
Ուշադրություն մի դարձրեք այն փոքր թյուրիմացություններին, որոնք կարող են առաջանալ, ընդ որում՝ ոչ ձեր մեղքով: Որոշ ծրագրեր կարող են ձախողվել, քանի որ բավարար ժամանակ չեք ունենա դրանք իրականացնելու համար: Փորձեք հնարավորինս շատ դրական հույզեր ստանալ և շփվել միայն հաճելի մարդկանց հետ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 6-12-ը. Կույս
Այս շաբաթը շատ հնարավորություններ կբերի, այնպես որ հանգիստ պլանավորեք բարդ գործեր և կարևոր հանդիպումներ: Ինչ-որ մեկին սպասում է ճակատագրական ծանոթություն, որը կարող է վերածվել մեծ սիրո: Միակ նախազգուշացումը. աշխատավայրում մի անտեսեք անվտանգության կանոնները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 6-12-ը. Կշեռք
Չի կարելի թուլանալ և գնալ հոսանքի ուղղությամբ: Ծրագրեր կազմեք, բայց մի տրամադրվեք որոշակի արդյունքի, հնարավորություն տվեք դրսևորվել պատահականություններին: Սիրելի մարդը պատրաստ է աջակցել ձեզ: Այժմ լավ ժամանակ է առևտրի համար, դուք կկարողանաք շահավետ գնումներ կատարել և հաճույք ստանալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 6-12-ը. Կարիճ
Եթե ցանկանում եք սկսել նոր գործեր, ապա առիթը բաց մի թսղեք: Այս շաբաթը շատ նպաաստավոր է ձեր ստեղծագործական ունակությունները բացահայտելու համար: Աշխատեք ավելի շատ ժամանակ հատկացնել ձեր նախընտրած գործին կամ նրան, ինչն անհրաժեշտ է անել: Մի հրաժարվեք մարդկանց օգնելուց, բայց թույլ մի տվեք, որ դա շահարկեն:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 6-12-ը. Աղեղնավոր
Մի կիսվեք ձեր ամենաարժեքավոր մտքերով անգամ մտերմների հետ. վտանգ կա, որ այս տեղեկությունը կտարածվի և կարող է օգտագործվել ձեր դեմ: Մի վստահեք նրանց, ովքեր շատ բան են խոստանում: Հնարավոր են վեճեր սիրելի մարդու հետ: Առավելագույն ուշադրություն դարձրեք ֆինանսական հարցերին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 6-12-ը. Այծեղջյուր
Նոր գործեր սկսել, գործնական փարստաթղթեր ստորագրել դեռևս խորհուրդ չի տրվում: Փոխարենը շաբաթը բարեհաջող է սիրո հետ կապված ցանկացած հարցում: Նշանի միայնակ ներկայացուցիչների համար ճակատագիրը կարող է տալ նոր հրապուրանք կամ ավելի լուրջ զգացողություններ: Այս շրջանը լավ է օգտագործել մի շարք առողջարարական միջոցառումներ սկսելու համար: Միջավայրի փոփոխությունը օգտակար կլինի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 6-12-ը. Ջրհոս
Առաջիկա օրերին ձեզ ոչ միայն կարելի է, այլև անհրաժեշտ է հետևել ցանկություններին: Ներքին ձայնը կուղղորդի դեպի ճիշտ ուղի, իսկ եթե զգաք, որ չեք ցանկանում ինչ-որ մեկի հետ հանդիպել կամ որևէ պարտականություն կատարել, ապա կարող հանգիստ խղճով հրաժարվել դրանից: Այս շաբաթ ձեզ կարող են ուրախացնել սիրելիները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հուլիսի 6-12-ը․ Ձկներ
Զգույշ եղեք ամեն ինչից: Այժմ տանը կամ աշխատանքում կարող եք վերքեր ստանալ: Սիրային հարցերում զսպվածություն պահպանեք: Ոչ մի փոփոխություն։ Այժմ դուք չեք կարող օբյեկտիվորեն գնահատել իրավիճակը, ինչն անխուսափելիորեն կհանգեցնի հակամարտությունների:

Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года
С 6 по 12 июля - убывающая Луна. На этой неделе нужно по-новому взглянуть на старые проблемы и искать неожиданные решения. Можно приводить в порядок дела, но не стоит заниматься оформлением документов и брать кредиты. Это хорошее время для знакомств, романтических встреч и любовных приключений.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года Овен
Воздержитесь от заключения сделок и не приступайте к новым проектам. Там, где удастся, переложите свои обязанности на плечи коллег или близких людей. Не вмешивайтесь в чужие конфликты. Старайтесь сохранить приподнятое настроение, избегайте волнений.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года Телец
Неделя подходит для достижений и перемен в профессиональной деятельности. Выделите наиболее важные дела и займитесь их воплощением в жизнь. Этот период интересен в плане сердечных дел. Не исключены новые встречи и знакомства, которые могут в корне поменять вашу дальнейшую жизнь.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года Близнецы
Постарайтесь избегать конфликтных ситуаций, так как в спорах и ссорах вам везти не будет. Сейчас вам больше подойдет обходная тактика. Если попытаетесь что-то требовать от родных и близких людей, то получите лишь волну раздражения и непонимания.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года Рак
Вы можете почувствовать себя разбитыми, и особого желания трудиться у вас не будет. Не издевайтесь над собой, лучше дайте себе передышку. Через некоторое время вы легко наверстаете упущенное. Многие встречи, которых вы ждете, могут срываться по причинам, от вас не зависящим.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года Лев
Не обращайте внимания на маленькие недоразумения, которые могут возникнуть, причем не по вашей вине. Какие-то планы могут сорваться потому, что вам не хватит времени на их воплощение. Постарайтесь получать как можно больше положительных эмоций и общаться только с приятными людьми.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года Дева
Эта неделя подарит много возможностей, поэтому спокойно планируйте на нее трудновыполнимые дела и важные встречи. Кое-кого ждет судьбоносное знакомство, которое может перерасти в большую любовь. Единственное предостережение: не пренебрегайте правилами техники безопасности на работе.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года Весы
Нельзя расслабляться и плыть по течению. Стройте планы, но не настраивайтесь на определенный результат, дайте возможность проявиться случаю. Любимый человек готов поддержать вас. Сейчас идет хорошее время для шопинга - вам удастся совершить выгодные покупки и получить от этого удовольствие.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года Скорпион
Если хотите начать новые дела, не упустите шанс! Данная неделя очень хороша для раскрытия ваших творческих способностей. Постарайтесь больше времени уделять любимому делу или тому, что необходимо выполнить. Не отказывайте в помощи людям, но не позволяйте собой манипулировать.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года Стрелец
Не делитесь своими сокровенными мыслями даже с близкими людьми: существует опасность, что эта информация даст утечку и, возможно, будет использована против вас. Не доверяйте тем, кто слишком много обещает. Возможны ссоры с любимым человеком. Уделите максимум внимания финансовым вопросам.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года Козерог
Начинать новые дела, подписывать деловые бумаги пока не рекомендуется. Зато неделя удачная для всего, что связано с любовью. Одиноким представителям знака судьба может подарить новое увлечение или более серьезные чувства. Это время хорошо использовать для начала комплекса оздоровительных мероприятий. Пойдет на пользу смена обстановки.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года Водолей
В ближайшие дни вам не только позволительно, но даже благоприятно идти на поводу у своих желаний. Внутренний голос будет направлять по нужному пути, и если вы почувствуете, что с кем-то не хотите встречаться или выполнять какие-либо обязанности, то можете с чистой совестью этого не делать. На этой неделе вас могут порадовать близкие люди.
Гороскоп на неделю с 6 по 12 июля 2020 года Рыбы
Будьте осторожны во всем. Сейчас вы можете получить бытовую или производственную травму. В любовном плане будьте тише воды и ниже травы. Никаких перемен! Сейчас вы не сможете объективно оценить ситуацию, что неизбежно приведет к конфликтам.