Շաբաթվա աստղագուշակ․ հունվարի 13-19-ը 2020 թ․
Գործնականում ամբողջ շաբաթ ձեզ համար դժվար կլինի լողալ հոսակքին հակառակ, դիմակայել այնպիսի հանգամանքների, որոնք հաճախ ձեր օգտին չեն լինի: Եվ, այնուամենայնիվ, պետք է ջանալ: Սկսեք ինքներդ ձեզնից. ազատվեք պատրանքներից և կարծրատիպերից, որոնք խանգարում են ձեզ և թույլ չեն տալիս գործընկերների հետ ներդաշնակ հարաբերություններ կառուցել: Հնարավոր են ֆինանսների հետ կապված խնդիրներ. խուսափեք ավելորդ ծախսերից, բայց մի փորձեք անմիջապես շտկել իրավիճակը, այն դեռևս օգուտ չի տա: Մի ենթարկվեք սեփական վախերին, բայց զգուշացեք խաբեությունից: Լավ կլինի, եթե կողքներդ լինի մի մարդ, ով կարող է ձեզ արդյունավետ խորհուրդներ տալ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 13-19-ը. Ցուլ
Շաբաթը կլինի բավականին հագեցած իրադարձություններով: Բազմաթիվ շփումներ, հետաքրքիր մարդկանց հետ ծանոթություններ, հանդիպումներ նոր գործընկերների հետ: Հունվարի կեսը շատ հաջողակ կլինի, եթե չկառչեք սեփական համոզմունքներից. պետք է հաշվի առնել նաև ուրիշների կարծիքները: Փորձեք ձերբազատվել կասկածամտությունից և չափազանց զգուշավորությունից. հավատացեք, դուք հիմք չունեք չվստահելու հարազատներին և գործընկերներին: Եվ մի շտապեցրեք իրադարձությունները. փոփոխությունները, որոնք ձեզ թվում են անհրաժեշտ, իրականում ժամանակավրեպ են, այնպես որ՝ թողեք ամեն ինչ ընթանա իր հունով:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 13-19-ը. Երկվորյակ
Կյանքի ոչ հաճելի հանգամանքները Երկվորյակներին կստիպեն կատարել արժեքների վերագնահատում, գտնել նոր հոգևոր հենակետեր: Հեշտ չի լինելու, բայց ի վերջո կհամոզվեք, որ ամեն ինչ դեպի լավ է գնում: Դուք նախկինի պես փորձում եք գտնել ինքներդ ձեզ, վերանայել նախկին համոզմունքները, որոնք երկար տարիներ համարում էիք գերագույն ճշմարտություն: Միևնույն ժամանակ, չափազանց հուզականությունը ձեզ թույլ չի տալիս օբյեկտիվորեն գնահատել կատարվածը և ձեր սեփական ուժերը, այնպես որ մի շտապեք վերջնական եզրակացություններ անել: Ձեզ համար լավ է միայնակ լինել, հատկապես՝ շաբաթվա առաջին կեսին:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 13-19-ը. Խեցգետին
Ձեզ համար բավականին դժվար ժամանակաշրջան է սկսվում: Կզգաք էներգիայի պակաս, ինչը կանդրադառնա ինչպես աշխատունակության, այնպես էլ առողջության վրա: Փորձեք ավելի շատ հանգստանալ և ձեր ուսերին ավելորդ խնդիրներ չվերցնել: Հավանական է բախվեք խարդախության դրսևորման կամ սեփական սխալների հետևանքների հետ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ցանկություն կառաջանա առկա խնդիրներից թաքնվել երևակայական աշխարհում: Բայց միևնույն է՝ աշխատանքի և հարազատների նկատմամբ ունեցած պատասխանատվությունը թույլ չեն տա լիարժեք հանգստանալ, և դուք ձեզ կզգաք կապված ձեռքերով ու ոտքեր:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 13-19-ը. Առյուծ
Այս շաբաթը նորացման, ստեղծագործական գործունեության և ինքնաիրացման ժամանակաշրջան է: Կցանկանաք ազատվել ավելորդություններից, այն ամենից, ինչը խանգարում է ձեր զարգացմանը և առաջ շարժվելուն: Սա ճիշտ որոշում է, բայց պետք չէ ամբողջովին «հրաժարվել հին աշխարհից». վերլուծեք իրավիճակը և ճիշտ եզրակացություններ արեք: Շաբաթվա առաջին կեսին մեծ է այլոց ազդեցության տակ ընկնելու հավանականությունը, ինչը կհանգեցնի ավելորդ ծախսերի և կորուստների: Փորձեք ապրել սեփական մտքով և կկարողանաք խուսափել խնդիրներից: Շաբաթվա երկրորդ կեսին դուք կրկին ձեզ կզգաք սեփական ճակատագրի տերը:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 13-19-ը. Կույս
Դուք լավ հնարավորություն ունեք փող աշխատելու, մասնակցելու հետաքրքիր և հեռանկարային նախագծերի, նոր գործարար կապեր հաստատելու: Պարզապես մի արեք չմտածված գործողություններ. վերջնական որոշում կայացնելուց առաջ խորհրդակցեք իրավասու մարդկանց հետ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին դուք միայն կերազեք հանգստության մասին. ամեն ինչ փոխվում է լույսի արագությամբ, և ձեզ համար բավականին դժվար կլինի հարմարվել նոր հանգամանքներին: Բայց դուք փորձեք: Ձեզ հարկավոր կլինի քաջություն, ռիսկի դիմելու ունակություն և նոր միտումներ զգալու կարողություն․ այդ պարագայում կհայտնվեն եկամուտների ավելացման և լավ վարձատրվող աշխատանք գտնելու հիանալի հնարավորություններ: Ընկերները կարող են շատ գայթակղիչ, բայց ռիսկային առաջարկ անել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 13-19-ը. Կշեռք
Ձեր ակտիվությունը և գործնական քայլերը, անշուշտ, կհանգեցնեն գերազանց արդյունքների: Այնուամենայնիվ, այժմ Կշեռքները հակված են անտեսել գործընկերների խորհուրդներն ու կարծիքը, ուստի ռիսկի են դիմում մնալ առանց աջակցության: Շաբաթվա երկրորդ կեսին հարկ կլինի շատ աշխատել, չնայած երբեմն՝ ապարդյուն: Խնդիրն այն է, որ այս պահին դուք ձեր սեփական քթից այն կողմ չեք տեսնում, և, հետևաբար, ի վիճակի չեք գնահատել ձեր և ուրիշների գործողությունները, ընդհանուր իրավիճակը: Ամենակարևորը՝ մի խորասուզվեք խնդիրների մեջ և մի հուսահատվեք: Բռնելու հնարավորություն կլինի: Պարզապես մի մտեք ռիսկային արկածների մեջ և մի՛ լսեք կասկածելի հեղինակություն ունեցող մարդկանց խորհուրդները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 13-19-ը. Կարիճ
Կարիճները համոզված են, որ գոյություն ունի ընդամենը երկու կարծիք՝ իրենցը և սխալ: Զարմանալի չէ, որ նման դիրքորոշումը վանում է շրջապատողներին: Եղեք ավելի հանդուրժող, հակառակ դեպքում կկորցնեք ձեր բոլոր ընկերներին: Շաբաթվա առաջին կեսին ձեզ համար դեռ հեշտ չի լինի շփվելը, թիմում աշխատելը, ինչը կարող վատ անդրադառնաալ ունեցած հարաբերությունների կամ ձեր կարգավիճակի վրա: Փորձեք խուսափել կոնֆլիկտներից, ինչպես նաև չհասկացված գործողություններից, որոնք կհանգեցնեն զրոյական արդյունքների և ժամանակի հսկայական կորստի: Հնարավորության դեպքում հանգիստ վերցրեք, փորձեք վերականգնել ուժերը և հասկանալ ինքներդ ձեզ:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 13-19-ը. Աղեղնավոր
Հավանական են տարաձայնությունները տարեցների կամ վերադասի հետ: Հիմա ձեզ համար դժվար է բանակցելը, գործարար խնդիրներ լուծելը: Շաբաթվա առաջին կեսը կլինի բավականին ունայն ժամանակահատված: Ճանապարհորդությունները, հանդիպումները, զրուցները դժվար թե օգուտ բերեն կամ հաճույք պատճառեն ձեզ: Միաժամանակ, ընկերներն ու հարազատները կփորձեն ակտիվորեն միջամտել ձեր կյանքին, իսկ դուք կցանկանաք նրանցից պաշտպանվել հաստ պատով: Եվ դա ճիշտ է. ձեզ համար այժմ դժվար է կենտրոնանալ, կարգի բերել մտքերը: Խաղաղ հանգիստը, գերադասելի է՝ մեկուսացման մեջ, ձեզ խիստ անհրաժեշտ է: Փորձեք վերականգնել ուժերն ու հոգու խաղաղությունը․ այդ դեպքում ավելի դյուրին կլինի:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 13-19-ը. Այծեղջյուր
Այս շաբաթ Այծեղջյուրները շատ բուռն կարձագանքեն ցանկացած մեկնաբանություններին, և նույնիսկ չեզոք հայտարարությունների պարագայում կարող են կասկածել երկիմաստության կամ խաբեության մեջ: Հանգստացեք, դադարեք սև կատու փնտրել մութ սենյակում, մանավանդ, որ այն այնտեղ չէ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ձեզ շատ հետաքրքիր բաներ են սպասվում ՝ տարբեր մարդկանց հետ շփումներ, ուղևորություններ: Մեկ խնդիր. առկա է չափից դուրս եսասիրություն, իսկ տպավորություն թողնելու ձեր մեծ ցանկությունը կարող է շրջվել ձեր իսկ դեմ: Եթե դուք չեք ցանկանում փչացնել հարաբերությունները գործընկերների, ընկերների և հարազատների հետ, չափավորեք ձեր հավակնությունները, եղեք հետևողական, կազմակերպված, միշտ կատարեք ձեր խոստումները:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 13-19-ը. Ջրհոս
Այս շաբաթ հնարավոր են լարված իրավիճակներ ընտանիքում: Կարող են ի հայտ գալ անցյալի դժգոհությունները, չկարգավորված խնդիրները, որոնք դուք վաղուց մոռացել էիք: Դե ինչ, ստիպված եք ամեն ինչ կարգավորել հենց հիմա: Այս ժամանակահատվածը ձեզ համար փոփոխությունների շրջան է: Շաբաթվա առաջին կեսին ծանոթ աշխարհը կարող է փլուզվել, և դժվար կլինի հարմարվել շարունակական փոփոխություններին: Փորձեք հենվել ձեր սկզբունքների և գաղափարների վրա, գործեք խղճով և պահպանեք արդարությունը. այս կերպ դուք կարող եք պահպանել ինքնասիրությունը և հոգեբանական հավասարակշռությունը: Շաբաթվա երկրորդ կեսին ամեն ինչ աստիճանաբար կսկսի բարելավվել, և շատ ավելի հեշտ կլինի կողնորոշվել տեղի ունեցածում և որոշումներ կայացնել:
Շաբաթվա աստղագուշակ՝ հունվարի 13-19-ը․ Ձկներ
Այս ժամանակահատվածում Ձկները շատ ռազմատենչ կլինեն, և նրանց իմպուլսիվ գործողությունները կարող են հանգեցնել բախումների, վնասվածքների, արտակարգ իրավիճակների ճանապարհների վրա: Վերահսկողության տակ պահեք ինքներդ ձեզ, հակառակ դեպքում մեծ անախորժություններ կունենաք: Սա բավականին ակտիվ ժամանակաշրջան է, չնայած միշտ չէ, որ ձեր գործողությունները կբերեն ցանկալի արդյունքների: Եվ ամենն այն պատճառով, որ ձեզ դժվար է հետևել կանոններին, պահպանել սահմանները, վերահսկել զգացմունքները: Բացի այդ, պատրանքներին գերի ընկնելու վտանգ կա: Զարմանալի չէ, որ ձեզ կարող են մեղադրել անհետևողականության, իսկ երբեմն էլ՝ անարդարության համար: Որպեսզի իրավիճակը չբարդանա, փորձեք զսպել ակնթարթային բռնկումները. նախ մտածեք հետևանքների մասին, նոր միայն քայլ արեք:

Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года
С 13 по 19 января - убывающая Луна. Эта неделя потребует от вас умения концентрироваться на цели, абстрагироваться от неприятностей и не поддаваться суете. В этот период можно выгодно продать вещи, которые вам больше не нужны. Попробуйте выставить их в Интернете, предложить знакомым. Первые покупатели не заставят себя ждать. Постарайтесь не планировать решение важных вопросов на время убывающей Луны.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года Овен
Практически всю неделю вам будет сложно плыть против течения, противостоять обстоятельствам, которые часто складываются не в вашу пользу. И все же надо постараться. Начните с ceбя: избавьтесь от иллюзий и стереотипов, которые вас тормозят и мешают строить гармоничные отношения с партнерами. Вероятны проблемы с финансами: избегайте ненужных трат, но не пытайтесь исправить положение немедленно — все равно не получится. Не поддавайтесь собственным страхам, но опасайтесь обмана. Хорошо, если рядом есть человек, способный дать вам дельный совет.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года Телец
Неделя окажется довольно насыщенной. Много общения, знакомства с интересными людьми, новыми деловыми и творческими партнерами. Середина января сложится весьма удачно, если не станете зацикливаться на собственных убеждениях: необходимо учитывать и мнение окружающих. Старайтесь избавиться от мнительности и чрезмерной осторожности: поверьте, у вас нет оснований не доверять родным и партнерам. И не торопите события: перемены, которые кажутся вам необходимыми, на самом деле несвоевременны, так что пусть все идет своим чередом.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года Близнецы
Не самые приятные жизненные обстоятельства заставят Близнецов провести ревизию ценностей, обрести новые духовные ориентиры. Придется нелегко, но в итоге вы убедитесь, что все к лучшему. Вы по-прежнему пытаетесь найти себя, пересмотреть давние убеждения, которые долгие годы считали истиной в последней инстанции. При этом чрезмерная эмоциональность не позволяет вам объективно оценивать происходящее и собственные силы, так что не торопитесь делать окончательные выводы. Вам полезно побыть наедине с собой, особенно в первой половине недели.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года Рак
Для вас начинается довольно сложный период. Вы ощущаете дефицит энергии, что отражается и на самочувствии, и на работоспособности. Старайтесь больше отдыхать и не взваливайте на свои плечи лишние проблемы. Есть риск столкнуться с обманом или же с последствиями собственных ошибок и заблуждений. Во второй половине недели захочется спрятаться от неприятностей в мире фантазий. Но при этом работа и ответственность за близких не позволяют расслабиться, и вы почувствуете себя связанными по рукам и ногам.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года Лев
Эта неделя — пора обновления, творческой активности и самореализации. Захочется сбросить балласт, освободиться от всего, что мешает развитию и движению вперед. Это верное решение: вот только не стоит полностью «отрекаться от старого мира»: проанализируйте ситуацию и сделайте правильные выводы. В первой половине недели есть риск попасть под чужое влияние, что приведет к ненужным тратам и потерям. Старайтесь жить своим умом — и сумеете избежать проблем. Во второй половине недели вы снова почувствуете себя хозяином собственной судьбы.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года Дева
У вас есть шанс неплохо заработать, поучаствовать в интересных и перспективных проектах, завести новые деловые связи. Только не стоит совершать необдуманные поступки: прежде чем принять окончательное решение, посоветуйтесь с компетентными людьми. Во второй половине недели покой вам будет только снится: все меняется со скоростью света, и вам довольно сложно будет адаптироваться к новым обстоятельствам. Но вы уж постарайтесь! От вас потребуется смелость, умение рисковать и чувствовать новые тенденции — тогда появятся отличные шансы увеличить доходы и найти высокооплачиваемую работу. Знакомые могут сделать весьма заманчивое, хотя и рискованное предложение.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года Весы
Ваша активность и предприимчивость наверняка приведут к отличным результатам. Однако сейчас Весы склонны игнорировать советы и мнение коллег, поэтому рискуют оказаться без поддержки. Во второй половине недели предстоит много работать, хотя порой и вхолостую. Проблема в том, что в данный момент вы не видите дальше собственного носа, а потому не способны адекватно оценивать и свои поступки, и действия окружающих, и ситуацию в целом. Главное, не зацикливайтесь на неприятностях и не впадайте в уныние. Появится шанс наверстать упущенное. Только не ввязывайтесь в рискованные авантюры и не слушайте советов граждан с сомнительной репутацией.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года Скорпион
Скорпионы убеждены, что существует только два мнения: их собственное и неправильное. Неудивительно, что такая позиция отталкивает окружающих. Будьте лояльнее, иначе всех друзей растеряете. В первой половине недели вам по-прежнему нелегко общаться, работать в команде, что не лучшим образом сказывается и на отношениях в коллективе, и на вашем статусе. Попытайтесь избегать конфликтов, а также непродуманных поступков, которые приведут к нулевым результатам и колоссальной потере времени. Если есть возможность, возьмите тайм-аут, попытайтесь восстановить силы и разобраться в себе.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года Стрелец
Вероятны разногласия с людьми старшего поколения или начальством. Вам сейчас сложно договариваться, решать деловые вопросы. Первая половина недели, окажется довольно суетливым периодом. Поездки, встречи, общение едва ли принесут вам пользу или удовольствие. К тому же друзья и родственники пытаются активно вмешаться в вашу жизнь — и вам захочется отгородиться от них глухой стеной. И это правильно: вам трудно сконцентрироваться, привести в порядок мысли. Спокойный отдых, желательно в уединении, необходим вам, как воздух. Постарайтесь восстановить силы и душевное равновесие — тогда станет легче.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года Козерог
На этой неделе Козероги слишком остро реагируют на любые замечания и даже в нейтральных высказываниях могут заподозрить двусмысленность или подвох. Расслабьтесь, перестаньте искать черную кошку в темной комнате, тем более что там ее нет. Во второй половине недели вас ждет много интересного: общение с разными людьми, увлекательные поездки. Одна проблема: эгоизм зашкаливает, а ваше желание произвести впечатление может обернуться против вас. Если не хотите испортить отношения с коллегами, друзьями и близкими, умерьте амбиции, будьте последовательны, организованны, всегда сдерживайте свои обещания.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года Водолей
На этой неделе вероятны напряженные ситуации в семье, особенно в отношениях с женщинами. Могут всплыть былые обиды, нерешенные проблемы, о которых вы давно забыли. Что ж, придется все улаживать именно сейчас. Этот период для вас — время перемен. В первой половине недели привычный мир может рухнуть, и приспособиться к непрерывным изменениям будет довольно сложно. Старайтесь искать опору в своих принципах и идеалах, поступайте по совести, отстаивайте справедливость: так вы сможете сохранить самоуважение и психологическое равновесие. Во вторую половину недели все постепенно начнет налаживаться и будет значительно проще ориентироваться в происходящем и принимать решения.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 января 2020 года Рыбы
В данный период Рыбы будут настроены весьма воинственно, а их импульсивные поступки способны привести к конфликтам, травмам и аварийным ситуациям на дорогах. Держите себя в руках, иначе наживете массу неприятностей. Это достаточно активное время, хотя не всегда ваши действия будут приводить к желаемым результатам. А все потому, что вам сложно следовать правилам, соблюдать границы, контролировать эмоции. Кроме того, есть риск оказаться в плену иллюзий. Неудивительно, что вас могут упрекать в непоследовательности, а порой и в несправедливости. Чтобы не наломать дров, старайтесь сдерживать сиюминутные порывы: сначала думайте о последствиях, а потом — делайте.