Այս շաբաթ հոգ տարեք ձեր նյարդերի, փողի և հարաբերությունների մասին՝ մի վատնեք ձեզ իրարանցման և անօգուտ զբաղմունքների վրա: Աստղերը կնպաստեն միայն նրանց, ովքեր լավատեսություն կդրսևորեն:
Խոյերի համար շաբաթը կարող է որոշակիորեն լարված լինել: Շաբաթվա սկզբին ինքնավստահության պակասը կխանգարի ձեզ վճռական քայլեր ձեռնարկել, իսկ չարտահայտված մտքերը գիշերը կարող են պտտվել ձեր գլխում: Երեքշաբթի հատկապես ուշադիր եղեք ձեր հետաքրքրությունների ու նպատակների առաջնահերթություննեը դասակարգելու հարցում: Չորեքշաբթի անցյալը կարող է վերադառնալ ձեզ հետապնդելու, ինչը կարող է առողջության վատթարացման պատճառ դառնալ: Շաբաթվա երկրորդ կեսին զերծ մնացեք այն ամենը գնելուց, ինչ ցանկանում եք: Ավելի լավ է նախ տեսակավորել ձեր ունեցած ամեն ինչ, դեն նետել ավելորդը և տարածք ազատել: Հանգստյան օրերին հատկապես զգույշ եղեք ձեր սիրելիների հետ:
Ցուլեր, այս շաբաթը ձեզ թույլ կտա ավելի լավ ճանաչել ինքներդ ձեզ և ձեր ցանկությունները: Վերագնահատեք ձեր անմիջական նպատակները՝ դրանք բոլորը ձե՞րն են, թե՞ ինչ-որ մեկը դրանք պարտադրել է: Շաբաթվա սկզբին կարող է թվալ, թե ամեն ինչ ձեր դեմ է ընթանում, չնայած ավելի ուշ պարզ կդառնա, որ դա բոլորովին նորմալ էր: Երեքշաբթի օրը հնարավոր են առողջական խնդիրներ: Շաբաթվա կեսին դիմադրեք գաղափարներով կիսվելու ցանկությանը նրանց հետ, ում չեք վստահում: Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող եք զարմանալ մարված պարտքով կամ կատարված խոստումով: Ուրբաթ օրը հնարավոր է հաճելի ծանոթություն: Շաբաթավերջին ձեզ համար ինչ-որ օգտակար բան գնեք:
Երկվորյակների անձնական կյանքն առաջիկա օրերին կարող է նոր ուժգնությամբ եռալ: Մի շտապեք մարդկանց դատել՝ ո՛չ լավ, ո՛չ էլ վատ արարքի համար: Հիշե՛ք, որ տվյալ պահին արտահայտված զգացմունքները դեռևս չեն բնորոշում տվյալ մարդուն: Երեքշաբթի կարող են առաջանալ ընտանեկան խնդիրներ: Չորեքշաբթի հատկապես հարկ է ճկուն լինել՝ վեճի մեջ չընկնելու համար: Հինգշաբթին բարենպաստ է ձեր գեղեցկության և առողջության մասին հոգ տանելու համար: Շաբաթ օրն ավելի զգույշ եղեք տանը և ճանապարհներին: Կիրակին բարենպաստ է սպորտի, յոգայի կամ պարերի համար՝ ըստ ձեր նախընտրության:
Այս շաբաթ արևի և գարնան էներգիան լիովին կներթափանցի Խեցգետինների տրամադրության մեջ։ Ժամանակն է ավելի ինտենսիվորեն սկսել կատարել ձեր հետաձգված ցանկությունները և ջերմություն տարածել սիրելիների վրա։ Ձեր ոգեշնչելու և մոտիվացնելու ունակությունը լիովին կգնահատվի։ Շաբաթվա առաջին կեսին ձեզ կարող են առաջարկել խոշոր ներդրում կամ մեծ նախագիծ. մանրամասների վերաբերյալ խորհրդակցեք ավելի փորձառու մարդկանց հետ։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին կարող են առաջանալ քնի խնդիրներ։ Քնելուց առաջ զբոսանքը և սարքերը անջատելը կօգնեն ձեզ թուլանալ։ Հանգստյան օրերին մի թողեք, որ անցյալի կարոտը ձեզ տիրի. ձեր հայացքը կենտրոնացած պահեք ապագայի վրա։
Առյուծները կարող են այս շաբաթ բախվել ֆինանսական լուրջ խնդրի։ Սակայն խուսափեք այս հարցի շուրջ մտերիմների հետ վիճելուց։ Երկուշաբթի մի փորձեք ինքնահաստատվել. հանգամանքներն ամեն ինչ կկարգավորեն։ Երեքշաբթի կարող եք զգալ փոփոխության ուժեղ զգացողություն, ինչը նշանակում է, որ սա ծուլության կամ տխրելու ժամանակը չէ։ Չորեքշաբթի լավ ժամանակ է ստեղծագործական աշխատանքով զբաղվելու համար։ Հինգշաբթին կփորձարկի ձեր նյարդերը։ Շաբաթվա վերջին ուշադիր եղեք օգնության խնդրանքների նկատմամբ։ Առաջարկեք աջակցություն գործերով կամ խորհուրդներով, բայց ոչ փողով։
Կույսերն այս շաբաթ մեծ հավանականությամբ ավելորդ ծախսեր կանեն և դատարկ զրույցների մեջ կմտնեն։ Զգուշորեն կշռադատեք ձեր խոսքերը, նախքան արտաբերելը։ Շաբաթվա սկզբին ուշադրություն դարձրեք ձեր սիրելիներին, հատկապես՝ տարեցներին և կրտսերներին։ Երեքշաբթի, հավանաբար, անսովոր ծանոթություն կունենաք։ Շաբաթվա կեսին հնարավորություն կունենաք բոլորին զարմացնել ձեր կարողություններով և տաղանդներով։ Եթե երազում էիք ամուսնության առաջարկ անել, աստղերը հինգշաբթի օրը ձեր կողմը կլինեն։ Շաբաթվա վերջին ձեզ կարող է տիրել գարնանային տրամադրություն. գնացեք զբոսանքի, ստեղծագործեք, արտահայտվեք սոցիալական ցանցերում և կիսվեք ձեր դրական տրամադրությամբ։
Այս շաբաթ Կշեռքները բազմաթիվ խոչընդոտների կհանդիպեն իրենց ծրագրերին և նպատակներին հասնելու ճանապարհին։ Այնուամենայնիվ, մի հանձնվեք։ Երկուշաբթիn բարենպաստ է նոր եկամտի հնարավորություններ գտնելու կամ նոր դասընթաց սկսելու համար։ Երեքշաբթի և չորեքշաբթի օրերին եղեք տեսանելի և, երբ հնարավորություն ստեղծվի, ցուցադրեք ձեր գիտելիքներն ու փորձը։ Շաբաթվա կեսին կարող են ի հայտ գալ հին պարտքերը կամ չլուծված խնդիրները։ Շաբաթվա երկրորդ կեսին ընտանեկան կամ անձնական հարցերը կարող են բացասաբար ազդել ձեր արտադրողականության վրա։ Հանգստյան օրերին ժամանակ մի խնայեք մարզվելու և ձեր առողջությունը պահպանելու վրա։
Կարիճներն այս շաբաթ շատ բան կունենան անելու։ Դուք միշտ չէ, որ կկարողանաք հիշել, թե ինչն է լցրել ձեր օրը և որտեղ եք անցկացրել ձեր ժամանակը։ Համոզվեք, որ գոնե մի փոքր հանգստանում եք առաջադրանքների միջև, և թող այն լինի հանգիստ, այլ ոչ թե տեսանյութեր դիտեք հեռախոսով։ Երկուշաբթի հնարավոր է ֆինանսական շահույթ կամ անակնկալ։ Երեքշաբթի կարևոր զրույց է սպասվում։ Նախկին աշխատանքի արդյունքները կարող են տեսանելի դառնալ շաբաթվա կեսին։ Հինգշաբթի օրը մի շտապեք ընդունել արված առաջարկը։ Շաբաթ օրը կարող է կոնֆլիկտ կամ բաժանում տեղի ունենալ սիրելիի հետ։ Կիրակի օրը նվիրեք ձեր մարտկոցները լիցքավորելուն։
Աղեղնավորների շաբաթը լի կլինի շփումներով և հանդիպումներով։ Ձեր տրամադրությունը բարձր կլինի, իսկ էներգիան՝ առատ։ Բայց մի՛ վատնեք այն։ Երեքշաբթի ջանք գործադրեք վեճերից խուսափելու համար։ Չորեքշաբթն լավ օր է վատ սովորությունից ազատվելու համար։ Հինգշաբթին նպաստովոր է ապագայի ծրագրերը ուրվագծելու և արձակուրդի վայր ընտրելու համար։ Ուրբաթ օրը կարող են ձեզ անձնական գաղտնիք վստահվել։ Շաբաթավերջին անցյալի մարդիկ կարող են կրկին հայտնվել։ Հին սխալների բեռը մի՛ ներքարշեք ձեր ներկայիս կյանք։ Շաբաթավերջին հոգ տարեք ձեր մասին. մերսումները, գեղեցկության սրահներ այցելելը և մարզվելը՝ բոլորն էլ օգտակար են։
Այս շաբաթ աստղերն Այծեղջյուրների կողմից կլինեն։ Բայց անգործ մի՛ նստեք. օգնեք, որ ամեն ինչ իրականություն դառնա։ Խուսափեք չխնդրված օգնություն կամ խորհուրդներ տալուց։ Շաբաթվա ընթացիկ մտքերը կմոռացվեն աշխատանքային եռուզեռի մեջ։ Երեքշաբթի հանգամանքները կզարգանան այնպես, որ կհասկանաք՝ կյանքում ամենակարևոր բաներն առողջությունն ու սերն են։ Շաբաթվա կեսին ուսումնասիրեք նոր ուղիներ։ Ուրբաթ օրը խուսափեք իմպուլսիվ գնումներից։ Շաբաթավերջին ժամանակ հատկացրեք այն ամենին, ինչը ձեզ ոգեշնչում է՝ լինի դա ստեղծագործականություն, վարժություններ, թե ինքնախնամք։
Ջրհոսներն այս շաբաթ ամենաուժեղ կզգան գարնան կանչը. նրանք կցանկանան սիրել և ստեղծագործել: Դուք կարող եք ավելի շատ առաջարկներ և ժամադրության հրավերներ ստանալ, քան սովորաբար: Փորձեք ժամանակ հատկացնել և վայելել ներկա պահը: Երեքշաբթի զգույշ եղեք. անբարյացակամ մարդիկ կարող են տհաճ լուրեր տարածել ձեր մասին: Շաբաթվա կեսին պահեք ձեր խոստումները և, եթե հնարավոր է, մարեք պարտքերը: Ուրբաթ օրը կենտրոնացեք սպորտի, առողջապահության և ակտիվ զբոսանքների վրա: Շաբաթավերջը բարենպաստ է տեխնոլոգիաներ գնելու համար, որոնք կբարելավեն ձեր կյանքի որակը:
Ձկները կունենան բեղուն շաբաթ, բայց միայն այն դեպքում, եթե չափազանց լուրջ չվերաբերվեն ամեն ինչին: Կենտրոնացեք ինքներդ ձեզ վրա և ժամանակ հատկացրեք այն ամենին, ինչը ձեզ ոգեշնչում է: Շաբաթվա սկզբին սկսեք անկեղծ զրույց սիրելիի հետ, եթե ինչ-որ բան անհանգստացնում է ձեզ: Շաբաթվա կեսին ձեզ պաշտպանեք ուրիշների ոտնձգություններից. ոչ բոլորը կհասկանան ձեզ, բայց ձեր սիրելիները դեռ կլինեն ձեր կողքին: Ուրբաթ օրը խուսափեք ձեր ժամանակը, էներգիան և գումարը ներդնելուց այն ոլորտներում, որոնցում վստահ չեք: Հանգստյան օրերին ուշադիր եղեք ձեր առողջության նկատմամբ. ձեզ ավելորդ սթրես կամ լրացուցիչ բաժակ սուրճ պետք չէ:

На этой неделе берегите нервы, деньги и отношения — не растрачивайте себя на суету и бесполезные занятия. Звезды будут помогать только тем, кто сохраняет оптимизм.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2026 года для знака зодиака Овен
Для представителей знака Овен, неделя может сложиться несколько напряженно. В начале недели неуверенность в себе помешает предпринять решительные шаги, а невысказанное вовремя может прокручиваться в голове по ночам. Во вторник особо проследите за тем, чтобы свои интересы и цели ставить на первое место. В среду может напомнить о себе прошлое, заодно вызвав еще и ухудшение здоровья. Во второй половине недели воздержитесь от покупок всего, что пожелает душа. Лучше сначала переберите все, что есть, выбросите лишнее и освободите пространство. В выходные будьте особо бережны со своими близкими.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2026 года для знака зодиака Телец
Тельцам на предстоящей неделе предстоит лучше познакомиться с самим собой и со своими желаниями. Пересмотрите ближайшие цели — все ли они являются вашими или кто-то навязал их вам? В начале недели может показаться, что все идет против вас, хотя позже станет ясно — это еще было нормально. Во вторник возможны проблемы со здоровьем. В середине недели воздержитесь от желания поделиться идеями с теми, кому не слишком доверяете. Во второй половине недели вас могут удивить отдачей долга или выполненным обещанием. В пятницу возможно приятное знакомство. В выходные приобретите что-то полезное лично для себя.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2026 года для знака зодиака Близнецы
У Близнецов личная жизнь в ближайшие дни может забурлить с новой силой. Не спешите делать выводы о людях ни в лучшую, ни в худшую сторону. Помните, что проявленные в моменте эмоции — это еще не сам человек. Во вторник могут возникать бытовые неурядицы. В среду вам может понадобится особая гибкость, чтобы не оказаться в эпицентре скандала. Четверг благоприятен для заботы о красоте и здоровье. В субботу будьте аккуратнее в быту и на дорогах. Воскресенье благоприятно для занятий спортом, йогой или танцами — в зависимости от того, что вам ближе.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2026 года для знака зодиака Рак
На этой неделе энергия солнца и весны проникнет в настроение Раков в полной мере. Самое время начать интенсивнее воплощать в жизнь свои отложенные желания и дарить тепло близким и любимым. Ваш дар вдохновлять и мотивировать будет оценен в полной мере. В первой половине недели может возникнуть предложение сделать крупное вложение или начать большой проект — посоветуйтесь с более опытными людьми по поводу нюансов. Во второй половине недели могут быть проблемы со сном. Прогулки перед сном и отключение гаджетов вовремя помогут вам расслабиться. На выходных не позволяйте ностальгии захватить вас, смотрите только вперед.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2026 года для знака зодиака Лев
Перед Львами на предстоящей неделе может остро встать финансовый вопрос. Но воздержитесь от споров с близкими на эту тему. В понедельник не пытайтесь самоутверждаться: обстоятельства сами все расставят по местам. Во вторник вы можете остро почувствовать, что подул ветер перемен, а значит — не время лениться или грустить. В среду благоприятно заняться чем-то творческим. В четверг ваши нервы будут испытывать на прочность. К концу недели внимательно отнеситесь к просьбам о помощи. Помогите делами, или советом, но не деньгами.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2026 года для знака зодиака Дева
У Дев в ближайшую неделю есть высокая вероятность неоправданных трат, а также пустых разговоров. Тщательно взвешивайте слова прежде, чем что-то сказать. В начале недели уделите внимание близким, особенно младшим и старшим членам семьи. Во вторник высока вероятность необычного знакомства. В середине недели у вас будет возможность удивить всех своими способностями и талантами. Если давно хотели сделать предложение руки и сердца — в четверг звезды будут на вашей стороне. Ближе к концу недели весеннее настроение может захватить вас: отправляйтесь на прогулки, займитесь творчеством, проявитесь в социальных сетях и поделитесь позитивом.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2026 года для знака зодиака Весы
У Весов на этой неделе будет много препятствий для осуществления планов и целей. Тем не менее, не отступайте. Понедельник благоприятен для поиска новых возможностей заработка или для старта нового обучения. Во вторник и среду будьте на виду, и при удобном случае блесните своими знаниями и компетентностью. В середине недели могут всплыть старые долги или нерешенные вопросы. Во второй половине недели семейные или личные дела могут негативно отразиться на вашей работоспособности. В выходные не жалейте времени, чтобы заняться спортом и своим здоровьем.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2026 года для знака зодиака Скорпион
Скорпионам на этой неделе предстоит много забот. Вы не всегда даже сможете вспомнить, чем был наполнен ваш день и куда ушло время. Успевайте хоть немного отдыхать между делами — и пусть это будет именно отдых, а не просмотр роликов в телефоне. В понедельник возможна финансовая прибыль или сюрприз. Во вторник предстоит важный разговор. В середине недели могут стать видимыми результаты ранее проделанной работы. В четверг не спешите соглашаться на входящее предложение. В субботу может произойти конфликт или разрыв с близким человеком. Воскресенье посвятите накоплению энергии.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2026 года для знака зодиака Стрелец
Стрельцов ожидает неделя полная общения и встреч. Настроение будет на подъеме, а сил будет много. Но не тратьте их понапрасну. Во вторник приложите усилия, чтобы не ссориться. Среда — хороший день, чтобы начать избавляться от вредной привычки. Четверг — хороший день, чтобы расписать планы на будущее и выбрать место будущего отпуска. В пятницу вам могут доверить личный секрет. В выходные люди из прошлого могут напомнить о себе. Не стоит тащить багаж давних ошибок в вашу текущую жизнь. В выходные займитесь собой, благоприятны массаж, посещение салона красоты, занятия спортом.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2026 года для знака зодиака Козерог
Звезды будут на этой неделе на стороне Козерогов. Но и сами не сидите сложа руки, помогите свершиться всему хорошему. Не занимайтесь безвозмездной помощью и не давайте советов, о которых вас не просят. Небольшая рефлексия в начале недели забудется за потоком рабочих задач. Во вторник обстоятельства сложатся так, что вы сможете понять: главное в жизни — здоровье и любовь. В середине недели займитесь изучением новых маршрутов. В пятницу воздержитесь от спонтанных покупок. В выходные не жалейте времени на то, что вас вдохновляет — будь то творчество, спорт или уход за собой.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2026 года для знака зодиака Водолей
Водолеи наиболее сильно ощутят на этой неделе весенний зов: захочется любить и творить. Предложений встретиться и приглашений на свидание может быть больше, чем обычно. Постарайтесь не торопиться и наслаждаться текущими моментами. Во вторник будьте аккуратны — недоброжелатели могут пустить о вас неприятные слухи. В середине недели выполните данные обещания и по возможности, отдайте долги. В пятницу уделите особое внимание спорту, заботе о здоровье и активным прогулкам. Выходные благоприятны для покупки техники, которая улучшит качество вашей жизни.
Гороскоп на неделю с 13 по 19 апреля 2026 года для знака зодиака Рыбы
У представителей знака Рыбы неделя будет благополучной, но только если вы не станете относиться к происходящему слишком серьезно. Больше занимайтесь собой и выделяйте время на то, что вас вдохновляет. В начале недели инициируйте разговор по душам с близким человеком, если вас что-то беспокоит. В середине недели оберегайте себя от окружающей агрессии — вас будут понимать далеко не все, но рядом и останутся близкие люди. пятницу не инвестируйте свое время, энергию и деньги в те сферы, в которых не уверены. В выходные будьте аккуратнее со здоровьем — лишние нервы или дополнительная чашка кофе вам совсем ни к чему.